Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja kamaratka sa zapojila :)))
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik a ako sa jej to pacilo?ja som velmi zvedava akym stylom to natocili :)
Odpovedať
Profilova fotka
my markizu nemame :-( foto mame zatial len tie 3, co mam v albume a dvd tiez este nie, trochu to potrva, ale pockame ;-) uz sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
na nete to bude urcite v archive... vies ze ani neviem, ale tusim tam bude o vsetkom hovorit ake pocity mala a tak...ona je taka kecana, tak som zvedava, bude v utorok...
Odpovedať
Profilova fotka
a ako sa to vola? pozriem si to teda aj ja v archive ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
4 svadby
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby no som rada,ze som do toho nesla....by som sa koli takym hodnoteniam trapila.....
Odpovedať
ja som to teda pozerala vcera a tiez by ma asi trapilo, keby niekto nieco zle hodnotil... pozriem aj dnes, som zvedava na tu opalenu stuku v ruzovych satach :)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja som hned od zaciatku - teda hned ako mi zavolali mala blby pocit, ze tieto "reality show" nikdy nemozu dopadnut dobre...vcera som to pozrela z archivu tak na 10min...a dost hruza...kritika na kritiku. to by nepotesilo ziadnu z nas...nastastie sme o tom hned od zaciatku ani len neuvazovali :-)
Odpovedať
mna by skor zaujimalo, ze ako vas nasli?
Odpovedať
Profilova fotka
cez tento web, pretoze mne osobne bolo povedane, ze matriky im nechceli dat info o svadbach.
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sem rovno napisali..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dik za nazov, uz som to pozrela, no nic moc, ale pozriem aj dalsie casti a tiez by som do toho nesla, podla mna kazdy ma inu predstavu o svadbe a tiez vsade su ine zvyky, tak by som asi tazko nieco chvalila alebo kritizovala, len preto, ze to nie je ako sa mne paci alebo tak ako je to u nas zvykom mna len velmi zaujima ako baby dosli k tym rozpoctom, ked my sme kopu veci dostali zadara a nic take extra ako limuzinu alebo tak sme nemali, tiez nie svadbu v BA, ale nasa suma nie je vobec taka nizka
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som nad tym rozmyslala, lebo my sme mali tiez vyssi rozpocet ako vsetky tie baby...ja keby som videla ako tam niekto vsetko obzera tak by som si to moc nevedela uzit..aj my sme mali na svadbe nedostatky, ale aby som to videla nakrutene na videu a opisane do detailov....hm...chytila by som z toho depku..podla mna na svadbe nema pravo nikto nieco kritizovat, lebo ten den si pripravili dvaja ludia, ktorí sa chcu zobrat a vsetko maju tak ako si vymysleli...
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak kitta, zdielam tvoj nazor, jasne, ze by som aj ja uz teraz urobila kopu veci inak,ale to su veci, ktore si predtym nevnimala ako dolezite alebo vobec nevnimala, lebo vsak po vojne je kazdy general ;-) ja som mala napriklad na nasej svadbe super pocit, ze sme to zvladli a vsetko dopadlo ako sme chceli, az par dni potom, ked som nad tym vsetkym zas a zas uvazovala mi to uz neprislo take dokonale, videla som nedostatky, ale hlavne je ze super pocit zostal a hostia sa, aspon zatial, nestazovali, tak snad ani nebudu a väcsine, hlavne tej dolezitejsej, sa svadba pacila ;-)
Odpovedať
ahojte, no ja sa priznam, ze po tom ako som si o tej relacii vcera tu na fore precitala, tak som si to aj pozrela a musim povedat, ze to bol des... :-S pre kazdu z nas je nas svadobny den ten naj, naj a snazime sa zhmotnit nase predstavy, ktore mame kazda ine a pre kazdu z nas je ta nasa svadba najnajanaj ;-) nam tiez pisali, tiez cez MS a potom mi volala slecna, ktora mi povedla co je to zac a my sme sa jej velmi pekne podakovali, predstava 3 omrzelych neviest na mojej svadbe, kritizujucich dlzku prihovoru, farbu stien a inych nezmyselnosti mi uz vtedy prisla znacne mimo a to nehovorim o televiznych kamerach...no skratka cele zle.
Odpovedať
baby a kde sa ti da pozriet ? ja som na stranke markizy hladala a nic okrem nejakych trailerov tam nebolo...inak nezda sa vam ta vyhra trochu malo, za tu negativnu popularitu a prepokladam ze aj miernu ujmu? ... :-|
Odpovedať
tu to nájdeš ;-) http://video.markiza.sk/archiv-tv-mar...
Odpovedať
ahojte...tak aj ja som si so zaujmom pozrela...no des a hruza! Tazko povedat ako by som zvladla az taku kritiku..no myslim ze by mi to zahmlilo aj ten uzasny pocit z vyhry...a je to v archive markizy...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiež to považujem za nevydarenú reláciu. mali sme dosť stresov aj bez tých kamier.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako sa mate?co nove v manzelstve?ako ste spokojne s videom,fotom? budete travit Vianoce len s manzelom?
Odpovedať
cau kittus :-) ja super, fotky naaaadherne, video este nemame, trva to, ale to preto ze nam to robila kamoska, tak sme vedeli ze sa nejako nepretrhne :-) vianoce budeme u manzelovej maminy a potom ideme na vecer k nasim a tam ostaneme aj na prvy sviatok vianocny....sme si povedali ze kym nemame deti, tak mozeme chodit hore dole aby sa ani jedna rodina necitila ukrivdena alebo co ale ked budeme mat miminko tak bezpodmienecne uz budeme na stedry vecer sami... a inak chcete uz babo? planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek...my ideme s manzelikom do penzionu do cicman...domcek este nemame dokonceny, takze tam nemozme byt, a nechceme byt ani u jednej rodiny...aby ti druhi neziarlili...tak sme sa rozhodli, ze budeme sami a ideme prec...prideme az v nedelu po vianociach...babatko by sme veelmi chceli, ale nedari sa nam :-|
Odpovedať
cukrik, verim ze to sa postupne vyriesi, hlavne sa treba vela snazit, a byt vela spolu a sledovat ovulaciu a tak...sice je to psycho podla mna, ale ked chcete cim skor tak teda jedine to sledovat... my najskor za rok, a za rok uvidime ze co financovanie domua potom by sme to pri najhorsom este o pol roka odlozili...
Odpovedať
Profilova fotka
tak my asi budeme sami..a velmi sa tesim na tieto vianoce..ja mam od svadby neskutocne obdobie...sice mam malo roboty, co by sa uz mohlo snad zmenit,ale nas vztah s manzelom je teraz taky nejaky stastny prestastny..tak sme sa nejak posunuli ovela viac ako som cakala....my uz video mame dlhsie a uz sme stihli skoro z kazdym pozriet z rodiny tak som ho uz videla asi 20krat..a babatko by som aj chcela ale tiez nas caka dokoncenie domu a este by som rada isla aspon na dve dovolenky a buduci rok by sme chceli ist nato :) ale keby prislo teraz tak by som sa tesila :) ale to by uz bolo na tento rok asi vela...cukrik drzim palce nech vianoce prinesu nejake to babatko pre vas.... :)
Odpovedať
ahojte, kitta - bola si prekrasna nevesta... x-) :-N tesite sa na vianoce? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka dakujem velmi pekne :) no ja uz par dni pocuvam len vianocne pesnicky a piekli sme uz aj nejake medovniky a vyzdobila som bytik :) takze ja vianocami teraz zijem :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby...my uz si tri roky nedavame pozor a stale nic...tak clovek uz aj prestane dufat...ale ako sa hovori ...nadej zomiera posledna...este to nechame tak a snad... x-) ja sa hrozne tesim...hlavne na čičmany a ako si uzijeme zimnu dovolenku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, baby, pozeram, ze tu este stale ficite, co sa mi celkom paci :-) my sme boli na Vianoce sami, vo Viedni, 26. sme isli na SK a tak to planujeme robit stale, vyzdobili sme si byt, kupili zivy stomcek, napiekli kolaciky, uplne super, moje prve Vianoce bez nasich a mimo SK, mimo domu, aj ked tam uz nebyvam ;-) babo by sme chceli zacat riesit niekekdy v lete, uvidime, teraz risime byt alebo dom a samozrejem moje statnice coskoro foto mame len od hosti, zatial len 8 od fotografky, ale od buduceho tyzdna bude pracovat na nasom, tak coskoro bude aj foto aj video, uz sa nemozeme dockat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fíha som nevedela že sa tu ešte zdržujete :-D tak my sme boli na vianoce s našime, lebo sme chceli byť posledné vianoce s nimi a 27. sme cestovali na oravu a tam sme boli až do 5.1 a potom zase u nás no je to teraz bieda vôbec som si to takto nepredstavovala...financie sa nám akosi nedaria.. no uf.. chceme úver ale asi nám ho nedajú bo drahý je dlžník.. a kvôli takej hlúposti... on zabudol... no kravina... juj.. no ale inak je to super.. fakt.. dokonca dostal ten najkrajší darček na narodeniny 3.1.-oznámila som mu že čakáme bábo :-D taká som šťastná fakt je to super.. keby nám len nejako spadli z neba peniaze a bolo by super... a vy čo dievčatá.. detičky ešte nič? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?