Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v zmluve od 800-1000ks foto, tak to super, podla toho co citam sydnuska: to muselo byt super romanticke balli: kasli na album, ved budes mat od fotografa, taky ludia ako ona, nestoja za pozastavenie sa a navyse aspon vies co raz vatit, ked bude robit svadbu ona ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk album ;-)
Odpovedať
Ahojky cukrik...pekny parik:-) gratulujem...paci sa mi ze aj ked mas vacsie prsia Ti pekne sedeli saty...:-) Chcem sa spytat..idem dnes na konecnu upravu siat..mam prsia D kosik..pani krajcirka mi povedala ze nepotrebujem podprsenku..."ze sa mi to tam pekne ulozi".-)ake mate vy skusenosti..mat ci nemat podprdu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si to chcela vyskusat aj bez podprdy, ale nejak som na to uuuplne zabudla, ale odporucam si ju vziat so sebou a vyskusat aj tak aj tak 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som tiez "obdarenejsia, ale podprdu som neriesila - mi to pride, ze to este zvacsi objem... korzet sam o sebe riadne drzi vsetko na svojom mieste a kvalitna podprda pod svadobne saty nie je najlacnejsia zalezitost, takze som aj usetrila a bola som spokojna - vobec som nemala pocit, zeby mi daco chybalo alebo nedrzalo...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala podprdu, stala "az" 3€ vo vypredaji, normalne som ju nosila a potom som si ju dala aj na svadbu...ja mam straaaasny problem daku na seba zohnat, tak som to musela takto vyriesit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiež som neriešila záležitosť s podprdou...mala som korzetové šaty, takže v podstate tie mi to vyriešlili....popolnočky boli tiež korzetové....noo probléma
Odpovedať
Profilova fotka
ja podprdu mám ale zas ja až také veľké prsia nemám.. to záleži aj od toho ako ste zvyknuté... ja totiž bez podprdy ani na krok... takže ja som hneď vravela v salóne že nech sa nehnevajú ale ja by som sa bez cítila neisto a blbo.... babuľky ktoré ste už mali svadbu mohli by ste sem prosím poslať nejaký harmonogram hostiny...?? prosíííím.. teda kedy čo... kedy ste mali vyzbieravanie na tanier, kedy ste sa fotili, kedy ste dali nejaké tie hry a tak? prosím :-( ďakujeeeeeem ;-) ja mám dnes poslednú nauku s pátrom ktorý kvôli nám došiel až so španielska, a tento týždeň ubehne jak voda.. už máme všetko prichystané a naplánované len sa stále bojím že som na niečo zabudla.... stredu si idem po šaty, v piatok nechty, zajtra farbenie vlasov a strihanie ofiny, vo štvrtok po koláče a už to bude :-D a vy sa máte ako? tie čo vás to ešte čaká ako ste na tom???hm?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja asi neporadim, my sme to mali v stredu a to nebola klasika :-D :-D
Odpovedať
hello baby, tak my to este mame tiez pred sebou. dnes som bola s fotografom, este som obehla jedno miesto kde sa trosku pofotime. este by som rada stihla dake solarko, kupit napln do sydnuskinho bublifuku :-) spravit zasadaci, stretko s fararom + spoved, zaviest veci do hotela, dalsie veci agenture, vyskusat saty, dat upravit popolnocne, poriesit kytice, zohnat dake topanky k pplnocnym satam, vykupat psa :-)... no nie je toho malo, ale ani nic hrozne... margetakuska, odkial mas saty? rano ma pride kamoska ucesat, medzitym dojde kameraman, fotograf, namalujem sa, pojdeme sa pofotit, potom k nasim, potom do kostola a potom na hotel... taky je plan. uz nech je sobota... zurka bude o hodinu dlhsia a v nedelu sa pokracuje, lebo v pondelok je volno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky my uz mame par foteciek...a som strasne natesena z nich...koncom tyzdna uz budu vsetky tak bude kompletny album :) a drzim vam palce v sobotu :) uzite si kazdu minutku.... :)
Odpovedať
Harmonogram dna: Fotenie bolo pred obradom cca od 13.00 do 15.30 presun na obrad po obrade gratulacie a spolocne fotky presun na hostinu privitanie rozbijanie taniera prenesenie nevesty cez prah pripitok vecera 1.mladomanzelsky tanec a tanec s rodicmi --- take 1. tanecne kolo, kavicka pod druhom tanecnom kole sme mali svadobneho milionara po druhej veceri krajanie torty tanec parov a nasledne podakovanie rodicom o 23.15 začepčenie --- hodinkovy program vzhladom na prezliekanie do krojov a po polnoci uz len disco
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja som bola vcera na probe siat...tiez nevypadalo ze by som potrebovala podprdu...no uvidim..inak som bola vcera na nechty..a mam ich velmi pekne no prvy raz v zivote ich mam a som strasne gramblava...pomoooooooooooc.. :-D tak dufam ze do soboty to bude lepsie! baby vela zdaru!!:-)a ma by byt slniecko!!
Odpovedať
Profilova fotka
jlanam ja som mala tiez umele nechty prvykrat v zivote , dva dnei pred svadbou sa mi zlomil na palci, tak mi ho este v Sobotu rano dorabali :-N no od vtedy super uz som si na ne aj zvykla a mam ich vyse 2 tyzdnov a zatial ok ;-) az nato ze umyvam riad v gumenych rukaviciach :-D prezili aj srobovanie nabytku z Ikei a velke upratovanie! krasnu svadbu prajem !
Odpovedať
margetakuska, my sme mali vecernu svadbu: 12.00 stretnutie u nas doma - teda u nasich, drahy dosiel so svojimi rodicmi a od nas tam bolo par ludi 14.15 odobierka velmi mila, strucna, kratka, podakovanie rodicom, danie kytic maminkam, vsetci plakali a tak :-) 15.00 odchod do kostola do bratislavy 16.00 obrad 17.30 az takto neskoro skoncili gratulacie, starejsi zavolal do hotela ze sme na ceste nech nalievaju sampus 18.00 usadili sa hostia a my sme prisli na take zvonenie zvonov, rozbili nam tanier, 5x nam ho rozkopali, potom nam starejsi pripravil prekvapko sme aj mince zbierali do prasiatka co nam on dal, decka nam pomahali, namiesto prenesenia cez prah sme strihali stuhu jak pri otvoreni dialnic :-) hehe 18.30 prihovor starejsieho a mojho brata, pripitok, vecera, krmenie polievkov, hlavne jedlo...vsetko vyyyborne. okolo 19.45 sme dali prvy nacviceny tanec, potom tanecky parov so vsetkymi a ani neviem ako a uz bolo 9.40 a isli sme von pustat akoze baloniky stastia a potom ohnostroj 22.00 krajanie torty - zjedli sa cele dve poschodia 12-kilovej torty, takze super ze sme to nenechali na neskor 23.00 taky vymysel nasho starejsieho - zabava jak svet o tom ako zatykaju mojho manzela a odsudzuju ho na dozivotie so mnou :-) hehe 23.45 prezentacia z nasich fotiek namiesto odcepcenia a potom uz len zabavicka...
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz sa vam to blizi :) ake mate pocity?chyba vam nieco este?
Odpovedať
babyyy, myslim na vas co to mate 30-teho, aby vam vsetko vyslo, aby ste si to uzili a aby to bol vas najkrajsi den :-) inak uuuzasny mesiac tento oktober...vsetky svadbicky nam vysli na slnecne a krasne pocasie....to sme si baby ale vedeli vybrat!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim len a len suhlasit balli 8-) 8-)
Odpovedať
mas pravdu bali :) tento oktober je naaaadherny x-) baby aj ja vam tiez strasne drzim palce a aj napriek stresom sa snazte si cely dne co najviac uzit...ps. nezabudnite poriadne papat v priebehu celeho dna :)
Odpovedať
oktober je super, a vsetko nasvedcuje tomu, ze budeme mat kraaasne pocko. ja uz mam motyle v zaludku, ked si na to pomyslim. takmer vsetko je uz zariadene, este dnes za fararom a zajtra odniest veci na hotel... a dnes mi moja draha mama povedala, ze ten uces, co som si skusala, ze si ho nemam davat (inak vsetkym ostatnym sa pacil) lebo vyzera "kozmicky" (keby aspon ze komicky) :-D mam to ja radost, z tej mojej matky :))) podla mna vyzera elegantne a hodi sa k satam, ale tak nevadi... ona skratka bude piskovat do vsetkeho. inak sydnus, nezohnala som napln do bublifuku... musim to este nejako vymysliet. saty som bola skusat vcera a som veeelmi spokojna. uz sa na ne tesim. inak velmi dobra energia ide od vsetkych ludi okolo (az na tu moju mamu neprajnu)... tesim sa.
Odpovedať
a preco musis mat napln do bublifuku to je aka??? ked som bola mala dala som si jar a vodu a bolo..aka napln?
Odpovedať
susibjork: tak kup male bublifuky v hrackarstve
Odpovedať
Profilova fotka
no s tym pocasim je to pravda... v sobotu vam bude skvele,jaj zopaakovala by som si to.. :) budem na vas mysliet..
Odpovedať
aj ja si to chcem zopakovaaaat... :-( fnuk, uz teraz mi je za tym smutno... susibjork: viem ze sa to celkom neda, ale ak mas taku mamu, tak prosim slub si pred svadbou ze vo svoj svadobny den sa nevytocis a nerozculis... my sme to tak mali s manzelovou mamou a jeho sestrou a sme si povedali ze nam ten den nic nepokazi a tak sa aj stalo...oni to tam kazili a keby sme si nepovedali ze to nebudeme riesit tak by sme si veru aj poplakali, ale takto sme si to uzivali s druhymi a na ich kraviny sme kaslali a to bolo to najlepsie co sme mohli spravit :-) uces si daj taky aky mas pripraveny...hlavne ze sa hodi k tebe, k tvari, k satickam :-)
Odpovedať
Dnes sme dostali dvd-čka od kameramana... urobil to bombasticky... ja niesom moc fotogenicka, ani na videu nevypadam dobre, ale toto čo urobil je super... sama seba nepoznam... krásne postrihane... perfektná hudba... tak sa vytešujem... manžel to este nevidel, lebo je v praci... teším sa na jeho reakciu :-)
Odpovedať
susibjork & katharrina: prajem vám aby vám to vyslo presne tak ako ste si to naplanovali... užívajte si každu sekundu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, po 3.tyzdnoch som opat na nete. Nasa svadba dopadla uplne perfektne, bolo to krasne, romanticke, vesele, proste podla predstav, mozno az nad ocakavanie. Super sme sa vsetci zabavili, my dvaja sme si to naplno uzili, nemali sme ziadne stresy, teda ja ani doma pri odobierke, ani pred obradom, ani po :-), proste vobec, az som sa sama divila. Mali sme cely den super pohodu, fotenie bolo uplne super, uzili sme si to. Cely svadobny den siel uplne perfektne...co dodat. Zopakovali by sme si to kedykolvek so vsetkym, co k tomu patri. Vcera sme sa vratili zo svadobnej cesty....Maledivy boli rozpravkove...proste raj. Baby, vsetkym uz manzelkam gratulujem a zajtrajsie nevesticky....uzite si to, zbehne to rychlo. Nic nerieste, len si to uzivajte. My na nasu svadbu budeme urcite spominat do konca zivota.
Odpovedať
Profilova fotka
sveta4 : jeeeej gratulujem ku krasnej svadbicke aj k urcite perfektnej svadobnej ceste :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kitta, podobne. bolo to vsetko uplne uzasne. davam do albumu zopar "domacich" svadobnych fotiek. od fotografa asi az za mesiac.
Odpovedať
sveta gratulujem aj ja a super ze ste stihli aj svadobnu cestu :-) my pojdeme az buducu jesen, v case svadby ale o rok, takze sa tiez vytesujeme :-) aspon si pripomenieme nas kraaasny den :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?