Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
ja mam svagrinu skvelu, az na to, ze ma deravu hlavu - vcera jej v tescu ukradli z kosika celu kabelku incl. penazenka, doklady, mobil, kluce od auta, prachy ani nespominam, to je najmenej. je to moj svedok, ale nic jej radsej nezverujem, lebo by to stratila, alebo by jej to ukradli.
Odpovedať
susibjork: idem kuk tie nausnice a poslem ti linku... ale vo swarovskom ich maju urcite - myslim nornalne obchody, nie take tie veci co predava kazda druha baba ze "nechces kupit swarovskeho nausnice za 5 euri?" a za tyzden tam nemas kamienky... :-) inak minule mala tie nausnice ale s jantarovym kamenom aj Lili zo serialu Gossip Girl co je Manhattanska smotanka, tak som bola potesena :-)
Odpovedať
ja tie nausnice neviem najst - maju tam nejako malo nausnic, nechapem to...ale v normalnom shope by ich mali mat...jedine ze je to kolekcia ktoru stiahli a uz len dopredavaju...
Odpovedať
susibjork...ak sa ti nepodari najst swarovsky, tak zbehni do spleen-u ...tam maju krasne kusky
Odpovedať
hej, kamoske som tam vcera radila vybrat si nausnice na moju svadbu a vybrali sme kraaaasne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ale ste sa rozpisali :-) my sa ideme tiez fotit pred sobasom...okolo obeda. co sa tyka deti az na najblizsich ludi ako je moja sestra a draheho bratranec idu vsetci bez deti...a to sme pozyvali normalne s detmi, ale bez tychto dvoch drobcov si to ani nevieme predstavit (4 a 5 rokov) :-). Proste rodicia - nasi kamosi - usudii sami, ze sa chcu zabavit a deticky si zaopatria inak :-) Co sa tyka toho starania sa...moja buduca svokra sa za cely rok ako planujeme svadbu ani nespytala, ci nieco treba, tak sme jej len poslali pozvanku ako ostatnym hostom....ale to by bolo na dlho :-) My sme v jednej krajine, ona v inej a svadba je na SK, ale ani sme ju nepotrebovali a zo zaciatku ma to stvalo kvoli drahemu, ale povedala som mu, ze to predsa zvladneme aj bez nej...uvidime, ako sa tam bude tvarit. To je moj jediny svadobny stres :-| Inak ja sa tiez divim, ze to planujeme na dialku a vsetko zvladame s usmevom a bez stresov (nie ze by sme sa teda trosku nepochytili pri istych veciach :-D ), ale v podstate ziadne stresy. V nedelu letime domov,tak uz sa na vsetko velmi tesime.
Odpovedať
sveta to je super ze to takto zvladate, ja teda si myslim ze to zvladam super ale som na slovensku, takze ked potrebujem tak si vybavim, zariadim, kuknem, obvolam :-) svokry a svagrine asi tazko zvladaju ze budu mat v rodine take krasne, mudre, sikovne a suce zenske ako sme my...inak to nevidim... moj drahy tiez uz zhucal mamu svoju ze sa tvari akoby sa zenil uz stvrty krat...no ale to je v cloveku....snazim sa presvedcit samu seba ze proste ak ten dotycny nechce sa zucastnovat priprav alebo si postavil svoju hlavu tak s tym asi nehneme :-( co je smutne, ale spravime s tym nieco okrem toho ze sa strasne nervujeme?
Odpovedať
Profilova fotka
nikinka1111: tak teda poucenie, nikomu uz radsej nic nehovorit, ja som sa zo vsetkeho tak vytesovala, ze som vzdy niekomu nieco povedala a potom bol tiez len hriech, ze preco to mame tak a nie onak, co vymyslame a pod. Tak radsej uz nikomu nic nehovorim, okrem priatela a kamosiek...Vazne to zabera, sme v inej krajine v pohode odtialto kopu veci vabyvime a hotovo. susibjork:skoro som si myslela, ze mame tu istu svagrinu :-) moja je tiez super, ale tiez strati aj co sa neda, ale aj tak ju mam rada poradte prosim: mam super kamosku, ktorej som chcela po odcepceni dat zavoj, len ona sa pred par dnami rozisla s chlapom, takze bude na svadbe sama, myslite, ze jej aj tak mozem darovat zavoj? Nech rozmyslam ako chcem, nebudem ho mat komu inak darovat, lebo dalsia kamoska a sesternica su tiez bez chlapa, ostatne su vydate a z priatelovej strany sesternice moc nepoznam a priatelkam jeho kamosov zavoj tiez nechcem davat, kedze kazda hrdinsky tvrdi naco svadba, ale potichu urcite zavidia, lebo vzdy vsetko vyzvedaju a ked sa spomenula svadba, vsetky do radu boli vychystane
Odpovedať
Profilova fotka
balli mas pravdu, je to v cloveku...toto nie je len vo veciach priprav, ale po cely zivot, takze to radsej vobec neriesim a tesim sa z toho, co mame a ze to klape medzi nami dvomi. :-) katharrina: ja by som jej ten zavoj nedala...ale beriem to z vlastnej skusenosti, pretoze minuly rok moja kamoska chytila na svadbe kyticu a teraz v lete sa rozisla po 5.rokoch s frajerom a viem, ako tazko to znasala, je to moja super kamoska a najskor ani nechcela ist na svadbu, pretoze nevedela, ci to "zvladne". Predebatovali sme to a aj ona si s odstupom casu uvedomila, ze by bola hlupost neist...ale zvaz, v akej je situacii, ako to znasa a podla toho sa zariad....mozno to zoberie fajn, ze jej prajes, aby nasla este lepsieho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sveta4: dik za nazor, vies ona je strasne fajn clovek, vzdy povie pravdu, aj ked zaboli a velmi velmi sa na nasu svadbu tesi. Ona je typ cloveka, co smutok skryva a preto aj rozchod bere sportovo ale viem, ze ju to trapi, ze zas sa sklamala, bol to rozchod z jej iniciativy. Myslim, ze by ju to potesilo, ale stale zvazujem, pytat sa jej nechem, lebo nikto o tom nevie, chceme to ako prekvapko, nech su vsetci trochu napäti...
Odpovedať
katharrina: no ja by som jej zase ten zavoj alebo kyticu dala... Vidis, je to vec nazoru - ja dam (nie hodim, ale dam) kyticu mojej najlepsej kamaratke ktora ma velku smolu na chlapov a teraz tiez nema priatela a tak strasne pritom tuzi po laske a obycajnom stasti...ja jej to dam ako symboliku. Lebo potom tam mam uz len kamosky co maju chlapov ale aj deti a tym to davat nebudem pretoze ked maju deti tak sobas je uz cisto na nich, tym podla mna kyticu netreba :) takze podla mna je to skor o pocite nez o tom co sa ma a co sa nema a ja viem ze tej mojej kamoske tym urobim strasne velku radost iba tym ze som proste na nu myslela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: dik, tiez to tak vidim, boze ona sa nenormalne tesi na tu nasu svadbu, aj ked uz teraz nejde s nim, mam pre nu naseho byvaleho spolocneho spoluziaka, s ktorym sa dobre pozname a bude nam robit aj starejsieho Dala sa ukecat na druzicku, pomoze mi s kyticami a podobnymi vecami, kupila si saty rovnake s ostatnymi babami, no preco by som jej aj ja nespravila radost, zmenim tam trochu text, ze nie sa ma teraz do roka a do dna vydat, ale proste aby jej priniesol stastie alebo tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
tiez to tak vidim...ta moja kamoska sa tiez strasne tesi, moc mi pomaha, dnes ide so mnou skusat saty a ked ich nezapnem tak sa jej vyrevem na rameno, bude u mna spat den pred svadbou, tiez pomoze s cim bude treba, garde jej budu robit dokonca dvaja svarni suhaji - moj cteny bracek a draheho najlepsi kamos, takze o zaujem urcite nebude mat nudzu :-) a co dam kvetinu svagrinej co sa nevie chovat a maju uz dieta spolu? nech si uz svadbu riesia, oni uz tu kyticu nepotrebuju ked su stastni tak ako su, no nie? a to iste ostatni a este tam mam jednu slobodnu kamosku, ale ma smolu, znamena pre mna vela ale nie az tolko kolko ta najlepsia kamoska... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu balli, sme teda dohodnute, aspon nebudem sama ;-) dik moc!
Odpovedať
tak deal... ale dievcence, ja som zapla tie svoje svadobne satyyyy, strasne sa mi ulavilo a som strasne stastna a budem uplne krasna, toto sice vyznieva ako narcisizmus, ale som taka happy ze si neviete prestavit...sak za tie prachy...UFF :-)
Odpovedať
balli... :-D gratulujem :) ja idem zajtra tak drzte palce aby sa podarilo zapnut ten zips aj mne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
balli paraaaada...aj ja som dnes bola na poslednej uprave a v pondelok ich uz bude mat :) inak pekne stresujem a neviem spat...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, je štvrtok ráno a my sme bez kňaza. Včera nám jednoducho povedal že on nepríde a nikto ho nechce zastúpiť.... :-S
Odpovedať
dakujem baby, teraz mam pocit akoby sme uz zvladli vsetko :-) nikinka: to ma strasne mrzi a neviete si zohnat ineho co by prisiel? nechapem ako to moze spravit, len aby sa to aj nam nestalo lebo nie su happy ze je svadba v piatok :-( hlavu hore, musis mat chladnu hlavu a poriadne mysliet ako to vyriesit... by som takychto ludi niekam nakopala...
Odpovedať
Profilova fotka
niki, my sme mali super farárka, nemal problém vyspovedať doma! tiež nám doma robil poučenie, podotýkam na nom sme boli iba 1x u neho a on 1x u nás doma....je super, aj na hostinu sme ho volali. ak chceš viac cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
zháńame kňaza ktorý by bol ochotný ale zatiaľ nič. Lebo toto isté urobil pred mesiacom aj kamarátke tak ho už nikto nechce zastúpiť. ale im volal do BA vo štvrtok večer. my máme jeden deň naviac :-|
Odpovedať
nikinka tak pekne zhanaj :-) zober si kontakt od aaaaaaaa alebo obvolaj vsetky farnosti - nezabudni ze aj oni su iba ludia, pekne sa im rozplac do telefonu a samozrejme nezabudni medzi recou spomenut "dar na kostol" aj ked to pojde fararovi s obalkou vo vysluzke... toto zabralo u nas ked sme ich nevedeli presvedcit na ten piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
dám vám vedieť ako sme dopadli. ja som v práci, tak som drahého poslala osobne obiehať farárov. ešte to má jeden háčik, že dnes a zajtra majú akciu farári s biskupom tak dúfam že nejakého vôbec zastihne.
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuu do kelu....ber to z tej lepšej stránky, akcia s biskupom končí v piatok. vy sa beriete v sobotu. bože môj, čo to trepem, to ti tak najmenej pomôže
Odpovedať
No teda akoze nechcela by so toto riesit pred svadbou, ale musis verit ze to dobre dopadne...urcite niekoho zastihne a treba argumentovat tym ze cirkev chce aby ludia mladi vstupovali do manzelstva ale pritom im to svojim vlastnym pristupom neumoznuju...treba na nich tvrdo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a videli ste predpoved pocasia?vyzera ze bude teraz uz len pekne,ice nie ako v lete,ale dazdik tam nieje v predpovedi....nikinka drzim palce, dufam, ze uz dnes sa ti to podari vyriesit a vsetko bude dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
to ako sa moze stat, ze farar odmietne sobasit? to co je? ja som myslela, ze je to samozrejmost, vsak ste chodili na nauky, mate to tam zahlasene, tak co? ja by som volala na kompetentny biskupsky urad a hotovo, nech to riesia. Je ine ak ma dovod vas nezosobasit, cim nechem nikoho urazit, ale len tak odmietnut? My sme u naseho ani na nauke neboli, mali sme celkom ineho, kedze doma nebyvame, ale nas v pohode, dokonca si mozeme vybrat, ci chceme farara alebo kaplana. Viem, ze sa uz stalo a moze sa stat, ze farar vo svojej farnosti odmietne, aby sobasil iny, z inej farnosti, ale toto?
Odpovedať
kittus, nechcem ta znervoznovat, ale som pocula ze od buducej stredy sa ma rozprsat a zoskaredit...no uvidime, budem rada ak nam to pocasie vydrzi, sak ja som den pred tebou - uz si inak volala s gustom? ja mu idem dnes volat, musime hodit stretko :-) ja si inak tiez myslim ze by mal prist niekto zastupit hlavne ked je to odmietnutie dva dni pred sobasom...
Odpovedať
http://www.accuweather.com/en-us/sk/b... kitta: kamoska vravi ze tato stranka hovori vzdy pravdu o pocasi - tu nam vychadza slniecko...a je to 10 dni pred, co by mohla byt pravda lebo meteorologovia viedia predpovedat na 10 dni dopredu...tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina, on nám odmietol robiť aj náuky, že on sa necíti byť kompetentný. Akože v pohode, nemali sme problém s náukami u iného kňaza. On tvrdí že musí ísť do Ružomberka ale o 18.00 by vedel zabrať omšu inému kňazovi. keby to isté neurobil aj minule, tak to možno zoberem že hovorí pravdu a nechce sa z toho vykrútiť. a to že má školu vedel predsa aj pred týždňom ke´d sme tam boli. Boli sme tam aj v pondelok a v tedy sme sa ho pýtali lebo sa po dedine šírili rôzne dohady, ľudia dobre že neuzatvárali stávky či príde alebo nepríde, ale on že všetko je ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?