Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
inak baby - na jednej webstranke hlasia na stvrtok pred mojou svadbou ze slnecno a na druhej ze prsanie...su normalny takto plasit nevestu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mna ste potesili predpovedami, ale najdalej som sa dostala po piatok 15.10. a to je vsade dazd :-( ale ved uvidime, kvoli pocasiu netreba stresovat, lebo ho aj tak neovplyvnime a pre kazdu z nas to bude aj tak najkrajsi den, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nás to čaká o 4necelé dni :) zatiaľ neviem ako sa to mohlo stať neprežívame skoro žiadne stresy, teda až na jeden .. vymysleli sme si že družičky budú mať rovnakú farbu šiat ale každá iného strihu štýlu..všetko vychádza až nato že jedna družička ktorá býva najbližšie ku krajčírke sa dostavila prvýkrát až včera po mojich 10telefonátoch.a plánujeme to už 3mesiace, ostatné družičky boli na skúške prvýkrát asi pred 3mesiacmi.vôbec sa nevie či sa stihnú ušiť...som z toho troška smutná, lebo som to od nej nečakala..ale čo už, aspoň že 4družičky majú šaty isté :-) ďalšia vec moj svedok a prvá družička išla na operáciu pažeráka, mala to byť 4dňová záležitosť..ale ako si sa to nepodarilo, a museli ju otvoriť...Je mi z toho nanič..nie preto, že mne chýba svedok alebo aj prvá družička..ale kvôli jej zdravontému stavu... Našťastie pár dní dozadu mi volala,že sa už cíti vynikajúco a teraz ju tam majú na pozorovaní..a zajtra alebo najneskorej vo štvrtok ju pustia..no teraz si vôbec nie som istá či je pre jej zdravotný stav dobré aby bola vystavená toľkému stresu, a ak náhodou bude zlé počasie tak aj tomu... :-| Ona teda silou mocou chce a veľmi sa nato teší, len predsa len je zdravie dôležitejšie ako svadba. Ostatné máme skoro všetko zabezpečené, okrem Ženíchovej košele a kravaty..to by sme chceli zvládnuť zajtra.. :-) pozerám stále predpovede počasia, ale akosi sa mi tomu nechce veriť keď sa pozerám von z okna... :-|
Odpovedať
no mne dava kazda stranky iny forecast na moj krasny 15-ty oktober :-) na jednej bolo ze prsat a 9 stupnov a na druhej ze slnecno 9 stupnov, aspon v tych stupnoch sa zhodli :-) hehe
Odpovedať
z pocasia si nic nerobte...podla mna je totalne nevypocitatelne (a ani meteorologovia sa nemusia trafit) baby a kedy sa planujete fotit?
Odpovedať
Ahojte. Vie mi niekto poradit, kde zozeniemnieco taketo na pierka? A ako sa volaju tie zelene srandy? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lin123 myslíš rozmarín ? :-) kamila.k my sa plánujeme fotiť pred sobášom...
Odpovedať
lin: na pierka sa este pouziva aj krušpán vždyzelený
Odpovedať
ach jaaj, zabudla som vam hodit link, co presne mam na mysli: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Inak planujeme, ak toto nezozenieme kruspan, len este neviem presne ako presnemam z toho urobit pierka.
Odpovedať
Profilova fotka
lin123 ja si myslim ze to si take tie susene travy co su potom nafarbene...ja by som skusila normalne kvetinarstva...obcas take veci pridavaju do kytic, tak ti mozno poradia..a co sa tyka pierok a kruspan tak pierka, resp. maslicky si uviazs sama, alebo si uviazane kupis a to zelene tam dodas uz len tesne pred svadbou :)
Odpovedať
lin: lindusasa ma pravdu...ja s tym sem tam pracujem, ale nieje to velmi pevne...zvykne to tak pelichat alebo sa to lame...
Odpovedať
Profilova fotka
balli: tak ja som teda rodine nepovedala, ze maju prist bez deti, tych sme pozvali s, a maju tiez osobitny stol, aby nam potom nezostali volne miesta ked odidu inak som uz aj mierne olutovala, ze som im kazala prist s, lebo dnes sa moja draha sesternica nechtiac vyjadrila, ze mozno pridu teda, popritom slubila, ze su isty a ked som sa spytala, ze preco mozno, je odpoved bola, vies deti, chripka sa blizi a bla bla bla, no jej mama akoze moja teta na svadbu nejde a ako viem ma aj druhu svokru, no myslim, ze by to hravo zvladli jednu noc a pol dna vydrzat pri vnucatkach, ak by nieco, no ale neriesim uz, akoze na toto som bola uz tak trochu pripravena, lebo vsak ona nepozyvala na svadbu skoro nikoho, tak preco nevymyslat na svadbach inych janka830: neboj nic, 3 alebo 4 druzicky je aj tak jedno, hlavne je ze aspon tie 3 su oki, ja mam tiez len 3 a moje su take skvele, ze sa dohodli na rovnakych satach, rovnakom strihu a vsetky sme ich boli spolu kupit pocasie vo svadobny den neriesim, no co s nim spravite? zmenit ho nezmenite a svadbu asi tiez neprelozite ;-) jedine co chem vediet ako v ktory den bude pred svadbou, aby sme sa mohli fotit aj vonku inak dik za ten navrh na nastup do kostola, na svedkov som vobec nemyslela, to bude dobry napad ist medzi nami, nech to nie je take prazdne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som zvedava co so svedkami nasimi - teda moj drahomilovany bracek je ok, ale segra mojho draheho...no amen tma. Ona berie svojho 10 mesacneho syna (zjavne sa chce pochvalit) a ako som tu uz pisala najnovsie beru aj syna jej frajera z prveho manzelstva - 6 rocneho, tak som zvedava ako to jej drahy zvladne s dvoma detmi na krku :-) ak mi nebudu skakat placom do obradu je to ich vec samozrejme...no uvidime :-) tiez moja babka sa vyjadrila ze chudatko jej syncek, moj stryko s ktorym mame spory ze musi ist na vychod cely buduci tyzden a ze ako bude na svadbe...no sorry, o svadbe vedel rok dopredu, pozvanku dostal 1.5 mesiaca dopredu a na vychode veci si planuje sam, tak si to tak nemal naplanovat...akoze co s tym ja teraz mam robit? no a fotenie - mi sa fotime den pred sobasom...aby bol vo svadobny den svaty pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ja to mám túto sobotu a teraz mi robí problémy svokra aj a priatelovou sestrou, takže mi veĺmi pomáhajú do pohody. podľa nich je všetko zbytočné, od odobierky, čepčenie, a to nehovorím ani o tombole a balónoch šťastia. držím vám palce
Odpovedať
nikinka hlavu hore, musis si povedat ze svadbu robite pre seba a pre hosti ktori sa budu tesis s vami...ak sa im to zda zbytocne, nemusia pri programe byt... urcite ta o to viac potesi ked potom ti kazdy povie ake to bolo vsetko super a mozno to robia kvoli zavisti... mne to pripada ze moja svagrina robi tie veci s detmi co som pisala tiez preto ze neznesie ze je to nas den a svoj mat nebude lebo frajer si ju nechce zobrat...tak ma deti aby sa pochvalila a putala pozornost, inak by po nej ani pes nestekol...
Odpovedať
Profilova fotka
aj moja švagriná chce byť stredobodom pozornosti. na obrad ide v dlhých čiernych šatách, potom sa prezlieka do krátkych cyklaménových, kúpila si obrovský príčesok, pred polnocou chce zdrhnúť aby náhodou nedostala závoj... ale ja sa jej prosiť nebudem.
Odpovedať
balli - samozrejme ze som nechrstla do oci, ze "deti si na nasej svadbe nezelame" ale povedala som, ze by som bola rada, keby si nasu svadbu uzili a nemuseli z nej odist o 8. vecer. maju 2 mesiace na to, aby si zariadili svokru, kamosku alebo niekoho na par hodin strazenia a mozu sa zabavat s nami do rana. prekvapujuco, polovica rodicov mi povedala, ze ani neratali s tym, ze by deti brali, 1/4 povedala vopred ze nemozu prist, lebo deti nemaju kde dat a posledna svadba, kde boli s detmi bola katastrofa (rozbite pohare, zakvackane saty a pod.), takze som sa utvrdila v tom, ze decka na svadbe su na pritaz. a dalsia 1/4 ma za ulohu zohnat si au pair. k foteniu - my sa fotime doobeda pred sobasom.
Odpovedať
niki: co znamena "aby nedostala zavoj"??
Odpovedať
babenky nezabudajte, ze nevesta bude len JEDNA, ostatne sa mozu aj na hlavu postavit a krdel deti si dotiahnut, aj tak nebudu stredobodom. ludia nie su sprosti, vidia, ked niekto robi nieco nasilu a hra sa na to, co nie je... uvidite, dopadne to vsetko perfektne a uzijeme si to. ak to nema tak byt, tak rusim svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niki, nedaj sa vytočiť nejakou náhradnou maminou a švagrinou...je to tvoja svadba. takže podiaľ nie je proti tvoj budúci manželík, urobte všetko, na čo budeš mať chuť, náladu a mať to na kamere :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je zvykom že keď sa pri čepčení dá dole neveste závoj, neveste na hlavu šatka, tak nevesta dá závoj na hlavu babe ktorá by sa mala do roka vydať.
Odpovedať
Profilova fotka
našťastie môj drahý stojí pri mne, so všetkým čo chcem robiť súhlasí, v poslednom čase doma ani nevie s nimi vydržať.
Odpovedať
Profilova fotka
ten istý zvyk je aj u nás, kedže som z okolia ZM dobre to poznám...ja som ešte vešer o 21 hod. nahovárala jedného kamaráta na čepčenie, lebo nikto nechcel "chodiť po horách, po dolinách" xixi
Odpovedať
to je strasne tieto rodinne vztahy a vzdy sa najde niekto kto proste spravi nieco uplne nevhodne... susibjork: ja s tebou uplne suhlasim s tymi detmi, tu vlastne ani tak nejde o deti ale o rodicov ktori si ich nevedia ustrazit a silou mocou ich chcu brat ale starat sa o ne nestaraju a deti tam behaju jak splasene, vsetko rozbijaju a nemaju nad sebou kontrolu. nikinka: no to s tym zavojom je asi ako s hadzanim kytice nie? neboj, bude to lepsie, svadbu si uzi, svokrisu aj s svagrovu odignoruj a ked to vsetko super dopadne tak sa nad ich hlupostou mozes iba usmievat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som z okolia ZM :-). jaj keď už spomínaš, že to nemal kto robiť, tak včera som sa tak vytočila... Akože starejšieho nám bude robiť priateľov krstný otec tak by čepčenie mal urobiť on. Ale nie sme si istý že o plo noci bude ešte použitelný, tak sme poprosili kamaráta, pre prípad aby sme tam nemuseli stresovať. on to zavesil na nos mojej úžasnej švagrinej, ona hneď volala domov že nechceme krstného za starejšieho. v zápetí nám volal svokor že čo si to dovolujeme a hneď bol hriech na svete.
Odpovedať
Profilova fotka
preboha.....vy to tám máte ale divočinu :-D ...prepáč za výraz, ale asi taku svagrinu by som pri najmenšom zaškrtila...a takto vznikajú hriechy, ktoré sa len ťažko vysvetlujú
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, ešte že toto fórum existuje a máme sa kde vykecať.
Odpovedať
jaaaaj boze, toto su zabo-myslie spory utkane uplne z nicoho...tiez mame par takych s mojou svagrinou. Musis im to pekne vysvetlit a svagrinej povedat ze ak nevie o co ide tak laskavo nech sa do veci nestara a neprekruca to tak ako by si to ona mozno zelala len aby vam spravila zle... jezis kypim zlostou lebo mi to pripomina moju svagrovu ktora tiez si vylozi vsetko ako sa jej hodi, hned na nas nahuci, nepripusti debatu a ak naaahodou si otvorime usta my, tak hned chyti hystericky zachvat, nenecha nas hovorit a skonci to tym ze "toto ja pocuvat nebudem" a tresne dverami :-) nad hlupostou nezvitazis...NIKDY...
Odpovedať
Profilova fotka
baby mali by sme založiť klub pre Ošklivé a hnusné svagrinky :-N
Odpovedať
mne to zase pripomina moju matku: v sobotu sme sa tak posekali, mamicka si aj poplakala, no ale ked jej nevysvetlis, tak nevysvetlis, v kuse si melie svoje. a ked 3 ludia (aj otec) jej povedia, ze uz mame vsetko zariadene, nech sa do toho uz nestara a nezariaduje veci na vlastnu päst, tak sme vsetci zli, proti nej, a huuuu huuuu krokodylie slzy ako hrachy. a aj tak bude zariadovat veci po svojom, bude z toho chaos a este aj bude nasrata, ze jej robime zle... fakt, esteze je tento web. balli, tie nausnice neviem najst :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?