Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
balli dakujem no nesmiem drzat dietu uz ziadnu...ale snazim sa aspon udrzat troska vahu :-D stacionarnym byciklom ale len jemne lebo ja veeelmi rychlo priberam...
Odpovedať
gratulujeeeeem luciaa :)
Odpovedať
kamila.k. dakujeeem velmi peknee :-) :-)
Odpovedať
no jasne, ziadne diety, kamoska chcela drzat dietu ked kojila a skoro stratila mlieko a malinky jej stale plakal tak si povedala ze jej to za to nestoji a zacala ked dokojila a maly odvtedy totalne spokojny :-) hlavne nech je vsetko ok :-) pribuzenstvo to uz vie? aaaach baby, ja sa za dva tyzdne vydaaaavam!!! weeee, strasne rychlo to ubehlo, ved to pripravujeme vyse roka a uz je to tu!!!
Odpovedať
balli no vie to kazdy okrem buducich svokrovcov :-D aj nasi dokonca..im to povieme az v den svadby. no veru strasne rychlo to ubehlo a zachvilku budeme vydate zeny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem luciaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luciaa86 :-D jeeeeej tak to je super!! gratulujem tak to máte dvojnásobnú radosť x-) keby sa aj nám po svadbe podarilo bolo by super ;-) baby ja mám ten pocit, že som nie schudla ale pribrala... až sa normálne hambim dúfam, že to nebude v tých šatoch vydieť..... uf... no tak nám sa odhlásila moja teta a drahá teta odhlásila detičky no akože super... ale už nemám také stresy.. fakt nie normálne som sa začala po tomto víkende nenormálne tešiť... :-D x-) len do kedy mi to vydrží.... je síce pravda, že drahý ma dosť vytočil, keďže bude robiť celý tento mesiac v prahe a domov bude chodiť ako na dovolenku tak neviem či mi nervy ostatnú, keďže všetko teraz nechá na mňa a vpodstate je mu všetko jedno ako vybavím takže uvidíme či ho neprizabijem 8-) no a čo sa týka toho maľovania tak to skúsim raz sama a podľa toho ako to dopadne tak potom sa rozhodnem... ale teta mi odporučila jednu tak uvidíme ;-)
Odpovedať
margetakuska tak budem drzat palceky aby sa podarilo..a dakujem :-) a ked sa mozem spytat aku hudbu alebo pesnicku ste si dali na ten prvy manzelsky tanec?? my od Garetha Gatesa - Unchained melody :-D to je ta pesnicka s filmu Duch uz nic ine ma nenapadlo a na ludovky tancovat ja asi nebudem :-D a na obrad mame pesnicku od Guns and Roses - November rain...
Odpovedať
margetakuska: musis to vydrzat a ber to ako skusku a zase povedzme si pravdu - partner ti pomaha? lebo teda moj par veci zariadil, ale inak si to managujem sama, takze by to az take zle nebolo keby bol prec, aj moj odisiel na sluzobku, ale iba na tri dni...jedine co by bolo je psychicka podpora :-) Baby ja som dnes mala nocnu moru o tom ze som zozrala langose, sisky a palacinky s celou nutelou a ked som sa zobudila s brutalnymi vycitkami tak mi chvilu trvalo kym som si uvedomila ze som nejedla :-( ja ked zajtra tie saty nezapnem tak ja sa asi psychicky zrutim :-( By the way - nam tiez vcera oznamila draheho sesta ze "mozno donesieme druheho maleho" - nechcem pisat mena. To je syn jej priatela z prveho manzelstva...akoze sak ok,nech donesu, ale to sa riesi tyzden pred svadbou a len tak ze medzi recou? on ma 6 rokov a oni ze sak bude sediet na kolenach a netreba mu jest...no co sme, kde sme? my si hanbu robit nebudeme, musi mat stolicku aj polovicnu porciu...no to je sila....
Odpovedať
hej, verim tvojmu rozcarovaniu, ja nechapem, kde sa to v ludoch berie. ja som sa tiez len tak medzi recou ze jedna pani povedala ze tiez 3 hostia nepridu - a kedy mi to chcu akoze povedat? den pred svadbou alebo az ked zasadneme ku stolom?? inak sa neviem rozhodnut medzi dvoma pesnickami na prvy tanec, poradte mi: http://www.youtube.com/watch?v=B2mNMJ... http://www.youtube.com/watch?v=0nm_h9... vy mate ake piesne?
Odpovedať
kedze my mame franka sinatru tak by som dala tu prvu - my mame fly me to the moon a presne k tomu tento tanec cvicime: http://www.youtube.com/watch?v=dyqgP6... podla mna to je asi jedno...napriklad ja som riesila aj hudbu do kostola ale asi kasleme na to...nech daju co daju okrem svadobneho pochodu :-)
Odpovedať
Balli, super!! paci sa mi to. akurat ze skor takto naucim tancovat nasho Cezara (bavorsky farbiar) ako mojho nastavajuceho :-) inak by som do toho isla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
susibjork: aj my sme zvazovali Jacksona I just can`t stop loving you, takze ja by som dala palec hore zase na tuto :-) ale kazdopadne je to na vas...k comu mate vztah, spomienky, co sa vam paci a viac pozdava. my sme vyberali medzi 3-4 pesnickami a vyhralo U2 - One...mame k tomu osobny vztah, takze nakoniec to vyhralo :-)
Odpovedať
susibjork: no mojmu drahemu to nejde a trohu nam tu choreografiu zjednodusil, nebude tak strasne dlha, ale strasne sa z toho tesime a hlavne o tom nikto nevie, takze bude strasne prekvapenie :-) co sa tyka vztahu k pesnickam tak my to mame tazke lebo my sme skor na cernotu co sa na svadbu nehodi, takze my vyberame co sa nam paci a konkretne na prvy tanec vyhral preto ze je to jednoduche - chcela som tango ale od toho nas odhovoril, lebo to je dost tazke na kroky aj drzanie tela aby to vyzeralo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ziadne stresy, my tiez este stale cakame na 4 ludi z mojej a na 4 ludi z draheho strany. kazdy ma cas a nakoniec sme predsa len este raz zacali obvolavat ludi, aby sme sa 100% uistili, ze vsetko je OK a tolki z tych, co boli isti nam povedali, ze nemozu, ze ja uz to neriesim. Ja uz som si povedala, ze ti, ktori sa nevedia vyjadrit budu sediet na konci stola (pretoze potrebujem definitivne urobit zasadaci poriadok) a nech sa mi potom nikto z nich nestazuje, ak mu nebude vyhovovat miesto, pretoze chcem sa vyhnut tomu, aby mi pri stoloch vyskakovali prazdne stolicky ak sa nahodou niekto nebude vediet rozhodnut este den pred svadbou a nakoniec nepride. ja to nechapem...rok o tom vedia a 10dni pred svadbou niektori nie su schopni povedat, ci pridu alebo nie. najskor bolo 150 ludi, teraz to klesa na 105-110 :-) co dodat? kaslem na to, hlavne, ze si to uzijeme my. nikomu sa doprosovat nebudem, aj ked by som bola rada, keby sme tam mali vsetkych, ktorych sme pozvali, pretoze sme ich tam naozaj chceli mat. Chapem, ze nie kazdemu to vyhovuje, ale ti, ktori na to maju fakt dovod...OK, jasne, ze chapeme...ale na tychto "opozdilcov" nemam slov :-)
Odpovedať
no a hlavne predsa 10 dni pred svadbou nevies preto ze naozaj nevies, myslim tym ze to nie je o tom ze nevies ci tam nebudes mat iny program, ved svadba je velka vec takze jedine rozumne vysvetlenie pre mna by bola povedzme choroba... lebo ak 10 dni pred svadbou niekto nevie tak na co caka? na to ze ci sa mu v tej den bude chciet hodit do gala alebo na co? to su vyhovorky...
Odpovedať
Ahojte... svadbu sme mali krasnu, romaticku, presne taku aku sme chceli... zábava bola skvela, nalada na foteni perfektna... uzili sme si to na 100%...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mám svadbu túto sobotu a náš farár ešte nevie či príde. takže panika. a ako máte vyriešený nástup do kostola? lebo to zas sa mi do toho stará mama ]-(
Odpovedať
ahojte nevesticky, tak u mna sa stres prejavuje len v noci - mam take mensie nocne mory - na svadbu som zaspala, obula som si fialove botky, namiesto bielych, po ceste do kostola som niekde stratila 7-rocnu druzicku, atd... Este doladujeme tanec - budeme mat waltz (dari sa nam tajit, ze tancujeme 4 roky, tak dufam, ze cela familia bude riadne prekvapena :)) Inak, nakolko sme v zharanici so vsetkym pomaha moja super maminka, nijak sa nevnucuje, podstatne veci s nami diskutuje a cele to organizuje uplne na jednicku :), takze u nas ziadna panika. Svokrovci sa zaujimaju a to zatial uplne staci :). jedina co nam este aleze uplne chyba je oblek pre draheho - a to mame svadbu o 11 dni!!! v najhorsom pojde v jednom z pracovnych ;-) moje satky sa este trosku zuzuvali a skracovali a v sobotu snad bude ready. Pozerala som pocasie - a vo stvrtok pred svadbou nema byt ani jeden oblacik, tak snad nam to vydrzi az do soboty (@Balli: myslim, ze ty budes mat v piatok krasne urcite :-) ] ja uz sa velmi tesim!!! Cez vikend mame este take predsvadobne stretnutie s kamaratmi, a v utorok hor sa na slovensko :) @nikinka111: nastup mame klasicky slovensky - cely svadobny sprievod sa zhromazdi pred kostolom - prvy pojde zenich s mamou a potom ja s ockom a potom zvysok... @sydnuska: blahozelam! :-) Tak slecny, krasne predsvadobne dni.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super sydnuska...tesime sa na fotky :-) a samozrejme blahozelam :-)
Odpovedať
balli: kde si kupila tie swarovskeho nausnice? zavahala som teraz v budapesti na letisku a uz som ich nikde nevidela...
Odpovedať
susibjork: v auparku je swarovsky...tam ich urcite zozenies
Odpovedať
susibjork: tak ako pise kamila, tak v auparku v BA som ich kupovala...dokonca boli zlacnene zo 110 na 100 eur :-) aj na nete su na swarovskeho stranke tusim za 95, ale tam zase zaplatis postovne... sydnuska: blahozelam najviac na svete!!! hlavne aby ste boli stasny a nic vam nechybalo!!! jankaq: dakujem s tym pocasim :-) ja sice milujem dazd, ale nemuselo by prsat, kludne nech je sychravo a studeno, ale mohlo by byt sucho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: no hanba nehanba, ja taketo veci uz neriesim, zas si povedzme, to dieta chuda medzi kopou cudzich ludi aj tak asi do seba nic nedostane a budes zbytocne platit ked aj polovicnu porciu, ktoru iba rozvrta. My sme tiez s partnerom boli dohodnuti, ze kamosi si deti nemaju brat, no nepovies im to zas tak,ale ja som to vyriesila napr.tak, ze som kamoske napisalam sms, ze jej posielam oznamko a budeme rady, ked daju co najskor vediet, ci s nimi 2 mozme ratat a pochopili to. Priatelov kamos, chcel zobrat malu, spytali sa nas, smozrejme som ja tam bola za tu blbu, lebo priatel sa hned po ich otazke osocil ku mne, no a ja som si nedpustila a povedala som, ze teda sme dohodnuti,kamosi bez deti. No ale ony vraj nepotrebuju stolicku ani jedlo, tak sme povedali oki. A tak to aj riesim. Nakoniec sesternice, ktore maju mini deti, tiez su bez stolicky, vsak to este samo neobsedi a nayvse tie deti tam budu najdlhsie do 21-22 hod. tak neriesim. Podla mna je to zbytocnost. sveta: zdielam tvoj nazor, tiez sa nebudem doprosovat nikomu, kto raz povedal, ze nejde, tak nejde, kto povedal, ze ide s tym sa rata, mali dost casu na to aby si vybavili dovolenky a pod. vsak ak chcem niekam ist idem ak nie nejdem, ze mi vtedy vychadza nocna viem uz par tyzdnov dopredu, tak riesim. sydnuska: blahozelam :o) nikinka: ja si to teda predsatvujem tak, ze vsetci budu v kostole a potom pride priatel s mamou a ked uz bude na svojom mieste pojdu druzicky, teda dve baby a dvaja chalani - deti teda a ja s otcom alebo druha verzia ale to iba v pripade, ze by neprslao, nesnezilo a pod.Pockame sa von, pojde zenich s mamou, hostia a nakoniec druzicky a ja nastup do kostola nam zatrhol farar, tak to uz neriesim a na prvy tanec mame nasu oblubenu pesnicku http://www.youtube.com/watch?v=SAK9uH...
Odpovedať
nikinka: ja si predstavujem nastup takto: usadení hostia cakaju v kostole, prvy pride pan farar, za nimi zenich s mamou, potom by mali ist svedkovia (tusim) a nakoniec nevesta s otcom..
Odpovedať
ja si tiez predstavujem nastup tak ako kamila - ze nevestu za zenichom ktory uz je pred oltarom donesie otec...hlavne dolezite je aby nevesta nevystupovala z auta kym vsetci nie su v kostole...akoze moment prekvapenia :-) katharrina: no my sme tiez velmi nechceli aby si brali deti, ja osobne by som na svadbu male dieta nebrala keby som ho mala, nech by som sa akokolvek chcela pochvalit...kamarati uzasni, ti neberu deti, vsetko si sami zabezpecili, tesia sa na nas a ze sa budu bavit, ale rodina...ti vsetci beru deti - asi ukazat alebo co...nedajboh aby pozornost padla na nevestu so zenichom....neriesim to, ak mi tam deti nebudu behat pod nohami a nebudem do nich kopat pocas prveho tanca a nebudu revat ked bude prihovor (lebo aj to som zazila ze mamicka to decko nechala revat nez aby s nim isla von lebo sak aj ona chcela pocut prihovor)...ak sa o tie deti rodicia postaraju tak budis...zase nechcem byt hyena a povedat ze "bez deti a hotovo". Len ako vravim, mna u nas zarazila ta drzost draheho sestry ze beru syna toho jej frajera - ono keby sa nas opytali tak im povieme ok, ale iba oznamit, sice to asi brali tak ze ked pre neho nechcu ani jedlo ani stolicku ze nemusia sa pytat kedze nas to akoze nic nestoji...ale ide o slusnost...to akoby oni robili oslavu a ja by som si zobrala 6-rocnych bratrancov lebo ved oni nebudu nic jest a budu nam sediet na kolenach :-) lebo sak sranda, ne? a este ta jej drzost ze on nepotrebuje stolicku lebo sak bude tam behat a nebude sediet...no sak si neodpustim monolog ak sa tym nieco pokazi...krava, keby radsej bratovi nejake prekvapenie poriesila :-)
Odpovedať
esteze riesite tie nastupy, vobec som nemala presnu predstavu ako by to malo byt... spravim to tak ako pise kamila! tiez musim poriesit to cepcenie, nemam potuchy ako tieto folklorne zvyky funguju... pozerala osm nieco na youtube, fu - tam sa bojim len jednej veci, ze folkloristky mi budu po prsia a budem vyzerat ako snehulienka a 7 trpaslikov... a s tymi detmi je len ostara :-D ja tiez ratam len s detmi vo vajicku (zariadenie na prenasanie malickych deticiek) to, co uz beha po vlastnych a robi blbosti musi ostat doma s nanny :)
Odpovedať
no a vy ste fakt povedali ze bez deti? teda odvaha, ja by som to nedokazala a paradoxne je ze prave mna povazuju takmer vsetci co ma dobre nepoznaju za mrchu :-)
Odpovedať
bali: presne tak ... aj ja chcem docielit moment prekvapenia :) a k tym detom, my sme pozvali vsetkych aj s detmi...budu mat svoj vlastny stol (aby si pripadali ako dospelaci a aby mali od nich rodicia aj trochu pokoj ;-)
Odpovedať
no keby boli nase deti velke tak super, ale su male a rozmaznane a mam pocit ze ich tam tahaju rodicia naozaj iba vylucne zo sebeckych dovodov - pochvalit sa rodine... lebo kazde z tych deti ma vlastnu au-pair ked ide maminka do fitka, na nakupy, na nechty alebo s kamoskou na kavicku....a zrazu maju ist na svadbu a "nemohu" - bez dovodu - deti nechat same s au-pair aj ked teda naposledy to islo aj na cely vikendik ked si "ocinko s maminkou potrebovali spravit vikend v rime"...ze? nekomentujem a som z toho smutna...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?