Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem katharrina mam uzke saty (tiez ich mam v albume ) neviem sa rozhodnut :-S rozdiel je tiez vo vyske opatku... priatel skonstatoval ze tie druhe su take mamickovske :-(
Odpovedať
monika: mne sa viacej pacia c2, aj farbou aj pekne vyrieseným predkom...ale zavisi si to aj od toho, ktore su ti pohodlnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa páčia č.1 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne 1
Odpovedať
aj ja som za 1-tku :-) a k tym satam by boli aj vhodnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam ste zlate na rozhodnutie mam len zajtrajsok potom letim na Sk,svadba je 9/10 tie ivory mam doma no nad tymi druhymi silno rozmyslam ci ich vymenit v obchode alebo nie predsa len tie ivory su o dost vyssie :-S ja uz kvoli tymi pripravam ani spat neviem...hadam nie som sama
Odpovedať
nie nie, to nie si sama...ja mam tiez hlavu mimo lebo rozmyslam na co vsetko este musime mysliet :-) a tebe sa to uplne blizi a niektore mate uz 2-heho... dokonca uz aj mojmu drahemu sa snival prvy svadobny sen ze sme nestihli prist na svadbicku nasu..... ja som si dnes kupila farbu na vlasy lebo kadernici mi nevedia pekne zafarbit, potom som si kupila novy tien - budem namalovana ako mam v albume, takze som zhanala, nakoniec vyhral jeden uzasny od loreal a tiez lesk na pery vhodny, ale neviem ci si nekupim lancome, oni su take huste lepkave a tym padom dlho vydrzia...uvidime. no a ako natruc sa mi mina puder aj spirala, takze teraz ked potrebujem najviac penazi na svadbu si mozem kupovat nove veci...aaach jaj....
Odpovedať
Profilova fotka
balli ja som na tom podobne uz 2 roky pouzivam tiez spiralu lancome hypnose, a tiez mi dosla prave teraz ]-( tak som musela zariskovat od maybelline no nie je to to iste :-|
Odpovedať
baby... tak mi to mame presne o 2 dni a 18 minut :-D nechtiky hotove, dnes som bola na nastreku, drahy mi povedal, ze som ako cokoladka :-) tiez som si dokupila nejake licidla, lesky na pery (tie som kupila rovno 3 lebo som sa nemohla rozhodnut) a urobila som si radost v parfumerke :-) bola som si po saticky, uz visia na skrini... tiez sme boli po kolace, robia sa vysluzky, niektore sme stihli aj rozdat... u nas vladne pohodicka, len mamina nervačí... ale hadam ju to prejde... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sydnuska super, drzim palce, nech vsetko vynde, ako chces/te ;-)
Odpovedať
monikapaal: ja zase spiralu jedine extra jemnu protialergicku od la roche...perfektna je, mihalnice mam take ze kazdy sa ma pyta ci mam dorabane a predlzovane... sydnuska: jeeej, to je krasne takto to pocuvat a citat ze uz ste tak daleko s pripravami... inak vysluzky ste niektore rozdali uz pred svadbou a akym ludom? toto si realne neviem predstavit ako to cele bude...ale ono to asi pride samo :) moja mamina tiez nervaci a to este priznala ze ma na starosti fakt len par veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
la roche dostat len v lekarni tudim nie? ja od nich pouzivam kozmetiku ale vacsinou len kremy a cistiace vody sydnuska tiez sa pripajam aby vam to vsetko klaplo vysluzky sa nedavaju az po svadbe 8-) ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
diky baby :-) u nas sa rozdavaju vysluzky pred svadbou, vo stvrtok alebo piatok... niektore kolace sme si piekli samy, niektore sme objednali, dnes sme boli po ne a hned sa rozdavaju, nech ma kazdy čerstve a my mame o starost menej... svadba za chvilku a je klíďo píďo surfujem po nete :-D a to som si myslela, ze absolutne nic nebudeme stihat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: drzim palce, nech vsetko dobre dopadne, ale hlavne...UZITE SI TO :-) vysluzky sa aj u nas rozdavaju v piatok pred svadbou tym, ktori su zblizka, teda nie cezpolnym. drzim palce nech Vam to vsetko dobre klapne. :-)
Odpovedať
no my budeme mat dolezite stretnutia v pondelok pred svadbou - doladenie hostiny, ochutnavka menu, stretko s DJ-om, starejsim a kameramanom, obvolat svadobcanom ze vsetko je ako ma byt a potom stres zacne asi az vo stvrtok, ked budeme mat este stretko posledne s fararom, potom musime ist pre kolace, dojde kamoska z prahy s rodinou, budeme sa fotit doobeda, no proste chaos...ale v piatok sa aspon vyspinkam do ruzova, dam sa ucesat, namalujem sa a sup rup do kostola poobede :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jemine domine jaj mam uz toho vsetkeho maglajz v hlave a to nie som este ani na Slovensku, vdaka mojej mamine a jej schopnostiam organizatorky to hadam vsetko dobre dopadne no ale aj tak si myslim , ze napokon bez stipky adrenalinu by tie pripravy nemali tu spravnu stavu :-D
Odpovedať
a zabudla som, ze 3 pary vcera volali ze nepridu... uzas, vsak? to ma vytocilo poriadne, a banujem, ze robim hostinu pre celu rodinu... mali sme ist len na slavnostny obed ci veceru s najblizsimi... o svadbe omielali 2 roky a teraz ti zavolaju ze nepridu... no ale som si povedala, ze pre nich sa ja rozculovat nebudem, a vyslovne som im zakazala pytat odomna fotky a dvd... tie ich vyhovorky boli, že frajeka mu povedala, ze na svadbu nejde a bratranec sam nepojde, podotykam ma 45 rokov, 2 krat zenaty, 2 krat rozvedeny, no ale sa ani necudujem tej frajerke, on šalie za kazdou suknou, druhí povedali, ze ich bolia zuby a tí tretí maju chore dieta a su z Prahy, takze to chapem, ze nepridu... tak sa pripravte ze aj taketi nieco vam pokazi naladu, par dni pred svadbou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: no tak my na to ešte máme čas že? :-D ale keby som mala svadbu teraz v sobotu asi by ma porazilooooooo :-| takže ešte máme čas synduska: tržím palčeky dúfam, že vám ta pohoda ostane nielen na svadbe ale aj po celý život x-) baby mám problém moja super sesternička, ktorá ma mala maľovať na svadbu musela v utorok odletieť do anglicka a vôbec nevie či sa stihne vrátiť do mojej svadby a tak mi navrhla aby som sa maľovala sama... ale... no ja som to teda nikdy predtým nerobila.. teda maľovať sa maľujem ale na svadbu... no neviem asi si na to netrúfam... maľujete sa daktorá sama? a myslíte si že to budete stíhať? nebudete mať nervy či to dobre dopadne a či to všetko stihnete??? no ja neviem... tie kozmetičky sú príšerne drahé a neviem či sa mi chce toľko vysoliť na jedno maľovanie ale zase.. čo ja viem...
Odpovedať
sydnuska: moc ma to mrzi a dobre to beries ze to radsej neriesis, aj ked je mi jasne ze ta to muselo zamrziet a vsetko este raz preorganizovat...tiez nam nasa rodina a priatelia urobili par takych veci co by sme od nich necakali a teraz ked sa take nieco stane tak kamosky sa ma len pytaju ci mi to nevadi a uz len vravim ze nevadi lebo som sa uz naplakala kvoli ludskej sebeckosti dost... margetakuska: ja sa budem malovat sama, termin u vizazistu dopadol ani neviem ci komicky alebo zalostne, ale ja som sa vzdy nejako vedela namalovat...v albume mam aj vzor...bledo-hneducky perletovy tien na cele viecko a linky s tmavym tienom, mam modre oci, takze to bude super.... jednak v beznom zivote si nemalujem cele viecka takze uz to bude slavnostne a dam si trochu viac linky a tmaveho tiena k oku a bude :-) make-up aj puder pouzivam roky ten isty a licka si viem tiez dat tak aby som nebola jak prasiatko gulatucke :-) s vizazistami nemam dobre skusenosti a ja nemienim kvoli make-upu plakat vo svoj svadobny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: no ty kokos, to uz ake stresy, ale to niektori ludia povazuju asi za normalne, ja inak tiez trpne, aj ked ak niekto nepride, tak nepride, kaslem na nich, ale mne hrozi, ze niekto pride, kto povedal, ze nejde, a to su hned 3 ludia, takze hanba nehanba budu musiet stat, ja uz taketo hluposti neriesim, lebo to, ze ide a predsa asi nepojdem a o dva dni uz zas idem, rok vedia, ze bude svadba, pozvany su skoro 3 mesiace a tak nech sa uz zariadia Inak vela zabavy a malo stresu prajem zajtra ;-) margaretuska: ja by som to teda uz mala najradsej za sebou co sa tyka kozmeticky, ja to mam vybavene tak, ze nebude makat pre firmu, ale pride ma namalovat sukromne, ale zas to je baba, ku ktorej chodim bezne na kozmetiku a mne bolo v podstate jedno, ci to bude cez firmu alebo nie, takto si zarobi ona sama, skus u svojej kozemticky sa spytat, ci by neprisla alebo nejaka znama nech dohodi, kopa bab s tym problem nema ja sa tiez malujem kazdy den, ale zas toto je uz ine, necham sa obsluzit ;-) balli: ja som uz stresovala, ze preco si vsetky kupujete tiene, make.up a pod. teraz uz chapem a obdivujem, ze sa na to das ;-)
Odpovedať
sydnuska: kde si sa dala nastriekat? a nespinito oblecenie? kolko to stoji cca? ja som sa sice v nedelu vratila z dovolenky, natesena, ze aka som hneda a dnes uz mam pocit, ze som taka ista, ako pred 2tyzdnami :-( inak, drzim palce, nech sa na vasej svadbe vsetci dobre zabavaju! a hlavne vy dvaja. inak mne tiez vcera dalsi 3 ludia povedali, ze nepridu... a to som zvedava na dalsie prekvapenia, lebo este len ideme chodit pozyvat osobne. este 29 dni :(
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska nenechaj si pokazit svadbu tym, ze ti ludia odmietli..bude viac miesta na tancovanie a budete to mat uzasneee.drzim palce nech je vsetko skvele a nech vam svieti slnko a nech je to vas najkrajsi den v zivote :)
Odpovedať
babyyy....tak dnes je uz finalne objednana kytica - budu nakoniec ruzovo-zelene kaly a zelena hortenzia...aaaach, tesim sa velmi :-) vyzera to uplne coolovo. a maminky dostanu vanilkove ruze na zelenych malych pucikoch chrizantemy ci jak sa to pise :-) a vcera som zmakla sama skusku make-upu, sak som si to musela natrenovat a dopadlo to turbon :-) tak sa vytesujem... sydnuska: tak to vyzera ze ti zajtra bude zvonit pocas kraaaasneho pocasia :-) moc na teba myslim... katharrina: tak ja som sa vedela vzdy namalovat ale tiez poznam baby co s tym stresuju a pokial mas niekoho s kym si uplne spokojna tak iba dobre :-) keby mna niekto vedel namalovat podla mojich predstav tak tiez to necham inym...ale nejako to u mna nefunguje tie sikovne ruky vizazistov :-)
Odpovedať
bali som rada, ze sa nemalujem sama...uz som si pripadala cudne ;-) sydnuska: uplne ta chapem, aj mne niektori odriekli ucast a este to s jednymi vyzera tak 50/50, no neviem, ale som z toho aj ja sklamana... ale nevadi, urcite to aj tak dopadne dobre :) Drzim ti velmi palce :-)
Odpovedať
mna tiez sklamalo vela veci, ale teraz uz som to prekonala a uz je fajn, sak ti ludia si robia hanbu ked nemaju tolko ucty sa trolinku prisposobit v jeden den na par hodin...
Odpovedať
ja som tiez vcera skusala vlastny make up a bola som spokojna. velku robotu spravil stetec na tekuty make up MAC, make up s nim vydrzi v pohode 12 hodin... ja by som sa aj dala niekym nalicit, ale som leniva zhanat vyzazistu a chodit to k nemu skusat, takze takto je to pre mna jednoduchsie. jedinej veci sa bojim - ze budem v strese a budu sa mi triast ruky a nebudem si vediet spravit tekutu linku :-/
Odpovedať
to sa trochu bojim aj ja susibjork, a tiez toho ze ked sa clovek velmi snazi tak to najust pokazi...ale snad to bude ok, ja si to vyskusam este raz pre istotu a bude :-)
Odpovedať
baby ako mate vyriesene menu? mate teple /studene bufety alebo 3 jedla...? my to prave riesime, mali sme mat povodne teple bufety, ale tie tri jedla vidu o cca 12 000 Sk menej :-| a vela hosti, co sa nas na to pytali nam povedali ze sa im zda, ze teply bufet je zbytocny, lebo je to prilis vela jedla...(mali tam byt 4 druhy jedla + nejake salaty) ja neviem co si mam o tom mysliet.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
my máme prvý chod servírovaný, potom o 9,30v teplom bufete kuracie stehná plnka, rzža kompót a šalát. potom po polnoci teplý bufet rezne, šalát, kuracie soté, hranolky, cestovinový šalát a kapustový šalát. ešte uvažujeme že po polnoci dáme ešte jeden druh, niečo špeci. máme to takto lebo sme boli v júly na svadbe presne v tom hotely kde máme aj my a oni mali druhý chod na misách po stoloch a mne sa to nepáčilo lebo nie každý bol vtedy už hladný, mäso bolo ďaleko od ryže, o kus ďalej zase plnka a šťava, šalát, tak sme po sebe kričali prosím ťa podáš mi...? a vlani sme boli zas na svadbe kde aj druhý chod mali servírovaný na tanieroch a 3/4 sa vyhodili lebo to každý len rozprplal.
Odpovedať
kamila.k: pocula som od ludi ze tri chody riesia ti ktori maju strasne vela hosti - to sa im jasne ze oplati viac financne, tiez by som to tak riesila keby sme mali napriklad sto ludi - neviem si predstavit urobit svedske stoly pre tolko ludi. my to riesime tak ze prvy chod bude predjedlo, polievka, hlavne jedlo, potom kaaaavicka a ku kavicka sa rovno torta bude krajat, potom pride teply aj studeny bufet - v teplom budu dve prilohy a tri druhy masa - kuracie rezne, bravcove medailonky a losos, potom bude certstvy salat, cestovinovy salat a majonezovy salat a potom bude este salamova misa a syrova misa a potom kapustica a gulas, pecivo a cokoladova fontana a strudlicky a slane bude na stoloch... to by malo stacit, dufam ze nam ostane aj na druhy den na obedik :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?