Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
ahojte baby... tak mi to mame uz za par dni... zacali sme piect kolaciky... zatial nie je ziadny stres, je to v pohodicke... vsetko zariadene na 99%... tak to hadam klapne... len mame dilemu, ci dame tu cokoladovu fontanku alebo nie, neviem, kto z hosti by si to vzal na starost... sestre to nechcem dat, bude mat toho dost za cely den a otravovat niekoho z rodiny nejak nechcem, lebo potom povedia, ze som ich zamestnala... na druhej strane by som chcela mat tu fontanu, nakolko 80% ludi je z dediny a este take čudo nevideli... tak teda neviem... inak sa tesime, veci mame pochystane, v stredu idem na nechty, vo štvrtok na bronz a po šaty a v piatok sa bude zdobit kostol a snad aj troska dom, ak bude cas... v sobotu myslite na nas a drzte nam palce ;-)
Odpovedať
my sme fontanku objednali priamo v hoteli lebo maju to sice prenajom za cenu fontany, ale oni to maju uz aj s ovocim a cokoladou a tieto veci by som pri kupe musela platit zvlast nehovoriac o tom ze tu fontanu by som uz nikdy nepouzila...takze takto sme to my vyriesili. Ale inak sme tiez upustili od veci o ktorych sme vedeli ze potrebuju starostlivost, pretoze sme hosti nechceli zatazovat no a bracho moj ma toho tiez dost, takze tak... budeme moc mysliet, o to sa neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: tak teda toi toi toi ;-) ja by som tu fontanu niekam na viditelne miesto postavila, poprosila nejakeho casnika, nech na to sem tam dohliadne a pripadne moze niekto od hudby dj alebo koho mate par krat vyzvat hosti nech sa ponuknu
Odpovedať
lucka06 a kde budes mat svadbu ? mi sa rozhodujeme medzi tip topom gastromila a restika rubin ... ako som xel tak som pocital furt sa motam kolo 5500eur az do 6000eur a to planuje s 90 ludmi ... :-|
Odpovedať
;-) :-) sydnuska a kde budes mat svabu .. usudzujem ze podla tej cokoladovej fontany asi v rubine ci nie? ak ano mohla by si poskytnut nejake info ako kolko co kde a tak vsetko velmi pekne dakujem ... :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Viete mi prosim poradit , dat na inspiraciu, co vsetko sa hovori pri dakovani rodicom? Dakujem.
Odpovedať
No to by zaujimalo aj mna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mam par viet od profesionalneho starejsieho nie je toho vela a zda sa mi to take uprimne, ziadne okecavacky o nicom, chceme sa to naucit naspamat a povedat to, ak mate zaujem poslem
Odpovedať
posli mi prosim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si prosím...
Odpovedať
Profilova fotka
balli uz mam saticky...ale na prekvapenie po mojej vysnivanej cipke ani stopy :) ale je tam vysivka...ved dam potom foto..za par dni ich mam mat doma... no tak teraz riesim kvety a navleky ktore som povodne mala mat za 100 mi teraz dali za 250, tak hladam niekoho na navleky :( a vcera som si kupila popolnocky takze dnes len balerinky a bude :)
Odpovedať
nam spravi podakovanie starejsi, ale tiez sme ho zosekali ze tam chceme strucne podakovanie za to ze su tu pre nas, ze nam dali zivot, ze nas vychovali a starali sa o nas, ze sme tu a sme taki aki sme vdaka nim, sekli sme mu take tie omacky a aj rymovacky...proste krasne strucne podakovanie :-) chceli sme to najprv sami, ale ja by som to nezvladla emocne... kitta: moc gratulujem a vazne nemas cipku? no tak to som teda strasne zvedava na tie saticky :-) urcite v nich budes prekraaasna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
su aj v tom albume z ktorych som si vyberala :) ale zistila som ze cipka na svadobnych sa mojmu skoromanzelovi vlastne ani nepacila, tak mozno som urobila fakt dobre....ale mam zato take cipkove popolnocne,a tie mi vybral on a tam mu ta cipka nevadila, tak neviem...
Odpovedať
chlapi vymyslaju... mne moj povedal ze nesmiem mat na satach ziadnu maslu lebo si ma nezoberie :-) v albume tu alebo na fb? ja chcem tie saty vidieeeet!!!
Odpovedať
Profilova fotka
na fb a na fotke vyzeraju inak,ale citim sa v nich super a su velmi krasne..ty si videla ten album na fb?
Odpovedať
hej videla, ale uz si ho az tak nepamatam....ty si si ma vymazala z priatelov potom alebo este to mozem kuk? alebo ti hodim mail do IP?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak mňa tie stresy chytajú už pomerne dlho ale teraz to na mňa tak dolahlo, že fakt revem od zúfalstva ja musím do dátumu našej svadby teda do 30.októbra poslať 3 práce do školy mám jednu skúšku 16.októbra a jednu som mala mať 30.októbra ale to som chvála bohu zahrala na január lebo neviem ako by som to bola stihala v deň svadby :-D my sme boli v sobotu v poľsku... kúpili sme drahému oblek, topánky, košelu kravatu, poháre, mne bižu, už nám len chýba ísť dať zmenšiť drahého obrúčku, dorobiť výzdobu trošku a je to... ale stále mám nervy... ja už to chcem mať za sebou.. drahý si to tak strašne užíva a teší sa a ja mám nervy.... prečo musím byť taký stresák???? ]-( no nič... ale inak sa teším... to len teraz asi tak nejak na mňa dolahlo 8-) :-D :-N
Odpovedať
margetakuska: to je len zodpovednost, ktoru citis a preto mas stresy, to je normalne, ze ked niekmu na niecom velmi zalezi, tak ma nervy. :))) Zhlboka nadych, pomaly vydych, to zvykne zaberat a robit si pocas priprav dni volna, kedy svadbu vobec neries, odreaguj sa, myslim, ze prave studium by Ti v tom malo pomoct :))) zalezi od uhla pohladu.
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: tak ja som na tom asi tak isto ako ty, stresujem uz dlhsiu dobu, popritom uz skoro vsetko mame, az na par detailov, zacina skola, tak je to terz uz dvojnasobne a navyse som zmenila pracovisko vo firme, tak hroza, nova sefka atd. vsetko sa nejak kopi, do toho este svokra so svojimi starostami o jej saty a organizacne zbytocnosti, ktore my uz davno mame vyriesene. V podstate je celkom oki, ale niekedy vytvara zbytocne umele stresy a toho sa velmi bojim. Inak baby neviem, ci sa chcem naozaj prezliect, asi to bude podla toho ako budeme stihat a ako sa budem citit v satoch aj ked som s nimi velmi spokojna, sedia ako maju, ale ked pocuvam niektorich hosti, ze sa o polnoci pojdu prezliect, no neviem, nakoniec to u nas bude opacne, nevesta v jednych satoch a hostia budu vymienat roby jedna radost ;-) Vacsina inak zacala vymyslat po tom ako sa dozvedeli, ze mame soferov s autami, ktori tam budu celu noc, len asi nepochopili, ze tam budu na odvoz domov rano, pripadne ak bude treba niekoho odviezt skor alebo dieta spat. Ach jaaj, uz nech je to za mnou.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak konecne mam kvety, vysli ma 130€ a este aj navleky som zohnala celkom dobre a aj lupienky sa mi podarilo zohnat...takze uz len koselu nahradnu,balerinky a hotovo .)
Odpovedať
baby tie co mate vysoke opatky - nosite uz tie topanky aby ste zistili ci v nich vydrzite?
Odpovedať
balli, ja som v nich chodila v lete
Odpovedať
Ja som sa ich snazila rozchodit uz v auguste, zial nedarilo sa, ale skusila som napad s parou a super, teraz su mi perfektne. :)
Odpovedať
Profilova fotka
lin: aký nápad s parou???? aj ja chcem poraď no tak čo sa týka tých mojich stresov tak nejde tak o tie veci okolo toho ale mám strach z priebehu svadby... z programu... z naslednosti jednej po druhej... či nebude svadba chaotická... a také voloviny... vôbec nemáme doriešené čepčenie, fotenie, a tak.. bojím sa že bude málo miesta atak si zbytočne vyrábam stresy... keďže drahý nechce zasadací moc mi tie moje nervičky neukľudňuje a zbytočne vytvára ďalšie.. ale inak je všetko ok teším sa ale už chcem aby to bolo tu.. aby som už nič nemohla urobiť lebo sa ZBLÁZNIM!!!! :-S :-D :-N
Odpovedať
lin: ako si to spravila s tou parou? Lebo ja viem ze sa pouziva tepla voda, ponozky a sup do topanok a sa trochu roztiahnu... margetakuska: zasadaci poriadok by som si ja urcite presadila, my sme nad nim sice zosediveli a aj tak mame troch ludi ktori niesu celkom dobre posadeni, ale neda sa nic robit, to by sme museli robit svadbu na 4-krat aby sme ulahodili vsetkym....na veceru vydrzia a potom sa to aj tak roztrusi :-) nie?
Odpovedať
babyyyy, konecne mam zenicha kompletne obleceneho!!! juch! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na vysoke opatky zvyknuta, takze v topankach nechodim. na sobas a fotenie mam sandalky...asi 15cm opatok :-) ,uvidim, kolko v nich vydrzim, ale este som si pre istotu objednala v svadobke topanky na neskor,ked nebudem uz moct v tych velmi vysokych...tie druhe maju cca 9cm opatok, co je u mna pomerne nizky, kedze lodicky nosim bezne takmer kazdy den, takze ja vydrzim :-)
Odpovedať
no ja som tiez zvyknuta na vysoke boty, tiez ich mam na sebe kazdy den, len ide o to vyskusat topanku ze ci napriklad po dvoch hodinach neoderie do krvi patu alebo nart, tiez si asi kupim tie silikonove vankusiky na slapu aby som vydrzala tych niekolko hodin :) moje maju 11 cm opatok a 1 cm platformu :-) susibjork: congrats!!! o starost menej, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
holky mam desnu dilemu poradite mi prosim :-| v albume mam fotky dvoch topanok Nina c.1 a Nina c.2 a do zajtra sa musim rozhodnut ktore , vzhladom na to ze zenich je cca rovnako vysoky ako ja by boli c.2 vhodnejsie,co si myslite a ktore sa Vam viac pacia? dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
monikapaal: mne sa pacia oboje, v podstate je to ten isty styl, ale zas volila by som podla siat ake mas, podla mna su tie prve take romantickejsie, tie druhe sa zas hodia ku viacerym satam margetakuska: myslim, ze sme na tom rovnaki, tiez nemame take veci ako odcepcenie doriesene a menovky? tie uz sice mame, aj nejaky zasadaci, ale samozrejme su ludia, ktori tam nechcu sediet, tak nechcu sediet a pod. skoro sme sa s priatelom preto pohadali, lebo ja som povedala, ze ako ich usadime podla seba a hotovo, nie on sa niektorych spytal a samozrejme problem na svete
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?