Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
dnes mi zomrela babka...svadba v ohrozeni ;-(
Odpovedať
dadaapetik: uprimnu sustrast ...
Odpovedať
uprimnu sustrast...
Odpovedať
Profilova fotka
dadaapetik: uprimnu sustrast, viem, ze je to velmi cerstve, ale zvazte pre a proti, kedze svadba ma byt o 2 tyzdne,pravdepodobne je vsetko vybavene a pripravene...babka by ti urcite nechcela prekazit plany a iste by nechcela aby si bola smutna este aj kvoli zrusenej svadbe. drzte sa...drzim palce :-.
Odpovedať
Profilova fotka
uprimnu sustrast..:(
Odpovedať
tak sme sa poroypravali s rodinou, a oni tiez nesuhlasia so zrusenim.svadba bude, aj pocet hosti sa nezmeni,len bude trochu tichsia ...
Odpovedať
Profilova fotka
dadaapetik: to mi je naozaj strašne ľúto :-( ja si neviem niečo také predstaviť aj keď s mojim starkým nie je najlepšie ale zatiaľ sa nám drží ....tak vám držím päste
Odpovedať
margetakuska dakujem :-)
Odpovedať
baby co poviete na tuto pesnicku? http://www.youtube.com/watch?v=5W4j4b...
Odpovedať
pekna :D kam ju chces pouzit niekde na DVD?
Odpovedať
rozmyslali sme ze na posledny tanec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako sa mate?ja celkom zacinam stresovat..uz len 19 dni a niektore z vas uz len necely tyzden :)mate uz uplne vsetko...? kde ste kupili lupienky ruzi? v Ba ak ma niekto tip...ja este asi budem zhanat popolnocky lebo tie co som si dala usit sa mi aj pacia ale aj nie, tak uvidime..vcera sme kupili koberec a slavobranu a este malickosti,ale uz sa mi sniva, ze sme na vsetko zabudli a podobne :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte tak som spat, bola som na tej operacii ale nastastie vsetko islo ako po masle a uz som uplne fit :-) dva tyzdne a ani neviem ze nieco bolo. Ja tiez zacinam poriadne stresovat :-( a pozerala som predpoved pocasia - ze na sobotu 2.10 hlasia 16 stupnov a polooblacno, baby co mate v tento den gratulujem, dufam ze to naozaj vydrzi :-) mne uz prisli saty, este si musim ist pre ne, tiez mame prstienky, su prekrasne, doladujeme par organizacnych veci a tyzden pred svadbou mam dovolenku a poriesime naozaj posledne detaily :-) tolko o tom piseme a uz je to tuuuu :-) huraaaa
Odpovedať
Profilova fotka
balli tak super, ze si ok :) no aj ja dufam, ze vydrzi pocasie... inak z gustom ste sa uz streli,ci este nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja mám pocit že nestíham. tento týždeň musím dotiahnuť detaily a menu v hotely, stretnúť sa s Dj, doma robíme novú kuchyňu... do 9,10, to nestíhammmmm :-)
Odpovedať
nikinka neboj sa, teraz sa ti to zda ako chaos, ale stihnes to vsetko :-) pekne jednu vec po druhej si budes zaskrtavat :-) drzim paste a hlavne maj chladnu hlavu, tak znizis riziko ze nieco zabudnes :-) kitta: este sme s nim neboli lebo povedal ze sa so snubencami stretava az tyzden pred svadbou, takze chcem dohodnut stretko na pondelok pred svadbou :-) alebo tak nejako :-) vy uz ste s nim sedeli?
Odpovedať
pocity nestihania zacinaju aj u mna...ale este stale je dobre mame este celych 5 dni ;-)
Odpovedať
janeik, urcite to doladite :-) bude to super...a zda sa ze aj pocasicko vam vyjde :-) no idealne!!!
Odpovedať
Ahojte...ako pozeram ja mam z vas asi posledna svadbu..30ho..fuuuu..dufam ze potom podate info:-))prajem vela stastia a vela sily...
Odpovedať
ved snad hej, no pocasie nevyzera zle aj ked tu v PP ma byt iba 12 stupnov, co je na mna,kedze som z juhu pomerne malo...ale bude ma hriat laska :-) hlavne aby neprsalo ;-) ale podla toho co hovorili ujovia meterologovia tak v oktobri budu vlny babieho leta, no tak dufam, ze sa nemylia a oktobrove nevesty sa nemaju coho bat ;-)
Odpovedať
caute zienky, my sme sa vcera vratili z dovolenky a zase som v tom - zenich nema co obliect, nebola som este na fare po krstny list, u farara, vyzdoba... atd. atd. ale nastastie sa nevydavam tak "skoro" :-D uvidime co napisem o 2 tyzdne :-D drzim nam palce nech to postihame... a tesim sa na fotky z prvych oktobrovych svadieb, vsak sydnuska... :-)
Odpovedať
uz sa to vsetko strasne krati a ja som teraz bola dva tyzdne PN a teraz uz len dva tyzdne do prace a uz potom budem tyzden riesit svadbu....no odpadnem rovno, este teraz sme rozmyslali ze ako je to este dlho do svadby a my uz riesime milion veci, teraz som rada ze sme riesili skor urcite veci :-) my musime este hodit stretko s DJ-om, dohodnut drobnosti s fotografom, dat posledne stretko so starejsim a v hoteli s managerom, potom upresnit cukrarke pocty a druhy kolacov a doladit organizaciu odvozov z kostola na hostinu a to bude asi aj vsetko :-) no a do solarka musim zacat chodit este...
Odpovedať
tak to si ma strasne potesila janeik...ked svieti slnko tak mi nalada stupne o 150% :)
Odpovedať
ja az tak slnko nemusim, ale bola by som naozaj rada ak by neprsalo a aby nebol silny vietor...kvoli pohodliu vonku pri gratulaciach a podobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli ani my sme s nim este neboli, tak tiez asi tak ako ty...akurat mi volali ohladne kvetov..ja vzdy kupujem zo skladu kvetin kvety a vyjde ma to o 70% lacnejsie, ale dnes som volala s ich majitelom a poslala som im aku vyzdobu chcem, teda len ikebanu, pre mna kyticu a pierka a 2 mensie kytice a on ze 350 € aaaaaaaaaaaaaa..takze som na ceste najst niekoho na kvety :)
Odpovedať
no dost ty brdo, my mame vyzdobu v cene s tym ze tento tyzden idem doladit detaily mojej kytice a pierko pre zenicha a tiez dve mensie pre obe maminky...dufam ze sa zmestime do 150 eur za tieto veci... inak strasne s tymi cenami, ja naozaj ani nahodou nevyberam to najdrahsie ani nemame nic luxusne a tie ceny sa strasne vysoko splhaju :-( celkom som z toho nestastna...
Odpovedať
ozaj kitta - ako to dopadlo nakoniec s tymi tvojimi satami? co si pamatam naposledy tak si sa nevedela rozhodnut, mas uz teda tie svoje prave, jedine a vyvolene?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som tu tiez za 30.oktober, stresy mam uz teraz asi aj za vas ;-) popritom uz mame vsetko zajednane dokonca aj ubytko pre cezpolnych. Ceny ok, nakoniec este asi aj usetrime, asi sme si spravili fakt privysoky rozpocet, ked sa nam do neho zmestili aj necakane vydavky Akurat na par veci od bud. svokry, ktora stresuje okolo svojho oblecenia, lebo nema co na seba, popritom vie, uz rok, ze bude svadba, ziadne topanky nepasuju a pod. Navyse sa nam mali hlasit ludia, kto pride, kto nie, respektovali sme, ked sa niekto rozhodol, ze nepride, no ona presviedca ludi, ze nech predsa len pridu, vsak ani dar jej nemusia nosit, ked teraz nemaju a pod. Tak som jej to s usmevom na tvari nastastie vysvetlila, ze pocet ludi je uz vsade nahlaseni a nic sa menit nebude. Potom zacat stres okolo krabiciek, lebo predsa kazda jej neter si privedie niekoho, tak aj im treba krabicku, no lebo ja kradnem. Tak snad chapete moj stres, bojim sa len toho, ze bude vsetkych krutit podla seba a vyrabat zbytocny stres.
Odpovedať
katharrina: uplne ta chapem, ja uz ani nebudem radsej pisat co vsetko som si vytrpela ja a ako som si schuti pekne poplakala zoparkrat...ale vsetko sa neda podchytit lebo na spravanie druhych ludi clovek nebude mat dosah a v konecnom dosledku nic nemoze byt perfektne... uz som prestala riesit vela veci a po tomto vikende co sme zase riesili tak to je amen tma...uz som to vzdala. Organizacne bude vsetko kraaaasne a snad sa to podari a dufam ze sa budu vsetci bavit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: dik, vsak aj ja si to uz tak hovorim a tiez uz kopu veci neriesim, ale tak ked to pocujes tie uvahy, tak ti neda proste a blby pocit tu predsa len niekde v podvedomi zostava
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?