Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
ahoj kamila,ja budem mat vizazistku,kt.chodim uz niekolko rokov a robi aj kozmeticke veci.ak by to na skuske nedopado podla mojich predstav, dam si od nej urobit len mejkap a oci si urobim sama.mama doma velku paletu ocnych tienov a malovat sa viem celkom pekne :-) niekedy malujem aj kamaratky ked niekam idu,no na vlastnu svadbu sa chcem nechat rozmaznavat :-D dalsou variantou je ze ma namaluje sestra, ta vie malovat este lepsie nez ja
Odpovedať
ja tiez zrejme sama... myslim, ze to zvladnem
Odpovedať
Ahojte, my sme mali hektický víkend :-D rodiny zacali nosit dary... som celkom rada, ze prisli v predstihu, v ten tyzden pred svadbou nebudem mat kedy s nimi sediet a klabosit... este sme boli pozvat poslednych 2 ludi... popolnocky mam, no neviem ci vyuzijem... ak sa budem dobre citit vo svadobnych, tak sa neprezleciem... tento tyzden, mam skusku ucesu... tiez si dam nafarbit vlasky... ostava nám len 17 dnííííí
Odpovedať
ahojte, no my mame este 6 tyzdnov do svadby ale pomaly to ubieha o chvilu zacneme rozdavat pozvanky a doladovat poslende detaily.... kedze do 30.10. mame aspon dufam este cas. Akurat co zhaname teraz je bude vlizelin alebo organza no neviem kde to najst v KE za vyhodnu cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
majaastevo: neviem kde v KE, ale ja som u nas v RK obehala vsetky kvetinarstva, pozistovala ceny a objednala, vacsinou treba objednat, ale zalezi od mnozstva a farby aku potrebujes, v kazdom pripade skus kvetinarstva
Odpovedať
Profilova fotka
baby potrebujem zohnat špzku s nasimi menami, aby to bola nálepka... viete mi poradit?
Odpovedať
ninusqa: daj si to spravit vo faxcopy...pripadne ak vies pracovat s grafickymi programami, tak si to vyrob v pocitaci a daj si to vytlacit vo faxcopy..
Odpovedať
Profilova fotka
ninusqa: ja som si robila sama, ak chces pomozem, len neviem teraz kde to vytlacim, kedze je to velke asi ako kamila.k. pise, dam to tiez do faxcopy
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som pozerala albumy z minuleho roka, na niektorych foto z 31.oktobra dokonca svietilo slnko ;-)
Odpovedať
mozno svietilo, ale ja mam fotku z 30 oktobra, ako sme mali zasnezeny dvor :-)
Odpovedať
02.10.2009 bolo krásne, boli sme na dovolenke v tatrach... a potom dva tyzdne v soboty prsalo, boli sme na svadbach... ked sme vysli z kostola, tak zacalo prsat a padali snehove vlocky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby nestrašte... ja som povedala, že to tam hore vybavím :) bude svietiť slniečko nebojte ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no vsak to je u nas dost mozne, ze bude nasnezene, doterz som pocasie moc neriesila ani nebudem, len ma to tak napadlo, nech viem ca. co nas caka ;-)
Odpovedať
babulky, ako mate v plane zdobit auta vo svadobnej kolone okrem nevestinho a zenichovho? A ako ozdobit autobus? Mne osobne sa vreckovky za zrkadlach nepacia, tak radsej nedam nic... A na autobus dam špz svadobcania
Odpovedať
Profilova fotka
sydnus: na autobus len nejaku stuhu a na ostatne organzu a na nase mam objednane slnecnice, z ktorych sa da urobit srdce a potom iny typ slnecnic s takymi oblukmi, co sa da vyuzit aj samostatne, to mozno pouzijem na ostatne auta mas spz kupene alebo vyrabas sama? kde si dala tlacit?
Odpovedať
kolko budete mat tych ostatných aut? ja som naratala 8 + 2 naše... ja dam asi stuhy, zo sesternicinej svadby mi ostalo 50 metrov cca 12 cm širky... tej organzy by som potrebovala strasne vela... špz som robila sama, vytlacila na samolepiaci papier... kamoska mi spominala ze ona si dala urobit vo faxcopy ... autobus zdobit nebudem...
Odpovedať
Profilova fotka
aut mame 4 plus jedno nase a bus, ti co pojdu na autach pomimo neratam, organzu uz mam kupenu bielu, nasla som 2m po 1, tak som nakupila, to by malo stacit samolepiaci papier mas A4?
Odpovedať
uaaaaa baby !!! prisli mi popolnocky a su kraaasne :-D :-D :-D musela som menit kadernicku...po 3 zbabranzch skuskach som sa rozhodla ze to nebudem riskovat. hned na prvu supu som nasla uzasnu profesionalku zo zelenca :-) btw. zajtra sa vydava sesternica tak idem pomahat :-D
Odpovedať
supeeeeeeeer...a odkial si si objednala popolnocky?ja este stale hladam a nic nemozem najst...
Odpovedať
katharrina: samolepku na A4 by ti to nevyslo, muselo by to byt z 2 casti... ja som tlacila na A3 aby to bolo v kuse
Odpovedať
z mimibazaru od ildiko kovacsovej, ma tam krasne veci
Odpovedať
za ako dlho ti prisli...ja som tam jedny objavila..
Odpovedať
ked tam ma ze ihned k odberu,tak ich odosiela hned ako jej pridu peniaze na ucet.ja som platila vo stvrtok a prisli mi dnes :D (ale mame rovnaku banku,takze asi aj preto)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: to mi je jasne, preto sa pytam, zohnala si tak velku samolepku? Musim zistit, ci nasa tlaciaren zozere taky format ;-) dik
Odpovedať
holkyneviete ako sa ma cistit zavoj?moze sa zehlit alebo sa skrobi?
Odpovedať
katharrina: ano samozrejme na samolepku A3
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dadaapetik, ked som kupovala zavoj, povedala mi ze ho nemam v ziadnom pripade, prat, skrobit, zehlit iba volne niekde polozit pripadne zavesit, takze asi tak, a myslim si aj ja ze nebude to najlepsie ho prat a skrobit aby sa neposkodil
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: no a este porad teda, kde v RK kupim taku velku samolepku ;-) dik
Odpovedať
katharrina: mne samolepku poslal bratranec z Prahy... on robi vo velkosklade s papierom obchodneho zastupcu... tak som to vybavila cez neho... ale skus ist do faxcopy urcite ti poradia
Odpovedať
Profilova fotka
oki dik teda
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?