Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: tak teda ohovarat sa bude tak ci tak, nikdy nie je nic 100% a blbci co nepochopia preco su pozvani sa podla mna vzdy najdu a neodpustia si nejake poznamky. Pri akomkolvek mnozstve ludi nemas sancu vyhoviet vsetkym. Ja toto uz neriesim, lebo je to nasa svadba a ony su tam preto aby to s nami oslavili a komu sa nepaci moze ist. Viem trochu radikalne riesenie, ale budes si kazit svoj najkrajsi den??? Ja teda nie! kamila.k: no ja asi tiez poziciam nejaku kozusinku, alebo tak. Cizmy nie, to vydrzim aj v topankach, ale nieco teplejsie navrch urcite ano, ale vsak to podla pocasia, mozno bude este teplo, aj ked moc tomu neverim ;-)
Odpovedať
Ahojte , ako citam tak vsetky veselo chudnete a mne nejaksi kila dolu neklesaju za prve 2 tyzdnechudnutia islo 4 kila dole a teraz vaha stoji, aj mne poradite nejaku dobru dietku?
Odpovedať
Profilova fotka
janulienka121: no vsetky nie, ja sa nejak neviem do toho dokopat, asi zasnem len cvicit, robila som prvy a posledny raz 90-dnovu dietu, poctivo, schudla som 5kg a potom pribrala spät 10, no super :-)
Odpovedať
janulienka121: nechudneme všetky veselo :) Ja sa snažím už cca mesiac a takmer nič, teda vlastne... dnes som sa odvážila a -0,6 kg :))))) heh, len by som rada mala tak -15kg. Už sa na to ale prestávam sústreďovať, keď schudnem tak schudnem, keď nie... tak ako hovorím frajerovi... budem tučna nevesta a čo :D
Odpovedať
baby aj ja sa pridavam k chudnutiu...od piatka idem na aerobik :) budem chodit 2x za tyzden a raz do posilky a ked sa otepli tak asi vyrazim aj na bycikel... diety u mna velmi nefunguju...obmedzim trochu sladkosti a po 18tej nejem
Odpovedať
ja chodim na zumbu a je to perfektna vec_ kombinacia aerobiku a tanca(salsa, samba...)+posilnovacky....2X do tyzdna-ale zaciatky su tazke, kila idu dole pomalicky.....musim aj stravu obmedzit...pomaly mi spaluje....tak do oktobra sa asi vela natrapim:)))ale nie som v tom sama, ako tak citam:)))
Odpovedať
a co sa tyka kytice....mam jednu sikovnu znamu, dokaze vyrobit kyticu z listia! take listove ruzicky, vyzera to super.uvidime:)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulena: mas pravdu, doteraz nikomu nevadilo ako vyzerame a zrazu sa mame menit :o) hlavne ze nam bude dobre
Odpovedať
ako nikomu to ani nemoze vadit ako vyzerame, pokial sme so svojim vyzorom spokojne....Ale obavam sa ci nebude krajsi vyber svad. siat na mensie konfekcne velkosti....ako 40 a 42
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky :D taaak aj na nas to tento rok prislo :-D a nasa svadbicka bude 23. oktobra... :-D uz sa velmi tesiiime :D chceli sme v septembri, ale nejako sme sa nezladili s dodavatelmi, tak bude to v oktobri :D dufam, ze vyjde celkom pekne pocasie ;-) 8-) ;-) mame uz salu, DJa, kameramana a dnes som riesila fotografa, lebo kameraman nam bude aj fotit pocas svadby, ale take profilove fotky novomanzelov, nie su od neho velmi pekne... tak sme sa rozhodli pre jedneho super fotografa, ktory robi uzasne fotky, ale tak v tento den uz ma zakazku - stuzkovu, tak nas moze jedine fotit pred sobasom... najprv sa mi tato myslienka velmi nepacila, ze ma moj mily bude vidiet pred sobasom, ale tak nakoniec sme sa dohodli tak, ze sa pojdeme fotit doobedu, tak dufam, ze vyjde pekne pocasie :-D co sa tyka siat a tak to este neriesim, niekedy v maji a alebo juni by som chcela ist najskor pozriet... dufam, ze to nebude uz neskoro, ale tak snazim sa ako vy chudnut, takze sa mi ani neoplati teraz pozerat saty, ked chcem schudnut... :D
Odpovedať
michaelka, vitaj medzi nami :-) vidim, ze tu chudneme takmer vsetky :-) to sa mi paci vediet ze na to nie som sama... sice to bude zniet ako klise ale je to 100% odskusane ze jest 5x denne, vela vody a nesladkeho caju (okrem ovocneho), ziadne sladkosti, vela bielkovin, zeleniny, trochu vynechat prilohy, na veceru nieco lahke a poviem vam, uz mam 8 kg dole, cvicim 2x do tyzdna...prve tri tyzden boli straaaasne tazke, stvrty den chudnutia som myslela ze si asi dam kazajku na seba lebo by som zjedla asi vsetko...ale vydrzala som a metabolizmus mam teraz tak super ze aj ked si dam nejaky prehresok tak telo to spali a dva dalsie dni povedzme vynecham ovocie ako sacharidovu kompenzaciu a dam si lahsie vecere a je to super...teraz sa to spomalilo, nejdem viac ako 400-800 gramov za tyzden, ale ved dlho som priberala tak to telo potrebuje aj nejaky ten cas na chdunutie a uz mam dole takmer 2 konfekcne velkosti takze hura do toho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,ja som behom dvoch dni vsetko zmenila,povodne sme chceli svadbu 2.10. pekny datum a este aj astrologicky vhodny,bohuzial nemali volnu salu tak sme to dali o tyzden neskor a tam to bolo dost blbe z hladiska hviezd-asi som vadna ale bavia ma taketo veci,mala som cudny pocit nespokojnosti a ked som volala so znamou navrhla mi novu salu o ktorej som vobec nevedela, a zrazu sme mali opat datum 2.10.,zmenila som kapelu a tym sa mi aj zacalo darit vo vybavovani,vsetko mi zrazu vychadzalo a mam povybavovane zakladne veci a hlavne dobry pocit.Este musim vela veci zariadit ale zaklad uz je a to je dolezite.
Odpovedať
Článok sa načítava...
cesalka super, ja na tieto veci az tak nejako extra neverim, skor verim ze je to v tebe nejaky blok a kedze si psychicky bola naladena na 2.10 a nie o tyzden neskor tak si bola vnutorne nespokojna...ale to je jedno, kazdy verime niecomu inemu a hlavne, ze ti to vsetko vychadza tak ako by si chcela :-))) moc gratulujem a drzim paste!!!
Odpovedať
ženy... dnes mám úžasnu náladu. mám kilo dole... ako málo stačí ku šťastiu. dúfam, že to je znamenie, že sa metabolizmus nakopol a pôjde to dole (nevadí i keď pomalšie), nie ako prvý mesiac, že NIČ :D inak neviem, či ste si všimli diskusiu Rozpočet, ale jedna holčina tam píše, že pre 140 ľudí urobí svadbu za 3tis. Eur... ako ste na tom vy? lebo ja teda na 125 ľudí pod 6tis Eur asi nepojdem :D
Odpovedať
bambulena, my planujeme mat tak cca. 60 ludi a sme ochotni dat tak cca. 3tis. Eur, pripadne aj menej... tych 3tis Eur na 140 ludi sa mi zda dost malo...
Odpovedať
140 ludi a rozpocet 3 tisic? no jedine ze to robi na dedine v kulturaku a babky jej napecu... ja mam rozpocet 3 tisic a mame to na 40 ludi...aj ked my to mame drahsie, aj kvoli miestu aj kvoli stylu jedla, jasne, dalo by sa aj lacnejsie, ale neviem si predstavit aj keby sme to mali niekde inde ze by som do tych 3 litrov vopchala este dalsich 100 ludi... ja si myslim ze moc zalezi od toho aky ma clovek celkovy rozpocet, aku svadbu planuje, nielen velkostou ale aj stylom, co je ochotny vypustit v prospech niecoho ineho...ja uz som vypustila napriklad tie svadobne pohare, ja mam totiz taku vlastnost ze bez ohladu na to aby som vedela kolko co stoji si vzdy vyberiem to najdrahsie :-( mne sa pacili pohare ze 75 eur bez gravirovania...no sorry, ale na to ze maju byt vo vitrinke cely zivot mi to nestoji...ale napriklad na svadobnych satach setrit nemienim...mozno usetrim na navlekoch na stolicky...ale nebudem setrit hostine a mieste kde sa to kona...je to strasne individualne :-) niekto si dava tolko strasne vela veci, vsetko akoby tie nevesty chceli mat a pritom ja to povazujem niekedy az za prilis prehnane a oplacane... snazim sa riesit hlavne srdcom a vzdy tak aby sme si povedali ze to bol krasny den a nic nam nechybalo :-)
Odpovedať
ja som dost usetrila na satach, ktore som si dala sit a urcite nemienim setrit na jedle a fotografovi... tiez rozmyslam, ze sa na pohare vybodneme... :-)
Odpovedať
čo sa týka pohárov, my si chceme kúpiť nejaké, ktoré budeme normálne používať a asi to nebudem ani nechávať gravirovať. hrozne sa nám páčili v jednej čajovni keramické čase napr a jedena stála asi 10eur :) žiadne vitrinky i tak nemáme ani ich neplánujem, akurát potom človek musí prach utierať :)))))
Odpovedať
my tiez na fotografovi nesetrime, ten nas vyjde vela...ale chcem po byte veeeela fotiek :-) reklamka a nebala si sa nechat si usit saty??? ja mam z toho strach...aj ked viem ze za cenu pozicoveneho by som mala vlastne saty novucicke a este aj popolnocne...aj ked zvazujem ze na popolnocne sa vykaslem...asi si chcem uzit svoje princeznovske... :-)
Odpovedať
balli, veruze bala a este sa aj bojim... :-) dala som si ich sit v cine cez ebay... som si povedala, ze to risknem a potom, ak to nahodou nevyjde, budem hladat dalej... obavam sa, ze ich budem musiet upravovat, kedze som schudla 7 kil odkedy som si ich objednala... :-), ale to mi teda vobec nevadi... na slovensku boli tie iste saty za 289 Eur a ja som ich kupila za 150 Eur. pevne verim, ze budu take krasne ako na obrazku aj v skutocnosti... 8-)
Odpovedať
ahaaaa...no to som pocula...ja by som si ked tak nechala v BA usit, lebo by som chcela skusat a podobne...ale tiez by to vyslo urcite drahsie ako 150 eur...ale hlavne ja som nebola ani este skusat, tak ani neviem ktore z tych co som vybrala by sa mi najviac hodili...takze v polke aprila poskusam a ked vyberiem tak zvazim ci zlozim zalohu alebo ci necham usit...bojim sa ze to nebude dobre aj ked ved co na tom mozu pokazit? hlavne ich budem kontrolovat a ak sa to nebude zhodovat s obrazkom tak ich nezaplatim...tak neviem co som taka roztrasena...
Odpovedať
pre mna su ani neviem preco saty velmi dolezite, tak som si povedala, ze to skusim s tymi, ktore sa mi najviac pacia a ked nebudu usite podla mojich predstav budem skusat dalej... :-) chcem byt krasna a mierne netradicna nevesta... :-) budem mat cervenu stuhu a cele saty su take dost vintage... este k tomu nejaky retro uces a doplnky... no som zvedava... :-D
Odpovedať
jeeeeej....no to bude podla mna kraaaasne!!! mne sa to velmi paci ale ja osobne na to nemam ani tvar, ani citenie, ani odvahu a cely moj styl v zivote a obliekani by sa na to nepodobal... ale vzdy sa mi take nieco pacilo :-) ja chcem byt zase hlavne moderna nevesta...ziadne cipky, ziadne loknicky, vlnky, flitre, kvietky, goralky, perlicky...nic chcem mat saty bud s tylovou suknou (ale nie take tradicne princeznovske, ale od jesus peiro, take prekrasne moderne) alebo ak mi nebudu sediet tak nieco hladne s nazberanou suknou, ale ozdoby na satach vylucne iba s nejakeho preskladania tej latky, ziadne kombinacie a uces hlasky obrovsky drdol vzadu na hlave ale obycajny velky a nie so vselijakymi prekladanymi vlasmi a podobne...aj zo sperkov chcem mat iba velke biele sklenene nausnice, nejaky jednoduchy cisty vzor a uz nic viac...a kyticu tiez iba mensiu, uplne jednoduchu...krasne ale elegantne...to by sa asi najviac hodilo mne...sama seba si neviem predstavit s vycesanymi vlasmi a vlnkami a cipkovymi satami a neviem co...to by som nebola ja...
Odpovedať
:-D ja tiez nebudem mat na satach ziadne volaniky ani nic, iba na vrchu bude cipka a su skoro rovne, teda ziadna princeznovska sukna... a taky uces ako opisujes sa mi veelmi paci... raz ho mala carrie v sex v meste a od vtedy som sa do nho zamilovala... :-D rozmyslala som nad nim, ale moja tvar by nevyzerala dobre, keby som takto mala. v jednoduchosti je krasa, ja niekedy az zasnem nad vselijakymi ucesmi a prezdobenymi satami... no zase sa mi ani velmi nepacia uplne jednoduche bez vsetkeho, rovne... chce to nieco na ozivenie... 8-)
Odpovedať
to mas uplne pravdu...inak hej, nieco ako zo sexu v meste :-) neviem ako to kadernik spravi, sice mam velmi dlhe vlasy, aj dost huste, ale sak necham to na neho... no ja som teraz take este pribrata trochu, ale este ked pojdem 10 kilov dole tak ten uces bude pre mna ako stvoreny - ja mam sice gulatu tvar, ale ked pochednem tak mi vystupia licne kosti a lica pri ustach mam trolinku vpadnute takze by mi to svedcalo...ale v princeznovskom loknickovom ucese s ozdobami alebo nedajboh korunkou by som vyzerala ako kolosalny idiot....a este ze ja studujem pravo, robim office managera a aj byt mame zariadeny velmi triezvo a moderne, takze by si ludia mysleli ze som sa pred svadbou zblaznila keby som isla ako princezna :-) ja som hlavne zvedava ked sa vsetky vydame v oktobri na tie fotky...potom budeme vediet ako ktora vyzerala a ake saty, uces....to budu spomienky :-)
Odpovedať
balli prosím Ťa, budeš sa nejako objednávať na skúšanie šiat v Jesus Peiro (ak áno, tak koľko do predu), lebo včera som išla okolo a mali napísané, že len keď chceš skúšať mimo otváracích hodín tak sa máš objednať. Pritom na webe majú, že sa treba objednať. Díík
Odpovedať
to ano, aj ja sa tesim na fotky... mne ide o to, ze mam dost vysoke celo a horu ulizane vlasy mi nepristanu... :-( ja si tiez samu seba neviem predstavit ako princeznu... a uplne z duse nenavidim korunky... :-p fuuuuha, a niekde som teraz citala, ze uz vobec nie su v mode, ale zive kvety do vlasov... :-D
Odpovedať
hm vlasy... ja tak nadávam, lebo som sa dala asi pred 2mi rokmi ostrihať, resp. kaderníčka nepochopila jak ma má ostrihať a sa mi to nepáčilo, tak som ich dala úplne skrátiť nakoniec a ešte sa rozhodla asi o 2 mesiace iná, že mi urobi akože melír... tak som to nechala odrásť a musela som sa nechať zase ostrihať cca v septembri a to tak, že pod uši. takže mi vlasy už veľmi nenarastu... ešte nemám potuchy, čo urobím s vlasmi. A to som mala vlasy pod lopatky... chjo
Odpovedať
bambulena: ja tam chcem ist v polke aprila a uz som objednana tyzden, ale mi povedali ze si to mam potvrdit este finalne tyzden predtym. Ja idem v piatok poobede tam, ale povedali ze ziadny problem ak by som aj chcela ist v sobotu :-) netreba nejako dlho do predu, podla mna aj tyzden staci, len ja som taky vyslovne planovaci typ :-) a boli straaaasne milucky, som im napisala zoznam siat ktore chcem skusit, pribliznu velkost a bolo :-) reklamka - tak to by ti fakt nepristali ulizane vlasy...ja este neviem ci chcem cesticku alebo uliz a tiez ci chcem uplne na pevno ten uzol alebo ci tak lezerne...ja totiz nenavidim pripravky na vlasy...gely, spreje, tuzidla...fuj!!! takze chcem aby mi drzal ale nechcem vyzerat akoby ma presiel slimak... zive kvety su cool...uvidim aku budem mat kyticku, minule som videla babu co mala vo vlasoch kaliu (ja asi chcem kalie na kyticu) a popravde sa mi to nepacilo...vyzerala ako by mala tretie slonie ucho...
Odpovedať
ja tiez nenavidim laky, gely, vosky a ine blbosti na vlasy... no to bude u mna tiez problem, ako to znesiem... 8-) jedine co pouzivam je vyzivna maska a prostriedok na ochranu proti teplu, kedze si obcas zehlim vlasy..., moja sestra mala kalu vo vlasoch na svadbe a tiez, pravdupovediac, sa mi to nejako extremne napacilo... ale nemohla som jej to povedat, ze? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?