Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja cakam stale na popolnocky a som zvedava,ako mi ich usiju,v piatok si idem po ne...ja sa tesim na to prezlecenie,lebo saty budu celkom tazke a ked sa prezleciem, tak sa mi bude uvolnenejsie blaznit :)
Odpovedať
ja som si popolnocky objednala, ale neviem, ci stihnu prist. Takze este sa popozeram po inych... Inak stali 25€ co sa mi zda v pohode cena. Urcite sa chcem po polnoci prezliect. Ako zbytocnu investiciu to neberiem, lebo ich urcite vyuzijem...chcem saty po kolena, nie nejaku dlhu honosnu robu. Partnera k nim ladit nebudem, ani neviem, ci chce mat po polnoci kravatu, asi nebude chciet ;-) A topanky k nim budem mat klasicke cierne lodicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja sa neprezliekam.. ja mám teoriu že vydávam sa len raz tak si tie šaty musím užiť a ešte k tomu potom ma v tom dave toľkých ľudí nebudú poznať :) ktorá je nevesta :-D ale aj tak mám také šaty čo sa v nich dá v poho tancovať až do rána takže no problem.... x-)
Odpovedať
ja mam svadobne s kruhovou spodnicou, a tiez nie su najlahsie, takze budem rada, ked ich prezleciem. Myslim, ze si ich za cely den od rana uzijem :-) Po polnoci dufam, ze uz bude neviazana zabava, tak rada zapadnem v dave po celodennej pozornosti :-D :-D
Odpovedať
ahojte.ja tiez cakam na popolnocky.tento tyzden by mali dorazit.nestali vela,40esiek.Su dlhe padave s kamienkami.problem iba v tom, ze mi matka stale vravi ze mat na prezlecenie biele saty sa nepatri...vieto o niecom podobnom? no neviem.ja som pobehala asi 4 mesta a nenasla som nic co by sa mi pacilo,ale tieto mi vyrazili dych.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež chcela na prezlečenie biele šaty, ale zohnala som len krémové
Odpovedať
nikinka aj ja som chcela, ale v obchodoch nic.a ked uz nieco, tak nie moje cislo. videla som asi len 4 36-ky ]-( nepocula si nahodou nieco preco by sa po polnoci nepatrilo mat biele saty?
Odpovedať
dadaapetik ja som tiez nic take nepocula a kto urcuje, co sa smie a co nie...?je to tvoja svadba a ked mas biele saty a citis sa v nich uzasne, tak preco si ich nedat...? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som rozmyslala nad takymi smotanovymi, a dala by som si ich, takze myslim, ze je to uplne ok...
Odpovedať
ja tiez...matka prudi uz asi len z principu,lebo ona musi prudit stale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mama to s tebou preziva :)
Odpovedať
hej :-) chce aby bolo vsetko tip top a aby ludia nahodou "nieco nepovedali" inak dala som ich do albumiku,kuknite a povedzte mi svoj nazor ci mozu byt :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
su krasne...velmi podobne som si vybrala aj ja :)
Odpovedať
dakujem :-D
Odpovedať
su super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes v telerane uz hlasili babie leto a ma byt pekne, dufam, ze nam to vydrzi este mesiac :)
Odpovedať
jaaaj to by bolo super...sesternica sa vydava tuto sobotu, tesiiim :-D , ti budu mat isto krasne
Odpovedať
Profilova fotka
tuto sobotu ma byt vselijako,ale ten buduci tyzden uz dlho pekne :)
Odpovedať
v pripade zleho pocasia mate aj nejaku alternativu miesta na fotenie vo vnutri?
Odpovedať
Profilova fotka
hej mame,mozno sa budeme fotit v divadle,alebo v jednom zamku, ale ak by bolo fakt hnusne, tak sa pojdeme fotit po svadbe v iny den...ale mna hlavne zaujima ten obrad, lebo to chcem proste vonku :)
Odpovedať
juuuu tak to teda hej :D a kde konkretne ak sa mozem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
v ba na drazdiaku :)
Odpovedať
fiiha to moze byt pjekneee :D som zvedava na fotecky potom :D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :) ak vyjde pocasie, tak to bude super :)
Odpovedať
zo srdca ti to prajem :D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dakujem, no vy mate akurat predpoklad, ze stihnete koniec babieho leta, tak vam mozno bude aj poriadne teplucko :)
Odpovedať
snad hej,ale teply kabatik som si radsej predsa kupila ;-) pokracujeme v tradicii,aj nasi sa brali v oktobri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam bolerko,a uz som rozmyslala nad niecim, ale bojim sa ze to pocasie privolaaaaam, tak si asi nekupim nic... :)
Odpovedať
no treba mat nieco pripravene pre kazdy pripad :D
Odpovedať
Ahojte. Chcela by som sa vas spytat, ako to riesite s make-upom? Ja som bola vcera na takej "skuske" make-upu a nedopadlo to velmi podla mojich predstav. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?