Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
no ja sa tesim na svadbu aj spolocny zivot...uz sme si toho dost preskakali, velmi dobre sa pozname, su aj chybicky ale take co sa daju uplne respektovat :-) uvidime po 30-tich rokoch, hehe susibjork: ja som sa tiez mala so svagrinou volat rovnako, ale ja som chcela meno bez "ova", takze nakoniec to bude rozdiel :-) som aj rada.... a meno budem mat kraaaasne, teda aspon ja som sa s tym vzila, podpis trenujem, ale este ho stale neviem tak ako mam v ruke svoj :-)))
Odpovedať
Mne sa vzdy pacili mena bez ova... ale nehodi sa mi... teda priezvisko je pekne, len pekne neznie bez "ova"
Odpovedať
ja mam praveze take ze sa da bez ova, vobec nie slovenske, takze som si vlastne trochu aj splnila sen, nie ze by na tom zalezalo ked som s takych super clovekom ako je moj drahy, ale je to celkom mila pridana hodnota pre mna :-)
Odpovedať
mne sa pri zahranicnych menach "ova" nepaci, ale pri slovenskych, resp. takych, co nezneju zahranicne tak sa mi to paci. Je to take slovanske :-)
Odpovedať
tak to ani mne nie, keby som sa volala nejaka stuskova tak jasne ze si nedam stuska :-)
Odpovedať
Ahojte budúce nevestičky. Tak už sa nám to kráti, že? Dlho som tu nebola, bolo toho veľa, no som späť. Čo sa týka svadby, asi všetko vybavené. Už len také detaily a veľmi sa tešíme na NÁŠ deň ;-)
Odpovedať
ja mam inak slusny stres z toho....teda jasne ze dojdeme na to v svadobny den ze sa na nieco zabudlo, to je ok, ale bojim aby sme nezabudli na nieco extra dolezite...uuuufffff :-) tesim sa a aj sa bojim, uz chapem preco kazdy na svadbu rad spomina ale so slovami "som rada ze uz je potom" :) hehe
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: tak na pani Oravcovu som posielal niekolym ludom cislo aj ja ;-) na priezvisko sa tesim, nie ze by som svoje nemala rada a nepacilo sa mi prave naopak, ale nove je konecne bez mäkkčeňov, takze uz mi tu nebudu davat kadejake haciky a dlzne, lebo nevedia co to je :-) chcela som aj ja bez -ová, ale nejak sme to potom nechali tak a teraz som zistila, ze aj dalsia svagrina, kedze moj priatel je z 3 bratov, sa bude volat presne ako ja, myslite, ze sa to bude dat aj neskor este upravit?
Odpovedať
no ved to urobte este teraz kym nie ste zobraty - iba si to zmenis na tej ziadosti o sobas co potvrdzuje matrika ci ako sa to vola :-)podla mna je to jednoduchsie teraz ako potom...co budes na tri krat potom nemit obciansky, doklady aj oznamovat vsetkym instituciam ze si s ova a potom ze uz si bez ova? ja by som to poriesila este pred svadbou :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to riesili akurat dneska, najprv som mala na ziadosti s ova ale rozmyslela som si to, aby som sa nevolala rovnako ako svokra. Isla som na matriku vypisala jeden papier, na ktorom som uviedla priezvisko bez ova. Funguje to tak ze v kostole sa budem musiet podpisat este ako ova no sobasny list bude vydany uz bez ova.
Odpovedať
babenky, mate uz kupene servitky? kde ste ich kupili?
Odpovedať
Profilova fotka
balli: dik za radu , myslim, ze to tak urobim a hlavne nikomu nic nepoviem, nech nie su zas zbytocne stresy okolo toho, v piatok idem skusat saty, lebo mam uz aj spodne pradlo, tak pojdem kuk aj na matriku a spytam sa ako to teda je susibjork: my sme ich kupili v metre nic uchvatne, ale celkom sa nam pacia aj cena bola oki a aj tak to bude a stole chvilu a potom to kazdy pokrci, takze do toho sme nejak extra neinvestovali, kuk v albume
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak drzim paste nech vybavis s tym menom :-) ved to je logickejsie teraz ako potom a uz s tym ani nie su take problemy...kedysi boli, ale teraz je to ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no popremyslam, cely cas skusam podpis, este ze mam skupinku, co sa uci citat a pisat :o) inak baby tri otazky este: -ak budete mat SPZ mladomanzelia , novomanzelia date ju tam uz pred obradom alebo sa to dava az potom? -pojdete do kostola alebo na matriku spolu v aute alebo osobitne? -mam tri druzicky (kamosky) ideme v sobotu kupovat nejake saty a rozmyslala som nad nejakou kytickou pre ne alebo naramkom, ale asi skor naramok, aby im to nezavadzalo, nemate nejaky napad? dik
Odpovedať
susibjork: servitky su kupene :-) kupovala som ich v Dolnom Kubíne na železnicnej stanici... ten obchod sa volá Orsa, maju tam dobrý výber :-) katharrina: špzky budeme mat, založí ich šofér po obrade... do kostola pojdeme oddelene...a druzickám som dala vyrobit taketo naramky http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
susibjork : apropos Ba, maju aj e-schop
Odpovedať
Profilova fotka
susubjork: dik,normalka v kvetinarstve? odkial budes mat kyticu? ja asi z kvetinarstva Viktor
Odpovedať
ten odkaz bol asi mne, vsak? ano v kvetinarstve... chcela som si vsetky kvety objednat U Victora... ale nakoniec som poprosila známeho, on mi urobí vsetky kvety, kytice do kostola atd. vyjde ma to o 50% lacnejsie... napr. ked si zoberies, tak 1 ruža v kvetinarstve stoji okolo 2,5 - 3€ ... mna vyjde 1€/1ks je to dost velky rozdiel...
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: ano tebe, no to ej tak ked makam a vypisujem tu ;-) a kamos urobi len znamym, ci by sme mohli aspon o naramky poprosit? budes to mat zo zivych kvietkov, lebo ja rozmyslam, aj nad umelymi, kedze mam slnecnice, teda na naramky myslim, kyticu budem mat zivu
Odpovedať
katharrina: my nebudeme mat tie spz-tky, auto budeme mat pozicane od sefa, takze ho iba vyzdobime a nechce sa mi nic viac riesit, nech ptom vecer s tym moze ist sefov sofer domov :-) do kostola pojdeme v jednom aute, kto by to furt riesil :-) nerobime si s tym starosti....ved zenich pri kostole vystupi a ja az ked budu vsetci dnu...ved to musi byt prekvapko, nie? :-) no a naramky uz baby vyriesili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: dik ved ani ja este neviem, ci budu nejake SPZ, to ma len tak napadlo, lebo by som chcela,a le este nemame ziadne a s autom uvidim, ale tiez by nemal byt problem ist spolu
Odpovedať
katarrina: opytat sa ho mozem... no on nema kvetinarstvo, je to jeho hobby... kvety objednava z Polska... takze neviem ci by sa mu to oplatilo objednat kvety na 3 naramky...
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: my SPZku mat budeme, ked sme si objednavali auto, tak nam dotycny pan povedal, ze pride s nazdobenym autom aj spzkou, ze sa nemusime o nic starat....a v podstate, toto ma ani nenapadlo pytat sa ho, ci pred sobasom, alebo po...ale asi uz aj pred, kedze sa ideme fotit pred sobasom...toto nejak neriesim. - na sobas ideme autom spolu, u nas prekvapko bude len take sukromne, kedze sa ideme fotit pred sobasom, tak sa uvidime obleceni este dost dlho pred sobasom, dokonca aj drahy sa bude obliekat u nas, kedze prideme domov len 5dni pred svadbou, budeme uz len u nas a ten prichod pre nevestu pre kameramana len tak zahrame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze, pisem ako talian :-) myslim SPZku - pred sobasom, alebo po ... :-)
Odpovedať
my sa uvidime uz den pred sobasom lebo fotenie mame stvrtok a svadbu v piatok a nevidim v tom nejaky extra problem :-))) dnes ked chces mat krasne fotky tak musia ist ine tradicie bokom...keby som mala svadbu v lete o 13.00 tak nepoviem ze si na hodku dve odskocim este fotit sa alebo ako kedysi ze do atelieru :-) hehe ale my mame na jesen o 16.00. jedine pred sobasom sa fotit a kedze nechceme mat stresy tak den pred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, suhlasim balli...v nasom pripade sa to viacerym nepacilo, ale my sme povedali, ze to tak chceme a bude to tak, jednoducho sa pojdeme fotit pred sobasom a hotovo....a pre kameramana trosku spravime divadielko :-) navyse presne ako hovoris, sobas o 16h a snad sa nepojdeme fotit potme ... jedine, ze by sme narychlo zajednali nejaky atelier s tymi starodavnymi gycovymi fototapetami v pozadi :-D :-D :-D
Odpovedať
balli, ako to potom riesis s ucesom? si objednana stvrtok aj v piatok ku kadernicke?? Ja som sa objednala na den svadby, no ale vysvitlo, ze sa asi tiez budeme fotit den pred svadbou (fotenie sme dostali ako svad. dar), tak neviem, co s ucesom...
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: vsak ak robi ozaj pekne, dali by sme u neho urobit aj kyticu a pierko, dokonca 2x, lebo sa fotime v iny den a neviem, ci by to tie kvetinky vydrzali, nema nejaky album alebo par foto? ale iba ak neotravujem, ak sa na to neciti alebo nechce, tak sa popytam v kvetinarstve, aj tak dik ;-) sveta4: myslim, ze tam divadielka hrat netreba, aj tak to bdue prekvapenie a vsak nik nepovedal, ze si obliekanie a pod. veci nemozte nakamerovat a nafotit v den, ked to naozaj aj robite a potom v svadobny den uz len nejaka odobierka ci odchod na obrad, ved dnes sa vsetko da postrihat, foto zoradit a pod. ;-) tiez neriesime fotenie a kameru s inymi, dokonca to u nas malokto vie, pre istotu, vsak nik si to ani len nevsimne, naopak, ked sa fotis v den svadby, su reci, ze vam to dlho trva, ze ste odisli z hostiny a pod., ked nie tak zas maju problem s tym, ze ako ste to mohli sa vidiet uz predtym, no katastrofa lucillu: ja sa cesem aj malujem v oba dni u tych istych, teda aj kadernicka 2x aj kozmeticka 2x
Odpovedať
katharrina: nema ziadny album na internete... mne priniesol fotky jeho prac, tak som pokukala... a ako predlohu na moje kytice som dala obrazky z netu Zajtra s nim budem volat, poviem ze chces kyticku zo slnecnic... aby sa vedel spytat dodavatela, ci sa daju zohnat... aj dnes som mu volala, ale povedal, mi že je niekde na inventure, povodne jeho zamestnanie je inšpektor :-D budete sa fotit v piatok alebo v pondelok?
Odpovedať
vlastne ti mozem poslat zo par fotiek, minuly rok, zdobil auta a robil kyticu mojej spoluziacke posli mi tvoj e-mail na sydnuska@gmail.com a poslem ti foto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?