Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
mojej kamoske prisli saty den pred svadbou :-)
Odpovedať
kokso, koniec temy, uzamknite to niektooooo!!!! :-) nestraste ma baby, aj tak mam z toho stresy... :-(
Odpovedať
:-) to nebol zamer. Stihla to, padli jej ako uliate. Inak sili jej ich az niekde v Azii. Neboj, pridu nacas ;-) Ja cakam na popolnocne. Som si ich objednala az vcera :-|
Odpovedať
no ja som objednavala origos, akoze 3 mesiace dodacia doba, viem ze maju prist az koncom septembra, tak mam 2 tzydne v zalohe co neni moc, ale aj tak...no take napatie tam je :-)
Odpovedať
ahojky babenky :-) Balli: vybrali ste si také obrucky ako mame aj my... dobrá volba ;-) u koho ste si ich dali robit?
Odpovedať
jeeej, to fakt? podla mna su prekraaasne, uplne jednoduche a nositelne, dali sme si ich spravit sirsie, az 6 mm - buduci tyzden by mali byt. Dali sme si ich robit v zlatnictve stacho v seredi, predbezna cena 350 eur!!! odpadla som kompletne, lebo sa nam pacili uz skor v BA a tam ze 800.... vy kde?
Odpovedať
v jednoduchosti je krasa... tieto obrucky budu vzdy moderne... nás vysli do 300€ platili sme len za zlato... tiez mam 3 kamienky a drahy bez kamienkov... v žltom zlate 6 mm... robil nám ich známy zlatník a na p. Stacha som pocula len same chvály... kamarátka (vydavala sa pred mesiacom) tiez si u neho objednali, prisli im za 3 týzdne postou... su velmi spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
balli, sydnuska aj my mame podobne obrucky, ale ja mam len s jednym kamienkom, lebo zasnubny som si vybrala s 3, tak nech toho uz nie je privela :-) mame ale biele zlato a za cenu vas dvoch dokopy, ale su fakt krasne a naozaj nositelne a urcite vzdy moderne
Odpovedať
katharrina: a kde ste si ich objednali?
Odpovedať
no sak to...vzdy budu in :-) my sme nechceli dat moc za obrucky a som moc rada ze to takto vyslo :-) ta ista kvalita a pritom iba ine mesto a iny zlatnik... :-) sme si nechali aj datum vygravirovat zvnutra - ked budeme mat sklerozu v straobe aby sme si na ten den vzdy spomenuli...
Odpovedať
Profilova fotka
no v Kamea v Trencine, len nase su rovne, nie zbrusene po krajoch ale v podstate to vyzera podobne
Odpovedať
katharrina: jááj jasne... si to uz spominala... a uz ich mate doma? balli: aj my sme dali aj mená :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj nas sa pytali, to sme nechceli, my mame vsade ze "K&K", draheho stryko si robi srandu z nas ze to je Kaiser and Konegin ci jak to je v nemcine :-) hehe
Odpovedať
Profilova fotka
no ano, uz pekne dlho, niekedy koncom juna, ci jula sme boli pre ne, uz ani neviem a tiez mame vygravirovany datum a ja mena, ja jeho a on moje ;-) inak dnes som mala prvy hrozostrasny sen o svadbe, nic som nestihala, prisla som v nejakych gatoch, akoze pozriet vyzdobu, ktora ale nebola v sale, ale v jednej obrovskej zahrade vedla nasho domu, lebo moja mama ma chcela prekvapit a vraj je teplo, tak naco pojdeme do saly, ked mozeme byt vonku... vyzdoba bola bordova, co ma nastvalo, lebo to bolo prve, co som nechcela a potom sa mi nezdal pocet sviecok, tak som ich neustale ratala a nakoniec si ma tam nikto nevsimal (nie ze by som nejak extra po tom tuzila, ja som nerada stredobod pozornosti, neviem teda ako zvladnem svadbu) a vsetci si tam tancovali a bavili sa, no hroza :-(
Odpovedať
jaaaaj, nechcem byt skodoradostna, ale taka som rada ze taketo sny nemavam len ja :-) ja som ich mavala uz pred rokom,.....teraz je to uz lepsie...
Odpovedať
my sme si prvá kupili obrucky... takze tiez ich mame doma pekne dlho... musela som ich skryť aby sme ich stále neskúšali :-N ja som mala minuly tyzden podobny sen... ale odvtedy chvalabohu nic :-) vcera som mala posledne stretko s kvetinarom, takze uz by to malo byt vsetko... no vlastne este treba ist ohladom kolacikov...
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie si, mne sa uz raz cosi snivalo, len to bolo nejak kratke a moc som si z toho nepamatala, ale tentokrat to uz bol bleee :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: odkial budete mat kolace?
Odpovedať
z Bieleho Potoka... objednali sme si len plnkové kolace... suché bude piect maminka
Odpovedať
Profilova fotka
co som ti poslala, ci som to nie tebe? ;-)
Odpovedať
my sme to mali zariadene cez bratrancovu frajerku, ona je z B. Potoka... ale boli sme tam aj osobne... a v piatok som tam volala, ci to plati, lebo mam strach, ze nejaky dodávatel zabudne, tak ich radsej obvolavam a v utorok sme mali stretko s kameramanom... aj fotografom... baby nám ostáva uz len 26 dní... nemáte obavy ci robíte dobre, ze sa vydavate? ja mam niekedy take blbe myslienky... že ci budeme šťastný, či nám to vyjde atd :-N asi som blbá 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska a kde, v takom bielom dome pri ceste, taka starsia pani? lebo mi mame tam inak si ma dobre postrasila, ze 26 dni obavy som zatail este ani raz nemala u nas to prislo spontane, ze preco by sme sa nemohli zobrat a zacali sme sa o to nejak zaujimat a bolo, hnevaju ma len komplikacie okolo toho a ze musim casto ustupovat a prisposobovat sa, uz sme sa parkrat preto aj pohadali, ale vzdy udobrili, akoze hadky na 10 min., ale ani raz som nemyslela na to, ze asi nerobim dobe a podobne, mala som sice stavy, ze by som sa na to najradsej vykasala, myslim na svadbu ako oslavu, lebo je toho velmi vela na vybavenie a stve ma, ze su ludia, ktori sa to snazia zneprijemnit a okecat, lebo to nie je ako by si ony predstavovali.
Odpovedať
je to v takej bočnej uličke... tá pani sa volá Oravcová aj u nas to prislo spontánne... pohadali sme sa tiez niekolko krat, ale to len preto, ze bud rýpala moja mama alebo buduca svokra,,, a mozno ma to napada preto ze je tolko stresov okolo... no neviem
Odpovedať
sydnus - ty mas teda fajne uvahy, hlavne ked spolu chodite uz 7 rokov. ale mne tiez napadne taka haluz, ale to skor, ked sa mi buria hormony a rozmyslam, ze mat sex do konca zivota uz len s tymto jednym... no a teraz ma zachrante a nepovedzte ze vas to nenapadlo... a to ci budete spolu stastni - permanentne asi nie, ale to je na tom krasne, nie? treba sem tam nejake hromy blesky, aby mohlo vyjst slnko, inak by sme sa unudili k smrti :-)
Odpovedať
susibjork: aj mna to napadlo :-D s tým sexom myslim :-D bože, to je strašne, vsak?
Odpovedať
sydney - dakujem ze si ma podrzala :-D inak babenky, dufam, ze ked tato tema nebude aktualna, tak sem - tam ju oprasime! :)
Odpovedať
jasne ze oprášime :-) aaaa podpisy už cvičíte? páči sa vám nové priezvisko?
Odpovedať
inak, uz mame rozpocet z hotela za jedlo atd. teda uz je hotove aj menu.
Odpovedať
kolko vas to vyjde?
Odpovedať
priezvisko je v pohode, akurat ze so svagrinou sa budeme volat rovnako, rozoznaju nas len podla titulu: ja Ing. ona MUDr. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?