Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
baby ide ma roztrhnut... na facebook som vyvesila svadobne oznamenie, reku nebudem vsetkym kamosom, spoluziakom zo zakladnej, strednej a vysky posielat postou oznamenie, tak ze ho zavesim na facebook... este som rozmyslala o tom, ze to kazdemu poslem v správe (cez FB), no ale to sa mi nechcelo :-N no a prvý comment, ze: A co tak skoro, musite sa? Druhý comment: Hej, cakate babo, gratulujeme... No sila... Sme dost starý si myslím, chodime spolu dost dlho, spolu byvame v nasom spolocnom dome, mna teraz skoro trafil slak...
Odpovedať
Profilova fotka
pekne samodrzky maju aj v C&A a to na SK je, ci sa mylim? sydnuska: tak dik teda za radu, ja som tiez rozmyslala, kedy by som hodila oznamenie na FB, ale teraz ked pises tie komenty, tak to asi spravim, co najneskor, snad len tesne pred svadbou, nech to nestihnem ani precitat a neporazi ma ;-) ja som uz doteraz pocula tolko toho, ze mam uplne dost, vsetky klebetnice uz vyzvedali, kedy, co a ako a to este nebolo ani jasne, ci nejaka svadba bude, takze stacilo, usetrim si to :-) inak som vcera pozerala kamoskinu svadbu a odpisala som uplne super text na odobierku, tri vystizne vety a este sa mi pacilo, ze o polnoci po odcepceni, darovala svoju kyticu mame ako podakovanie, mozno napad pre tie, ktore nemate odobierku, ci nieco podobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: komenty takychto tzv. "kamaratov" treba len ignorovat :-)
Odpovedať
ved teraz sa z toho uz len smejem... katharrina: pekny je ten napad s darovanim kyticky mame... ;-)
Odpovedať
baby pripojim sa aj ja ohladom vyzvedaciek :-D :-D :-D sme s drahym 8 rokov, mame spolocnych kamosov zo strednej kedze sme boli spoluziaci a klebety typu: "uz sa idete brat, to uz???" "asi je pod papucou, TRTKO" (doslovne) a podobne ma vynasali do nebies ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ale prvi sa hlasili na oslavu, ze nas pridu omrknut, aby sa nam potom tristvrte roka este stikalo, taketo falosne kamaratsvstva nemusim!!! preto mame na svadbe len rodinu a spolocnu najlepsiu kamaratku z gympla... chapem vas vsetky, co ste to zazili na vlastnej kozi :-) ale ohovara ten, kto ma vela casu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
u nas to bolo tak, ze ked nik nevedel o svadbe, tak sa vsetci vypytovali kedy bude... a teraz ked sa berieme tak písu ze preco tak skoro :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bad: neprijemne, ale tiez poznam, mame tiez ludi, ktori ked poculi o svadbe aj samy sa hlasili a ratali s tym, ze ich predsa nemozeme nepozvat, ich jednoducho musime a o nedlho som pocula ake rady davali priatelovi, napr: uz mas predmanzelsku zmluvu, ja by som taku svadbu velku nerobil a pod. a to este osoba typu, joj aka super oslava a tyzden po svadbe budem pocuvat pripomienky na vsetko, no verte z tohto vsetkeho mam uz teraz poriadne stresy... sydnus: jej mama o tom ale nevedela, bolo to velmi pekne, ver mi aj ja to chcem spravit ;-) u nas sa tiez vsetci vypytovali, ked bude svadba, vsetci pochystani, ked sa dozvedeli, ze uz ide byt svadba a teraz, ked sa maju prihlasit, ci teda pridu alebo nie, tak horko tazko napisu tri slova :-( cest vynimkam samozrejme
Odpovedať
caute zabky, pripajam sa k tejto uuuzasnej teme o tom aky su vsetci muuudri... my sme mali ohlasy ze "v piatok? to si akoze si ako predstavujete chciet od ludi ze si maju zobrat dovolenku?" tak sm epovedali ze ked sa im napaci ze nemusia prist. potom ze "v piatok? to mi pripada ze ste to zhanali na poslednu chvilu" - pritom sme svadbu vybavovali 1.3 roka dopredu... babky mojej sa spytali aj ci nie som tehotna...ale to sa pytala jej sestra ktorej vnucka sa ide teraz vydavat kvoli tomu ze je v 2 mesiaci... no a najmudrejsi su jasne ze vsetci ti, ktori svadbu nemali a ziju si nadivoko (samozrejme to neodsudzujem), ale nemam rada ked ludia hned rypu do veci ktore su jednak nasa vec a druhak to nepoznaju.... kamoska sa tiez minule zabavala na tom ze bola s malym u lekarky a sestricka volala jej meno podla mena dietata a ona sa nepostavila lebo nie su zobraty a otec sa vola po otcovi a vobec ju to netrklo...no to je skor hanba :-( ja to tak nechcem...
Odpovedať
na takychto hláškach sa treba len zasmiat... ja mam este jednu skusenost... moja byvala kamaratka a suseda sa vydavala 15.5... Boli sme na plese vo februari (ale nie spolu), tak sa mi pochvalila, ze cakaju babatko, ze sa velmi tesia, termin ma 20.09. , teraz by mala nastupit na 5 . rocnika na VŠ, povedala ze si to da externe, ze to zvladne... tak som jej popriala vsetko dobre, nech sa jej dari... no ale k veci...jej mama robi v Jednote predavacku,,, bola som na nakupe, a jej mama mi vravi, že čo opakujeme po jej dcére, že ci sme nemohli pockat na urobit svadbu na rok... tak som jej povedala, že ja som sa neprespala ako jej dcera a ze si urobime svadbu kedy mi chceme a nie kedy nam to ona povoli... tak ocervenela a odisla z kasy potom som isla na nakup na druhý den, a zacala sa vyzvedat, co mame zariadene, odkial mam saty, co sme kde kupili atd. samozrejme, ze som jej nepovedala pravdu, vymyslela som si... po tyzdni, prisla k nam moja mamina a vravi, ze preco sme zmenili penzion na hostinu, preco som si vybrala ine saty... :-D takže ta moja zlata suseda sa vypytovala len preto, aby si mohla zobák obtierat po celej dedine... ja som sa na tom len zasmiala... aj takí ludia musia dýchať
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska, pekne si jej povedala :-D my sme spolu uz 8 rokov a stale sa vsetci vypytovali, kedy bude svadba a ked ju ideme robit, tak sa vsetci cuduju a tiez si myslia, ze som "v tom"...
Odpovedať
mna sa tiez pytaju, ci som v tom, ale to je podla mna skor len taka otazka pre info, nie preto, ze by chceli rypat a zvycajne sa to opytaju ako poslednu otazku co ich napadne... takze v dobrom... a ja sa ich na to nechapavo opytam, ze ci som zase pribrala :-) a mozno budem mat ine saty, lebo do salonu maju prist kolekcie la sposa a san patrick 2011, novych 34 modelov, takze mozno bude vsetko inak :-)
Odpovedať
caute baby,...no co to tu citam :-| ludia su vselijaki..nastastie taketo veci vobec nemusim riesit :-) Ako postupujete? Ja mam objednane popolnocne satky, teraz len trpnem, ci stihnu prist a ci sadnu :-N A konecne mame oznamko v digi forme..uz len vytlacit. Trosku som znervoznena pocasim..neviem, ake mate bolerka? Ja som si dala sit s kratkym rukavom..takym nad laket, ale zacinam mat obavy, ci som nemala radsej s dlhym..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj lucillu toto prave riesim aj ja. co na seba? bolerko s dlhym rukavom alebo kabatik? baby poradte. pelerina sa mi nepaci, v bolerku mi bude isto chladno,ja potrebudem byt cela zakutrana. mama mi stale vravi ze na oktober sa kabatik nehodi. co poviete?
Odpovedať
dadaapetik ja budem mat kabat. kupila som si bielu latku (flauš, elegantny, biely) a prave sa rozhodujem, aky strih si necham ušiť. Ja by som iba v bolerku zamrzla (budeme sa sobasit v starom studenom kostole) ale zalezi to aj od miesta obradu...v nietkorych kostoloch (prip na uradoch) byva teplo a je pravdepodobnejsie, ze na zapade bude teplejsie ako v hornatejsich krajoch..
Odpovedať
k mojim satom sa kabatik nehodi :-( Mama mi stale hovorila, ze potrebujem kozusinovu pelerinku, som ju vysmiala, ze minuly rok bol 2.10. nadherny slnecny letny den..no a mozno bude mat nakoniec pravdu :-( S tym pockom je to nevyspytatelne.
Odpovedať
lucillu neviem ake mas satky, ja mam korzetove s holymi ramenami a sirokou suknou, ale skor ci sa mi to bude hodit riesim aby mi nebola zima. ja som strasna zmrzlina :-) ale na foteni to nejak vydrzim. Tento si asi kupim, vyzera dobre. co poviete? http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Ahojte. Chcem sa vas mile nevesticky opytat, ci mi viete poradit pozicovnu spolocenskych siat za rozumnu cenu v BA prip. niekde v okoli a nielen pre dospelu zenu ale aj 6rocneho chlapceka a 12rocne dievcatko, ktore bude malou druzickou.Dakujem.
Odpovedať
ahoj skus sv.salon briliant v pezinku pri trhovisku.maju velky vyber a super ceny.ja som tam bola skusat a odporucam
Odpovedať
Ahoj nevesticky, tiez mam saticky bez ramien (su velmi jednoduche, elegantne, padave, ziadna velka sukna) a ziadne bolerko alebo kabatik sa mi k nim velmi nehodilo... Ale nasla som toto: http://www.google.sk/imgres?imgurl=ht... uz len najst niekoho, kto mi ho usije v bielom :O) @dadaapetik: mne sa ten kozustek velmi pacil, tiez som ho pozerala, akurat, ze tie moje saty su moc letne a kozusik moc zimmny...
Odpovedať
jankaq - ja to mam tiez tak, mam letne saticky a tiez sa k tomu nehodi ziadne bolerko...ja budem bez vsetkeho a ked tak kuknem na nejaky sal co si len prehodim okolo seba v aute alebo ak by som sa chcela ist trochu vyvetrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy musi byt pekne..ja mam sice take bolerko,ale skor je take viac extravagantne ako tepleee... ale zatial sa mi toto pocasie nepozdava...povodny termin na nasu svadbu sme mali 4,9 a bolo celkom fajn na fotenie rano, ale potom prsalo a potom zase pekne, tak dufam ze aj nam slniecko zasvieti 16 teho....vcera sme robili zasadaci poriadok a kupili sme vestu zenichovi, tak som ho celeho poobliekala do svadobneho a strasne bol pekny, tak teraz stale na neho myslim :)
Odpovedať
hehe kitta :) inak ked sa moj obliekol do obleku v skusobnej kabinke, tak by som ho tam najradsej... juj.. sa budem musiet drzat pred oltarom, lebo asi budem mat hriesne myslienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork :) pekne... ale tesim sa na to, aky budeme spolu peknyy...teda dufam, ze budeme..
Odpovedať
vsetci budeme kraaaasni spolu - aj moj drahy ked si skusal oblek tak vyzeral neskutocne!!!! a ked si k tomu ja hodim krasne saty a gala uces...no comment :-) parik jak z katalogu :-) hihi
Odpovedať
Profilova fotka
balli vy uz ste mali stretko s Gustom?
Odpovedať
dadapetrik: kozustek co si si vybrala je zlaty ;-) Ja som tiez zmrzlina, ale ked som v strese tak horiiim. Tak snad to zvladnem aj v bolerku. Saty mam praveze korzetove, hrube...niekolkovrstvova sukna, tak spolieham, ze zahreju :-) Inak fotit sa budeme asi den pred obradom, som sa dozvedela. lin123: skus pozriet salon fany v BA.
Odpovedať
jankaq to bolerko je moc pekne, v bielej bude k satkam urcite super :-) balli mas nadherne satky. zavidim :-)
Odpovedať
dadaapetik: dakujem velmi pekne :-) aj mne sa strasne pacia a jedine co sa mi zatial fakt neokukali :-)uz su na ceste, objednanie trva az tri mesiace, musim sa pripomenut ze co a ako, maju prist v druhej polke septembra :-) mne sa zase pacilo to tvoje bolerko, ale nepouzitelne k tym mojim satam...
Odpovedať
balli tak dufam ze ti stihnu prist, uz som tu videla par pripadov kedy neveste objednane satky do svadby neprisli :-o ale nechcem ta strasit, urcite to dobre dopadne ;-) ja mam trosku problem sa skontaktovat s predavajucou.pisala som jej ze mam zaujem o ten kabatik a akosi sa neozyva :-(
Odpovedať
no super, stras ma :-( fnuk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?