Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Otazka pre tie, ktore nemate starejsieho: budete robit odobierku? a potom prihovor pred jedlom? nebude blbe ak sa prihovorime hostom a podakujeme rodicom sami? lebo moj brasko uzasny nam robi prihovor, ale jeden sa mi zda malo a on sa neprihovori hostom ale nam a zapraje nam asi nieco.... tak len tolko by som chcela vediet :-)
Odpovedať
my nebudeme mat starejsieho a odobierka bude iba taka, ze prideme k rodicom a len tak im v kratkosti podakujeme (ziadne klakanie a zehnanie...). co sa tyka prihovorov, nic neplanujem. ked bude niekto chciet, nech sa prihovori... :-D
Odpovedať
Dakujem :-) a mas uz vymyslene co vasim pri odobierke poviete? lebo my by sme to tiez spravili tak ze len podakujeme ale neviem ako...staci kratko ze dakujeme za to ze stoja pri nas a ze sme tym cim sme vdaka nim a tak?
Odpovedať
Asi tak, jednou dvomi vetami, ze im dakujeme za vychovu, za lasku atd... dlhsie by som to nezvladla a cela make-upova namaha by bola zbytocna, lebo by som sa urcite rozplakala... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam bude robit starejsieho kamos, nejaka kratka odobierka, postahovali sme par textov z netu, ktore este upravime, lebo tam je to pre oboch spolu, ale draheho mamka chce aby si to on urobil doma, tak to bude asi oddelene, ale nechcem tam nic dlhe a moc smutne, takze par viet, aby sme sa podakovali a po prichode do saly, povie kamos-starejsi tiez nieco, ze vita hosti a pripime si spolu na novomanzelov alebo tak, tiez nic dlhe
Odpovedať
no lebo to je to ze ked dame prihovor sami tak si budeme sami na seba pripijat??? hehe, trochu smiesne, ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas doma to pred obradom to bude riesit moj krstny otec kratkym podakovanim za nas obidvoch a v sale povie pripitok tiez on. my sa tiez podakujeme len tak kratko...dakujem, kytka, pusa :-)
Odpovedať
weweweee, mam z toho trolinku stres :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to budeme mat kazda v to rano :-) neboj, vsetko dobre dopadne. hlavne si to musime vsetky uzit a vsetko bude ok.
Odpovedať
caute baby, k tej torte: vid. co mam v albume, najskor mi dali cenu 180 Evry, nejako som to neriesila, nerobila som prieskum kolko taka torta moze stat, potom som tu niekde vynurala linku na jedno cukrarstvo a ked som videla, ze tam stoji 180 evry 25 kilova 5 poschodova torta, tak som ho poslala k tej pani, cez ktoru tu tortu vybavujeme a cena sa zrazu svrkla na 145 eur :-D k starejsiemu: my nebudeme mat, odobierka nebude nejaka zasadna, svedok precita nejaku dojimavu basnicku aby rodicia pustili slzu a daju nam pozehnanie a tym to hasne. cepcenie budu robit stuky zo suboru a zvysne veci odmoderuje DJ - je sikulka na taketo veci.
Odpovedať
ze aby rodicia pustili slzu...no neviem ci tam nepustim slzu aj ja!!! cely make-up v haji...to nevravim este o nastupe do kostola, gratulaciach a prihovore mojho brata...!!! ja sa urevem v ten den :-)
Odpovedať
my za karton kolacov zaplatime 20€... je to v pohode cena si myslim... cukrarka si sama nakupi suroviny... tortu si neobjednavam, ak donesu hostia, tak donesu, ak nie, nebude... starejsieho mat budeme, mojho bratranca, uz je osvedceny :-) u nas je zvykom, ked pride zenich po nevestu, ze do nevestinho domu sa natrepu vsetci hostia... ja som to zatrhla, nechcem aby pri odobierke na mna čumelo 70 ludi... odobierka bude len s nami a rodicmi, pripadne starými rodicmi... ostatný sa zhormaždia v zasadacke obecneho uradu (hned vedlajsi dom), tam budu mat pohostenie, zjedia, vypiju a ked budeme vychádzat z domu, uz sa len pripoja. Aj pripitok budeme mat, tiez ho ma na strosti starejsi... napisala som mu par riadkov, ktore chcem aby precital alebo povedal... v kazdom pripade odobierka aj pripitky nebudu dlhe, žiadne verše, len uprimne podakovanie rodicom, rodine a vsetkym ktorý za nami celý cas stali a pomahali nam
Odpovedať
Článok sa načítava...
balli, ja vzdy revem ako trubka na svadbach, vzdy ma to dojme asi aj preto, ze nemam s mamou dobry vztah... ale na svojej svadbe nebudem revat aj keby som mala byt na drogach :-)))))) ale nie, asi si dam frtana, aby som to tak neprezivala.
Odpovedať
tiez dufam, ze revat nebudem, ale v poslednych rokoch ma rozreve kazda svadba... ako pises susibjork frtan to istí :-)
Odpovedať
toho frtana asi skusim aj ja... :-D ;-)
Odpovedať
ja sa z toho frtana uplne nacapem, tak skusim dva hlty vina? neviem... ja som na svadbach bola 3x v zivote a na poslednej pred 7-mimi rokmi :-))) takze ja neviem ako to na svadbach chodi takze len chodim a vyzvedam co je dobre a co nie a skusam najst pre nas tu najlepsiu alternativu :-) Neviem preco vsetci v nasom okoli maju hlupy zvyk si robit deti a nebrat sa....
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam za sebou tento rok uz dve svadby a 4 obrady tak odkukavam...este dva obrady do svatby nasej...rok svadieb podla mna...a ja si asi tiez hrknem ..hrusku... a revat budem,to viem uz podla toho ako to prezivam teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
pomooooc, súrne potrebujem zohnať starejšieho na 9,10,2010 - NR, ZM, vráble, LV, nová baňa... poradte ak viete! ďakujem
Odpovedať
neviem ti bohuzial poradit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti ip nikinka1111
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Chcem sa opytat, ci niektora planujete mat na hlavnom stole namiesto klasickej ikebany nieco ine...
Odpovedať
Profilova fotka
lin123: my nebudeme mat ziadne kytice na hlavnom stole, mne sa to moc nepaci, budeme tam mat hrube sviece, nieco podobne ako mam v albume ale bez tych slnecnic, teda budu tam ale asi nie tolko inak sme dnes boli v Parndorfe a kupili sme oblek Pierre Cardin, uplne super sedi, je pekny, no nenormalna spokojnost ;-) teda uz mame skoro vsetko, este doriesit saty a dotiahnut par veci a svadba moze byt ;-)
Odpovedať
lin123: my budeme mat kvietky, ale nie ikebanu... tiez budeme mat sviecky... ale nie moc, boli sme v juli na svadbe, mali tam kopu sviecok a pripadalo mi to ako v krematoriu :-N takže přimeřeně :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, co budete mat na seba, ak bude zimsie... bolerko, pelerinku? nie je na kozusinovu este skoro? ja neviem co si mam vybrat, aby som nevyzerala blbo... svadbu mame 2.10.
Odpovedať
Profilova fotka
barborka291: to budem riesit podla pocasia baby chcem sa spytat, tie co uz mate menovky, na aky papier ste ich tlacili, myslim hrubku a ako alebo cim ste ich strihali? dik
Odpovedať
Barborka: ja nebudem mat nic, musim mrznut a svadba je 15.10. K mojim satam sa nic nehodi, takze mam smolu (kuk album), ak by mala byt fakt ze zima zima tak si mozno pojdem pozicat iba nejaky sal na ramena, ale ten nepouzijem v kostole ani nikde, to iba ak by som mala byt vonku tak nech uplne neprechladnem. katharinna: nam robi hotel, takze tuto starost mam z krku, ale ak by som si mala robit sama tak na taky papier z ktoreho mame pozvanky - vizitkovy :-) alebo taky proste hruby... ozaj zaby, ako sa to robi s gratulaciami pred kostolom ak by naaaahodou prsalo?
Odpovedať
Ahoj Bali, myslim, ze ak by prsalo, gratulovalo by sa dnu v kostole, aspon tak to bolo ked sme boli na svadbe sesternici a pocas obradu zacalo prsat, tak sa malo gratulovat dnu v kostole, no nakoniec sa vycaso a prestalo ...
Odpovedať
oki, tak dakujem :-)
Odpovedať
barborka291: v kostole v kazdom pripade vydrzim bez akejkolvek pelerinky ci bolerka... na fotkach to moc pekne nevyzera... a mam krasne saty, tak naco ich zakrývať :-) Mozno ked vyjdeme z kostola, tak si ho obleciem, no uvidime podla pocasia katharrina: my sme si menovky tlacili na taky isty papier ako oznamka, nestrihali sme ich, ale rezali rezačkou :-D je to super vec, ktoru sme pouzili aj na oznamka... skratili sme si pracu o polovicu :-)
Odpovedať
dosli obruuuuucky :) a pierka na ceste :) na stole ja chcem mat len 3 kyticky - jedna moja a dve oboch mam. a nejaku tu sviecku, tot vsjo. s tymi gratulaciami - ja to tiez vidim tak, ze ak bude mizerne, tak vo vnutri kostola, i ked sa bojim, aby nevznikli nejake rozpacite situacie, ze ludia nebudu vediet, kam sa postavit a tak...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?