Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: mne sa teda pacia obe, ale zas tu prvu ma skoro kazda na svadbe a tu druhu som uz videla aj live, bola velmi pekna, zaujimava a hlavne som si vsimla, ze ked su kytice pestre alebo tmave je to lepsie na fotkach, aj celkove, biela sa dost straca ;-)
Odpovedať
aj ja hlasujem za hortenziu... :-)
Odpovedať
hihi...nuz dakujem za nozor :-) asi ta hortenzia nemusi byt zla :-) tiez nechcem bielu, kaly bud bordove alebo zelene...no uvidime co zozenie kvetinarka :-) hihi
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
trochu opelichana ta hortenzia...sice ja budem mat ku kyticu dva dni tak mozno aj moja bude tak v piatok vyzerat ked sa uz vo stvrtok budeme fotit :-) hehe a moc crazy farby na mna, ale inak sa mi furt lubi :-) dakujem synduska...
Odpovedať
Profilova fotka
balli, prave som citala temu "ake kvety sa hodia do kytice"...sice som precitala len par poslednych prispevkov, ale prave tam baby pisu o hortenziach, ze listy zvyknu hnednut a ze rychlo vadnu...tak skus pozriet tu temu, mozno ti to pomoze
Odpovedať
Profilova fotka
tu mas link: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
dakujeeeeem :-) idem to prediskutovat este s kvetinarkou :-)
Odpovedať
balli, tu je v kytici hortenzia zelena... http://www.svadobnavyzdoba.sk/gallery...
Odpovedať
Dakujem :-) tu fotku mam, len tam ta biela sa mi tam bije so satami - ja mam maslove...jedine ze bude bordova so zelenou...alebo zelena s fialkovou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako ste na tom s prvym tancom? mate nejaku klasiku alebo nieco zabavnejsie? My sme mali v nedelu rychlokurz, bola u nas jedna profesionalna tanecnica, no naucila nas akurat tak valcik, ale mne sa to proste k tej nasej talianskej piesni nehodi, tak musime skombinovat nieco samy, aj ked par veci, co nam povedala, mozme vyuzit. Inak dnes sa uz konecne zacali hlasit viaceri hostia, konecne. ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, sledujem, ze poriadne meskam... Este nemam takmer nic, ani presne vybraty termin. Predbezne sme sa dohodli na 23.10., ale vtedy nie je volna sala, co by som chcela. 30.10.2010 je pekny datum, ale obavam sa, ci to uz nie je prilis skoro pred "dusickami"... Prosim, neviete mi poradit, ci v Nicol maju saty aj na vysoke postavy? dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby musim sa vam vyrozpravat lebo uz ma ide porazit! s mamou mame komplikovany vztah - to je na dlhsie... a teraz pri chystani svadby je to este horsie, skratka, vsetko je zle: od datumu, cez saty, popolnocne saty, to, ze hostia pojdu do kostola a nie k nam domov, ze sa budem obliekat v nasom dome a nie v rodicovskom... no skratka pletie sa do vsetkeho, vsetko zvozi pod ciernu zem a vraj som pokazila celu svadbu. uz mam z nej nervy, uz som si aj poplakala a uz som rozmyslala, ze to cele zrusim a pojdeme sa zosobasit niekam len s dvomi svedkami a neriesit niekoho haluze. asi mi budete radit, ze to mam mat cele na haku ale skratka ta zenska ma vytaca cely zivot a teraz este o 100% viac. pritom svokra je uplne v pohode, co poviem to berie, ma sice nejaky (vzdy k veci) argument, ale sa s nou rozumne dohodnut na vsetkom. ale moja vlastna mama... :-( nikdy sme so sestrou neboli dost dobre...
Odpovedať
katka: 30.10. je super datum, okrem toho, ze je dobre zapamatatelny aj pre zabudlivych manzelov, tak v pondelok je volno :-) my mame tiez tento datum. svadobne saty - su site tak, aby sa dali skracovat, cize su vzdy dost dlhe. ja mam 180cm a 5cm opatok a nebol problem vybrat saty...
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork, asi to bude nieco, ako si ocakavala, ale fakt to neries. nieco podobne mame my s priatelovou mamou, ktora sa doteraz ani len nezaujimala o to, ci nieco treba vybavit...proste ona tam pride ako pozvany host, usadi sa a bude si uzivat. mna to stvalo uz len kvoli priatelovi, lebo jeho to zerie, ze ona sa vobec o nic nestara a ani len neprejavi zaujem o to, ze sa zeni jej syn, ale povedla som si dost, nejak ju tam pretrpime a kaslat na nu, nestarala sa cely zivot, tak nemozme cakat, ze sa bude starat teraz. kasli na to, ked do vsetkeho len rype, daj jej najavo, nech je rada, ze je pozvana, lebo ako hovoris, mohli ste to urobit aj tak, ze by ste zobrali len svedkov a bol by pokoj. kazdemu sa to raz vrati. ked ste s pripravami a so vsetkym spokojni vy dvaja, to je podstatne. vzdy sa najde niekto, kto ti bude pilit usi a hovorit, co bolo zle, co treba urobit inak atd., ale nech sa kazdy najskor pozrie na seba a az tak kritizuje ostatnych.
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: vsak jej to skus teda ty vysvetlit, preco to tak chces a nie onak, mozno to pochopi...hlavne bud mila a kludna, lebo ked bude vidiet, ze ta to vytaca, bude mozno este viac rypat. Neviem, ci som spravne pochopila, ale hostia nepridu k vam, ale rovno do kostola? to chcem aj ja tak, len sa to tiez nejak este nestretlo s pochopenim z priatelovej strany, ani mame sa to nepaci, ale ona zas povie ako chcem, tak budem mat.
Odpovedať
susibjork, dakujem, velmi si ma potesila, hlavne co sa siat tyka...ja mam este o 6cm viac ako ty, bez opatkov :-) Inak aku mate skusenost so skusanim? Treba si vopred dohodnut termin alebo sa da prist len tak, ked mate cas? Co sa tyka mamy, viem, si predstavit, ze to musi byt na nervy. Ale je to tvoja svadba. Ako pisala katharrina, skus jej povedat, preco sa ti paci to alebo ono, ale jej proste povedat, mami, cenim si tvoje rady, ale vies, ze mame velakrat iny nazor, a ja chcem aby to bol moj den, podla mojich predstav a velmi ta prosim, aby si ma v tom podporila...neslubujem, ze zaberie, ale vnutorne verim, ze kazda mama chce pre svoje dieta to najlepsie, len to tak vzdy nevypali na prvy pohlad....drzim palce! Ja mam inak komplikovanu situaciu...ocka mam v nemocnici a da sa povedat, ze je tazko chory, takze skor su obavy, ci vobec bude moct byt na svadbe atd... Ale verim, ze sprava o svadbe ho povzbudi a potesi. Ideme im to oznamit az tento vikend:) tak drzte palce! Toho 30.10. este zvazim, dakujem.
Odpovedať
baby dik za rady, pokusim sa to neriesit. a teraz sa citim tak trochu ako truhlik, lebo riesim somariny, pritom napr. katkova ma omnoho vacsi problem ako ja. katka, dufam, ze sa ti tatko uzdravi, alebo aspon sa mu polepsi, nech ti svadba vyjde a mozes sa radovat s najblizsimi.
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: nebju neriesis somariny, len kazda mame ine problemy, starosti a aj ked sa to nezda, az take hrozne ako chory otec, moze to hrozne pre teba a dobre, ze sa chces s niekym o tom porozpravat, lebo keby si raz vybuchla, pohadala sa s nou a ona by potom povedala, ze nepride na svadbu, to by ta mrzelo este viac, ja radsej veci riesim uz na samom zaciatku, ked to este nie je take zamotane a tazko riesitelne, radsej skor predvidat ako potom narychlo hladat vhodne riesenia
Odpovedať
zabky drzim vam vsetkym pasticky - katkova: tebe aby ocino bol na tom dobre a mali ste super zabavu a v Nicole je najlepsie skusat cez den a nie vecer lebo cez den tam nikto neni a vecer pridu vsetky nevesty "po praci" a neda sa tam zit. Ale aj tak im cinkni ze dojdes aby mali nieco pripravene lebo viem ze napriklad pondelky maju oni cistiaci den, takze saty co boli mimo na vikend tam nenajdes... susibjor: neriesis kraviny, su to vazne veci, ono to na ludi velmi vplyva a neda sa nic robit. Na mna tiez zle vplyvaju urcite veci a pritom ak by som sa zdoverila tak sa to zda popri zlom vztahu s maminou alebo tazko chorom ocinovi uplne banalne....kazdy mame nieco a vzdy je to dolezite ak to afektuje tvoj zivot...
Odpovedať
dakujem susibjork, verim, ze to vsetko dobre dopadne:)
Odpovedať
baby, kazdy ma svoje problemy...verim, ze ich vsetky vyriesime k spokojnosti 8-) Objednavali ste uz zakusky? Kolko vas vysla torta ak to nie je tajomstvo? ...som nevedela, ze su tak draheee..150€ trojposchodova.
Odpovedať
Profilova fotka
lucilu, ja mám za 150 eur štvorposchodovú takú 16 kg. to budeme jesť mesiac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akurat vybrala nejake z netu,ale sumu to som tiez zvedava... 150 €....aaaaa tusim aj tortu peciem sama...
Odpovedať
Profilova fotka
kolace uz mame objednane, jedna pani ber 20€ za krabicu, druha 27€, ale to je jedno, mame ich overene, tak sme zobrali, tortu chceme krajat, tak sme sa dohodli s mojimi ako aj s priatelovymi surodencami, ze sa nam poskladaju na jednu väcsiu, aj tak chcel kazdy davat tortu a naco tolko toho? cenu ale neviem, sestra ma nejaku znamu, co pecie sukromne pekne a dobre torty
Odpovedať
no a kolko je v jednej krabici kolacov? To mas na mysli vyskuzky?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem kolko kolacov je v jednej krabici, to su velke krabice z kuriatok, do krabiciek na vyskuzku si to dame samy
Odpovedať
To kde beriete take sumy za koláče? Mne cukrarka berie 7 € za krabicu.To však len za pracu, suroviny si kupujem sama ale tie ma budu stat cca na 20 kartonou 200€. Torty nam ide robit kamaratka, jednu 3 poschodovu a druhu dvoj. a to nas bude stat maimalne 100€. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no majus124, ta 20€ krabica bola najlacnejsia, co sme v nasom okoli nasli a potom my nebyvame na SK a ani keby som byvala nechcela by som taku, co chce este aj material, ten tiez nie je zadara a nakoniec ked to zratas budes rada, ze vzala bez starosti 20€, takto behat, cakat, kde aka akcia, aby si kupila lacnejsie a pod., plus musis to odviezt doviest, niekde skladovat a takto sme si objednali a pokoj 200€ material, zas zalezi kolko kolacov budes mat, my pre nas narod, by sme asi tazko nakupili material za 200€
Odpovedať
my to mame na zakusok - 0.33 centov jeden, su dost velke a krasne, kazdy iny, objednane je to uz dlho, este s tetou dohodnut pred svadbou podrobnosti :-) do vysluziek si to tiez budeme davat sami :-) Torta nas mala vyjst nejakych 180 u tej pani cukrarky co mame kolace, ale dali sme ju piect inde k inej, byvaju blizko takze to nebude nejaka strasta ostara a tu istu urobi za 110 eur, 12 kilovu, 3-poschodovu. Druhu co objednavala maminka akoze tak tu mame za 70 :-) takze vsetko nas to vyjde tak 550 eur tusim a to pocitam aj co beriem do roboty, aj drahy do roboty aj vysluzky co davame mimo tych co pridu na hostinu...takze v pohode si myslim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?