Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
kocky, este otazka na vas, za kolko sa vam podarilo zohnat vinko a odkial? Planujeme 2 druhy cerveneho a 2 druhy bieleho, nie moc suche, skor so sklonom k polosladkemu. K vysluzkam moze ist aj nieco viac vyraznejsie. Tak my podla tychto odbornych rad zaciname. Poradte, naco este nezabudnut a kolko ste do toho spasu investovali na aky pocet hosti. Diky
Odpovedať
Dnes sa mi celú noc snivalo o svadbe... prvy krát a dufam ze aj posledny... že sme nič nestihali, vsade meskali, mali hrozne fotky, atd... a potom sa mi snivalo este to, ze sme spominali na svadbu a zistili sme, ze vlastne si nic nepametame... super, že ]-(
Odpovedať
leeelyahah, my ideme teraz chutnat v piatok - z pezinku, potom by som povedala cenu aj ci sme vybrali a tiez chceme skor polosladke...lebo ten co pije suche tak zvladne aj polosladke, ale ten co pijepolosladke tak suche neda... sydnuska: tychto snov ja mam uz vela za sebou...tak hlavne nech prestanu, je to strasny kazic nalady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala ze vecer zacnem behavat nech unavena lahnem vecer do postele lebo asi hodinu mi trva kym zaspim a rozmyslam len o svadbe a satach a tancovani a djovi a o vselicom a potom mam celu noc vselijake svadobne sny...
Odpovedať
ja som isla spat s kludnou hlavou, o svadbe vcera nebolo ani reči... a zaspala som za 5 minut od unavy... zobudila som sa o 8:30 ustatá ako kôn, ako by som bola po nočnej :-) my sme vínko vybrali biele polosladke, a cervene suche... i ked ja mam najradsej sladke vina, a tých je malo... a zase vela ludi ich nema rado
Odpovedať
Profilova fotka
leelyanah: na vysluhy mame priatelovo oblubene vino, mam v albume a na stoly sme si boli kupit u ejdneho vinara v okoli PK, mame biele aj cervenea myslim, ze polosuche, ci polosladke, neviem, ja vino nepijem, tak sa nevyznam, len vsetkym zatial chutilo, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
my berieme sudove vino, polosladke - aj cervene, aj biele...len cenu presne neviem, toto riesia nasi :-)
Odpovedať
my berieme vinko z Moravy od nasho "dvorneho" vinara, berieme naflaskovane vsetko a vela druhov, nech si ludia poskusaju viac odrôd - nieco ako ochutnavka. berieme 200 flias, zvysok pojde do vinoteky. este vymysliet etikety...
Odpovedať
ja sa tiez vo vine nevyznam, viem ze mi celkom chudi chardonay od stanka mrvu, ale to je tak za 10 eur flasa, takze to na svadbu urcite nie :-) ale hlavne aby nebolo kysele a berieme 0.5 litra bieleho a taktiez 0.5 cerveneho na hlavu s tym ze urcite este aj to ostane...mozno zoberieme aj menej ked odpocitame soferov, vino velmi nepijeme takze chcem aby ostalo minimum a bude v dzbanoch a nie flasiach...je to lacnejsie a flasu dostanu do vysluzky :-)
Odpovedať
Baby, kuk prosim do mojho albumu - mam tam dve kytice - ktoru si mam nechat spravit? berte ohlad na saty co mam...kamoska vravi ze ta s hortenziou je zaujimavejsia, ale ta druha by sa mi k satam hodila viac. Ta jednoducha by mala byt zo zelenych kalii s maslovou organzou a ta druha bordove kalie so zelenou hortenziou - takze??? co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
balli: ja osobne by som skor brala tu prvu - zelene kalie
Odpovedať
Dakujem :-) dve moje kamosky hlasuju za tu s hortenziou.... kedze neviem tak si idem robit ciarky, ta co vyhra pojde na svadbu :-) aj tak ju darujem kamoske potom tak ono je to asi fakt jedno...nefim nefim nefim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hlavne si vyber to, co sa paci tebe :-)
Odpovedať
no sak som na pochybach...lebo dlho sa mi pacila ta co si ty hovorila - ale zase ja som stara konzerva vo vybere veci a mozno by som mohla mat niekedy maly ulet a kytica je na to vhodna lebo ju budem mat len chvilu :-) hehe
Odpovedať
balli, a ako budes nalicena? Lebo mna sa hned vizazistka pytala, ze akej farby budem mat kyticu :-) Ja ti neviem poradit nezaujato, lebo mne sa kytica z kaly moc ee :-| Ale nic nou nepokazis, je to taka klasika... Ta extravagantna sa mi tiez moc nepaci..
Odpovedať
aha, vlastne v albume mas aj licenie, peknee :-) K tomu sa ti hodi vsetko
Odpovedať
no ja budem tak ako teraz modelky z pronovias na kolekcii 2011 - taky bezovo-hnedkasty tien na vieckach a okolo oci taka zemita hneda - to je taka az hnedo-seda by som povedala...dam tiez do albumu...prakticky sa k tomu bude hodit kazda farba kvetiny... ale mas pravdu ze sto ludi sto chuti - niekto kaly vobec nie, ja si zase neviem predstavit k sebe ine kvety, ruze vobec, mozno este si viem predstavit nieco z orchidei, ale nic z lucnych veci alebo inych dalsich... je to velmi subjektivne asi :-)
Odpovedať
:-) urcite je to subjektivne. Inak aj ja chcem tiene do hneda, uvidim, ako to dopadne na skuske. Aj v kyticke chcem mat nieco hnede.
Odpovedať
ja jedine do hneda - mne farebne ani cierne nesvedcia, iba hnede alebo zemite oddtiene :-) mam zeleno-modre oci a fakt fakt najlepsie k nim idu zemite farby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: tak skus este kyticu z orchidei, minule som nasla nadherne kytice z orchidei tu v albumoch (len teraz neviem kde) :-) normalne som zvazovala, ci nezmenim tu svoju :-) ja som myslela, ze mas striktne vybrate len tie dve...inak mne sa ta druha tiez moc nepaci a ja osobne by som kalie nechcela, ale tie kytice su pekne, videla som ich na svadbach, je to klasika, ale pekne :-) tak drzim palce nech sa spravne rozhodnes :-)
Odpovedať
jeej, ja tiez zboznujem zemite farby. Na oci mi idu iba sive, hnede a zlte tiene...Mam tmavo hnede oci :-)
Odpovedať
no ja som videla len biele kaly na svadbach a sem-tam bordove, takze zalezi aj na farbe, biele by som ani ja nechcela... no a na stoloch budeme mat kaly takze nechcem inu kvetinu a tie dve sa mi fakt najviac pacia zo vsetkych, vyplyva to z mojej povahy, ja chcem mat na vsetkom ciste jednoduche tvary, nic pomiesane a sialene ani nic prezdobne....som taky suchar :) vsetko musi byt ciste a vysoko elegatne...ja som truba v tomto :-)
Odpovedať
balli, ved to je fajn :-) Tak si vyber zelene kaly :-) Alebo sa porad s kvetinarkou, mozno ti navrhne kyticku z inych kvetov, nejaku elegantnu a jednoduchu. Ja sa tiez chcem poradit..nieco som si sice vybrala z ich stranky, ale dam na rady skusenej aranzerky :-) a uvidim, co na to povie, resp. ked jej poviem moju predstavu (farebnu), tak mozno navrhne aj ine kvety. Na stol chceme biele kvety, bud ruze alebo hovorim, co poradi. Prestieranie mame biele, aj navleky na na stolicky a masle, ziadna organza na stoloch (budu okruhle). Tiez nemam rada cacky macky vo vyzdobe. A ja budem mat dost bohate saty, takze chcem aby sala bola taky kontrast :)
Odpovedať
no ja budem mat jednoduche saty a budem mat spanielsky zavoj, takze to bude ozdoba :-) kvetinarka moja hlasuje za hortenziu lebo ze kaly su take klasicke aj ked budu vo farbe co si nevesty nedavaju ale v kombinacii s hortenziou ze uzasne, ze hortenziu robila len raz zatial :-)
Odpovedať
A nic ine ti neporadila? Iba tie dve moznosti?
Odpovedať
no ked ja ani nechcem asi ine...ja chcem urcite kaly a ta hortenzia mi pripada ako pridana hodnota :-) akoze povedala mi milion kvetov, ale nic ma neoslovilo...robi mi to kamoskina mama a kamoska je tiez sidlo male, vymyslanec obecny a tiez mala milion napadov ale aj tak som skoncila pri tychto dvoch a povedala ze ona by sla do hortenzie ze to nema kazda nevesta a ze uvidime este tu farebnu kombinaciu aj podla toho co sa bude dat v oktobri zohnat... :-) som zvedava teda...
Odpovedať
tak si to este nechaj prelezat v hlave, a ked sa s hortenziou nestotoznis, tak budes mat kaly 8-)
Odpovedať
no vyspim sa na to a uvidime co este mamina - ona je excelentna v radeni tychto veci lebo vsetko vie zdovodnit :-) no kaly chcem urcite, len este question ci s hortenziou alebo bez...
Odpovedať
ja sa dost spolieham na aranzerku. Robila mi uz aspon 5 kytic a boli prenadherne vzdy. Stacilo povedat v akej prevladajucej farbe ich chcem.
Odpovedať
chapem...no to ja som taka ze do mojho vkusu sa malo kto strafi, ja si musim vybrat a iba mi to potom spravia :-) sranda aky su ludia odlisni :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?