Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby maaaaaaaaaaaaaaaam satyyyyyyy :) dnes uz som si porevala trosku,ale do albumu ich nedam :) potom uvidite ked dam svadobne foto :)
Odpovedať
kitta, supeer. A tie co si chcela? Alebo uuplne ine ;-) Ja som bola v Peaku pozerat popolnocky a maju krasne satky, ale bohuzial nie moje cislo. Uz mi fakt zostava iba ta Vieden.. :-(
Odpovedať
Caute zabky, dakujem za podporu :-) jlanam: no dufam ze to bude ok, lekar povedal ze by tam nemali byt komplikacie a ze do dvoch tyzdnov budem zdrava jak rybka ak budem vsetko dodrziavat ako povie :-) no a tesila som sa ze ako sme to super vymysleli ze buduci rok mam statnice tak svadba klido pido v oktobri...haha...vsetko naraz sa to sem nacapilo, ale svadbicku mi nikto nepokazi :-) ja budem mat inak kyticu zo zelenych kalii - tie treba objednat, ale problem s tym nie je... :-)
Odpovedať
Balli, tak nech ti vsetko vyjde tak ako ma :-) Ja som odstatnicovala minuly rok, a som fakt rada, ze to mam za sebou :-D Ja som si vybrala nakoniec bielo, kremovo, hnedu kyticku. Ruze, kaly a este nejake ine kvietky a plody :-) Este to musim doladit s kvetinarkou ;-)
Odpovedať
Dakujem :-) inak ta kvetinka znie super :-) sranda ze mne sa to vsetko paci ale ked si mam vybrat ja tak vzdy si vyberam take uplne jednoduche veci :-)
Odpovedať
lucillu daj fotku tej kyticky. baby ma niekto skusenosti s nakupmi v Budapesti? zajtra sa tam chystam na letisko odviest svokrovcov a chcem ist pozriet saty a oblek pre fesiho.
Odpovedať
fotku som pridala, len treba trochu fantazie, predstavit si ju v inych farbach :-) V Budapesti som nikdy nebola, tak neviem, tak ale v Madarsku mali vzdy lepsie handry :))) tak urcite nieco pekne najdete.
Odpovedať
inak ja som myslele ze maju v zahranici vzdy niele lepsie, ale zase uz teraz sa aj na slovensku da dostat co clovek chce a potrebuje...sice je fakt ze niekedy tie ceny su horsie ako v zahranici - akurat v reichu mam skusenosti s drogeriou vsetkeho druhu ze je lepsia...a z ameriky handry su kvalitnejsie nez tie co u nas predavaju...neviem ako je to mozno ale tu mam oblubene tricko tak na jednu sezonu a ked som si dovliekla veci z ameriky tak som ich nosila este pat rokov... madarsko nepoznam, ale je fakt ze kamosky niektore si velmi pochvaluju...
Odpovedať
Ahojte baby dakujem za rady a prispevky. Ale este stale nie som rozhodnuta aku svadobnu kyticu si mam vybrat zatial sa mi paci kvet: Stephanotis ani neviem ako sa to vyslovuje. Ale je to pekny drobny kvet a mozno to z niecim skombinujem ale neviem s cim. No uvidim ale stale mam pocit ze na vyzdobu mame toho nejako malo a uz sa to nezadrzatelne blizi moj drahy odstrihuje z krajcirskeho metra...... A zacinam byt nejako nervozna ci to vsetko postiham ale ved nejako to dopadne...
Odpovedať
ahojte... nam vcera pribudli dalsie 4 osoby ... :-( dufam, ze su posledne... masiacik211: Stephanotis je krasna kvetinka... oživí kyticku... ja budem mat ruže a frézie... v sobotu bol kvetinar, tak som dohodla vyzdobu do saly, na auta, do kostola a kyticky... a to by malo byť vsio :-)
Odpovedať
a tiez sa mi pacia tie drobne biele kvietky s ciernym v strede.. ale netusim ako sa volaju http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
lucillu ja si dam popolnocky asi usit,uvidim ako to vyjde cenovo a saty jedny z tych vybratych ale nakoniec bez cipky :)ale je tam kopec vysivky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a chcem si dokupit zavoj taky maly hustejsi, kde mam kuknut?neporadite?
Odpovedať
kitta - podla mna kukaj v svadobnych salonoch, oni ti aj predaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som skoro konkretne nejaky v ba alebo sc...ak by niekoho napadlo....
Odpovedať
v Ba neviem - skus salon El, ked som tam volala ja tak povedala ze dlhy az po zem zavoj by predali ta za 70 euri tak kratky bude aj polovica co je super cena podla mna... v SC je salon Angels tusim ale tam neviem referencie...
Odpovedať
Profilova fotka
skusim sa pozriet,dala som aj inzerat tak mozno najdem aj nieco lacne..inak neviete kolk stoji pozicanie vesty v nicole?pojdeme asi dnes pozriet..tak do 50 € by som chcela nieco najst...
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: tak nam zatila len odbudaju, nechcem byt skodoradostna, ale s niektorymi co odpadli som fakt spokojna ale pribudli nam zas dve deti, no tak uvidime, co to este bude do oktobra, inak baby, ak potrebujete vediet skor pocet ludi, ktory chcu ist a chcete sa vyhnut trapnemu vycakavaniu a vyvolavani a doprosovaniu sa, tak si k tel. c alebo adrese dopiste aj datum, do ktoreho ba sa mali ozvat, lebo ja som sa dala od toho odhovorit a samozrejeme niektori, hlavne ti, pre ktorych som to robila, lebo stale vymyslaju su kazdy den na nete, ale mail samozrejme este neposlali, boze ja nechapem, vsak bud mam volno alebo nemam, bud chcem ist alebo nechcem, neviem, co tolko premyslaju, uz vidim ako sa tam budu hrnut maily den pred svadbou, ak s avobec uvedomia, ze treba nejaky poslat :-(
Odpovedať
kitta, aj tu v bazare by sa mozno nieco naslo...napr. http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... Alebo tym hustejsi myslis viacvrstvovy? Ja som to s overovanim, ci hostia pridu nechala na mamu, co sa nasej rodiny tyka :-D kamosky som si pozistovala sama, to je jasne.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas rodinu tiez "obvola" mama, nebudem to riesit ja zo zahranicia, kamosov si vybavime sami...viac menej vieme, kto pride a kto nie. ale baby mam tak trochu problem!!! nejak sa mi same pozvali 2 byvale spoluziacky, ktorym som poslala len oznamenie. uz som tak nenapadne zacala zistovat - poslala som mail :-) , ci fakt pridu, lebo...ak by aj prisli, nebola by to ziadna tragedia, pretoze niektori uz odpadli, len sa chcem vyhnut trapasu, ze nebudem mat pre nich menovky a miesta :-) Menovky si pre istotu spravim, to je v pohode a v pripade nudze sa to dohodi na stol, len neviem, co spravim s miestom, pretoze jedna je single a druha uz ma rodinu, tak je rozdiel niekde supnut dvoch ludi a 6 ludi :-( Navyse...robila som predbezne zasadaci poriadok....no to je tazky porod :-N
Odpovedať
ja toto nechaaaaapem, ako sa niekto moze nanominovat len tak na svadobnu hostinu? a akoze im napises ci pridu? no ja by som brala ze nepridu, ved ked dostali iba oznamenie bez pozvanky ku stolu tak jasne ze nemaju prist, alebo chapem nieco zle? inak tu je o tom zvlast tema a mna ide roztrhnut od jedu ako to tu citam... no a zasadaci poriadok je no comment, uplne zle, u nas neriesitelne, som zvedava ako to dopadne nakoniec :) ja hlavne idem spomalit, mam zle vysledky od lekarov a musim ubrat zo stresu...vsetko prezivam od prace cez diplomovku, operaciu, svadbu az po malickosti ako zasadaci poriadok alebo to ci svagrina pride s 10-mesacnym synovcom alebo nie...takze idem vypustit paru dnes vecer, a od zajtra idem brat zivot bez stresu a ziadne take ze ohlady na ostatnych...kaslem na kazdeho, ja sa musim mat dobre!!! tak, tolko k mojmu monologu a teraz opat k veci: ked pozyvame babkinu sestru s manzelom, tak by som ich mala ja pozvat alebo staci ze posleme pozvanie cez babku? lebo babka ze este sme ich nepozvali no ale ja na to nemam cas a uz vobec nie nervy, akoze je toho moc, ja nic nestiham a potom to tak vyzera s nervami aj zdravim....takze nebude blbe ked tam nezajdem?
Odpovedať
balli, jaj, drzim ti palce... neboj, vsetko zvladnes... ja tiez uz trochu stresujem... musime slow down... ;-) 8-) , lebo inak to nem dopadne dobre...
Odpovedať
jeeej, reklamka, aj moj drahy pouziva ze "to nem dopadne dobre" :-) to je taka mila veta... baby no stress, vazne, ja som sa nastresovala strasne vela za posledne dva roky a za posledny polrok uplne strasne extremne aj v sukromi aj v robote a verte alebo nie, nestoji to za to, tie vysledky od lekara ze dovidenia a som furt nervozna lebo sa bojim ze na nieco zabudnem a moje telo si vobec nevie oddychnut a hlava uz vobec nie....
Odpovedať
Profilova fotka
no nenapadne som sa spytala, ci sa ta spoluziacka chysta na Slovensko v blizkej dobe, lebo je vonku. ale proste aj na FB mi napisala koment, ze dakuje za oznamenie a dufa, ze to stihne ??? :-) ako teraz co??? co si mam o tom mysliet? je mi sproste sa jej na drzovku spytat, ci pride na svadbu, lebo ja som jej poslala len oznamko :-| no a tiez pisala zase tej druhej, ze dufa, ze sa stretnu na svadbe....momentalne okrem mojej svadby nie je ziadna, na ktorej by sa oni dve mohli stretnut :-( je mi to cele take blbe... mne nejde o to, ze by prisli, ved su to moje kamosky, ale takych ako oni mam 500 a nemozem pozvat vsetky :-|
Odpovedať
balli, chapem, je to tazke, ja si neviem rozkazat nebyt nervozna alebo v strese, to sa neda... :-D aj ked som sa pred statnicami snazila akokolvek alebo pri inych takych vypatych situaciach, nikdy sa mi to nepodarilo...
Odpovedať
no mne tiez kamoska povedala ze "dufa ze to stihne" ale ona je uzrozumena s tym ze ide iba na obrad... :-) neviem toto je cudne, lebo ludia su tupani, pochopia si barsco jak chcu a potom clovek mozem iba hadat... reklamka: no statnice budem stresovat aj ja buduci rok...ono su veci ktorym sa clovek nevyhne, ale skor som myslela take umele stresy ako ja napriklad aby bola svadba uuuuplne perfektna aby kazdy chvalil a kazdy sa citil dobre...dalej aby sme kazdy vikend boli aj u nasich aj draheho maminy, aby bola rodinka spokojna, dalej neist k lekarovi lebo v robote je vzdy vsetko len to nejdolezitejsie a sak co si kto pomysli... ale dnes som nejako skrotla...ano, treba pomoct, ano, treba pracovat, ano treba na sebe makat a nezleniviet, treba sa stretavat s ostatnymi ale nie kvoli tomu "aby sa nepovedalo", ale treba to robit nejako s normou, ked nemozem, tak nemozem, ked nevladzem tak nevladzem, ked nestiham tak nestiham a ja som tieto veci robila tak ze vsetko nasilu aby som vzdy mohla, vzdy vladala a vzdy stihala ale to sa asi fakt neda....
Odpovedať
sveta4, podla toho co pises, tak ta tvoja spoluziacka tym stihnut myslela obrad ;-) chce ti prist zagratulovat. Baby nebojte, vsetko dobre dopadne 8-) No, ja mam miestami stresy, lebo mi chybaju zakladne veci ako oznamka, obrucky a popolnocne saty...Stres z toho, ci sa budu vsetci bavit a budu spokojni..tak to nemam vobec, nastastie. Sala je krasna, jedlo bude vynikajuce, DJ profesional..viac uz spravit nemozem :-)
Odpovedať
lucillu..mas pravdu:-) a som rada ze nie som sama co nemame este oznamka a obrucky a popolnocky...ja este nemam ani topanky:-) ale zaklad je..fararko, hostina zajednana, DJ, starejsi, fograf..na vsetkych sa spolieham ze spravia pracu aspon na 99,9% chybicka sa vzdy pritrafi...:-) a hlavne je ze mam saty a zavoj som si nedavno objednala tak som v ocakavani aky bude:-) Postupne pozyvame vsetkych..nejak to ide spontnanne..pretoze so vsetkymi sa stretavame... Ono kto chce sa zabavi aj ked budu nejake preslapy a kto chce si najde aj najmensiu chybicku! a s tym veru nic nenarobime..sters sa este nedostavil..ale ako sa poznam tak v den svadby rano o piatej rano uz budem stepovat a zabehavat:-)))no aspon budem mat ploche brusko.. Takze nestrasujme sa uzivajme si pripravy..pretoze ten nas svadobny den ubehne ani nebudeme vediet ako...
Odpovedať
Profilova fotka
sveta4: ja by som im na ten FB skratka mierne milo napisala stylom, ze super baby, ze pridete zagratulovat, omsa, obrad, podla toho co mate bude trvat asi hod. pol hod. alebo tak, tak ak tam o tolkej a tolkej budete stihnete nas, uz ak im tu nedojde, ze nie su pozvane, tak mas problem ;-) a kedze uz tam budu spolu, tak si mozu zajst na kavu, ked sa teda, tak dlho nevideli, pozri, ich netrapi, ze nemaju pozvanku a predsa sa citia pozvane, tak preco by teba malo trapit, ze si im to chcela len oznamit a nie ich pozvat a ony to nepochopili? urcite by som to nejak tak riesila, taky FB je v tomto dobra vec ;-) drzim palce balli: ja tiez velmi stresujem a tiez ma kraviny dokazu vytocit, ale uz mi viacere baby poradili, sprav si svadbu tak ako ty chces a vtedy to bude naj, ja som uz urobila niekolko ustupkov, ktore ma mrzia, ale uz nebudem a vzdy sa nejde nejaky chytrak, co sa mu nebude pacit, takze nad tymto si uz hlavu nelamem
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked tak nad tym cim dalej tym viac rozmyslam, tak si myslim, ze mi chcu prist len zablahozelat, boze, ved su to normalne, inteligentne baby...len teraz mam dilemu, pretoze su z opacnej strany SK, ze by som ich asi mala zavolat aj do hotela, ak tam pridu. ale nejdem sa nad tym zapodievat...nejak bolo, nejak bude.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?