Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz si pripadam ako blba... mam asi troje co sa rozhodujem,ale ani jedny z nich su neni pre mna az take vysnivane, perfektneee... stalem pozeram fotky a neviem..uz som bola v dalsom salone a nic...este chcem skusit jeden salon ale najradsej by som s tym sekla uz...
Odpovedať
tak daj foto, posúdime a poradíme ti. ja so tiež nemala presne vybraté ale čím viac som si pozerala tie madeiry tým viac sa mi páčili a sú fakt super. zalúbila som sa až na druhý pohľad. :-D ak chceš tak mi pošli foto na mail ak nechceš aby ťa ostatné videli
Odpovedať
kitta..teda ja som myslela ze uz mas...hm hm ja som si vybrala uplne ine ako som chcela..a su krasne:-)pretoze som zitila ze taky styl mi sedi najlepsie..nepremyslal si nad usitim..podla svojich predstav..hm?
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem si dat usit,chcem vyskusat a kupit alebo pozicat :) zatial sa mi neapacili saty, ktore si dali baby sami usit..
Odpovedať
kitta poskúšaj a uvidíš. ved v blave musíš nájsť niečo čo ťa osloví. ja som tiež tie šatky kupila od jednej baby z blavy. mala ich v bazari tu na mojasvadba, inak by som si ich dala ušiť (tie isté)
Odpovedať
no ja mam objednane, ale maju prist az v druhej polovici septembra tak len duuuuufam, ze sa nic nepokaziiii.... a este stale nemas tie prave? katharrina: diky za tip, idem to vygooglit, mozno ak sa nam to bude pacit tak presvedcime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
klaudi aj my sa vtedy berieme a na urade uplne v pohode, teta, ze a viete o tom, ze je to v stredu a my ze ano a ona, ze a viete o tom, ze musite zaplatit sestnast patdesiat a my ze ano, zaplatili sme a uz pomaly dva mesiace mame isty termin :) ale bohuzial dalo sa iba o jednej ...
Odpovedať
Profilova fotka
uf baby tak teda des... strááááááááášne veľa noviniek tu je a normálne neviem na čo mám skôr zareagovať... tak teda začnem s tými deťmi na svadbe: budeme mať neterku tá bude mať v októbri 5 mesiacov, kamarátkine bude mať mesiac, bratranca ktorý bude mať v októbri 9 mesiacov, dve dievčatká ktoré majú 2 roky, dve čo majú rok, potom 5ročného, 6ročnú, 2 sedem ročné, dve 9 a 10 ročných chlapcov a myslím, že som ešte na niekoho zabudla a budem rada ak prídu všetky... my sme to vyriešili tak že pozývame celé rodiny aj s deťmi a už je na nich či ich vezmu alebo nie... my s drahým chodíme spolu 2 a pol roka bábätko chceme po svadbe, keďže so sexom čakáme až na svadobnú noc a ničomu sa nebudeme brániť takže budeme radi ak sa nám hneď zadarí... bývanie síce ešte nemáme zariadené úplne, pol roka budeme bývať u našich kým si čo to prerobíme u drahého v dome no a potom sa sťahujeme na oravu a tam už snáď budeme mať trošku zkultúrnené :-D samodržky chcem mať telové dlho som sa rozhodovala chcela som biele ale napokon som vsadila na klasiku... šaty už mám zarezervované ale ešte nie je 100%isté že budú tie... :-D asi si vyberem niektoré z novej kolekcie v tom istom salóne a topánky mám tiež z toho istého salóna kde mám aj šaty za 50eur ja by som rozvírila debatu typu: aký chcete program na svadbe... chcete mať aj nejaké súťaže alebo tombolu? a už máte presný harmonogram? kedy čo a tak? uf.. dosť sa mi to pletie... :-| a už by to trebalo dať dokopy asi.... :-N
Odpovedať
margetakuska chceš povedať že s frajerom ste spolu 2,5 roka a ešte ste spolu nespali?
Odpovedať
jaaaaj, takto som sa uz dlho nezasmiala - Lucka ty si sa to tak krasne a narovinu a tak strasne milo zacudovane opytala :-) ale zaujima to aj mna :-))
Odpovedať
sorry. nechcem nikoho uraziť. len som taký typ, ked ma niečo zaujíma, spýtam sa
Odpovedať
no sak jasne :-) len jak sa cudujeme takejto veci...ja by som to tiez nedokazala inak...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
áno lucka pochopila si to správne... sme spolu 2 a pol roka a ešte sme spolu nespali :-D čo je na tom čudné? :-N a neboj nie je to otom že by sme na to nemali chuť :-D :-D :-D
Odpovedať
ja by som to asi nevydrzala... obdivujem vas ;-)
Odpovedať
to som nepovšedala ;-) bolo to iba zo zvedavosti?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D už aj ja mávám také stavy že sa na neho vyrhnem ale.... :-N my to zvládneme :-D
Odpovedať
kocky, kolko vas vysli obrucky a odkial ich mate? Planovali ste na ne viac ci menej penazi, ako stali nakoniec v realite?
Odpovedať
jasne, ked je to tvoje presvedcenie tak to zvladnete :-) drzim paste... ja som skor viac realisticka, som za to aby clovek pred manzelstvom vedel o tom druhom vsetko od byvania cez sex...vsetko - tak sa clovek vyhne neprijemnym sklamaniam a okrem toho ved sme ludia...akoze musi vas to stat vela sebazaprenia, ved ja ani neviem schudnut lebo nemam sebazaprenie, co este v takejto veci... ale je pekne ze su ludia ktori toto stale praktikuju :-)
Odpovedať
balli súhlasím, presne o toto mi išlo že čo ak si nesadnú v posteli, netvrdím že sa na tom zakladá vzťah ale sex je jeho dôležitou súčasťou ;-)
Odpovedať
katharinna: diky za typ na tych gregorians, dame to - ak bude farar suhlasit - na odchod z kostola... este teda nastupnu pesnicu....any ideas??? lucka: mas pravdu, na sexe vztah nezalozis, ale sadnut si musite...nedajboh to nepojde a potom v 40-tke ked uz to telo nevydrzi clovek podvedie, zisti ze si skantril 20 rokov a bude zle...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme celkom hlboko veriaci a sme toho názoru, že najskôr sa musí človek pozanať v iných oblastiach bez sexuálnych pôžitkov, ktoré sú omnoho silnejšie ako ostatné pocity.. najskôr treba zistiť, či toho človeka naozaj ľúbiš, či to nie je len o sexe... sex berieme ako šlahačku na torte... najskôr si treba vybudovať vzťah - torta a až potom tam treba dať šlahačku ako to najlepšie :-D teda sex... a nie naopak leba sa to môže ale nemusí podariť..neviem asi sa vám to zdá divne ale poznáme páry,ktoré to robia tak ako my a sú naozaj šťastní :-N no a čo sa týka obrúčok vyhodili sme na ne veľa peňazí ani sme toľko nechceli ale sa nám tak veľmi páčili že sme neodolali a povedali sme si že sa to oplatí veď je to na celý život ;-) nás obrúčky stáli 530 eur chceli sme pôvodne do 400 ale nevydalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keď sa naučíte riešiť problémy vo vzťahu, kde nie je sex tak si myslím, že si naozaj budete vedieť vyriešiť aj prípadné problémy so sexom v manželstve...môj názor...keď sme vydržali 2,5 roka bez sexu tak si myslím, že sa naučíme v manželstve aj pochopiť jeden druhého a snáď sa dajako zladíme :-N v tomto nemám prax takže neviem ako to chodí ale svojho drahého milujem a keď ho milujem tak chcem aby sa cítil dobre a myslím, že je to obojstranné takže myslím, že nebude problém sa zladiť ;-)
Odpovedať
margetukuska ja netvrdím že nemáš pravdu. chápem ťa a obdivujem čo sa týka obrúčok, tiež za ne dáme 500 eur. zatial sme zaplatili iba zálohu 200 ale ked ich dokončia doplatíme zvyšok. bolo mi povedané od mojich kamošiek že to nie je zas tak vela. a tiež si hovorím že to nie je presten na ktorý si o 5 rokov poviem že už sa mi nepáči tak ho proste nebudem nosiť. mám ho do konca života (dúfam a verím v to) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
akú pesničku si idete dať na prvomanželský tanec?
Odpovedať
margetakuska: a kolko mate rokov? inak ja to uplne beriem :-) kazdy mame nieco svoje v co verime a je to mozno netradicne v tomto dnesnom svete, ale klobuk dole :-) tak nech ste hlavne stastni a prvu noc aby ste si uzili!!! a k obruckam - ja som planovala 500, ale tie co sa nam pacili stali az 700 tak sme zhanali zlatnictvo mimo BA a v piatok ideme do serede, mame tam referencie skvele tak pojdeme kuk, mali by vyjst cca 350-400 eur, hrube aj s kamienkami :-)
Odpovedať
margetakuska, to este celkom dobre vyslo, ak sa vam velmi pacili. My ich ideme az tento tyzden objednavat :-N , ale nie je este definitivne rozhodnute, ktore budu.
Odpovedať
ako prvý tanec by som chcela na krásnom modrom dunaji od strausa. je to krásny valčík a ako posledný tanec verve - bitter sweet symphony. je tom kus symboliky. presne taký bude aj náš život horko sladký, pretože raz si hore, raz dole a o tom to celé je ;-)
Odpovedať
no tanec prvy bude este ok, len ide o kostol, neviem aku hudbu ked ma otec povedie k oltaru ked nechceme svadobny pochod :-( vsetko co sa nam paci je take ze sa to zrovna nehodi na svadbu....
Odpovedať
Profilova fotka
balli ja mám 21 a drahý ma 26 rokov prečo záleží na tom? :-N my sme chceli ako prvý tanec Bocelli - vivo per lei.. teda neviem ako sa to píše a ani neviem či sa to vôbec hodí... teraz sme boli na svadbe, kde mali prvý tanec od mariky gombitovej ale už si presne nepamätám akú pesničku...tak som začala uvažovať nad touto možnosťou...
Odpovedať
a vie nieto po taliansky? lebo vivo per lei ci jak sa to pise je kraaaasny song, to by som aj do kostola hodila keby mi to niekto prelozil :-) nie nie, na veku nezalezi, len ma to zaujimalo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?