Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
no smrkat budem urcite a ja.tomu sa asi nevyhneme:-)no co uz ...
Odpovedať
boooze a co make-up??? :-(
Odpovedať
vodeodolna spiralka, make up aj tiene to istia :-D teda dufam
Odpovedať
prezili ine prezijeme aj my:-)
Odpovedať
planujete babatko po svadbe?
Odpovedať
no uvidime ale tak sme sa bavili ze si uzijeme este nejaku dobu ako manzelia..tak do 2 rokoch..my sa pozname rok aj mesiac:-)
Odpovedať
baby, neviete mi poradit nejaky dlhotrvajuci make-up ? ja sa chcem licit sama a neviem sa rozhodnut, ze aky si kupit. rozmyslala som nad loral infalible 16h, alebo rimmel superstar 24h. dakujem za radu
Odpovedať
ja pouzivam vichi na citlivu a suchu plet c 35 a je uuuuzasnyyyy... my babatko planujeme ale nie hned po svadbe, buduci rok koncim skolu popri praci takze to bude sranda a v lete chceme zacat stavat dom, takze ja sa toho celeho bojim a nechcme aby z mojich stresov bolo aj dieta neuroticke...keby to ale bolo na mojom drahom tak mozem vam povedat ze by do toho isiel aj teraz!!!! uno question: budete mat na svadbe aj babatka? nie deti, ale babatka? lebo draheho podarena sestra povedala ze ona ich syna vezme (ziju so svokrou na ktoru je maly zvyknuty tak neviem preco ho nenecha u nej a v 10-tich mesiacoch su podla mna aj ine moznosti krmenia ako kojenie, snad by vydrzala jeden vecer, nie?) - no ale ze ona po obrade pojde domov, tam ho prebali, nakoji, uspi a ze snad to do 8-mej vecer stihne a ze ak ho nakrmi pred osmou tak maly do takej pol jednej vydrzi... tak mi povedzte ci to mame okaslat a prejst mlcanim nech si robi ako chce aj ked zmeska veceru aj cast programu a bude na nasej svadbe ubohu 4 hodky co je od nej ako od svedka surove... alebo ju sice mame nechat nech urobi ako uzna za vhodne, ale okomentovat to ze nas to sklamalo... lebo ja budem asi au-parku najimat pre deti nech sa rodicia bavia a ona ze ona ho nenecha s cudzou osobou a pritom tu tetu poznam aj moja mamina s nou dlho robila...whatever...ako sa zachovat? povedat jej ze je to od nej divne alebo kaslat na to?
Odpovedať
my by sme sa chceli pokusit o bababko na buduci... ale clovek mieni pan boh meni na svadbe budeme mat: bratrancovu dceru ktora ma 1,5 roka a mojedva krsniatka, Lukas ma 7 rokov a Kristýnka bude mat vtedy 10 mesiacov. Byvaju v Holansku, kmotor je profesionalny vojak a je tam na misii s celou rodinkou. Malinku nemaju kde nechat nakolko na svadbe budu aj jej stari rodicia. Kedze su cezpolní budu ubytovany priamo v penzione.
Odpovedať
Profilova fotka
synduska, my babatko planujeme uz dva a pol roka a zatial nic ;-( tak dufam, ze sa po svadbe nakoniec podari... ;-)
Odpovedať
cukrik, podobne... ale tak ja aspon viem, kde je problem, ktory je velmi tazko riesitelny... :-(
Odpovedať
no ja by som to nechala tak, nech si spravi ako mysli aj tak s tym nic nenarobis! najdolezitejsi na svadbe ste vy dvaja..a nie tvoja svagrova (mozno potrebuje byt trosku dolezita)..ale neodpustila by som si poznamku..hmm
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem za vyjadrenia :-) no sak nechame to tak ale budem si musiet kusnut do jazyka, rypnutie necham na drahom kedze je to jeho sestra... :-) reklamka a aky problem? ci nechces o com hovorit?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat na svadbe deti, od 2 rokov a babatka nie,deti pojdu ked sa unavia domov so sesternicami, ktore ich postrazia a rodicia zostanu na svadbe...ja robim opatrovatelku, tak na obrade bude asi kopec deticiek..najradsej by som ich vsetky obliekla do saticiek a malych oblekov..to by bola foto :) a my na babatko pojdeme asi po svadbe..ja uz by som velmi chcela..ozaj a po kolkych rokoch mesiacoch sa beriete? my mame v septembri osem rokov...
Odpovedať
kitta, my tiez tak podobne... :-) , pomaly osem rokov chodenia balli - geneticky problem... :-(, ale tak uvidime ako sa to vsetko vyvinie...
Odpovedať
my sme mali 1.augusta 4 roky :-) uff, 8 rokov uz je dost...ja by som nevydrzala byt tak dlho bez svadby...teda nie ze by na tom extra zalezalo, ale uz by som chcela aby sa to pohlo :-) mate moj obdiv... reklamka: verim ze sa to da doporiadku a coskoro sa budete tesit z maleho drobca :-)
Odpovedať
balli - mna to aj stalo vela trpezlivosti... obcas som skusala aj mierny natlak a tak, ale to neviedlo k nicomu... :-D :-D :-D musel na to dozriet sam. :-)
Odpovedať
balli - inak dakujem, ja uz miestami prestavam dufat...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak my sme palnovali dlhsie,este sme to chceli odlozit na buduci, lebo sme sa tahovali do domu,ale inspirovala nas kamoskina svadba a isli sme na to.... a je to dooost teda... reklamka: verim, ze sa vam po svadbe podari hned...
Odpovedať
to je pravda ze kym chlap sam nechce tak to potom iba zle dopadne... inak v rodine mame jednu taku co sa chcela silou mocou vydavat a ho do toho natlacila a bol z toho velmi skaredy rozvod... musi to byt tazke s tym dietatkom, ale netreba zufat, mojej maminy dcera sa pokusala 9 rokov :-( potom sa s tym zmierili, pekne zacali riesit adopciu a teraz je tehotna s dvojickami... takze sanca je vzdy, treba verit a ked nie tak je tolko inych moznosti :-) ja by som si chcela popri dvoch vlastnych ak sa podari chcela adoptovat jedno dietatko...take uz v skolkarskom veku, takze preto o tom tak hovorim ze je to tiez moznost aj ked teda chce to vela sily zmierit sa ak by to nahodou nevyslo... ale verim ze vyjde...oktober bude stastny mesiac aj na manzelstvo aj na vsetko okolo toho :-)
Odpovedať
aj my obaja tuzime po babatku... ale nechcela som otehotniet pred svadbou... tak dufam ze vydrzime :-D
Odpovedať
a jeje..to len my sa hrnieme do manzelstva po tak kratkej dobe:-)
Odpovedať
dobre a teraz my povedztie tie co chcete babatko ci mate zariadene byvanie, financie ked ostanete na materskej - co materskej, to sa este ako-tak da, prezijeme nejako, ale na rodicovskej!!! to bude sila s peniazmi... vy sa toho nebojite? ja strasne...bojim sa ze nenasetrime dost a nebudeme mat z coho splacat hypoteku, bojim sa ze dieta bude zit v prachu lebo nestihneme dokoncit dom, a ze proste milion veci... som na hlavu alebo ako to mate vy? lebo ja by som dietatko prijala...ale bojim sa ze si po materskej nenajdem pracu, ze sa neuzivime, a tak podobne...sibe mi?
Odpovedať
nesibe, je to logicke, ze sa takych veci obavas. my to mame viac-menej zariadene a vidis... len neviem, ci takym sposobom uvazovania bude raz pre teba cas, ked si povies, ze si 100% nachystana, ze? ;-) nemyslim to zle... chapes, stale nieco bude, preco mozes povedat, ze a tak este chvilku pockajme... a ved uvidis, ty musis citit, kedy je ten spravny cas. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa teraz nastahovali do domu,mame uz vsetko takmer zariadene a v podstate uz dospalacame nejaku mansiu cast a sme bez splatok...hypo si berieme az po materskej, trosku zlozite na vysvetlenie...a ja tym ze opatrujem deti, tak ked budem moct tak si hned pribereim dalsie... moj skoromanzel dieta uz chce a niak bolo a niak bude...financne to budemem musiet zvladnut a keby som mala cakat na vhodnu chvilu, kedy budem financne za vodou tak budem mat dieta v 40 tke...proste to zvladneme...a tesim sa na to...
Odpovedať
Profilova fotka
inak co sa tyka tej odobierky a obradu, tak ja to emocne asi nezvlladnem,kamoske som revala na svadbe nonstop... :) aj ked s nasimi, hlavne s mamou mame tazsi vztah,ale teesim sa na to, ze si navzajom vsetko odpustime a snad nastanu ine vztahy medzi nami....mne je inak sem tam do placu len tak, ked si predstavim, ze sa ideme brat...
Odpovedať
no jo...tak diky babeny... my sme sa rozhodli pre hypo uz teraz - sice mame k dispozicii byt mojich rodicov ktory byvaju v dome, ale zase ja som taka ze by som sa tam nevedela zakorenit ked to neni moje a aj bracho uz dospel a tiez sa asi bude chciet osamostatnit a nechcem aby cakal kym my porodime a odchovame dieta a tiez by som si to chcela pekne zariadit co sa mi nechce ked viem ze tam nejdeme ostat a tie peniaze mozeme dat inde... tak ideme kupovat pozemok, snad budeme od buduceho roku stavat a na ten dalsi by sme si mohli poriadit teda aj nejake to mimco :-) inak ja sa na to tesim, moc si prajem mat babo, ale obavy su tu velke...
Odpovedať
my byvame vo svojom dome uz par rokov... zariadene mame vsetko... s peniazkami problem nie je... mame firmu, ktora nas dost dobre ziví a dufam ze aj bude... my sme uz mali termin svadby pred dvoma rokmi, potom pred rokom (mali sme smutok v rodine tak sme to nakoniec prelozili na tento rok) a dufam, ze teraz to uz neprelozime... ako sa vravi do tretice vsetko dobre :-D
Odpovedať
ja sa strasne bojim porodu... neviem ci by som to zvladla... :-x
Odpovedať
to je sranda, ja sa porodu nebojim, podla mna je to taka normalna vec, len ja by som skor chcela ist cisarskym... trochu dost dufame v dvojicky - draheho mama je z dvojiciek a u mna v rodime mame dvojicky z dvoch stran a draheho segra zatial dvojicky nemala tak snad by to mohli padnut na nas :-) ked k tomu priratam kolko ja uz beriem anti-baby-pills tak potom by tu mohla byt sanca :-) a potom sa mi snad aj splni radsej ten cisarsky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?