Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
no ved toto, že to za prvé strašne predražuje svadbu a za druhé padá zábava ked odíde ženích a nevesta. mne drahého kamoši povedali že ja to neovplyvním či ma unesú. tak som sa ich spýtala či sú si istí že chcú ísť na našu svadbu, lebo že to ovplyvniť viem, a dohoda bola na svete :-D a bez problémov
Odpovedať
supeeer si to vyriesila... ;-)
Odpovedať
nič iné mi nezostávalo :-D
Odpovedať
no to mne voooobec nevadi, aj keby strasne prsalo :-) len clovek potom nemoze dopredu niektore veci naplanovat :-)
Odpovedať
ani mne sa nepaci ked sa unesie nevesta...nevesta zo zenichom maju byt na svadbe pritomni...zazila som jednu svadbu tu v BA, nevedeli sa najst...tak presli aj tri hodiny kym sa dostavili naspat..Nastastie u nas to nie je velmi zvykom:-) a dufam ze to ani nikoho nenapadne...bo bude vela mladych cez polnych..
Odpovedať
my sme vyhlasili ze ak unesu nevestu tak sa rusi svadba a bolo :-) tiez si to neprajeme. zazili sme svadbu kde nevestu uniesli a tak cakala v jedinom bare v okoli ale zenich bol urazeny a tak sa opil do nemoty a 2.5 hodiny ju mal totalne v pazi a potom ho odniesli za nou akoze a tiez zacvakali ucet a vratili sa po dalsej hodine...no uplne zle...
Odpovedať
no tak nejak...my sme sa dohodli ze aj fotit sa budeme pred sobasom...chcem si uzit svadbu s rodinou a kamaratmi...vytancovat sa s nimi a nie odchadzat prec zo svadby..
Odpovedať
aj my riešiem foto pred sobášom, ten bude o 15.00 takže do pol druhej sa môžeme vyblázniť s fotkami úplne v pohode
Odpovedať
dorazili oznamkaaa - su prekrasne!! tesim sa a uz je to cierne na bielom, teda zlate na maslovom :)
Odpovedať
tak daj do albumu že sa môžeme inšpirovať ;-)
Odpovedať
no skvele:-) lucka no my mame sobas o 16.00 takze tiez bude casuuu..aspon nebudeme v strese,ze sme boli dlho prec alebo tak nejak...mozno budeme unaveni, 24 hodin na nohach..ale myslim ze sa to da zvladnut..a ten cas ubehne ani nebudeme vediet ako...a bude po svadbe:-(
Odpovedať
no a navyšše ak aj bude pekné počasie, tak aspon sa budeme môcť fotiť vonku, lebo ak sa pozriete do môjho albumu, tak tam mam obrázok s rozpisom o kolkej v oktobri zapadá slniečko a myslím že po prvom tanci by bola už tma. to by asi nebolo na foto ok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
spravila som kuk a my akurat stihame vsetky oficiality do zapadu slnka:-)
Odpovedať
my sa budeme fotit den pred sobasom a tym padom si rano o 8-mej vstanem v den svadby, dam kaficko s maminkou, pride v klude kadernik, vsetko sa vybavi, vyriesi....ziadny stres :-) lebo napriklad mne kadernik povedal ze iba na urobenie ucesu mam pocitat tak 2 hodiny a to mi bude robit iba obrovsky drdol :-) takze sme sa takto rozhodli....
Odpovedať
ja som dohudnuta s kadernickou na 9.30..som zvedava co mi vytvori bo mam kratke vlasy..i ked si ich nechavam narast aby sa dali zcesat do zadu, k tomu pricesok a tiez chcem hladky drdol...potom este kozmeticka...ale mali by sme to stihat...
Odpovedať
tak to budes uplne ina ty brdo ked mas kratke vlasy a zrazu sa zjavis s drdolom... ja mam vlasy skoro po pas a povedal ze sa nemam dat strihat za ziadnu cenu, ze to bude cool robit to s takymi vlasmi :-)
Odpovedať
no to ti poviem:-)uz teraz ich mam pod usi a kazdy ze ake dlhe vlasy mam :-D este tak pred 5 rokmi som aj ja nosila po pas dlhe a potom mi spravilo blik v hlave a dala som sa ostihat na chalana..tak som zvedava co vykuzli moja kadernicka
Odpovedať
no ja by som chcela takéto niečo http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ale uvidíme. vlásky mám tak cca pod lopatky. takže to by mohlo byť ok. ale do oktobra ešte ďaleko a mne za mesiac narastú tak cca 2 cm, takže to bude v pohode
Odpovedať
inak skoro som zabudla. my sme si dali včera robiť obrúčky a mali by byť hotové 18.8. sa teším že ďalšia vec je za mnou x-)
Odpovedať
alebo ešte zvažujem takýto účes http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tak fakt neviem. neviem sa rozhodnúť :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ani m nebudeme mat unos nevesty..nemalo by to zmysel kazit si zabavu a este minat dalsie peniaze :) a tiez som rozmyslala fotit sa pred alebo po svadbe..zatial verim ze bude super pocko a pred obradom to stihneme krasne...ale keby nevysli tak by som aj v nedelu alebo iny den isla fotit...uces a make up mi urobia a saty snad este budem mat :)
Odpovedať
no veď ja tiež tak zvažujem, môj fotograf mi písal že aj minule to tak musel urobiť, tiež v sobotu pršalo ako o život a vedeli že v nedelu má byť pekne tak prišiel v nedelu a portréty im urobil vtedy, som rada že je taký že netlačí na pílu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zatial vybratu fotografku, ktora ma pomenej rokov, ale foti neskutocne,v nedelu ideme asi na skusku a uvidim ako sa rozhodnem,ale myslim ze by tiez nemala problem....my nemame este kameramana...niake tipy?ale nieco za 400e max....
Odpovedať
no my máme tiež mladého fotografa. videla som len jeho robotu z minulého roka ale boli fajn. tak som zvedavá čo natrénuje do našej svadby :-D ale mne sa páči jeho robota. robí retuš a všetko kolo toho. tak som rada
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviem asi som sa uz pytala aky budete mat vrsok ? bolerko alebo stolu 'kozusinovu' ? hladala som aj na stranke Nicol no tam nemaju ziadne fotky,cize z akych sa da vybrat :-|
Odpovedať
no ja zvažujem do kostola bud čipkované bolerko alebo španielsky závoj, a ak bude zima tak určite kožišinkový kabátik. monikapaal ak chceš, napíš mi tvoju mailovú adresu a prepošlem ti jedno bolerko od jednej baby čo ho mala požičané zo salonu nicole
Odpovedať
baby ste sa rozpísali :-) monikapaal: bolerko mam rezervovane... ale aj ked bude zima v kostole vydrzim bez neho
Odpovedať
no ten kabátik len na cestu do kostola, z neho na oslavu, to je všetko, v interiéroch sa ho nechystám mať
Odpovedať
Profilova fotka
mohli by ste mi prosim poslat mail s fotkou poripade link dakujem Vam :-) bambula5@yahoo.com myslela som aj na to , ze ked sa spanielsky zavoj omota okolo ruk ci to postaci teda aspon v kostole ;-)
Odpovedať
uff, ste sa fakt rozpisali. lucka6: ja hlasujem za ten druhy uces...taky sa mi vzdy pacil ale nehodi sa k tomu zavoj, takze musis byt drdol :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?