Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
no moja babka odkedy sa nebavime s jej oblubenym synom, mojim strykom sa so mnou moc nebavi a ked tak iba o zakladnych veciach a veci okolo svadby moc neriesi ale zase ma aj mrzi ze ked uz teda ich pozyvame alebo im nieco povieme tak ale ani nepochvali...takze vsetko ma svoje pre a proti... co uz...taky je zivot... :-) no inak ja som tiez moc vyzdobu neriesila, mame v Kamile a tam vsetko zabezpecia za nas, takze to je super vec, co mi pripomina ze im tam idem hned napisat kvoli nejakym detailom :-)
Odpovedať
inak, budete tu davat svoje svadobne fotky? tusim, ze ste sa o tom uz raz bavili... nejako som to nepostrehla. ja by som celkom rada videla vase fotky, ked uz tie nase svadby tak preberame a trosku vieme na co ma ktora aky nazor... ja dam svoje fotky na picassu a ak budete mat zaujem, poslem linku.
Odpovedať
baby pekne popolnocne maju v peek and cloppenburgh - som kupila za 117 € az po zem, anticky styl, velmi pekne prepracovane a vnutri maju taky korzet, takze nepotrebujem podprsenku a to povodne stali 150, len som na nich nasla taku malu chybicku, tak mi ich dali lacnejsie :-D ) a potom este v Ba v Tatracenre je jeden obchodik s celkom dobrymi satami...a este na konci obchodnej (pri footworku) aj ked kvalitou nic moc...
Odpovedať
ahooojte... aj ja som som mala spor s maminkou, ked som jej povedala, že spanielsky zavoj mam len na fotenie a do kostola a ked vojdeme do saly, ze si ho zlozim... myslela som, že ju rozdrapí od srdu, že uz neviem co mam od dobroty vymysliet
Odpovedať
kamila.k - bola som pred tyzdnom v peek v avione a nic som tam nenasla :-( btw. neboli ste niekto v Parndorfe v poslednej dobe?
Odpovedať
a treba mi zohnat popolnocky... povodne som chcela ostat vo svadobnych az do rana... ale zas mamka zasiahla... :-N
Odpovedať
a ohladom tych svadobnych fotiek... ja ich sem nedam ;-) ale kto bude chciet, tak poslem mu link, robime si vlastnu www stranku a tam dame vsetky fotky zo svadby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bola som v mia sposa a mam dalsie favoritky a citila som sa v nich celkom ako v tych pravych ale nedalo mi a aj tak som si ich nezarezervovala....este skusim tu paserelu, neviete ake su tam ceny? a popolnocne tam mali tiez a velmi pekne mi sadli tie co s8om si vybrala a k tym svadobnym by som ich mala zadarmo, lebo su to svadobne saty z tych drahsich v salone, tak by mi ich pozicali k nim....ale pojdem este pozriet na koniec obchodnej ci nieco nenajdem, ja nepotrebujem nejaku super kvalitu,hlavne nech su vesele a vzdusneee....a dlhe... ja svadobne urcite dam... zacala som na modrej streche, teraz moja svadba a potom modry konik :)
Odpovedať
susibjork: skus aupark, mne sa zda ze tam maju aj nejake nove kusky. ja som si saty kupovala pocas plesovej sezony (bala som sa ze teraz nebude taky vyber)
Odpovedať
Profilova fotka
20.10.2010.. Už sa ten dátum pomaly blíži.. Ešte nie je zariadené nič, a to je tento dátum svadby vybraný odkedy spolu chodíme vlastne xD Rozmýšľame, koľko ľudí približne pozvať?
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: kde si bola prosim ta skusat make.up, nech sa tomu vyhnem. Na tvoju radu som oslovila ellu1000 a bola fajn, tak chceme nech nam teda vyzdobi salu a kostol, dik ;-) pierka uz vyrabam, dam do albumu, ked budu hotove a tiez savdobne foto sem dam, nebudem mat asi vela casu to kazdemu posielat, tak nech si kazdy zaujemca stiahne, co bude chciet Pandorf: chystame sa tam koli obleku, vcera sme sa akurat dozvedeli, ze niekedy o 2 tyzdne je tam asi v utorok dlha noc obchodov, takze ak nemate cas cez den podte v noci, my ideme, zistim kedy to presne je skusali ste c&a, tam maju tiez celkom pekny vyber siat
Odpovedať
Balli: paci sa mi ze budes mat zavoj az po zem...kde si si ho dala robit? mna odhovarali v salonoch ze je to velmi neprakticke..ze uplne staci 90cm...no neviem..pacil sa mi aj ten ale snivam o dlhom:-) Pierka u nas je zvykom ze rozdava prva druzicka...zas nebudeme mat tolko ludi aby to nezvladla..ja som to tiez stihla na brachovej..i ked je pravda ze niekto nechcel.. Inak na popolnocky sa chceme ist pozriet aj my do Polska..ale to budem riestit az v septembri... Timejkaa: co sa tyka ludi ze kolko pozvat...my sme si dali strop 50 ludi...zatial mame predbezny zoznam...este cakam co povie nastavajuca svokra..ale vychadza mi to..
Odpovedať
Článok sa načítava...
katharrina: salon Beauty na Mostovej :-( ja som sa chcela dat povodne licit pani Hulejovej (býva v Banicnom) ale ze uz prestala robit :-( a ty kam pojdes na make-up? ella1000 je fajn, ale ma to predrazene... napr. masla do kostola na lavice 1ks/2€ :-N to si myslim ze je dost, inde su ceny okolo 0,50€ -1€
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa asi pojdem pozriet do madarska a do polska na tie saty...100 € si niekde pytaju za pozicanie a to su velmi jednoduche saty, rozmyslam aj nad usitim, ale radsej by som kuila hned a hotovo.. ja som tiez vyrabala pierka a dufam, ze si ich daju vsetci, lebo ked som ich robila, tak bolo paradne teplo a skoro som ich vyhodila von oknom zo zaciatku, ked mi to islo tazko :)
Odpovedať
toto sa teším že moja sestra je kozmetička-vizážistka, takže o make-up mám postarané ;-) by som sa bála keby ma mal malovať cudzí človek a mala som behať od jedného k druhému a skúšať ktorý je dobrý |-|
Odpovedať
aj ja som si chcela vyrabat pierka sama..no potom som na nete objavila jedny a velmi sa mi pacia...tak ich objednam...zhodnotili sme s maminou ze to bude stat rovnako a bez roboty:-) Inak ja mam asi velku vyhodu ze mam modernu babku..i ked ma 81 je ciperka ...a bola so mnou a s maminou vyberat saty:-) velmi sa jej to pacilo..sme sa smiali ze bude rozpravat kamoskam v kostole ze bola s vnuckou saty vyberat...inak pacili sa jej rovnake ako mne...no este som si povedala ze pozriem v okoli BA...neviete poradit nejaky fajn salon...chcela by som pozriet do Stupavy, Pezinku a aj Senec sa mi pozdava...
Odpovedať
čo sa týka pierok, tiež som si chcela pôvodne objednať z netu, ale nakonic som si také vyrobila sama, teda ešte nemám všetky ale je to na najlepšej ceste a vyšlo ma to na polovicu, ked budú hotové dám foto do albumu, možno sa vám páčiť nebudú ale mne sa páčia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna tiez vysli tusim menej ako polovicu a urobila som si presne take ake potrebujem k vyzdobe...daj potom do albumu :)
Odpovedať
baby a pierka vam kto bude pripinat na tych ludi? akoze ja som pierka zavrhla ze nebudem ludom drat latku na satach so spendlikom a este nechcem aby chuderka kamoska tam obhanala ludi ze kto este nema pierko??? sydnuska: to iste s tym zavojom u nas, mamina nevie prezit ze si ho nezlozim az na odcepcenie, ale ved budem mat kraaaasne vlasy, prekrasnu ozdobu v nich tak co? a hlavne ako by som s taky zavojom co vlacim po zemi hopsala? si ho mam drzat na rukach? to pokazi zase dojem zo siat...NO WAY... jlanam: spanielsky zavoj je jedina ozdoba co sa k tym mojim satam ako-tak hodi, takze som sa rozhodla celkom rychlo. No a saty maju vlecku a ako by vyzeral spanielsky zavoj kratky alebo keby bol len po paty??? uplne ze zle..takze musi byt tak dlhy aby mi prekril vlecku na tych satach...no a po obrade ho davam dole :-) sak to je len ozdoba. Je fakt ze by bol neprakticky ak by si ho chcela mat az do odcepcenia...v tom pripade neodporucam, ale na obrad je super :-)
Odpovedať
ja som si tiez robila pierka sama... a som s nimi spokojna... urcite ma to vyslo lacnejsie ako keby som si mala objednat hotove :-)
Odpovedať
balli: u nas sa pierka davaju len chlapom... druzicky si ich rozdelia a "opíchajú" :-) mužske osadenstvo... bude to raz dva
Odpovedať
chaaaaapem...no kaslem to, zbytocne obstrukcia pre mna...aj tak nasa svadba bude svadbou iba v par veciach - fotky, obrad, torta, par malo tradicii a inak to bude super zuuuur :-)
Odpovedať
my tiez nebudeme mat skoro ziadne tradicie, odobierku budeme mat len s rodicmi, nemam zaujem o to, aby na mna cumelo 30 ludí... a tiez nechcem odcepcenie... myslela som, ze mamina zas bude mat nieco proti, ale cuduj sa svete, zobrala to v poho
Odpovedať
my budeme mat odobierku tiez iba s rodicmi a potom pri zaciatku hostiny rozbijanie taniera a zametanie, spolocne jedenie polievky a prvy tanec a krajanie torty a tym to konci... este sme vymysleli taku prezentaciu z fotiek na prekraaaasnu hudbu, to bude taka vsuvka a o polnoci neviem ci pustatnie balonov stastia alebo ohnostroj...zalezi na tom ci starosta povoli a ci bude pekne pocasie...a ked bude prsat tak neviem co bude...
Odpovedať
balli v oktobri nebude pršať ]-( nesmie, šak sa vydávame :-D
Odpovedať
balli: my budeme mat presne to iste okrem krajania torty... u nas to nieje zvykom... balony stastia budeme pustat na rozlucke zo slobodou... lebo neviem ci by bol na svadbe na to cas... vcera dobehol kamos, ze nech sa mam pripravit, ze ma ukradnu zo svadby... som uplne proti tomu, nepaci sa mi tento zvyk...
Odpovedať
jaaaaj....zabudla som :-) skoda ze slovensko ma take nanic zimy...keby sme si mohli uprimne vybrat tak by to bolo v kraaaasny zasnezeny biely den :-)
Odpovedať
pocasim sa ani nezaoberam... bude ako bude... hadam si preto nepokazime svadobny den
Odpovedať
ja som tiež proti únosom svadby a už som aj priatelovým kamošom vysvetlila jasne a strušne že žiadny únos nebude, najskôr to nechceli pochopiť no po pár vyhrážkach pochopili :-D našťastie je proti tomu aj lukáš takže v tomto sme za jedno
Odpovedať
nechapem k comu je to dobre... kamaratovi na jeho svadbe uniesli zenu a urobili mu úcet v nejakom bare 6000 Sk, ze ho skoro vystrelo... a ani nemal tolko penazi pri sebe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?