Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dnes kupili topanky pre zenicha a boli sme kupit aj koselu, ale este nie svadobnu, len taku na sesternicinu svadbu v auguste, kupili sme ju v C&A, doma sme zistili, ze su tam vlastne dve dierky, tak sa da vyuzit aj na manzety, inak maju tam super vyber, aj hladke aj vzorovane, nenapadne vzory, tak skuste kuk
Odpovedať
ahoj, taky se budu vdavat v rijnu. A jak koukam, musim si poridit krizek. To sou novinky!!! Mely ste problemy pri vyberu satu? Ja se nemohla rozhodnout asi 5 mesicu, ale nakonec to budou jedny od Maggie Sottero. A ted je na rade zenich s oblekem. Rozhodli sme se ze mu nechame usit u Koutneho v Prostejove. Mate s tim nekdo zkusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, musim sa pochvalit...vcera som si kupila nadherne topanky. su to sice take sandalky, ktore asi nebudem mat ako tie prave svadobne, ale boli take krasne a na nohe vyzerali uzasne, ze som neodolala. teda, ja som skoro aj odolala, ale drahy mi povedal, ze si ich mam kupit, ze su krasne :-) tak bolo po spekulovani. sice ich asi nebudem moct mat cely den ako svadobne, kedze som mala uz 3x zlomeny clenok :-) a bojim sa, aby mi v nich nesmykla noha, pretoze opatok je dost vysoky. som sice zvyknuta na dost vysoke opatky, ale pre istotu si asi este kupim aj nejake trosku pevnejsie topanky. ale aspon som spokojnejsia, ze ak by som nahodou nenasla take, ako naozaj chcem, tak uz poistku mam :-) a tieto mozu byt k popolnocnym a urcite so mnou pojdu na svadobnu cestu :-)
Odpovedať
caute baby, musim sa vas spytat na nazor, lebo vcera som videla obrucky kamaratov, ktori sa brali pred 1,5 rokom. mali ich kombinacia biele a ruzove zlato (lukas rydl) a povodne vraj boli matne. nuz ked som ich videla, tak mi veru do smiechu nebolo, lebo boli uz vysuchane a dost poskrabane. vedela som, ze zlato je makky kov, ale taketo skarede doskrabane obrucky po takom kratkom case...?? (a to este nehovorim, ake tam mali brilianty - ako zrnka jemneho piesku - akoze koniec! ako hovorila hviezda21, vobec sa to neoplati a ani to nevyzera dobre. take by som tam dala jedine zadarmo. ) mam ocelovy prsten, tiez bol povodne matny, a uz je vylesteny, ale vobec nie je doskriabany... normalne teda zacinam uvazovat na ocelou. Lebo chvalit sa s tym, ze je to zlato je mi nanic, ked pri kadzodennom noseni budu vyzerat ako keby boli po prapraprarodicoch. Aky vas nazor?
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: celkovo matne obrucky a prstene vobec su neprakticke. mne sa sice mat velmi paci, ale v kazdom zlatnictve ma od toho odhovarali, ze do roka je to dolu. da sa to sice opravit, ale zase investovat kazdy rok do obrucky, len aby ako tak vyzerala sa mi zda tiez zbytocne. Ja mam na snubnom prsteni jednu cast matnu a drzi mi pekne (dennodenne ho nosim uz vyse dvoch rokov), ale napr. v zlatnictve mi predavacka ukazovala jej matny prsten a bol uplne vysuchany. my sme preto volili tzv. skrabanu plochu - nie je to ani mat, ani uplne hladke a leskle, je to nieco medzi a je to trvacne. takze mat ti asi malokto doporuci.
Odpovedať
Profilova fotka
baby nam zas vsade matne odporucali...ale pozor, je zlato aj pieskovane, to zlezie dole a da sa to naniest nanovo, matne je nieco ine a pritom to vyzera doooost podobne, my budeme mat kombinaciu matne leskle biele zlato...ale bez pieskovania :)
Odpovedať
my sme si vybrali rovnou leskle. A krome zlata sme uvazovali i nad Palladiem, cenove vyjde takovy prstynek skoro na to same jako zlaty, mel by byt ale trvanlivejsi, jak proti skrabancum, tak barvou (bile zlato zloutne, atd.) no ale protoze nam o palladiu kazdy klenotnik vykladal neco jineho, nekdo doporucoval a nekdo zas zatracoval, na internetu o takovych jeste moc nenajdes, tak jsme sli do zlata, halt klasika. Jinak jestli chces neco co se neposkrabe tak jednoznacne platina. Pokud je ti lpatina moc draha tak je hodne tvrdy kov i titan, je taky dost levny, pokud ale budes potrebovat casem prstynek upravit (zvetsit nebo tak) tak to bohuzel u titanovyho nejde...
Odpovedať
baby a kde by sa dali objednat obrucky z ocele? nam tiez neodporucali matne, ale hovori sveta a cukrik - zalezi od techniky, ono pieskovane a nanasane zlezie, ale potom take co je ryte do kovu je trvacne :-)
Odpovedať
ja som si vyberala ocelove na internete... mame leskle, myslim... ked chces poslem do ip kde sme ich kupovali. len sa obavam, co na to rodicia, no podla mna si to ani nevsimnu... vsetkym poviem, ze je to zlato... ;-)
Odpovedať
prosiiiim, posli :-) nasi by nepovedali nic, co na tom ze to neni zlato? akoze pise sa niekde ze to zlato ti stastie prinesie a hlavne ide o praktickost :-) ci nie?
Odpovedať
reklamka aj mne posli pls. i ked uz som asi na 99% rozhodnuta pre Frey wille.
Odpovedať
Ahojte dievcata, aj my mame svadbu v oktobri, presnejsie 2.10. S reklamkou som si uz zacala pisat a rada sa pridam aj k vam. My sme prave v sobotu objednali obrucky, su zo zlata, tak snad nam vydrzia :-) Ale kamaratka co sa vydavala pred rokom ma z chirurgickej ocele, vyzeraju stale pekne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeeeeeeej, ty mas tiez 2.10. :-) ja mam z ocele, mam aj ine prstene z chirurgickej ocele a velmi mi vyhovuju... :-)
Odpovedať
a je to aj pekne, kludne mozes hovorit, ze je to biele zlato, ja by som to nerozoznala :-) a co pozvanky reklamka, mas? robis sama?
Odpovedať
A kde sa bute fotit reklamka? ci sa stretneme v parku pred kastielom? :-)
Odpovedať
:-D aj to moze byt... ;-) pridem k tebe a poviem: jeeeeej, ja viem, ty si evka 111... 8-) :-D ale nie, este sme sa s fotografom podrobne nedohodli... :-)
Odpovedať
:-) no dost mozne je to, ci mas nejaky tip na fotenie? Ja ani, nie, dnu v kastieli nechcem, ale pred nim v parku by bolo pekne a asi aj skanzem dame
Odpovedať
no skanzem je krasny, kamoska tam mala svadobne fotky a boli neskutocne... 8-)
Odpovedať
Videla som foto zo skanzema, je to krasne , ozaj...len nech nam pocasie vyjde
Odpovedať
tak tak... ;-) 8-) pevne verim, ze vyjde... :-D
Odpovedať
jej baby, uz sa nam to blizi...Zacinam mat stres..Kopu veci este nemam - obrucky, oznamko, uz sa to neda odkladat :-S My sa pojdeme fotit do Slosshoffu (dufam, ze som to dobre napisala). Je tam nadherne, a keby nahodou nevyslo pocku, tak sa tam da aj vo vnutornych priestoroch fotit..
Odpovedať
ja sa tiez tesim aj stresujem.....tento vikend si sadnem s maminou aby sme si vsetko presli a chcem ist uz nechat sit drahemu oblek v sobotu rano a obrucky asi az koncom jula a teiz koncom jula poroznasame oznamenia o svadbe.. :-) juchuuu tie mame pripravene, uz len dat tlacit, robil nam to bracho podla jednej americkej verzie oznamka...takze nic tradicne :-) skor to vyzera jak pozvanka na nejaku luxusnu party :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby tak my sme si dali konečne tlačiť oznamka tiež sme ich robili samy tak uvidíme ako to dopadne 31. júla by nám ich mali doniesť na svadbu kamarátov ja sa tiež stráááááááášne teším už aby bol ten nádherný deň D len dúfam, že nebude liať alebo snežiť :-S 30. október je 30. október :-N :-N nabudúci týždeň ideme dokupovať veci na výzdobu a už robím pierka už mám rekordných 30 ks x-) pomaly ďalej zájdeš 8-) a o dva týždne by sme mali ísť kupovať drahému oblek tak sa teším :-D
Odpovedať
tyjo, my se budeme brat taky 2.10 a prstynky uz mame zlate, no o vikendu pojedeme nechat usit oblek zenichovi, moje saty uz mam a zrovna si je nechavam upravovat:-) Sou naaaaaadherny!!!! pozvanky sou zrovna ve vyrobe, bojuju s dodavatelama aby nam poslali postou druhou ukazku po upravach, no doufam ze brzo poslou. Taky sem si tady nasla takove trochu netradycni s fotkama, tak akorat podle obrazku to pro nas delaji a myslim ze to bude moc pekny:-) zrovna se snazim dat dohromady i webovsky stranky... budete si delat sami pirka? Jak? a jaky? a pro jaky kytky ste se rozhodly? a jak velkou budete mit svatbu?
Odpovedať
ahoj gaudi, my pierka este nemame..asi bude rozmarin+biela maslicka. A kyticka bude z bielych ruzi..nad inymi som ani nerozmyslala :-) Svadba povodne chcela byt mensia, ale bude vacsia :-) oznamka sme stale ziadne nevybrali, asi zvolime nejake velmi jednoduche. Nechce sa mi ich hladat..stale si pozeram svad. saty, i ked svoje uz mam a tiez su prave u krajcirky na upravu. Asi mam nejaku uchylku v tych svad. satach :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucillu a kedy to ty mas?aj my sa chceme fotit v schlosshoff a velmi sa na to tesim,my mame 16,10 :) je to tam uzasne...
Odpovedať
kitta ked sa šipkou postavíš na "fotku" každej z nás, tam ti vyroluje také okno a tam si prečítaš kedy a kde bude svadba, teda k to tam nevestička má napísané ;-) to len taký tip
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dakujem... idem si to tam aj ja dat :)
Odpovedať
a vpravo máš taký foťáčik hor nad textom, to sú albumy, tiež mi to trvalo kým som na to prišla :-N nemusíš dotyčnú hľadať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj toto som chcela vediet :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?