Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katharrin... hej hej... takych ludi mam najradsej... 8-( 8-( 8-( snad sa to vsetko poriesi a dobre to dopadne a svadba bude kraaasna a veseeelaaaa ;-)
Odpovedať
Citam, ze tu mate niektora problem s buducimi svokrami. ja mam zasa problem s vlastnymi rodicmi. Su rozvedeni a vobec spolu nekomunikuju. Vobec neviem, ako to na svadbe vyriesim, lebo ich tam chcem oboch.
Odpovedať
babizne, vsetkym kt. maju problem bud so svokrovcami, rodicmi alebo hockym: DRZIM PRSTIKY ABY VAM VAS DNIK VYSIEL NA 200% :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aknellita: no jednoznacne to bude nas den a ked s aniekomu nebude pacit rada mu ukazem kde su dvere :o) a uzijeme si to tak ako mame, drzme si palce vani: no drzim palce, to teda lahke nie je, skus niekoho medzi nich posadit krsnych alebo starych rodicov s ktorymi komunikuju bad: dik dik :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, takisto budeme mat svadbu v oktobri, konkretne 2.10.2010 a vsetko sa to zacalo tento vikend, ked sme sa zasnubili a zarezervovali si salu na hostinu: odvtedy sme uz pokrocili - mame starejsieho, DJ, fotografa a zajtra uz asi aj kameramana :-) Cez vikend sa chystame do Nitry na Agrokomplex a do kostola za fararom :-) Saty zacnem riesit koncom marca, zaciatkom aprila - po dietke 8-) sa mi to normalne paaaci, taketo planovacky :-) drzim palce vsetkym, nech vsetci posluchaju a maju volne terminy :-)
Odpovedať
bad dakujeme, si hrozne zlata katharrina neviem, ako to vyriesim,este je to relativne daleko,tak mozno sa stane zazrak. medzi nich nikoho nedam,lebo oni maju svojich partnerov a chcu sediet pri nich, len asi bude blbe, ked budu za hlavnym stolom vsetci 4 inak, je tu nejaka buduca nevesticka, ktora ma svadbu v oktobri a je z TN alebo blizkeho okolia ? miska200 vitaj medzi nami. jeden vikend a uz si toho tolko stihla ?ty si ina sikulka
Odpovedať
Profilova fotka
vani :-D :-D :-D zatial sa dari, az tomu nemozem uverit... inak my sme s drahym na tom podobne, co sa tyka rodicov - su rozvedeni a nasi otcovia su 2x zenati... a moja mama je cela znechutena z toho, ze chcem pozvat na svadbu aj otca s manzelkou... oni ziju v Emiratoch a vlani sme u nich boli na dovolenke, tak vychadzame fantasticky spolu, urcite ich tam chceme mat a tak som to povedala aj mame... ale za jeden stol ich asi nedostanem...rozmyslam nad kombinaciou mama+starky+krstni rodicia, lebo starky je uz dost stary (80 rokov), tak aby sa mama mala s kym zabavat... A Vasi maju problem medzi sebou? Nechcu sediet za jednym stolom?
Odpovedať
Profilova fotka
vani: mas pravdu, mozno sa to nejak samo vyriesi
Odpovedať
miska200 ja som sa ich pytala, nech mi poradia ako ich mam usadit, ale nepovedal mi ani jeden nic....uz sme sa s drahym bavili aj o tom, ze budeme mat hlavny stol iba solo mi dvaja, ale tak ci tak by mali byt rodicia co najblizsie a ja sa bojim, ze ked ich posadim blizko seba, tak sa budu hadat....vobec si to neviem predstavit. Chcem, aby sa pred svadbou este stretli, ak to bude mozne a slusne sa dohodli. Jasne som im povedala, ze budem mat ine starosti a nie davat pozor na nich dvoch a trpnut, ci sa nieco nestane...
Odpovedať
katharinna hej, zostava mi len dufat to, co je , ci nie je medzi nimi ja uz naoza nevyriesim. ale podme na nieco veselsie. Uz ste boli pozerat niektora saty ? je to este v pohode s terminom? nie je vela obsadeneho ? stale hladam nejaku trencanku, co sa bude vydavat podobne ako ja, ze by sme konzulttovali okolite salony ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte hladala som tému svadba 20.10.2010 ale našla som len túto tému. Ešte nevieme na 100% či nám to víjde tento dátum, ale snad hej. Drahý robí v zahraničí a už tri roky nebol na narodeniny 21.10.doma. Inak ten dátum je super. 20.10. pred 8 rokmi smemali zásnuby,tak ak námvyjdetento dátum tak sa na 9 výročie zásnub vezmeme. Bolo by to super.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte netrápte sa nad tým ako usadíte rodičov myslím, že s tým nebudú až také problémy veď sú rozumní ľudia a nejako sa to vyrieši...kamoška mala podobný problém a nakoniec sa to vyriešilo tak že sedeli pri sebe síce sa moc nebavili ale aspoň sa nehádali a dokonca spolu aj tancovali..... vani: čo sa týka svadobných šiat na to predsa nikdy nie je neskoro ;-) ;-) ;-) ;-) ja som rozmýšľala že začnem v apríli ale jedna známa mi vravela, že už je veľa poobsadzovaných aj na október takže je už asi najvyšší čas....ja som od žiliny a šaty si idem dať šiť do poľska... len idem pozerať aký typ mi najviac sedí a potom ho dám ušiť... je to lacnejšie a šaty budú len a len moje 8-) livia: bolo by to super fakt také romantické výročie spojené s narodeninami...dosť dlho ste spolu ako tak pozerám... ale vieš o tom že ten dátum nepadá na sobotu??? 8-) ja len tak ak by náhodou....
Odpovedať
Článok sa načítava...
margetakuska ja sa tym teraz tak netrapim, hovorim si nejak bolo, nejak bude, ale viem, ze cim sa to viac bude blizit, tym sa budem viac bat.... satky zacnem vyberat zaciatkom marca, lebo teraz sa mi skrz pracu fakt neda, tak dufam, ze najdem este nieco volne....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pipušky... vani, kath... snad vam vasi najblizsi nebudu chciet pokazit svadbu a budu sa ovlakat |-| ved by strapnili hlavne seba :-N so sedenim sa to uz dajako vyriesi... verim tomu ;-) ja sa budem vydavat v PB... to je asi okolo TN, co povies? :-D miska.. blahozelam k vykonu :-D my sme tiez veci co mame zariadili v pribehu jedneho tyzdna ;-) foto a kameraman su doleziti a ti dobri su hned vychytani mne uz zmensili moj zasnubny prsten, idem si dnes ponho, tak sa tesiiiim x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aknellita: vies naj na tom je, ze tu vobec nejde o najblizsich, ale kamosov priatela, ktori maju medzi sebou problemy a len sa bojim, ze ked budu podgurazeni a vsetci v kope, tak sa nieco zomelie su tam dva pary ktore sa rozisli a kazdy ma uz svojho resp. svoju novu, noveho, ale nejak to medzi nimi vrie a priatel ma len upokojuje, ze nic sa nestane, ale ja tomu moc neverim, uz ich trochu poznam
Odpovedať
aknellita jasne, to je v okoli TN uz si obehala nejake saloniky? a odkial si si objednala vyzdobu ? alebo si ju robis vlastnorucne katharrina to si snas kamarati vyriesia medzi sebou...a neurobia ti nejaky trapas na svadbe. ved ak sa na to niektori neciti, tak tam predsa nemusi ist. ak si trufnu,tak to tam aj vydrzia. Budem drzat palce, nech ti to dobre dopadne....
Odpovedať
Profilova fotka
kath... no tak sorry... aby kamosi traposili na svadbe, tak to snad nie 8-( ako pise vani... ked maju pocit, ze to tam nezvladnu so svojimi ex, nech tam radsej nechodia ako vam narobit hanbu a sebe tiez :-S vani... vyzdoba... no zatial neviem... mam uz nejaku predstavu a asi sa opytam v sale co mozu poskytnut oni, ci maju nejake vazicky alebo nieco a tiez sa opytam v kvetinarstve... ale zatial to nejak neriesim
Odpovedať
Profilova fotka
katharinna: s tými kamošmi mám aj ja tak trochu strach hlavne pri únose nevesty sa bojím, že moji kamoši sa pobijú s priateľovými kamošmi..... orava je orava :-S pretože priateľoví kamaráti budú strážiť východy a moji kamaráti sa zas hlava nehlava budú chcieť vybojovať von.....pamätám si, že na jednej svadbe sa dobili až do krvi a dokonca aj ženícha keď ich chcel zastaviť.... priateľ má takých kamošov, že sú moc chtivý nielen do bitky ale aj do sexu a toho sa bojím, že môj otec bude robiť poriadky a všetkých vyhodí až tam ostaneme len ja a môj priateľ :-D :-D :-D alkohol je alkohol.... hanba nehanba niekto o sebe ani nevie keď je opitý a svadba je dobrý čas na vypitie si no nie? ostáva nám len dúfať a tým veriacejším sa modliť aby to všetko dobre dopadlo a nemuseli sme byť v kriminovinách na JOJ-ke :-N
Odpovedať
a co takto neuvazovat o unose nevesty, baby, naco pokusat osud? mne to ku stastiu nechyba, tak to mat nebudeme :-DDD, ale mozno u vas su take zvyky, ja som zo zapadu, nikektory nevesta chce unos, ina nie...hmmmm, ja by som neriskovala pozasivaneho zenicha na pohotovosti .-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja unos nechcem... nepaci sa mi to a poznam jednu hororovu prihodu (bohuzial pravdivu), ked auto s nevestou havarovalo a zenich bol v den svadby rovno aj vdovcom |-| nehovorim, ze sa to musi stat, ale ... nepotrebujem unos, ja chcem byt prilepena na svojom manzelovi, nemusi ma hladat :-D :-D :-D :-D :-D :-D margaret... no tak mat live sex na svadbe by bolo urcite cool :-D :-p :-S
Odpovedať
bad ja sa zasa bojim, ze toho mojho kamarati zlanaria miesto hladania niekam do baru a kto vie v akom stave sa odtial vratia...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
no hanba nehanba, niektorich ani to nezastavi, to by ste museli pocut, co uz som mala moznost pocut pri spomenuti nasej svadby, jedna tam ide len aby ukazala svojmu ex aka je super, ze aj ona niekoho ma, druhy preto, ze tam ide aj jeho ex, ktoru este stale ma rad a navyse nezabudol na drzaka poznamenat, ze aj keby sme ho nepozvali on pride, a pod. alko je alko to je pravda, zazila som nase narodky, ked kamos priviedol svoju novu, ktora doslova povedala nalej, prisla som sa opit, viem, ze to je len moj pohlad na vec a priatel to vidi inak a upokojuje a nechce ani pocut, ked som navrhla, nech si teda zavola len tych, co su pre neho dolezity o unose tiez sniva, ale ja teda nie, to sme si uz nastastie vydiskutovali, podla mna ak som na svadbe, tak sa mam bavit na svadbe a nie chodit kade tade
Odpovedať
aknellita...aj ja som uz pocula takuto story a prave preto to nechcem, aby sa daco nestalo, nech su mladomanzelia pekne spolu cely cas :-DDD
Odpovedať
vani..no ti kamarati su niekedy hrozniii, nakoniec aj tak po case clovek zisti ze jedinym kamaratom je vlastne rodina a samotny manzel a tu druhu skupinu tvoria tzv. znami, kt. sa ozvu len ked daco chcu :-D, ...hmmm ja vlastne ani problem s kamosmi nemam, lebo od strednej mam iba jednu najlepsiu kamosku, s kt. sa stale stretavam a je to spolocna kamoska, kedze sme vsetci chodili spolu do triedy :-D, sice sme uz s drahym riesili, ze koho z kamosov pozvat po 22...my sa skor rodinkujeme a chodime von s bratrancami a ich frajerkami a ti budu na svadbe :D
Odpovedať
Profilova fotka
no čo sa týka toho únosu toto som ešte nepočula... uf normálne mám strach že sa dačo stane aj nám :-( no u nás je to tak že sa nevesty nepýtajú... proste kamoši nevesty alebo rodina ju unesie a basta a priateľ má z toho tiež dilemu, že musí nejakých chalanov postaviť do stráže aby stražili dvere...ale zas je pekné keď vidíš ako ťa hľadá tvoj priateľ ako ťa zháňa a tak.. aj keď je to nainscenované a nie je to spontánne možno keby ma niekto naozaj uniesol......Bože chráň!!!!!!!! kamaratka čo mala svadbu ju sa pokúšali uniesť tri razy a ani raz sa im to nepodarilo, lebo ich pritom zastavil ženích a "ochranka" :-D :-D :-D ja tiež moc kamošov nemám, nie je predsa dôležitá kvantita ale kvalita no ale priateľ ich má toľko, že mi až vlasy dupkom stavajú... u neho je zas opak-kvantita a žiadná kvalita a problém je hlavne s jeho kamarátmi... keďže sú chlapi jedny nedisciplinovaní :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tieto unosy tiez nepozdavaju a takisto ani na nasej svadbe nechceme, aby sa toto divadielko organizovalo, najma z ohladu na ludi, ktori by sa ho nezucastnili a cakali by, kym by sme sa vratili...budeme tam s nasimi hostami od zaciatku az do zaverecnej ;-)
Odpovedať
Ahojte. Tiez som nebola za unos, ale ked moj brat pripravil pre nas prekvapko, ze budeme ubytovani dve noci v hoteli, veelmi peknom hoteli, ako svadobny dar od neho, tak to chceme pripravit tak, ze ma moji bratia unesu a moj drahy si ma najde v tomto hoteli a tam sa dozvie, ze tam budeme aj spat a mame sukromie aspon na dva dni, kedze este nebyvame sami a ani tak skoro nebudeme ani po svadbe. V hoteli sa prezlecieme do popolnocnych siat a pojdeme spat na svadobnu hostinu. Hostia sa podla mna budu bavit aj bez nasej pritomnosti, tu hodinku urcite vydrzia. Kamaratke som na svadbe zorganizovala unos, kedze vsetci chlapi pili a ja som jej chcela pripravit nejake prekvapko a nech maju so svojim na co spominat. Nemali na svadbe tradicie, ziadne zvyky, tak aspon nieco. Nastastie pozyvame ludi, ktori vedia, ze sa na svadbe nepatri opijat a len tak symbolicky si vypit.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat starejsieho, ktory bude bude mat na starosti organizaciu a s nim sa aj dohodneme co si na svadbe prajeme a co nie a unos urcite nie... mne sa to skratka nepaci, ale ked niekomu hej, tak nech si to uzije :-) inak, chystate sa mat na svadbe starejsieho?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no my sme povodne chceli, ale ten, co nam bol odporuceny, bol uz obsadeny, tak to nechame na moju sesternicu a priatelovho kamarata, chodili do suboru, tak sa vyznaju, uz sa tesim na spolupracu s nimi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?