Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
zabky co uz mate vybrete ucesy - kde ste brali inspiraciu? lebo ja kukam na nete aj tu na tejto stranke a nenasla som zatial nic co by som si vedela predstavit a chcela som fotku pre kadernika...
Odpovedať
balli, ja som na tom podobne, iba tapem... :-(
Odpovedať
balli ak je ten material na saty taky krehky ako pises - ze v Prahe nepoziciavaju iba predavaju, urcite si nechaj usit, lebo co, kupis si a co ked naaaahodou ich znicis ? tak potom uz ani nepredas a to je dost penazi na jedno pouzitie.. :-| ja mam predstavu o ucesu, cize s tou predstavou chcem ist ku kadernicke a nech ho "vyrobi" a uvidim ze co...inspiraciu som moc necerpala, len viem ze chcem vycesane hore ale nie uplne ulizane na hlave, skor take vzdusnejsie, natocene, aby to vyzeralo tak lezerne, nie upjato :-N
Odpovedať
nuz asi mate pravdu...preto sa pytam lebo ja sa zvyknem na nieco namotat uplne a som ochotna ist aj cez mrtvoly a potrebujem vela nazorov proti tomu mojmu aby mi fakt cvaklo ze je kravina za jedno pouzitie vyhodit viac ako tisic eur...a takto by som si ich aj nechala, ak budem mat dceru tak sa bude mat s cim hrat :-) hehe uces je moj postrach, ako aj malovanie...to sa bojim aby dobre dopadlo, aby som bola kraaasna, vyrazna, ale zase aby ostala prirodzenost ale pritom aj elegancia a noblesa... inak ja som zmenila nazor na saty aj na uces....tak uvidime za mesiac s cim zase pridem...a musim si pohnut s chudnutim nech sa tie saty nesiju na poslednu chivlu...nahodou sa nieco pokazi a co potom?
Odpovedať
a kolko este planujes chudnut, myslim casovo, teda kolko casu ti bude ostavat na usitie siat ?
Odpovedať
no praveze uz toho casu nemam moc...lebo chcem este 15 kilov, ale stihnem max 8 kym budem musiet definitivne dat sit saty...potom sice budem chudnut, ale daju sa tie saty upravit ked uz budu hotove?
Odpovedať
urcite sa daju zuzit, popripade ak by si bola presvedcena ze este schudnes a saty maju snurovacku, mozes si ich aj tak nechat usit, akoze na "chudsiu" postavu, napr saty ktore by boli v rozpati 38-36, aktualne ked by si ich davala sit by si mala velkost 38 ale vedela by si ze ak schudnes tak mozes ist este o konfekcnu velkost dole, myslim ze sa to tak da nie ? potom ale bacha a nepribrat :-p :-D
Odpovedať
no praveze som vybrala take co sa tam neda dat snurovacka - su na kratucky malinky nenapadny zipsik...ale nastastie keby naaaahodou tak tam treba upravit iba okolo prs a nie nejako v pase alebo tak...jedine stastie... boze ja som taky bravco...musim sa este zapriet a fakt dat dole este aspon 8 kym tie saty pojdu na sitie...to by som mohla zvladnut tak do polky juna....staci dat az v polke juna sit saty??? to je 4 mesiace pred svadbou....co vy na to?
Odpovedať
balli ze "bravco" :-D :-D to ma dost pobavilo, takto sa ohodnotit no teda ! :-D za dva mesiace by si to podla mna mohla stihnut, na kila sa neupriamuj, po case vaha uz zastane ale v centimetroch - tuk ide dole, to je najdolezitejsie ;-) fuuuu 4 mesiace je hooodne vela, to stihas lavou zadnou podla mna...teda ja nemam site saty, ale co tu tak citam co si kocky davaju sit, tak to by aj dvoje stihli za ten tvoj cas :-p
Odpovedať
Ahojte. Ohladne ucesov: nechala som sa inspirovat na tejto stranke, vytlacila som si viac obrazkov, ale ucesy su velmi podobne a ukazem kadernicke a uvidim, co povie. Pojdem na skusku ucesu a podla toho, co vytvori a ake to na mne bude, tak sa definitivne rozhodnem...
Odpovedať
lin: este sem hod linku na tie ucesy.... pupava: no musim sa pre istotu informovat aj v salone ze za ako mi to usiju...hlavne aby nestresovala pred svadbou...lebo aj objednanie originalu trva cca 3 mesiace... a viem ze na kila sa nemam upriamovat, uz je to so mnou lepsie ako na zaciatku roku, ale zase este stale sa necitim vo svojej kozi, stale su mi male niektore moje veci co som nosila ked som zacala chodit s drahym, stale este nezapnem najvacsie rifle v zare co ma ide slak trafit....ze XL a pritom je to mysacia velkost...no ale kedysi som sa tam vtrepala do L-XL, teraz este nezapnem, takze musim este makat na sebe...
Odpovedať
ak sa mi podari dat dole dakych 5 kilkov, tak to bude krasa, ale netreba sa riadit kilami (vlastne ani vahu doma nemam), lebo svaly su tazke a ja som taky svalnac ze az... a pod 70 sa preto aj tak nedostanem. skor by som chcela dosiahnut uzsi pas a chudsie paze. ak sa mi to podari, tak budem spokojna... a este rozmyslam nad jednou vecou: medzi obocim mam skaredu vrasku nechutnu z pocitacoveho smurenia a mozno spravim taku vec, ze si pojdem dat pichnut botox este niekedy pred letom, aby som ten pohyb obocim (a dalsie prehlbovanie vrasky) nerobila... na toto kremy nepomozu ani kedy som sa rozkrajala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
balli: no tak nejak to je, len ja jeho rodicov zas az tak nepoznam, ze by som ich mala za co odpytovat a potom mi byvame tak, ci tak uz spolu, preto chcem aby sme si to kazdy urobili doma, on prisiel po mna a ide sa uces chcem len taky obycajny, jednoduchy, ani neviem, nejak sa nad tym nezamyslam, mam kadernicku, ktora ma vzdy super ucese, tak hadam to zvladne aj tentokrat ;-)
Odpovedať
pomooooooc....tie moje saty viem zohnat uz nie za 1100 ale za 880!!! este furt sa to neoplati? co ak to pri siti pokazia? boze moj, keby som aspon chlastala, mozno by mi to spravilo iny usudok keby som sa opila niekde s kamosmi a by sa mi zaaazracne rozjarilo v hlave...ale ani to nie!!! mna asi porazi!!! katharrina: my tiez byvame spolu ale mamina ma prosi aby som spala v tu noc doma a ja sa s nou hadat nebudem, aspon nebudem riesit co robi drahy, ci sa uz oblieka a ved bude mat kamosa tam nech si to nejako zmanaguju :-) a potom neviem...este to musim doriesit...uvidime.
Odpovedať
Baby v tej amerike je vsetko lacnejsie...nasla som tie moje saty aj so shippingom za 730 eur!!! co je najlepsia cene ever...asi...teda podla mna... rozhodne...ako viem ze ta stranka je doveryhodna a ze mi za 730 eur neposlu handry na umyvanie podlahy?
Odpovedať
balli: listujem tu fotoalbumy neviest, takze sa nechavam inspirovat len touto strankou...zatial mi to celkom staci... :-)
Odpovedať
jaaaaj...ja truhlik....akoze "na tejto stranke" si myslela tuuuto...sorry, ja som myslela ze tam chces pripojit link :-) prepac, niekedy veci zbytocne idem komplikovat...
Odpovedať
Profilova fotka
balli: no vsak aj my budeme obaja doma-u rodicov teda, lebo z Viedne by sme to mali predsa len daleko, no uvidime musime este o tom pokecat, nejak na to teraz nemame cas, ale do oktobra este casu a casu a saty vies aku velkost by si potrebovala? vies su rozdielne v kazdom obchode aj tu na sk, aby si potom nemala este viac starosti
Odpovedať
Profilova fotka
bali a fakt si si ista ze ti neposlu handru?moja svagrina si tiez onbjednala saty z ameriky(neviem presne z akej stranky)ale totalna hroza-ten material-cinsky obchod ponuka kvalitnejsie a namiesto svarskeho kamienk.- kolotocarske koralky 8-( ]-( -takze vyhodene prachy...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monikapaal,ano budem sa dvakrat kicit a cesat,aj fotograf bol ochotny ved v podstate on sam mi to navrhol...
Odpovedať
lelien: no ved prave, ze ci verit tomu ze naozaj poslu original pronovias tak ako tvrdia... to som cela ja vybrat si saty co ani na slovaci nemaju a v prahe iba kupit a nie pozicat...ja vsetko komplikujem... dnes nejako nepisete...no nic, idem sa ucit, dnes uz som jednu spravila, zajtra dalsia skuska...uz nech je po tom a pride oktoooober ;-)
Odpovedať
Ahojte baby ja som tu nová, chcem mať svadbu 30.10.2010 v Trnave, ale neviem čo si vybrať . Bola som sa pozrieť v hoteli Dream, v Olympii / to asi nie / . Neviete mi poradiť, kde urobiť svadbu pre 60 osôb, chcela by som troška noblesnejší priestor.
Odpovedať
Profilova fotka
iskaaaa: ahoj, aj my mame 30.oktobra ale zial sa v TT az tak dobre nevyznam, tak neporadim, studovala som tam 3 roky, pekne mesto ;-)
Odpovedať
katharrina ahojky, a kde máš ty svadbu, už si niečo riešila ? My sa s priateľom nevieme pohnúť, pokiaľ nemáme miesto kde sa bude tá " akcia " konať. Rodičia síce riešia všetko sú zlatí ale mi by sme radšej po svojom.
Odpovedať
co mate nove, kocky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak dnes to tu nejako spinká :-D uf ja som bola včera pozerať šaty-2.kolo :-D f keby som tam včera nebola tak mám šaty vybraté ale keďže včera som natrafila na perfektné salóny tak sa neviem rozhodnúť medzi 6 šatami.. ach jaj.. a konečne mi došli organzy na stoly a stuhy na pierka včera som dokúpila iba špendlíky a ružičky a umelé ruže na stĺpy takže výzdobu už môžem začať realizovať :-D :-D iskaaaa: aj my mme 30.októbra ale na orave v Rabči a máme zatiaľ sálu, kameramana, fotografa, farbu výzdoby, skoro všetko na výzdobu, Špz na autá, ja niečo pod svadobné šaty a podväzok, riešime šaty a oblek a obrúčky a také maličkosti. ale keď už máš kameramana, fotgrafa, sálu tak už ti stačí pomaly riešiť ostatné... hlavné aby si mala zarezervovaný dátum u kameramana, fotografa a hlavne sálu... môže sa totiž stať, že budete ľutovať ak sa čím skôr nerozhodnete... môže vám ju ktosi potom vyfúknuť ;-) ;-) držím päste :-N
Odpovedať
caute baby....tak dalsia skuska za mnou inak my sme uz definitivus rezervovali kolace, potom dva tyzden pred mame dodat zoznam a pocty... Tiez ideme riesit pomalinky finalny zoznam ludi co chceme na hostine a ked skoncim skusky, pustime sa do oznameni a tiez si nechame obaja usit svadobne saty a drahy oblek... inak nist nejako nove, nikto sem uz nepisete...snad sa to rozbehne pred letom ked uz bude treba fakt zamakat na urcitych veciach...
Odpovedať
Profilova fotka
iskaaaa: ahoj, no my mame svadbu v Ruzomberku, tiez uz ako margetakuska, mame salu, fotografa, kameramana, lebo ti su skoro vzdy problem, ak chces nejakych ozaj dobrych, su uz aj na 1,5 rok zarezervovany. (teda spon ti nasi) mames uz alko-kupene, kolace-rezerve, vyzdobu saly, zapaltenu zalohu za saty, ale saty este nevybrane ;-), lebo tie co som vybrala sa mi nakoniec uz nepacia a priatel ma uz vybraty oblek, ale este nekupeny, nemame este ani obrucky a oznamenia, tomu sa budeme venovat, az po skuskach, lebo studujem a teraz nie je tolko casu na to. Predbezny zoznam ludi a nejaky ten 'scenar', co kedy ako na svadobny den mame uz tiez, ale este nic definitivne, rozmylsame prave, ci sa pojdeme fotit v svadobny den pred obradom, alebo v iny den, no dilema. Tiez sme uz boli u farar, ale to len preto, lebo sme boli na SK a chceli sme sa spytat, ci nebude mat problem s tym, ked budeme mat nauku u ineho, nie u neho. No to je asi vsetko :-) balli: tak si sa rozhodla pre sitie? budete si sami vyrabat oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: kde si bola vyberat saty? su naozaj pekne naj sa mi pacia 44, 48, 50, 55, 59 a 67-podobne som skusala aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli: tiez som mala dilemu nad satami a obavy co najdem a nenajdem. vsimla som si ze baby ta tu zvacsa presviedcali ze si to mas dat usit. vzhladom na to ze nemas asi 36-38 konf.(ani ja) velkost vies, ze nie vsetko co sa nam paci na nas aj dobre vyzera. preto ak by saty za 1000€ sedeli na mne ako r.t na vies com :-D tak by som osobne nevahala a kupila ich. ja som bola dokonca v situacii, ze som mala saty tiez vylucene na predaj a stali v BA 1700€ a v PRG cez 2000, takze skutocne sme velmi velmi uvazovali co a ako dalej, kedze ja sa chcem vydavat len raz a chcem mat na sebe to co mi sedi a co sa mi paci a v com sa citim dobre. co ak uvazis ze pri siti netusis ako to dopadne. nikdy-a to som vymenila X krajcirok-nikdy to co usila krajcirka nesedlo tak ako to co ked si najdes v obchode a sadne ti. ak mas pani na ktoru sa da spolahnut, tak je to o inom, ale ja osobne by som do toho rizika nesla. saty ktore som si nakoniec kupila-lasposa- planujem zobrat na ples alebo inu vyznamnu udalost aj potom-kedze nie si snehobiele ale prirodne biele a su velmi jednoducho zdobene, taky empirovy strih (napr. Puskarova mala podobne na OTOvi tento rok). a hoc nech ich aj znicim-100%hodvab - a nech sa s nimi hraju moje deti- ale nemam v hlave tu neistotu ci mi cosi sadne alebo nesadne, pripadne sa mi to nebude pacit, ze sa to nestihne a pod. kedze toto beriem ako forum, dovolujem si vyjadrit moj nazor v tom duchu, ze sa tu riesia ozdoby na auto, kamienky, pierka, oznamka, farby vyzdoby,nechty a neviem ake este somariny podla mna - ano je to sucast svadby ale nie je na svadbe podstane to aby sa ludia dobre najdeli, napili, zabavili a aby som sa a ja a moj manzel citili v tom co sme pohodlne?je fakt take podstane mat 4 miesto 3 masliciek na aute?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?