Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
baby a chystate sa niekto na floru ? teda co mate moznost alebo ste v BA ? ja hej, pojdeme pokukat, mozno budu vystavovat svadobne kyticky, neviem nebola som este nikdy, ako ja mam predstavu o kyticke ale preco sa nejst inspirovat 8-)
Odpovedať
balli aj teraz co pridala kocka svadoby album jedna dnes ma pekne dlhe vlasy a k tomu uces tak len najst take co sa aj tebe bude pacit ;-) ak su vlasy, dlhe, krasne a kvalitne, preco ich vycesavat :-)
Odpovedať
miska :-D tak nie som jediny blbec co sa mu take daco stane :-D :-p teda bez urazky.... a obrucky chodim aj ja ocumovat a skusat stale :-p
Odpovedať
ja skor nepojdem...aj ked moj drahy by skor isiel - on zboznuje kvitnuce rastliny :-) sranda ze mne na tej svadobnej kytici nejako extra nezalezi, neviem, pri foteni sa znici, v kostole je to na chvilu a potom bude niekde v kute ked bude hostina...viac ako 50 eur do toho nemienim investovat...
Odpovedať
no tak ja ani 50 :-D moja svagrina ta ma doma kvietkov a kvietkou tak ja sa pridam k nej a pojdem :-N inak preto chcem len par kvietkov zviazat, lebo tiez mam trosku pocit ze je ta kytica na dve veci na ho.vno a na nic, s prepacenim :-p uz som aj vyzvedala co s nou pri obrade :-p tak niekto povie ze dal svedkovi, niekto ze si ju polozil v kostole na klakatko, no zavadzia proste :-|
Odpovedať
a nejak mi nerobi dobre ked kukam svadobne saty, lebo potom uvazujem ci nechcem ine...totiz nie do vsetkych som sa vosla, tie co boli 36-34 som zapla ale bol to otras ani sa pohnut...hmmmmmm...no neviem, ale baba v salone povedala ze keby naaahodu, mozem si zmenit na akekolvek co budu volne...len ked mne sa nehodia take co sa mi pacia :-D mne sa pacia jednoduche rovne, take padave strihy, len tym ze som mala a nemam dokonalu postavu tak to nevyzera dobre :-S tak nic, ostanem pri tych mojich... fuuu to bol nejaky monolog :-D
Odpovedať
a nie necham si tie moje, padave priliehave saty aj biele mozem mat hoci kedy v zivote :-p
Odpovedať
nikto sa so mnou nehra ? =-) asi som strasne otravna :-D
Odpovedať
ale co si, pupav... v ziadnom pripade nie si otravna... dobre sa citaju tie tvoje monology... ja som si uz zakazala pozerat saty, lebo vsetky sa mi pacia, len uz nie tie moje... a co uz... ked ich mam kupene... 8-)
Odpovedať
ja som preto aj nechcela ist skusat do "desiatich" salonov, aby som potom z toho nemala hlavu v smutku ze ktore...hned uvodom som na skuske babe povedala ze ja si vyberam na tejto skuse a hotovo, uz viac chodit a vyberat nechcem :-D teda bola som len v jednom salone a na jednej skuske :-p obcas mam pocit, ze cim dalej clovek vybera a zvazuje, tym viac spekuluje a nie dobre to vzdy dopada 8-(
Odpovedať
pupava, no kraaasne som sa zasmiala ako si si tu sama odpovedala na vsetko :-) sak ty nas ani nepotrebujes!!! uplny skandal... rozhodne si stoj za svojim prvym rozhodnutim...ja idem skusat teraz na vikend s kamoskou do prahy a mooozno este zoberiem v BA vyvencit maminu na skusanie niekde do nicole alebo kde...ale v duchu sa vraciam stale k tym istym satam co sa mi pacia uz dlho a bojim sa ze aj keby som si zobrala ine tak to v den svadby olutujem... druha vec je, ze ak mas mat svadobne saty preto lebo nechces investovat aspon nejaku cast, alebo preto lebo ich chces mat prakticke, alebo preto ze si myslis ze ak si matkou tak nemozes mat prekraaaasne saty tak to je chyba...mam kamosku co si ju chce jej drahy zobrat po 5-tich rokoch a maju 3.5 rocneho syna a ona mi tvrdi, ze zena ked ma dieta a 32 rokov uz je stara a nemoze sa vydavat v bielom...kravina... takze hovorim jedno: ak sa ti tie saticky pacia a vyzeras v nich ako vila, chod do toho...a ak si si ich vybrala z ciste praktickych dovodov a tuzis fakt po inych tak by som zauvazovala...sice ste rodinka uz teraz ale ved preco si nespravit den D este krajsim? zase nikto nevravi ze si musis pozicat saty za 20 litorv...staci za 100 eur...to nie je take strasne :-) tak som zvedava ako sa rozhodnes...
Odpovedať
Ja mam tiez dlhe huste a vraj krasne vlasy...a tuzim po peknom vycesanom ucese...praveze si myslim, ze z dlhych a hsutych sa daju robit uzasne ucesy a prave svadba mi pride ako vhodna prilezitost, ze to mozem vyuzit...nakolko mam vsak nepekne ramena a saty korzetove..tak zvazujem vycesany uces, ktory pojde do dlzky na jednu stranu na rameno dopredu. Ale pacia sa mi aj rozpustene vlasy, ktore su vlnite alebo kucierkave...ale to vyzuzijem aj pri inych prilezitostiach.
Odpovedať
Článok sa načítava...
pupava dakujem za typ, uz som to pozerala, vyzera to fakt pekne, ja by som si z toho spravila skor velke vlny, ma to moc kucerave na moj vkus...ale inak cool, uz som si to ulozila do svojho "svadobneho foldra" na desktope...uvidime pre co sa nakoniec rozhodnem :) ale zase asi na tom nieco bude ze nechat si tie vlasy dlhokanske a iba upravene etericky ako taka vila... lin: mas pravdu s tymi ucesmi z dlhych vlasov, ale mne sa to moc vycesanie nepaci, aj ked je pravda ze potom baba vyzera ako taka klasicka nevesticka...mne sa ale pacia take cisto moderne nevesty...presne take ake su v katalogoch neviest pre najznamejsie svetove firmy...neviem co to mam za hlupy zvyk...byt to na mne tak si zo seba osklbem tuk a znizim vahu na 50 kilov, pridam si 10 centimetrov a robim modelku...boooze, kazdy chceme to co nemozeme mat...
Odpovedať
balli to vies, u mna uz materska demencia :-D ked nieco rozpravam cez den moc mi to dietko este neodpoveda tak si odpovedas sama :-D maximalne mi na vsetko prikyvne ze "ano ano", aspon neodporuje :-D no saty som isla skusat podla toho co sa mi naozaj pacilo, bez ohladu na cenu...len tie co sa mi pacili mi jednoducho nepasovali, ked som sa v tom videla ze eeeee...a potom mi kocka v salone navrhla vyskusat typ inych siat, maju trosku sirsiu suknu, nie zase az velmi vela a ked som si ich obliekla tak ze wau to su oni, mas pravdu ostanem u nich :-) nie je to sice tentorocny model, pokial viem minulorocny ale to je jedno, hlavne ze mi sadli ako uliate a ja som sa v nich citila perfektne, ved o to ide nie ? ;-) ja mam polodlhe vlasy, po ramena a kvalita nie je az taka perfektna ako kedysi...takze ja volim vycesany uces, ale keby som mala vlasky ako vy baby juuuuj urcite rozpustene x-) juj aj take krasne som videla kde boli dlhe vlasy cesane do jednej stany do boku, modernejsie ale mne sa to hrozne lubilo, no ale tak ja nic, kedze nemam take dlhe a pricesky zase nechcem ;-)
Odpovedať
a aby som hovorila konkretne, toto su moje zarezervovane saty, dost ich tu baby maju aj v albumoch, aj preto som ich ani moc nechcela skusat, ale fakt na mna sadli ako uliate x-) http://www.sotteroandmidgley.com/dres...
Odpovedať
pupava: bud rada za to dieta ze neodporuje, ved ono zacne, uzivaj si to zatial :-) inak tie saticky su kraaaasne, naozaj sa mi uprimne pacia...mne sa pacia take nariasene sukne, sama som nad takou rozmyslala isty cas :-)))
Odpovedať
fakt krasne saty, pupav... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) pupava : nadherne saty...
Odpovedať
ahojte môžem sa k Vám pridať,? my máme predbežne ešte neoficiálne termín na 2.10.2010 ide z oboch strán o druhú svadbu takže mi nejako veľmi nebudeme chystať.
Odpovedať
vitaj veronkaj... :-D takze bude mala svadbicka? 8-)
Odpovedať
jej baby diiiik x-) normalne jak mi srdiecko poskocilo ze sa vam pacia, hned ma clovek lepsi pocit aj ked jasne ze najdolezitejsie je co si myslim ja ale zase pocuvat od druhych ze "co si si to vybrala, mne sa nepacia, je to stary model" a podobne nie je nic moc :-|
Odpovedať
balli a maly odporuje jedna radost len nie slovne zatial, lebo vie len par slov, ale jasne cakam kedy zacne aj slovne :-D s tym prikyvovanim je to tak, ze pytam sa ho : chces ist na preliezky za detickami hned kyve hlavickou ano ano a ja na to : tak sa musis poobliekat a to hned usmev na perach a bezi prec s holym zadkom :-p a potom ho po byte nahanam aby som ho obliekla :-D
Odpovedať
pupava ale ved to vobec nevadi ze ide o minulorocny model...mne sa napriklad pacia modely od pronoviac s pred trochu rokov niektore a kludne by som si ich obliekla...so what? s malym to mas zive, co? moj drahy uz by chcel deti ale ja este velmi nie...niekedy mi srdce puka, ale naozaj teraz sa mi dari v praci a slusne zarobim, dokonca lepsie nez moj drahy a kedze chceme dom a dom znamena aj mat dve auta a este nam aj hrozia dvojicky tak proste nemozem pristupit na dieta...co budeme zrat suche rozky? a este skolu koncim az buduci rok ak sa podari, mam len 26 a proste sa necitim este na to aby som ostala doma s dietatom...nie ze by to bolo zle, ale proste este chvilu chcem mat taky ten pracovny kolotoc...je na tom nieco zle? drahy si mysli ze uz je stary...buduci tyzden bude mat 32... aaaaach jaj...ale dva roky aspon by este mohol pockat, nie? veronkaj vitaj, no a co ze ide o druhu svadbu, hlavne aby to vyslo a mali ste to pekne, ved idete stvrdit svoju lasku, takze hlavne aby ste boli spokojni :-)
Odpovedať
balli ak by si bola ochotna mat deti-otehotniet napr o tie 2 roky, ked ti bude 28, kludne povedz drahemu ze si ohrozeny druh s pomedzi zienok :-D lebo vacsina, teda vsetky co ja poznam, kamaratky, kolegyne, aj moje podriadene vseeeetky chcu mat dieta az tak 35, cize tvojich 28 je absolutne uzastnych ;-) a nie je na tom nic zle ! dieta mas mat vtedy ked naozaj chces, nie je to len radost totiz, ale aj velka obeta, starost, nervy, stres, uplna zmena celeho zivota ale veeelmi pomaha pri kazdej krizi ked si clovek povie ako velmi to male stvorenie chcel :) cize ja som za aby to bolo vtedy ked zena chce a tak to citi :-) aj ked trosku nesuhlasim s dnesnym trendom mat dieta po 35, to sa mi zda uz moc...hlavne kvoli zdravotnej stranke, tam uz je naozaj mnoho rizik...
Odpovedať
a preco treba byt pripravena na dietko ? no od rana som sa nezastavila ani na sekundu, teraz mlady muz uz hodinu a pol spinka a ja som medzi tym, uvarila zemiakovu kasu, spravila 30 fasiriek ( masom som si ale predpripravila vcera vecer ) a varim rezance do polievky a rychlo rychlo kym sa zobudi aby mal co jest....a sem tuknem ked naaahodou mam 2 minuty cas....a tak to je skoro kazdy den, niekedy ked mam navarene na 2-3 dni tak mam cez jeho spanok volno inak nic....cize treba byt na dietko nastaveny, oddychnuty, pripraveny a ochotny mu obetovat cas a zmenu v zivote, aspon v prvych par rokoch ;-)
Odpovedať
diky pupava...ja tiez nesuhlasim s trendom otehotniet neskoro...mam taku tetu, zenu mojho stryka s ktorymi som na noze...ona rodila tusim ked mala 34 alebo tak nejako a presne to vidiet aj na tej vychove...ona je zvyknuta sa starat iba o seba a nic ine...ona nepripusti aby si rano neumyla hlavu, poriadne nenamalovala, aby mala upravene nechty, chodi cvicit 2x do tyzdna, do toho chodi do roboty a zasadne nevari lebo to je zbytocne vela casu a ma gazdinu...akoze neberiem jej to ze jej chodi nejaka baba pomahat s upratovanim, ani to ze sa o seba stara, ale sorry, aby zenska vycitala na navsteve u svokry, mojej babky manzelovi ze nieco zabudol pribalit kym ona bola v sprche??? to je sila nie? alebo aby si jej decko rozbilo koleno a ona necha mojich 70-rocnych starych rodicov aby za tymi detmi behali a ofukovali ich kym ona si pije kavicku? pre mna nepredstavitelne...ale ludia su vselijaky... ako moja svagrina s ktorou sa teraz uz nebavime velmi, ale ked sme mali volavacie seansy este tak vzdy ked som povedala ze podme kocikovat, alebo podte k nam, alebo mozeme prist alebo nieco tak mi povedala ze "idem si s malym lahnut"...dobre si to zariadila, ziju u svokry, jej frajer je jedinacik, mamicka sa o neho moze starat tak cica nema nic ine na starosti iba sa maznat s malym, navarene aj upratane ma...no idylka... nesudim to, ale sama by som tak zit nechcela... rozhodne ale beriem aj priatelov nazor ze nechce mat dieta v 40-tke, tak do jeho 35-ky by sme to mohli stihnut :-) je medzi nami 6 rokov a toto je jedina vec v ktorej to realne pocitujem ze ja este nie som pripravena obetovat dietatku svoj terajsi zivot a este nam hrozia realne dvojicky...no tak to uznate ze este chvilu pockame :-) ci? nuz, idem balit do tej Prahy, dam vediet ako dopadlo skusanie siat...som strasne zvedava a snad sa do nejakych vpracem!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj balli,prepac,musim ti povedat,ze teba by asi trafil slak keby sa prisla zit do talianska,ja ti poviem zijem v tejto krajine uz 3 rok,a prvorodicky su vacsinou 40nicky,niekedy si myslim ze aha aka sympaticika babicka,a potom dieta na nu krici mama...ja si beriem v oktobri taliana za muza...a ked sme isli spolu zit do spolocnej domacnosti,on sa divil a aj vsetci sa divili,ze preboha ona aj vari dvakrat denne,upratuje a dokonca vie ozehlit aj kosele...pre neho to je nieco nepochopitelne,tymto ti chcem povedat ze ja som jedina zena ktoru kedy spoznal ze dokaze toto vsetko...a poviem ti ze sme stastnejsie ovela viac my,ktore si poradime same,ako fifleny,ktore nevedia ani kde by mali hladat sporak...
Odpovedať
balli teraz niekde beha v prahe po salonoch... no tak to sme zvedave... :-D taniamirco - slovenky, cesky su najlepsie na svete, ze? ;-)
Odpovedať
ja som rada ze si vsetko obstaram sama, aj ked po pravde, niekedy som z toho na prasky :-( pomoct nam nema kto, len moj tato, svokrovci daleko, cize mne dieta nik ani na pol dna nezoberie, ani na 2 hodiny, obcas mam pocit ze zijem na nejaky zotrvacnik a ak sa zastavi tak neviem neviem 8-( ale, vzdy si poviem ze som na tom dobre, ked vidim mamicky co maju postihnuite dieta, to je najvacise nestastie :-( no som zvedava co balli povie na saty v prahe, mozno supne nejake foto :-)
Odpovedať
jj, aj ja som zvedava ako dopadol jej vylet... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?