Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
silence - u mna vyhral fotograf, co ma prenadherne fotky a cena je vysoka, ale je to pamiatka na cely zivot, takze sme do toho isli...mali sme moznost rezervovat aj o polovicu lacnejsich, ale ich praca sa mi nepacila....ja chcem vyslovene umelecke fotky aspon z pozovania a priprav, upravene, detailne...takze sme isli po kvalite a cena sice nesla uplne bokom, ale priplatili sme si :-) je to o tom co tomu chces obetovat... no a pocasie - my ked sme vyberali datum tak sme naraz povedali "iba nie v lete!!!" takze keby aj strasne fukalo, prsalo a mrholilo tak nam to nevadi...skoda ze slovensko nema krasne biele zimy uz najma v bratislave...keby sme si boli isty snehom tak mame svadbu v zime...ale dali sme to na jesen a bud bude babie leto, teplucko a slnecno, alebo bude 5-10 stupnom a prsat ale nam to vobec nevadi :-) kto povedal ze svadba ma byt iba v slnecny den? :-))) ved dazd prinasa stastie!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... no, pocasia sa nebojim... radsej chladnejsie ako 35 stupnov :-p a aj tak je najdolezistejsie, ze sa navzdy spojim s mojou laaaaaskou x-) chceli sme termin v septembri, ale nedali sa nam sklbit nejake veci, tak sme to supli na oktober :-) fotograf je aj pre mna velmi dolezity... takze som vyberala podla fotiek... a tie ma kraaaaaaaaasne a cena taka normal... 300 + cestovne
Odpovedať
Profilova fotka
Achojte nevestičky,aj ja sa idem vydávať 9.10.2010, a práve sa dostávm do paniky lebo ja ešte nič nemám :-o ,termín svadby sme si dohodli na konci decembra,zatial som si všetko pozerala len na internernete, ale nemám nič fixné, ale teraz už začnem všetko zhánať, dúfam že to zvládnem :-| ,ozaj je tu niedo z levického okresu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka... tak zelam pevne nervy, lebo ja som poriadne spat nemohla, kym sme zorganizovali aspon tie zakladne veci a sklbili to do jedneho dna 8-( ale podarilo sa x-) takze termin sme zvolili podla toho, kedy mali vsetci, ktorych sme chceli volno... ale paci sa mi ten datum, takze som spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme tiež 9.10.2010, termín už máme rezervovaný na matrike a aj zaplatený poplatok, mám vybratú aj farbu výzdoby - taká veľmi tmavo fialová v kombinácii s bledo ružovou. Aj sálu máme zajednanú, ale asi ju budeme meniť. Ale je to jeden dodávateľ chvalabohu. Takže miesto Viechy Jašter v Hlohovci, to bude Empírové divadlo v Hlohovci, takže romantika v zámockom parku, pridám aj foto pre inšpiráciu. No aj včera sme sa stretli aj s Dj, zajednali si ho. Jeho manželka nám bude robiť torty. A foto nám urobí kamarát, takže to začína už dávať konkrétne rysy. :)
Odpovedať
Ahojte, ja s priatelom tiez chceme svadbu 02.10.2010, a uz teraz nevieme rezervovat priestor na svadbu, to lepsie je obsadene....tak mam co robit aby som nieco nasla.Vie mi niekto poradit , kde na Zemplinskej Sirave je dobry priestor, sala ...vhodna do 100 hosti.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
janulienka... a nechcete termin prisposobit volnemu terminu saly? my sme to tak urobili, lebo inak sa to nedalo... mne nejak na datume svadby nezalezalo.... dolezite pre mna je, ze svadba bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak my s mojim drahym sme sa tiez rozhodli pre mesiac oktober, a to 2.10.2010. Zatial mame vybavene tie veci, ktore treba objednavat aj rok dopredu. Teda mame salu, kameramana, fotografku, skupinu a stravovaci servis. Ostatne veci zatial neriesime, len si obzeram, nejaku tu vyzdobu na nete :-) Vyzdoba bude v zelenej farbe v kombinacii s jemnucko maslovou farbou. Sobasit nas bude nas rodinny priatel knaz, takze uz teraz sa tesim na sobas :-) Chcem sa vas opytat, co budete kupovat ako ozdobu na sako pre starostu a vydvacu na svadbe? Budete im davat pierka, alebo tie take vreckovky?? Za Vase odpovede VAm dakujem a prajem prijemne pripravovanie Vasho dna "D"
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee... juchuchuuu... vcera sme boli na svadobnom veltrhu v BA a mame krasne obrusky a podvazok :-) poskusali sme aj nejake obrucky, zistila som, ze mame vcelku rovnaky vkus, tak hadam nebude problem vybrat tie prave ;-) majjka... no ja urcite pierko... aj ked pekne som zatial nevidela a neviem ci si ich budem vyrabat sama s mojou manualnou NEzrucnostou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak ako tu pozeram mam asi jedina datum 30.10. chceli sme 2.10. ale fotografka a kameraman, ktorych sme chceli boli uz obsadeni. Mame uz hudbu, foto, kamera a sviecky, tiez navrh na oznamka, menovky a etikety, tie si robim sama, ale nechem vas stresovat, ja este studujem, takze to musim zariadovat, kym je cas a volno zo skoly. Aj ked keby sme zacali skor nemuseli sme to mat tak neskoro, hadam len nepomrzneme :o)
Odpovedať
Ahojte babinec :-) Aj my ako niektore z vas mame termin na 9.10.2010 Najskor sme chceli mat svadbu pred letom ale nakoniec sme sa rozhodli to troska poposunut. Zatial mame rezervovanu salu v jednom hoteli v Pezinku a dohodnute stretko s DJ a fararom. Saty uz tiez pozeram ale to skor zo zvedavosti kedze si myslim ze na ich vyber mam este cas. Fotografa uz vyhladnuteho mame ale kameramana nie, ani velmi ziadneho dobreho v z okolia Bratislavi nepoaznam tak ak mate typ budem rada. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, aj my sme sa rozhodli pre termin 2.10.2010. Dohodli sme sa na tomto termine este v lete minuleho roka a takmer vsetko uz mame vybavene zahrnajuc salu, fotografa, svadobne saty, topanky, prstienky, oznamka,..... . Kedze obaja pracujeme v zahranici, musime to riesit v dostatocnom predstihu. Uz nam chyba doladit iba nejake drobnosti a objednat vyzdobu. Bolo to vela vybavovania, ale som rada, ze najdolezitejsie veci uz mame.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte... tak nas tu pribuda :-) kathy.. 30.10. 2010 je pekny datum, my sme to tiez museli posuvat kvoli fotografovi a starejsiemu... sme chceli v septembri... ale ved je to v podstate jedno, nie? ;-) no, ja este nemam zasnubny prsten... takze sa caka nanho a potom sa to uz naplno rozbehne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fíha tak teda my máme 30. októbra takže sa katharinna nemusíš obávať je nás tu viac našla som ešte jedno dievča, ktoré má 30. októbra takže je to v pohode.. tak čo zatiaľ máme je sála-kultúrny dom v Rabči, kameraman z Ružomberka-zaplatená záloha inak nás vyjde 260 eur za 3 DVD ale je super, fotograf- 200eur nás vyjde a aj kapelníkov máme a tí nás vyjdu 210 eur.... neviem či niekto poznáte kapelku DISKET ak hej skúste sa mi ozvať akí sú... boli sme raz na svadbe kde hrali ale bola by som rada keby som počula aj iný názor.. :-N oznámenia si robíme sami a chystáme sa na svadobný veľtrh do žiliny tak uvidíme či nás tam dačo osloví... takže prajem vám pekné prípravy držme si palce nech nám to dobre dopadne a nech nám ešte vydrží počasie... aspoň nech nie je blato.. tie krásne biele šaty by inak vyzerali... uf..... :-D :-S
Odpovedať
ahojky, mozem sa k vam pridat ? ja mam tiez svadbu v oktobri presnejsie 30.10.2010
Odpovedať
Profilova fotka
aknellita: no vsak ano, uz som si nejak na to zvykla a cim viac ho pisem a hovorim, tym viac sa mi paci :o) margetakuska: no som rada, ze aspon niekto, inak my sme tiez z okolia RK, nebyvame tam, ale svadba tam bude, akeho kameramana ste tam nasli? vani: super, dobre vediet, ze nie som sama :o)
Odpovedať
Profilova fotka
katharinna no tak my sme boli v Námestove vo FOTOCENTRE a tam nám doporučili jedného kameramana čo s nimi spolupracuje volá sa pán Korzár alebo tak nejak.... máme číslo ak chceš ale termín 30.október je už obsadený :-D :-D :-D :-D :-D ale je to taký príjemný pán... ešte sme chceli Sestrenku ale ten mal tiež obsadené a ak chceš ešte je Drgáň celkom fajný.....
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: dik, my uz mame manzelov Zitnanskych, ja sa len pytam, lebo ked sme hladali, nic podla predstav sme v RK a okoli nenasli, asi preto, ze manzelia Zitnansky boli nasi favoriti a dost sme ostatnich s nimi porovnavali :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky... :-) vcera som dostala zasnubny prsten... takze uz som spokojna x-) 18.2. ma priatel promocie, robil si JUDr. a tam to asi oznamime jeho rodicom a sestre... takze to uz bude fakt oficialne :-N ani tomu nemozem uverit :-D :-D :-D som hlavne velmi zvedava ako to prijme jeho sestra... je totiz o 5rokov starsia, zije s priatelom, ale nie je vydata... tak dufam, ze to bude ok :-N
Odpovedať
aknellita - velmi prevelmi gratulujem! je to uzasna sprava :-) vzdy je to taky osial a clovek nevie ako s tou informaciou nalozit :-) moc prajem, aby aj oficialne zasnuby - alebo teda oznamenie o nich dopadlo dobre a s buducou svagrovou si nerob starosti...ak je normalna tak sa bude tesit s vami a moc vam to priat a so vsetkym pomahat a ked nie tak bude hlupo zavidiet... ja mam doma tu druhu moznost...bolelo to ale prezila som :-) nam hovorila svagrina aj s jej frajerom s ktorym ma dieta ze naco sa berieme ked pri rozvode budeme mat zbytocne vela papierovaciek a dodnes nas presviedcaju o ich pravde ze oni na lasku papier nepotrebuju ... no co uz narobis, je to kazdeho vlastny nazor :-) tak este raz gratulaaaacie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aknellila: aj ja sa pripájam ku gratuláciam a držím palce s oficialitou nás to oficiálne čaká 28.februára ale my sa tešíme bo to budeme mať v kostolíku a bude to taká menšia väčšia oslava :-N keďže si v októbrovom ošiali zrejme sa aj ty budeš vydávať v októbri či?
Odpovedať
katharina mame rovnaky termin ? a co uz mas vybavene ? ja vobec neviem, co kedy zacat...
Odpovedať
Profilova fotka
vani najskôr si treba zaistiť dj alebo kapelu, kameramana a fotografa aby mali volný termín na ten tvoj termín. Ostatné prípravy majú potom viac menej čas a dajú sa robiť postupne. Ja idem zajtra skúšať šaty, mám kvôli tomu dovolenku týždeň. Držte palce nech sa to podarí, už to chcem mať za sebou. :-N Inak dj aj fotografa máme zaistených od januára, len sa nevieme nejak dopracovať k nejakému dobrému kameramanovi - nepoznáte niekoho z okolia Hlohovca??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky :-) tiez sa pridavam datumom 9.10.2010 My uz mame zaistene 'miesto cinu' hudbu aj fotografa,kadernicka ...saty som skusala este v Decembri ale nie som si 100% ista.Takze sa chystam este na druhu skusku siat tu v Atenach s buducou svagrinou ;-) Kedze zijem v zahranici tak velka cast organizacie je cez moju obetavu maminu a @ : vdaka Bohu za new age. Ozaj viete niektora kedy sa posielaju svadobne oznamenia ? Kolko mesiacov pred svadbou ?
Odpovedať
ahojte holky, ja sa tiez pridavam. termin mame 2.10.2010 mame vybavene vsetko okrem dj a kameramana,mame ich vybranych len este treba zavolat. prstienky tiez uz mame predstavulen musime skocit do zlatnictva. farba svadby bude marhulova,zladena so satami, dekoracia tiez plus nieco dozelena ako kvety a tak lebo restauraciu maju zariadenu dozelena. teraz prave riesim krajcirku, treba mi upravit spodnicku a skratit saty, alebo budem musiet kupit vyssie topanky :-D ak budete mat cas, pozrite na moje navrhy oznameni,budem vdacna za vase nazory.robim ich sama a nemam vela skusenosti :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vani - Ahoj, no mame, teda ak mate 30.okt. - my uz mame kameramana a fotografa, hudbu, salu, jedlo-tak predbezne, pracujeme na oznameniach a etiketach, kupujeme postupne vyzdobu na stoly a boli sme kuk svadob. oblek a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, dakujem za blahozelania :-) ja si s jeho sestrou rozumiem, aj ked je tam citit ten vekovy rozdiel... a ona je dost taka zvlastna povaha... taka premudrala sa mi zda niekedy... "ved ona ma uz 30" 8-( a jej nazory, ze zeny by mali mat deti zasadne az po tridsiatke... 8-( hadam, kazda tak ako sa citi... no proste, len ona ma pravdu :-D :-D :-D :-D ale tak, nebudem si z nej robit tazku hlavu... uz je len na nej ako to vezme ;-) moj prstienok som dnes odniesla do klenotnictva, lebo mi bol velky... drahemu sa prave ten pacil a nemali ho v mensej velkosti, tak sa s nimi dohodol, ze mozm prist a oni mi ho zmensia :-) takze uz vo stvrtok by som ho mala mat, sa tesiiiiim :-) no, my sme s pripravami velmi nepokrocili... ale na poste uz caka krizik, zajtra ho pojdem vyzdvihnut (mam v albume) vyzdobu este neviem aku presne... salu sme este nazivo nevideli, takze to prisposobime, ked ju uvidime... saty sa chystam zacat obkukavat cez jarne prazdniny (1.-5.marec) - som ucitelka :-) a chcem najprv pozriet salony doma v PB (inak byvam v BA), svadba bude tam, tak nech to nemusim tahat cez pol Slovenska :-D a oznamka... tak hadam okolo maja... hm? =-)
Odpovedať
katharrina tak my mame zatial salu, kapelu, fotografa a prave riesim vyzdobu s jednou aranzerkou. Oznamenia snad maju este cas, len mam problem zohnat kameramana. Chcem sikovneho a lacneho.Ak by niekto o nejakom vedel z okolia TN, budem povdacna.... A chystam sa v blizkej dobe zacat obiehat salony a pozerat satky .O)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá tak čo už ste nejako pokročili v prípravách?hm? a chystáte sa na niektorá na svadobný veľtrh do žiliny? alebo ste už niektorá bola? ak hej čo všetko tam vlastne majú? neviete? veľa otázok? :-D :-D :-D :-N dúfam že neva :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aknellita: snad ta to upokoji, ja nemam este problem s buducimi svokrovcami a svagrovcami, zatial!, naj problem mam s priatelovimi kamosmi a hlavne kamoskami, kazdy mudruje o veciach do ktorych ich nic nie je, takze viem ako ti asi je... a blahozelam k prstienku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?