Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
pupav, inak, ako dopadol vcerajsi nakup v DM? vybrala si si nieco na vrasky? :-x
Odpovedať
balli, tak vitaj v klube vymyselnikov... 8-)
Odpovedať
dakujem, vitam :-) a vitam aj v klube DM - akoze to je cista posadnutost tou drogeriou...a aj chcem obmedzit mesacne vydavky ale vsetko proste potrebujem!!! no nie? sampon, kondicioner (toho extra vela), mydielko...furt nieco... a to som chytila alergiou na spiraly - oci su z toho uplne zle, tak si musim kupovat antialergicke v lekarni za 20 eur :-( keby aspon nieco vydrzali tie spiraly, ale mne tak 2 mesiace a to uz posledne dva tyzden sa stetkujem so suchou stitinkou :-(
Odpovedať
balli: ad snurovacky... bola som svedkom toho, ako sa moju kamosku snazili presvedcit, ze jej daju do siat snurovacku... su schopni ju dat i keby mala byt cez cely chrbat. a ano saty sa daju upravit, ale za 1. to nie je ono (podla mna) a za 2. pri skusani nevidis ako to bude vyzerat... moje prispevky je teraz asi radost citat... ale som mierne rozladena, tak asi sa kus odmlcim radsej a pridem az budem v nalade :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute tak teraz mám depku ja...... a ani neviem prečo, chce sa mi plakať,,, to bde asi tým, že mám svoje dni :-S :-S ja budem musieť dať pozor na svojm ksicht... uf dačo by som mala používať lebo budem vyzerať jako mrkva =-) baby a nepoznáte niečo proti poteniu rúk....? ohľadom tej bižu tak ja som si povedala, že musím počkať na to aké šaty si vyberiem a podľa nich si budem vyberať dačo na krk a naušnice a náramok... lebo nie všetko sa ku všetkému hodí...takže najskôr šaty a potom príde na rad bižu... a s tou šnúrovačkou máš bambulena pravdu :-S vyzerá to dosť divne.... radšej si ušiť.. môj názor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak caute, konecne som docitala a kedze to bolo k vselicomu, tak sa k tomu viac menej vyjadrim. Cez Velku noc sme boli doma, navstivili sme farara, pohoda, vobec som neocakavala, ze to bude take lahke, no len ma zaskocil poznamockou, ze vy ste uz taky starsi, skoro som odpadla. Mam 27, ale ziadna depka, je mi to uz teraz 1. Skusala som aj saty, vyzerali super, ale na fotke su niektore hrozne. Takze nemam este ziadne. To iste s obruckami, niekto mi tu pisal, ze sa daju vyrobit v RK podla obr. no teta v klenotach, ktore su v RK az 2 moc nadsena mojim napadom nebola a v tom druhom nic take nerobia, takze zas nic. Pojdeme na svadobnu vystavu v Ba. Snad nieco tam najdeme. Balli: to s tou buducou rodinou ti nezavidim a ver, viem ako sa citis, ja som mala pred nedavnom ,,nedorozumenie" s naj kamosom mojho priatela, teda ani nie s nim ako s jeho priatelkou, zacala mi vypisovat na FB, aky je k nej hnusny, poohovarala vsetkych co sa dalo, jasne, ze som sa k tomu vyjadrila aj ja, no proste nakoniec vsetko hodila na mna. Jej drahy prisiel za mojim s usmevom na tvari sa mi pozdravil a pozval ho k sebe, pri vinku a neviem este com mu nahukal kraviny do hlavy, postazoval sa ako som ich ohovorila a 3 dni sme sa s mojim priatelom preto poriadne nebavili, samozrejme to bolo vse vyriesene bezo mna, takze som to riesila tak aj ja, povyhadzovala som vsetkych priatelovych kamosov z mojich priatelov, s nikym sa nestretavam a nebavim, ked uz musim niekam s nimi ist, som ticho alebo nejdem, proste ich ignorujem a aj budem. S tymi co za to nemozu, prehodim par zdorilostnych fraz a koniec, nema vyznam sa nejak snazit. Mam svojich kamosov, ktori mi uplne stacia. Bala som sa aj svadby, lebo su tam vsetci samozrejme pozvani, ale uz mi to je 1, je to moja svadba, moj den a ja si ho uzijem, ich pripomienky a komentare ma uz nezaujimaju a snad ich nejak odignorujem. To je asi najlepsie, alebo viete o niecom lepsom?
Odpovedať
Ahojte baby...Tak ja sa pridavam až teraz, lebo ešte len dnes som sa zaregistrovala. Ale som prekvapena, koľke budeme mať svadbu 02. 10. 2010. Ja zatiaľ ešte nestresujem, ale ten zaklad - kameraman, fotograf, DJ, sala, kostol už mame. Chceli sme povodne svadbu začiatkom septembra, ale kym sme sa zdohadali, sala bola na cely september obsadena, tak nam ostal už len 2. oktober. Ale celkom sa tešim, lebo je to take magicke cislo. Inač so všetkym to vyzeralo biedne, lebo všetko už bolo len take tesne, aj kameraman, aj dj, ale zvladli sme to. A vybavovali sme to už minuly rok... :-)
Odpovedať
Ahojky fialienka2, zhanam dobru kozmeticku v Snine, vies o niecom???A Tysi priamo zo Sniny, aj Tvoj nastavajuci???Ja som tiez z toho kraja....
Odpovedať
caute baby tak reklamka jo nieco na vrasky som vybrala od garnier, bolo tam toho straaasne vela tak ze skusim viac a vyskusame =-) je to nocna kura na vrasky tak uvidime, zatial davam 2 den a ziadna zmena :-D :-D :-D mame obrucky od vcera tak uz je oktober ? uz ju chcem nosit :-D a k tym nauniciam, no ja som sa rozhodla ze ak nijake co sa mi budu pacit nenajdem tak si dam jedny co mam doma, kupovala som ich ked som bola tehu a este som ich nemala na sebe, lebo su prave take vysiace a vyraznejsie a keby som ich mala na sebe maly by mi ich tahal dole, cize su nenosene :-p a kupim ked tak k nim naramok na ruku nejaky, to je moja najhorisa alternativa a este usetrim 8-) co na ne hovorite, trosku blba foto je tu ale su take kvietkove mne sa pacia v najhorsom, tu su : http://www.swsperky.sk/index.php?do=2...
Odpovedať
zase nestiham, takze - bambulena: som presvedcena ze mas uuuuplnu pravdu s tou snurovackou, zase upravit saty je jedna vec ale druha sa stoj co stoj do nich dostat...nechapem ze vsetky tie saticky robia take male a jasne ze upravene na vacsiu velkost vyzeraju strasne...no ved ja najstastie idem iba skusit co sa mi hodi, mam totiz jedny co chcem, trolinku podobne si pojdem skusit a ked tak dam usit na mieru ;-) katharrina: moc ma to mrzi s tymi kamaratmi...viem ako ta to mrzi, lebo ja som mala cosi podobne. Ja som totiz typ cloveka ktory sa moc neotvori, najprv sa musim s clovek poznat a potom az zacne nejake kamaratsvto - dokaz je moja naj kamoska, s nou som sa nenavidela na zaciatku a kamaratit sme sa zacali mozno 1.5-2 roky po zoznameni... ked som sponznala priatela tak bol taky boxovaci pytel, kazdemu vsetko dovolil, nejako extra sa nesnazil vo veciach a v zivote...ale potom spoznal mna, babu co chce vsetko mat a ide si za tym...no a co ze nemam na dovolenku na malych divahc? proste zamakam a nasetrim...domcek? no problem - proste si este par rokov popracujeme, zamakame a budeme mat...chodim na vysku popri praci a uz ma to nebavi ale dokoncim to, v praci ma maju radi lebo som spolahliva a vsetky tieto veci som mu ukazala a zrazu sa kamarati nestacili cudovat...ze vy sa idete stahovat? (ich mienka bola ze navzdy skysne pri matke, lebo nebude mat na vlastny byt)... ty robis vysoku? (vsetkych mienka bola je to nejaky tupan, ale nebol, len sa nechcel hadat a tak na seba nechal vsetko hadzat)...to sa kamaratom nepacilo a hadajte co? ja som za jeho "negativnu" zmenu mohla... raz som povedala ze "ideme predavat auto", pricom to auto bolo pisane na priatela...aaaach jaj, to bolo reci o tom ze ja nutim priatela predat jeho milovane auticko...prestala som vsetko...teraz si nastastie drahy uvedomuje ze nie ja som ta zla, ale ze jeho kamarati su prizemny, ludia co byvaju u rodicov a pritom si idu kupit vytunovaneho bavoraka na ktoreho si nevladzu platti ani poitku len aby balili baby....a vsetko na cele s jeho prihluplou a vypatlanou sestrou, ktora byva u svokry v izbe 2x2 mera so svojim frajerom, jeho synom a cih spolocnym 2 mescnym synom....a este vykrikuje ako im zavidime!!! nemyslite si ze som clovek co ide nejako extra po prachoch alebo co sudi ludi, nie, nech byvaju kde chcu a robia si co chcu ale nech respektuju nas zivot!!! uff...sorry, nechala som sa uniest a zase som rozculena...idem sa dalej liecit. Pupava: tie nausnicky su velmi pekne...ja teda na kvietky moc nie som, ale su velmi jemne a zaroven vyrazne...je to dobra volba ak nenajdes nic co sa ti bude pacit vaic...
Odpovedať
Profilova fotka
Balli: tak ako citam sme na tom asi podobne, tiez ma kamosov, ktori su uplne "dokonali" vo vsetkom a ako uz aj moj drahy sam povedal zavidia nam, ze mame super vztah, verime si a nekontrolujeme sa, neohovarame sa ako oni. Oni maju partnerky a popri nich obiehaju este cez pol SK a tam maju nejaku tam nejaku a potom velky bossovia sa s tym chvalia. No a samozrejem to je normalne ale asi nenormalna som ja a priatel, lebo oni ked niekam spolu idu ich "stihacky" vyvolavaju, vyzvedaju a pod a ja nic, takze so mnou nie je nieco v poriadku. To iste sme mali s autom, neboli sme na dovolenke, nasetrili sme si kupili sme si auto. A naco svadba, taka drazoba, ale vsetci vychystani na nu. Najviac ma dojala nasa oslava narodenin, narodili sme sa s priatelom v rovnaky den, nic sme nechystali, ale nakoniec sa priatel, den pred narodkami rozhodol, ze predsa len urobi oslavu, ako koza som bezala domov s prace chystala, tortu piekla a zabava bola ok, bavili sme sa, vsetci vyzerali spokojni, len samozrejem uzasny kamos mojho priatela na druhy den poznamenal, ze: "bolo dobre ale,..." ked som sa spytala na to "ale" zas som zle pochopila, no totalny debil. Tiez studujem popri praci, no zas s komentarom naco, vsak mi to je aj tak nanic a pod. No a som teda zvedava, co sa drahym kamosom nebude pacit na nasej svadbe, aj ked uz sa to snazim brat jednym uchom dnu druhym von, ale vzdy sa to teda neda, hlavne ked viem, ze sa snazim a nic z toho. Chapem, ze si rozculena, ale co uz s nimi narobime???
Odpovedať
Ahojte. Ako tak citam vase posledne prispevky, je mi z toho smutno. Som typ, ktoremu velmi zalezi na vztahoch, ci uz rodinnych, alebo s mojim snubencom ale aj kamaratskych. Zial, uz som si tiez toho dost zazila, kolko sklamani, aj naposledy, kamosky, o ktorych som si myslela, ze by som za ne aj ruku do ohna dala ma sklamali, nech sa na to pozeram z akejkolvej stranky...snaha riesit bola,a le uplne zbytocna...len na co to bolo dobre je, ze viem na com som. Nechcem to tu rozpisovat detaily..nechcem sa do toho opat vzivat..len mi je z toho smutno, ze je asi naozaj malo ludi, ktorym skutocne na vztahoch zalezi. Mojim najlepsim kamaratokm ale aj priatelkou, dovernikom, oporou je moja laska.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lin123: nastastie som sa v mojich kamoskach este nesklamala a dufam, ze ani nikdy nesklamem, je to naozaj smutne, ked si vazis ludi, mas ich rada a snazis sa im pomahat a oni to zneuziju. kamila.k: videla som tvoje saty, mas aj vlecku, ako to potom poriesis pri tancovani? Ja som tiez nad vleckovymi rozmyslala, aj skusala, ale boli smotanove a pani povedala, ze sa da vypnut, len ma nejak nenapadlo, aby to teda skusila aj na mne, snad nabuduce, ked pojdem skusat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, my máme svadbu tiež 30.10.2010. pôvodný termín bol 18.9., ale kvôli sále sme radšej termín posunuli, keďže sa nám veeeľmi páčila
Odpovedať
katharrina : v salone mi povedali, ze mi ju vypnu na 3 gombiky. bude to v ramci celkovych uprav, kedze ich treba este trochu zuzit a skratit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juliettka18092010: ahoj, my sme chceli 2.10., ale koli fotografovi a kameramanovi, sme to museli presunut a mame teda tiez 30.10. ;-) kamila.k: no vsak povedat povedala aj mne, len si to nejak neviem predsatvit, ako to potom bude vyzerat ;-)
Odpovedať
ja som to doma skusala. bude to vyzerat trochu "bohatsie" v zadu, ale mylsim, ze vypnutie vlecky je bezna vec.takze si s tym hlavu nelamem. najme ked nevazi 10kg ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: pozerala som si tvoj albumcek, mas uz cukrarku na tu tortu? tiez rozmyslam o takej variante torty, zda sa mi to praktickejsie ako torta vcelku ...my zatial fotografa a kameramana zhaname
Odpovedať
Profilova fotka
kamila.k.: kedze som bohatsia uz aj tak, musim este porozmyslat, ale dik, pytala som sa aj kamosky, co mala take saty a je ako latka, ze nebola moc spokojna, lebo sa jej vlecka stale hybala a bola z toho nervozna a napisala, ze vyzerala ako kacicka :-) no ale kazdy mame iny vkus, juliettka18092010: nemam este ziadnu konkretnu, len viem o 2 u nas v RK, ktore nemaju problem s akoukolvek tortou, skusim zajst niekedy v lete za nimi, popytat sa
Odpovedať
katharrina : ja to beriem aj tak, ze je to asi jedina prilezitost v mojom zivote, kedy si budem moct obliect saty s vleckou. a po polnoci ich prezleciem a dovtedy to zvladnem, ved ta vynuta vlecka zle vyzerat urcite nebude a ked ti to nebude nejako extra zavadzat, tak to je v poho :) niekedy sa este zvykne robit to, ze si tu vlecku drzis prehodenu cez ruku, alebo na nejakej stuhe...skratka si ju drzis. moja kamoska si takto drzala celu svadbu asi 3m dlhy spanielsky zavoj. a vyzeralo to dobre , tak princeznovsky ;-)
Odpovedať
Katharrina: my mame tiez svadbu 30.10., ty si z RK, su tam nejake obstojne salony? sice si idem dat saty sit, ale rada by som nieco pobehala, aby som vedela, co mi sedi. Baby nestresujte s vraskami, lebo ich budete mat este viac :) a tiez nestresujte s "divnymi" ludmi, sak je to vsetko karma - im sa to vrati a vy MUSITE byt nad vecou... a hlavne S USMEVOM 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamila.kno vsak jasne, len ja som nejak v tom uzase zo siat nemyslela na to, aby som si to aj odskusala ako to bude s vleckou vypnutou vyzerat na mne a ci to teda aj zvladnem, aj ked take saty sa mi velmi pacia a tiez dalsi problemik je v tom, ze nie su biele, no neviem, nastasie mam este dost casu na premyslenie :-) susibjork: no v RK su "az" 2, teda jeden v RK druhy taky mini v Lipt. Sliacoch, ale zas nic za to nedas, ak sa chces ist pozriet, vsade boli mily, ochotny, akurat v Rk, si si mohla odfotit saty uz len, tie co by si si vzala, aj ked to este mozes zmenit. Daj do google svadobny salon v RK a najdes tam aj ten 2., asi to tu nemozem pisat, aby som nerobila reklamu, tam su saty aj vyfotene. :-) s KARMOU mas pravdu, u ma to doterz vzdy fungovalo aj ked som nikdy nikomu nic zle nepriala, vsak raz to kazdeho dobehne, mne je to uz ozaj 1, aj ked mrzi ma to, ze niektori ludia dokazu byt taki hnusni
Odpovedať
caute baby, s tymi vztahmi je to tazko, ja som sa sklamala vela krat, pretoze som nikdy nic nikomu zle nepriala, vzdy som sa snazila spravat tak aby boli vsetci happy a o to viac mrzi ked ta niekto z niecoho obvini, urazi sa, nenacha si vysvetlit...s urcitymi ludmi neriesim, su mi ukradnuti, ale niektori ma zarmutili a aj ked viem ze ich k zivotu nepotrebujem tak jednak ma mrzi ze zrovna ja som brana v zlom svetle a dalej to, ze som baran, co ma v znameni extremne zle znasajucu nespravodlivost a na mna to plati ako rit na serbel...velmi zle to znasam... no ale k lahsej veci - vcera davali cesko-slovensku miss a na zaciatku bola promenada v svadobnych satach a teda som sa usvedcila v mojom vkuse....saty bez ramienok, jednoduche, a s tylovou suknou.....jaaaaaj, take boli najkrajsie...viem ze kolko ludi tolko chuti, ale aj tak to na mna super zaposobilo ze si mam stat za svojim nazorom co sa siat tyka a nenechat sa zlanarit na ine.....a uz tento piatok idem do prahy skuuuusat....juchuchuuu...som strasne zvedava a si to uzijeme s kamoskou a proste sa tesim ako tam budem chodit v tych satockach a tvarit sa ako princezna ;-)
Odpovedať
uf to je ale dnes pocasie :-| inak ta miss, tiez som to videla a bolo mi cudne ako malo siat sa mi tam paci =-) som cakala ze daju trosku roznorodejsie saty =-) ale ako hovoris malli, tie co opisujes inak boli asi jedine typovo co sa mi pacili ;-) niektore teda boli dooost daleko od mojho vkusu ze uplne bleeee sa mi nepacili :-S :-p
Odpovedať
pupav, mne sa tie miss saty tiez zdali nejake take... ako to normalne povedat...tiez mimo moj vkus a dost obycajne... :-|
Odpovedať
a nie malli ale balli som chcela napisat :-D sorry ja osm to prepla nahodou a ze kuknem jake sperky maju a uces kocky no ale ziadna inspiracia pre mna =-)
Odpovedať
tak, tak... dobre vravis... nic som neobkukala... nic ma nezaujalo... :-D a prisla som na to, ze svadobne korunky a celenky mi znechutili aj tie misskovske korunky... zacinam byt alergicka na vsetky typy koruniek... :-D
Odpovedať
tak ja som korunku neplanovala...predsa ja som skor taky seriozny typ :-D a uz matka, tak sa mi to ani podla mna nehodi :-p max ked sa utrhnem tak kvet do vlasov 8-)
Odpovedať
ja som tiez neplanovala korunku ani nic leskle a cacane do vlasov...ale pacil sa mi uces v piatok na miss co mala jedna baba co korunovala - ale neviem ktora to bola, takze si to budem muiset kuk este...bol to taky veeeelky drdol, ale nie uplne hladky, skor taky stylish.... boze baby inak od stvrtku som chora :( najprv hrdlo a uzliny a usi...cez vikend som myslela ze som to vylezala, vcera uz som bola iba slaba a dnes som sa zobudila s takou straskou nadchou ze uz som minula pol krabicky cleenexov, nos mam total suchy, musleal som zrusit cvicenie, caj mi ide uz aj usami...zajtra idem k lekarke pre istotu, jeden nikdy nevie...len hlavne nech som fit do piatku co mame ist do tej prahy s drahym!!! kamoska u ktorej budeme spat cely vikend ma 1.5 rocneho syna a takto sa tam nemozem ukazat...snad sa dam dokopy... a este aj som sa taaaak tesila na skusanie tych siat...verim, ze bude lepsie...len mi zrovna neni dva krat do spevu...idem porobit nutnosti a sup domov...
Odpovedať
balli nadopuj sa aj citronom, bohuzial cajom cim viac tym lepsie, hektorlitre ! to odvadza skodliviny z tela a dobre ze ides mudr. nech ti rychlo nieco supne aby si to vyhnala z tela von ! a nemas solux, horske slnko ? na nadchu zabera sa tym nahrievat alebo naparit sa nejakymi bilinkami, pamatam ako dieta som to neznasala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?