Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
pockaj, o chvilu nam tu vynada nejaka mlada 18tka, co si v oktobri berie tridsiatnika... :-D
Odpovedať
ale vsak vynimky existuju to nepopieram, ak ide o skutocny vztah je to ine...ale ak chlap sa stretava len s vyrazne mladsimi zenami, vyzorovo rovnakymi ( detailne asi nemusim popisovat ake :-D ) tak to je trapne.... :-|
Odpovedať
mas pravdu, je ;-)
Odpovedať
a mate nejake odporucenie na krem na tie moje vrasky ? :-D zatial som ziaden prosti vraskam nepouzila =-) tak neviem ak ? a ejha ze my ho uz treba :-N 8-)
Odpovedať
mne dost na noc pomaha obycajny vazelinovy nechtikovy krem z DM a taktiez Eucerin :-D ale radsej skus viac druhov, vyskusaj viac, ktory ti urobi najlepsie. 8-)
Odpovedať
cokolvek, hlavne nech to pomoze :-D dnes idem na velky nakup do dmky, malemu treba milion veci tak pokukam a daco kupim ;-)
Odpovedať
tak prijemne vyberanie, mna vzdy musi drahy z DMky tahat nasilim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj baby to je za téma že vrásky :-D :-D ja síce nie som vo vašom veku mám 21 ale som toho istého názoru, že chlap tridsiatnik a baba osemnástka je trošku... no neviem ja už by som sa s takým do kopy nedala, aj keď mám kamošku čo má 21 a jej už manžel má 31 a majú krásneho synčeka a iného by som si pri nej nevedela predstaviť... takže to zálež od situácie 8-) baby a čo závidíte??? :-N :-D :-D :-D veď vy ste si tie roky tiež prežili nie? =-) a to už je predsa na každej jednej ako svoje roky prežije :-D :-D a náhodou ste v tom najlepšom veku,,, fakt.. ani tridsať ešte a ani už dvadsať... to sú naj roky podľa mňa :-D :-D :-D ja sa teším nato keď už budem mať aspoň 25... to si o mne nebudú už myslieť že mladá šťanda :-N :-N to nenávidím :-S uf ale zas potom si bude zas želať keby som mala opäť 20 :-D to je úplne nomálne :-N vždy sa budeme sťažovať =-)
Odpovedať
no, my ju mame v nasom dome, cize je to dooost tazke :-D =-) ale mlady muz ma vyliecil, s nim sa uz neda tam byt hodinu :-p a este ked ja jemu ukazujem ze nono - aby nevyberal z regalov veci tak ked ja nieco zoberiem tak tiez mava prstekom na mna ze nono :-D
Odpovedať
margetakuska vsak jasne ze sa budeme vzdy stazovat 8-) ale tak ja to moc nerobim, tak aspon tu u vas sa postazujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pupava :-D nech sa páči na to sme tu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak teraz hľadám nejakú dovolenku v novembri a nič nemôžem nájsť idete niektorá v novembri na dovolenku? neôžete poradiť kam a s akou spoločnosťou?? PROSÍM :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to ste toho popisali :-) ja zatial vrasky neriesim, ja som furt v myslienkach okolo mojej postavy, esteze sa to lepsi, povedala som si ze ked este dam dalsich 7-10 kilov tak si kupim nove veci, kraaaasne a vela... vrasky ale budem mat co nevidiet, lebo mam strasny zlozvyk ze ked sa sustredim tak sa mracim...takze si to viete predstavit co budem mat na clee za 10 rokov... ja mam 26, takze uz sa citim stara lebo sa to preklopilo do druhej polky...fnuk... inak ja mam byvalu spoluziacku co zacala s frajerom chodit ked mala 16 a on 28...v 19-tich otehotnela, maju krasnu dcerku, on zaraba super prachy, ona sa stara o domacnost a rodinu, sem-tam mu nieco pomoze vybavit v businesse a su happy...ja by som ta nevedela zit, ale im to funguje :-) aj ked je fakt ze ked vidim vytunovane babenky co nazasaju s holou ritou do nejakeho milionoveho auta tak sa mi chce vracat a rozmyslam, ze ci maju tie baby aj nieco v hlave alebo staci iba dobre vyzerat... margetakuska, no ja viem ze kartago lieta tusim celorocne niekam...alebo potom take cestovky co robia exotiku, leonardo, oscar...
Odpovedať
toz damy. bola som dnes skusat saty, v naive a v andelskom studiu (Praha). zaoblenejsie nevesty nepotesim. normalne nosim L veskost, takze tak 40 - 42. V naive som sa zapla do jednych siat (zapla ale ze by to vyzeralo neviem jak krasne...), v andelskom studiu to bolo lepsie, tam som skusila 5 kusov a dalo sa na to pozerat. uplne zdeptana nie som, ale vytuzene saty sa na taku postavu hladaju fakt tazko. ta len tolko som chcela ]-(
Odpovedať
baby aj tak neviem naco riesime vahu..vsak nasi buduci manzelia nas poznaju, ziju s nami, lubia nas a pacime sa im a to je najdolezitejsie nie ? podla mna hej :-)
Odpovedať
jj pupav_a mas pravdu, len na druhej strane, ked sa clovek nezapne z 20tich siat co maju v salone do 19tich tak je to na figu... to uz potom hold riesis... a potom z napr. 50tich siat sa v druhom salone vojdes do 5tich. kus to depta.
Odpovedať
ale ja viem..len som to hccela zlahcit ;-) neboj ja mam depku kazdy den, by si povedala ze matky po porode a na materskej, by ste to mali vidiet na ihrisku, 90% z nich nema podla mna ani 50 kilo a to myslim seriozne...jedna vychrtlejsia ako druha, fakt neviem ci vobec nejedia ci co =-)
Odpovedať
bambulena: ja idem buduci tyzden do naive v Prahe, mam tam vyhliadnute 4 saty, pisali, ze su 36/38, ale ked tam pridaju snurovacku tak budu 40/42...no tak som straaaasne zvedava. Tiez som chcela ist do andelskeho, ale potom som to prehodila na Nuance, maju celu kolekciu 2010, v andelskom aj 2009 a to by som mohla skusit aj v BA... ale aj tak to vidim tak ze si tie saty dam usit...idem vlastne iba kuk ze co by sa mi hodilo a uistit sa ze to co sa mi paci mi bude aj svedcat a tiez si ideme s kamoskou spravit par krasnych veselych hodin :-) teda ked chytim depku z vahy tak neviem ci veselych, ale snad ma to nerozladi... podla mna matky co su totalne vychrdliny a vyhovoraju sa ze deti ich natolko vycerpavaju ze nemaju cas ani jest su len baby co vyuzili dieta ako dovod na anorexiu (cest vynimkam samozrejme...)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby pupava má pravdu... asi preto žiadnu depku zo svojej postavy nemám veď keby som sa mu nepáčila tak by si ma nechcel zobrať...a keď mu poviem, že mám veľkú riť a že by som mala chudnúť on mi povie, že nechce aby som chudla že sa mu páčim takáto :-N a čo sa tých šiat tak nebojte sa baby každé šaty sa dajú ušiť na každú postavu adokonca to výjde lacnejšie takže žiaden strach.. veď tie šaty robia pre modelky a mám ten pocit, že v tom salóne aj tak chcú aby sa nevesty silnejšej postavy zosypali... ja nechápem... aj keď ja som bola v jednom salóne a ona mala super prístup hľadala a snažila sa pomôcť... fakt super.. a čo sa týka tých vychrtlých matiek... tak je to zaujímavé, pretože niektoré po pôrode priberú a niektoré schudnú... to nemusí byť ani o strave ale o pôrode.. moje tety všetky schudli a moja mama zas totááááááááálne pribrala a doteraz nemá svoju pôvodnú váhu čo mala pred pôrodom.. ani len trochu :-D :-D ale má 2 krásne detičky teda mňa a môjho milovaného brata .....
Odpovedať
baby depka pokracuje aj dnes, rano som sa odvazila po 2 mesiacoch na vahu postavit 8-( napiste daco mile co mate nove nech sa zabavim :-D
Odpovedať
pupav, ja mam zase opacny zazitok s vahou z dnesneho rana, tiez som sa po dlhsej dobe vazila. ta 90dnova dieta je fakt zazrak...ale nejdem provokovat. ;-) :-D
Odpovedať
teda ze nejdem provokovat ! cccsssss ! provokujes ! :-D ja neviem co to so mnou je, nejaky jarny utlm ci co... rano som zistila ze potrebujem 7 kilo dole, nechce si ich prist dakto zobrat ? :-D
Odpovedať
eeeeeeeeeeeeeeeee, nechce... :-p hod ich von oknom... :-D
Odpovedať
reklamka ja ich furt vyhadzujem ale tie svinuchy sa vracaju a ani neviem kedy !! 8-( :-D budem musiet zakrocit raznejsie :-p
Odpovedať
:-D
Odpovedať
baby a co sperky k svadobnym satam ? ja na krk nechcem nic, kedze budem mat vlasy vycesane hore chcem nejake vyrazne nausnice ale nenasla som nic co by sa mi pacilo =-) ake neobvykle u mna :-p :-D
Odpovedať
ja absolutne netusim co si dam... paci sa mi vyrazny naramok a vyrazne nausnice. na krk netusim... je tazke to vsetko skombinovat a ziaden set sa mi nepacil... 8-(
Odpovedať
ja si stale hovorim ze casu dost casu dost...len ked ako kukam tak kukam na internete aj realne v obchodoch a nic sa mi nepaci a nie je to otazka ceny ale ze fakt nepaci tak sa obavam ze ani cas mi nepomoze =-) :-p no musim nieco objavit
Odpovedať
aj ja sa na to spolieham, ze nieco najdem... raz snad... do oktobra casu dost. viac ma trapi video.
Odpovedať
caute caute....nejako ste sa zase rozbehli - ja nechcem na krk nic, mne sa to nepaci a su saty ku ktorym sa to vyslovene nehodi!!! nemam pocit ze by som musela mat nieco na krku, hladky uces, vyrazne nausnice, uvidime co s naramkom, ale skor nie - ved budem mat kraaaasny prsten!!! ja mam zase problemy s tymi nausnicami - viem ake chcem, ale nejako som take este nevidela...vrrrr...nechapem ze ja si vzdy musim nieco vymysliet :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?