Menu Forum

Svadba október 2010

6. máj 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
Registrovala sa 29. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1000 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. októbra 2010
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
Registrovala sa 29. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1000 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 ja viem, ja viem...som hlupa ze sa tym vobec zaoberam emoticon cloveka to mrzi...
tiez sa tesim na skusku siat...bude to super!!! ako princezna sa tam budem promenadovat v tych satach...
s tym obrusom ja osobne nepomozem emoticon tieto klasicke veci ani neviem kde by som kupila, nieto este zhanat taku raritu ako je veeeelky obrus emoticon
31. mar 2010 o 10:35  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
Registrovala sa 8. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
Registrovala sa 8. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Okres Košice-okolie.
 margetakuska: práve takto som to myslela. Ja som pôvodne chcela júl, ale nakoniec vyhral október. Termín vyberala moja polovička, v sobotu svadba a v nedeľu oslavujeme narodeniny už manžela emoticon Tak verím, že to dopadne zaujímavo emoticon

balli: držím palce, nech to dopadne akokoľvek, je dobré, keď máš oporu zo strany priateľa. Teda budúceho manžela a že ste na to dvaja. emoticon
31. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 my sme dali svadbu na piatok aby sme mali v sobotu a nedelu pokoj a uzivali si...jeden den asi este spravime posvadobne mecheche u nasich doma a bude emoticon
31. mar 2010 o 11:43  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 question: budete mat niektora tie baloniky stastia??? da sa to pouzit aj ked bude prsat? asi nie, co?
ako to funguje? ja som to nikdy ani len nevidela nazivo, neviem si to predstavit ako to zapalime a nie je to moc narocne kym to pustime??? zase nie ze sa svadba zmeni na technicke dielne...
31. mar 2010 o 12:14  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
Registrovala sa 4. septembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 225 príspevkov.
  • Svadba bola 29. októbra 2010
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
Registrovala sa 4. septembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 225 príspevkov.
    okres Bratislava
 tak som vas docitala emoticon
balli emoticon reagujes uplne normalne ako kazdy, ved vsetkych by to skrelo a chceli by sme im aj oci vyskriabat emoticon ono casom sa to zmeni neboj, nemyslim ich ale tvoj postoj...ja som si takeho tiez vela presla a teraz, keby mne zavolali ako tebe, strasne by som sa zacala smiat, lebo je to podla mna az tragicky smiesne a nehnevaj sa ale oni asi nemaju PROBLEM nijaky seriozny v zivote...su mi akurat k smiechu emoticon
tiez boli casi ked som z takychto situacii isla prasknut od jedu ze co si to kto dovoluje ale casom...nuz, vykasles sa na to a bude to lepsie uvidis a ak sa im na tie ich komentare zacnes smiat ( smiat uprimne, tak ze uz ta to nebude vediet rozculit ani sa ta to dotknut ) uvidis aki budu zurivi emoticon
ono niektory ludia, cim viac ta zranuju a vidia ze ti to neni jedno, bohuzial tym viac ich to "bavi" robit emoticon
baloniky stastia som aj ja rozmyslala, nuz zatial neviem..ale neviem ako to funguje ani som to nevidela...
31. mar 2010 o 12:29  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
 a baby ja ruky trenovat - schudnut z nich nemusim, lebo denno denne zdviham asi tak 100x svojho 13 kiloveho syna a poviem vam, je to dobry treninng emoticon
ci chcem ci nechcem, musim emoticon
31. mar 2010 o 12:32  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janulienka121
1
Registrovala sa 10. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 1 album. Okres Košice.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    Ruská Bystrá -Zemplinska Šírava, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
janulienka121
1
Registrovala sa 10. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 1 album. Okres Košice.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    Ruská Bystrá -Zemplinska Šírava, okres Michalovce
 Ahoj Lucianka2 , my tiez mame svadbu v sobotu a v nedelu ma uz moj manzel narodky, rozmyslala si nad nejakym prekvapenim pren k narodkam na svadbe? Ja ano, ale nic ma nenapada... Viem ze by som ho chcela prekvapit pred redovym, tesne po polnoci....Dufam, ze dovtedy na nieco pridem....
31. mar 2010 o 13:18  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 janulienka121: jasné, napadla mi táto možnosť, a páči sa mi... Ale na druhej strane nie a nie napadnúť mi niečo originálne... Neviem... Viem čo chce dostať, ale dať mu kvalitný holiaci strojček v deň svadby a narodenín sa mi zdá málo a neoriginálne... emoticon Takže neviem. Snáď mi niečo ešte napadne.

Týmto výzva pre ostatných... MÁTE NEJAKÝ NÁPAD? emoticon emoticon
31. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 fuuuha....ja ma problem drahemu vymysliet darcek aj ked to zrovna nie je spojene so svadbou emoticon
a to chcete odovzdavat ten darcek pred vsetkymi? lebo ak hej tak holiaci strojcek vhodny nie je...
alebo to spravte proste v sukromi a bude emoticon
31. mar 2010 o 13:54  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 balli: veď práve. emoticon Keby mi niečo skvelé napadlo, tak to dám pred všetkými, ale ak ma do októbra nič originálne nenapadne, tak mu kúpim to čo chce + niečo čo si pýta a mu chýba. A keďže od októbra pôjdeme bývať do svojho, peniažkou nebude nazvyš a darčekom bude asi niečo praktické, čo sa zíde... emoticon
31. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 tak k ej prakticnosti sa priklanam emoticon hlavne ked budete byvat spolu tak to len uvidis co vsetko bude chybat emoticon my ked sme zacali byvat spolu tak som myslela ze par veci nam chyba...no urcite - doteraz som nanervy ze nemam to a ono a najviac toho chyba v kuchyni, vzdy ked varim nieco nove tak pridem na to ze mi chyba nejake naradie emoticon
31. mar 2010 o 14:33  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 no, veď toho sa obávam aj ja emoticon No veď čo už, svokrovci sú hneď vedľa, niečo požičiam od nich, prípadne skočím k naším o pár metrov ďalej emoticon
31. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 ale jasne emoticon a hlavne sa budes cudovat ked zistis, ze vela veci sa da riesit alternativne (aj ked uznavam ze nie az tak pohodlne) emoticon
31. mar 2010 o 15:29  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 no mna toho dnes napada - v kostole dovoli farar napriklad slacikove kvarteto keby som chcela? mne sa totiz ta organova hudba vobec nepaci emoticon((((((
31. mar 2010 o 15:30  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 balli: myslíš na úvodnú alebo záverečnú pieseň? Tak to by mal, a čo sa týka obradu neviem. My budeme mať gréckokatolícky obrad, takže z orgánu strach nemám... emoticon
31. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 oboje...my asi nechceme svadobny pochod, ale nech sa hra cokolvek, tak nechcem ten kostolny organ...musim sa ho spytat, snad nezabudnem....to slacikove kvarteto je sice strasne drahe, ale asi to chcem...kamoska to mala a povedala ze to bolo najkrajsie co si vedela na obrade predstavit...
31. mar 2010 o 16:20  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
margetakuska (27 r.)
1
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 219 príspevkov a 2 albumy. Má 20 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 30. októbra 2010
    Rabča , okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
margetakuska (27 r.)
1
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 219 príspevkov a 2 albumy. Má 20 priateľov. Okres Žilina.
    Rabča , okres Námestovo
 čaute baby tak čo sa týka toho darčeka môjho drahého sesternica mala svadbu a jej už manžel mal tiež narodeniny..a vymyslela to dosť originálne teda aspoň mne sa to páčilo ešte som to nikdy nevidela takže som bola z toho mimo emoticon
no ale k veci... tak keď sa blížila polnoc tak zhasli svetla a začalo sa odpočítavať 10,9,8,7,6,5.....a z rohu prišla nevesta z obrovskou tortou a s 23 sviečkami (jej muž mal vtedy 23. narodeniny)a začali spievať happy birthay emoticon mne sa to páčilo ale ak chcete ešte niečo originálnejšie tak skúste sa dať do veľkej krabice s mašľou a keď to odbalí tak z tej krabice vyskočíte s mašlou na hlave emoticon emoticon emoticon ja som to tak urobila keď môj drahý odchádzal na Haiti... keď mal rozlúčkovú párty emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
no a aj ja by som chcela niečo originálne na svadbe.. teda aj niečo tradičné teda svadobný pochop by som chcela a potom by som chcela aby nám spieval mládežnícky zbor...a to sláčikové kvarteto musí povoliť... keď dovolí mládežnícky zbor tak musí aj kvarteto emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
31. mar 2010 o 17:24  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 margetakuska: ďakujem super nápady obidve, nechám si ich prejsť hlavou, a možno niečo prešpekulujem... emoticon Ináč, taká praktická otázka - kde si zohnala veľkú krabicu? emoticon
31. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
margetakuska (27 r.)
1
    Rabča , okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
margetakuska (27 r.)
1
    Rabča , okres Námestovo
 no tak to je lucianka veľmi zaujimavá príhoda emoticon emoticon emoticon emoticon môj priateľ nevedel, že na tú rozlúčku prídem pretože ja bývam o dosť ďaleko ako on ale nakoniec ma zavolali, že budem darček... a tak sme s kamoškami, čo boli so mnou vbehli do obchodu a kamoška sa spýtala predavačky: nemáte prosím vás takú veeeeeľku krabicu, aspoň takú veľku aby sa tam ONA (ukázala na mňa) zmestila?predavačka si ma premerala pohľadom a doniesla nám krabicu emoticon emoticon emoticon emoticon bola som v nej síce skrčena ale vmestila som sa.... emoticon emoticon emoticon v každom obchode majú veľké krabice, len sa treba strápniť tak ako my emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
31. mar 2010 o 17:57  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 Tak to si ma potešila emoticon Od čoho bola tá krabica? emoticon
31. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
 baby rieisl niekto uz obrucky ?
nam vyrabaju - v strede matne po okrajoch leskle, to matne je zlte zlato to leskle je biele, ale tu som citala ze sa to matne po chvili osucha tak fasa emoticon no co uz, tak si to dame opravit potom emoticon
31. mar 2010 o 22:25  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 pupava - zalezi na tom ze ako je to spravene. Su dva druhy matneho. Jedno je akoby gravirovane, prakticky vyrezane do toho zlata a druhy sposob je, ze je to akoby posypane zlatymi pilinami a to sa casom osucha...
rozdiel ale nepoznat, mozno iba to ze to gravirovane je drahsie, tak si to over emoticon

margetakuska: to je super napad s tou krabicou aj tornou aj vsetkym emoticon skoda ze my vtedy narodky nemame emoticon hehe
1. apr 2010 o 08:45  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
 no uz mame zaplatenu zalohu cize to je jedno - tento tyzden by mali byt, slak to uz traf emoticon
1. apr 2010 o 12:31  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 neboj, urcite budu kraaaasne emoticon

inak vsimli ste si ze uz je tu april? ved teraz bol iba jul a sme sa zasnubili a zrazu uz je dalsi rok april!!! ta svadba pride velmi rychlo!!!
1. apr 2010 o 12:45  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
 balli a po maji je uz letoooo a to prejde bleskovo ! uf a uz to potom je tu emoticon
1. apr 2010 o 12:51  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 tesim sa, tesim sa, tesim sa...straaaasne emoticon
sice sa netesim po svadbe ked sa budem musiet zacat venovat statniciam, ale zas po statniciach uz chceme ist na svadobnu cestuuu, takze vsetko ma svoje pozitiva emoticon
1. apr 2010 o 13:27  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
 na statnice teraz kasli emoticon boze statnice co to je, to uz bolo davno, jaka stara sa citim emoticon
1. apr 2010 o 13:32  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
balli
1
    okres Bratislava
 no sak ja som tiez stara ochechula, zajtra mam 26 - len ja som po strednej este isla na skuky do USA, potom ked som sa vratila tak bol oktober a musela som cakat rok na prijimacky a este aj robim pravo externe a na komenskeho, takze 6 rokov a nie 5...no sa mi to celkom aj natiahlo emoticon ale tesim ked bude potom a budem sa venovat iba sebe, mojmu manzelovi, rodine, praci....SUPER!
1. apr 2010 o 13:49  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pupav_a
    okres Bratislava
 no mne uz je 29 emoticon zachvilu tusim aj budem po zaruke emoticon ale naaaahodou, vzdy som si myslela ze po 30 to bude naj obdobie a je tak, clovek je ako tak zaisteny, kariera rozbehnuta ( s malo materskou pauzou emoticon ) a dietko mi uz bude mat 3 roky ked mne bude 30, tak a mozem sa potom uz len zabavat emoticon pekna utopicka predstava emoticon emoticon emoticon emoticon
1. apr 2010 o 13:53  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
fotoportrét
fotoportrét
lucianka2
 baby to sú predstavy... A so štátnicami nerobte fóry... Mňa čakajú o necelé 2 mesiace... Dúfam, že to zvládnem... Nechcem ísť znova v septembri, lebo to bude tesne pre svadbou... emoticon emoticon
2. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš