Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
dnes ostatné dievčata nejako nedebatia. tak dík za pokec pupav_a. ja sa pomaly zbieram spať. neverím, že je koniec víkendu.
Odpovedať
ja to tiez balim...pa a dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska povedala kazdemu osobne, ze nechcu kvety, elbo nebyva doma, ze to nebude potom trepat odtial do Blavy a aj tak jej kopa ludi este kvety doniesla a ona ich aj tak poriadne nevidela a nic z nich nemala, ani nevie kde vobec skoncili, takze je to asi aj zbytocne niekomu neico hovorit :-) su proste ludia, ktori si tak, ci tak spravia svoje a nic s tym nespravime, ja len dufam, ze kedze je to uz tak neskoro v oktobri, ze uz malo ludi bude mysiet na nejaku kyticu, nejaka zbierka je urcite lepsia investicia, ale zas budem vymyslajuca nevesta, kaslem na to ;-)
Odpovedať
milujem ľudí, čo plnia iným priania :-D :-D radšej budem vymýšľajúca nevesta, jak nevesta vyhadzujúca kvety v hodnote xy tisíc druhý deň do koša.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby s tými kvetmi máte pravdu... škoda kvetov a hlavne peňazí.... je to síce pekné a dá sa povedať že je to určitá tradícia ale čo z toho? ja sí dávam kytice sušiť ale neviem si predstaviť, že 50 kytíc bude u mňa v spálni vysieť... uf... veď budem jak v kvetinárstve.. a ešte k tomu nie každé kvety sa dajú sušiť... možno to už aj každému trklo a nikto tie kvety nedonesie... ako mne by nevadilo keby som mala 10 kytíc ale 50 je už dosť... čo sa týka obrúčiek.. s nami je to hrúúúúza... boli sme na tom svadobnom veľtrhu a tam sme si skúšali ale no des... tie ktoré sedeli mne môjmu drahému nesedeli a tie čo sedeli jemu tak na mne vyzerali ako kus železa... ale nakoniec sme si jedny vybrali šak ešte uvidíme.... ja keďže mám krátke a úzke prsty nie každý prsteň vyzerá na mojej ruke dobre...ale fakt treba len hľadať... a hlavne treba mať riadnu trpezlivosť. :-N :-D :-D 8-)
Odpovedať
tak ja urcite planujem usmernit vsetkych nech kvety nenosia, aspon ludi co nam pridu zagratulovat z mojej strany...to nech fakt radsej donesu flasku vina :-D ale ako katharrina hovori, niektorym nevysvetlis a aj tak donesu, to milujem 8-( nechapem ze im nevadi, ze to mozem rovno supnut do kosa !!!
Odpovedať
Profilova fotka
to je normálne hlavne tí starší si nedajú povedať.. proste sú tak zvyknutí a hotovo ]-( ak chcú zbytočne vyhadzovať peniaze tak ťa to nemusí trápiť... len škoda tých kvetov.................. :-(
Odpovedať
hellou...nuz ja by som im snad povedala ze nech donesu ale nie drahu alebo velku alebo co... alebo by som kvety neriesila vobec...zase ked chcu vyhadzovat tak ich vec, ja si ich tych par dni uzijem, aj porozdavam, dam nasim, kajovej mame a tak... :-) len aby som si ich pamatala...raz som bola na svadbe kde nam potom dali tu istu kvetinu aj spat... :-) hehe
Odpovedať
to by tak sedelo na moju polovicku, ze ak by daval spoat dal by urcite tomu istemu tie co sme od nich dostali :-D k nam ked niekto pride, donesiel fasku alebo daco, vacsinou to ide do skrinky a ked zase mi niekam ideme odtial berieme, ja to volam putovne flase :-D az nato, ze keby mna nemolo, moj drahy by to vzdy poplietol a zobral flasu tym co nam ju doniesli :-N
Odpovedať
baby a kriz do kostola mate ? ci idete kupovat ci ako ? my nemame a co som videla predavat sa mi moc nepacilo zatial =-) lebo ja som skor v takychto veciach za jednoduchost
Odpovedať
krížiky idú mimo mňa. u nás také není :) jediné čo budem riešiť je asi obraz poslednej večere. btw budete si na stenu za hlavným stolom dávať nejaké čačky-mačky? lebo to bola tiež jedná z vecí čo mama začala riešiť, ale mne sa to veľmi nepáči, že srdiečko a do toho inicialy J + M
Odpovedať
pupav, mne krizik spravi ocko, on je velmi sikovny. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bambulena, my mame len malu hostinu, resp. veceru s najblizsou rodinou a predpokladam ze o 22.00 budeme vsetci doma, mame deti polovica z nas tak ich treba ulozit, takze u nas vyzdoba, unos nevesty, tancovacky a ja neviem co vsetko sa robi, odcepcenie, nic nebude, ani čačky mačky :-D a ja na to ani moc nie som... |-| reklamka, moj tatko tiez vsetko vyrobi, lenze z mojej strany je to asi tak, ze ja nemam ani krst a idem podpisovat dispenc - aby sme mohli mat svadbu v kostole, cize z nase strany to nik riesit nebude, tak som zvedava ze kto, lebo druha straha by sa rada do vsetkeho starala ale ked im das nieco vybavit nebude to ani za pol roka vybavene 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no s tým krížom ani ja neviem.. nepoznám nikoho kto by nám urobil krásny krížik a v tých obchod sa mi moc neľúbili ... baby nepoznáte niekoho kto by nám ten kríž urobil? za celkom normálnu cenu? a čo sa týka tých čačiek mačiek.. mne sa to celkom páči ale len také jednoduché.. za hlavným stolom by sme chceli len nejakú jednoduchú vyzdobu nejaké srdce z balónov alebo čo... ale nič zložité.. veď v jednoduchosti je krása :-N
Odpovedať
ved to ze aj ja chcem jednoduchy...videla som vdase take co sa mi zdali mooooc vycackane, vystredne alebo napadne alebo ako to mam opisat =-)
Odpovedať
pupav_a poslala som ti IP. pozerala si?
Odpovedať
hej hej lucka dik, len ja by som este jednoduchsie chcela :-N murinskeho poznam ;-) inak baby, teraz som nakukla do temy svadba 2011 tusim tam toho maju baby zariadene viac jak my :-D a mne budete rozpravat ze co uz riesim obrucky ze je skoro :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pupav_a lepšie neskôr ako nikdy. :-D ..ja sa musím sama krotiť lebo ja už by som mala všetko kúpené a už by som bola nedočkavá kedy príde ten deň D :-N
Odpovedať
asi majú ešte iniciatívnejšie mamy ako tá moja. jak hovorím, mama keby mohla tak aj koláče napečie... nechcem nič privolávať, ale... za rok sa vieš čo všetko môže stať?
Odpovedať
baby ale šak nie je to trošku skoro rok a pol riešiť svadbu? šak dovtedy sa toho môže zmeniť veľa. si môžem vybrať inu sálu, fotografa aj kameramana a čo potom so zálohou ked jej ju nebudú chcieť vrátiť. a to by som sa ani netešila. šak to je strašne dlho. no ale šak to je ich vec. som počula že aj šaty je najlepšie riešiť až 3 mesiace pred svadbou - že nebudeš sklamaná tým jak sa zničili ta ten čas a majú aktuálne šaty
Odpovedať
ja si to tiez hovorim, treba si uzit ze sme este slobodne a pripravujeme sa, rychlo to ubehne, potom ten den ze sup sup a koniec :-( hadam a pevne dufam ze v den svadby nebude neuveritelny zhon a stres a ze si to aspon stihnem uvedomit :-N inak my mame svadbu v piatok, este niekto ?
Odpovedať
to práve takéto rychličky robia stresy nám ostatným
Odpovedať
rychličky... najlepšie su také čo ešte ani frajer nepožiadal o ruku a už tu majú albumy :D
Odpovedať
no tak ja som tu videla aj baby co 3 roky dopredu chystaju svadbu :-p aj take co nie su zasnubene ale "ocakavaju" to kazdu chvilu resp aj take co ani priatela nemaju =-) no nic proti alebo ze by som chcela ohovarat ale to je uz trosku divneeeeeee nie =-)
Odpovedať
co? aky kriz? co za kriz do kostola? co to je a na co to treba? sorry, my chceme mat v kostole kvoli atmosfere ale neda sa povedat ze by som mala nejaky sense o tom co v kostole treba okrem dostavenia sa a povedania ano :-) pupava - aj my mame v piatok :-)))
Odpovedať
ja sa tomu tiez moc nerozumiem ale musite mat svoj kriz aby vam ho knaz pozehnal ci co...nech povedia baby co sa tomu viac rozumeju :-p
Odpovedať
ehm pupav_a... súhlas, je to podľa mňa nie trochu divné, ale úplne divné :-D ale ta... koľko ľudí, toľko názorov. bábenky asi nemajú čo robiť, tak si pripravujú vysnenú svadbu. každá máme iné záľuby. balli rada by som ti niečo k tomu krížiku, ale ja som to videla a počula o tom 1.x tu. u nás (ja som pravoslávna) stačí priniesť obrúčky, chustku na hlavu a toť vsjo.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som si vytvorila tiež album ešte pred tým ako ma môj drahý oficiálne požiadal o ruku ale žiadne prípravy som nerobila a ani nerobila stresy tým, ktorí majú svadbu skôr ako ja :-D :-D je pravda že sa všeličo môže zmeniť veď ja ešte teraz pochybujem, či máme správnu sálu a už máme zaplatenú zálohu, neviem čo budú robiť potom keď to budú mať naozaj organizovať... veď sa už ani nebudú tešiť balli: ten krížik je preto aby si mala pamiatku zo svadby je to taký zvyk, že manželia si donesú krížik, kňaz im ho požehná a oni si ho potom zavesia do svojho hniezdočka lásky 8-) :-D :-D :-D :-D je to taký symbol nového začiatku........
Odpovedať
no...mozno nas to naucia na tych predmanzelskych stretnutiach ci co...
Odpovedať
u nás takto funguje práve obraz poslednej večere. ten by mal byť aj na hostine za nami.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?