Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
to si myslim aj ja - hlavne nech je dobra zabava a ostatne sa ma pacit hlavne nam... a z coho si robila pierka? prezradis? ja som tiez rozmyslala ze sa pustim do takychto malickosti...cim viac bude hotove tym lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala som doma take leskle stuhy cim sa zvyknu darceky viazat,alb kvety tak som skusila a celkom sa mi to pacilo tak som si ich spravila 50 8-) ,aj ked ma uz prsty boleli :-N ale mam a mam skoro zadarmo ;-) pravdaze fialkovu s bielou som si spojila,este som rozmyslala ze tam popisem nase mena,ale uvidim,skusim jedno ze co to povie :-)
Odpovedať
u nas sa popolnocny tanec vola brautsky, vacsina az po nom sa nevesta prezlecie, pripadne aj pred nim.......a v pohode niektore tancuju do rana v svadobnych, daju si dole zavoj a pod......takze tradicie sa menia a dnes je to ludom v podstate jedno, zalezi na novomanzeloch:)
Odpovedať
musim aj ja nieco vymysliet s pierkami. Mame bielo-vanilkovu kombinaciu + na stole budu kalie v priesvitnych vazach, stopky maju zelene takze trochu to osviezi :) ozaj, mame dat drahemu uz aj usit oblek? alebo este pockat? ja neviem, pochybujem ze by on chudol a ked tak iba do brucha...nie je to este zbytocne? vy uz ste riesili partnerov oblek?
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame teda oblek vybraty ale este nekupeny, lebo priatel by chcel trochu schudnut, tak sa boji, ze potom nebude sediet a keby aj nechel, podla mna je to este skoro, co ak schudne nejak necakane alebo nebodaj pribere :-) urcite to vyriesime az niekedy v lete, alebo septembri
Odpovedať
Profilova fotka
my oblek pre zenicha mame uz 6 rokov :-D ,len ta svadba ne a ne prist :-p ,takze sa tam budu robit neake upravy,ale to iba koli zmene mody ;-) neaky vacok sa bude presivat a tak,ale velkost stale sedi 8-)nie ako u mna ]-( ,koselu a kravatu tiez uz mame,len topanky musime zohnat biele a rozmyslam aj nad vestou-teda uz asi iba nad farbou vesty-asi fialovu :-D :-D :-D
Odpovedať
no to moj drahy vylucne odmietol akekolvek farebne alebo vzorove vesty, takze ked dame sit oblek tak aj s vestou rovnakeho materialu :-) on je velmi vysoky a konfekcne velkosti mu vobec nesedia...nuz asi este chvilinku pockame teda... :-)
Odpovedať
balli : oblek mate usity max za 3 tyzdne, tak je este cas :) inak ja by som chcela pierka živé , najlepšie z rozmarínu :) len neviem ci sa mi podari zohnať tolko vela...
Odpovedať
janulienka121: jj som z Hrabovej :) resp. tak pol na pol z Hrabovej a Humenného :))))
Odpovedať
bambulena, janulienka 121 - baby, aj som tiez od Humenneho. kde budete mat svadbu?
Odpovedať
ja nie som velmi zastanca pierok, mamina to ale chce, ze sa to patri, takze iba o tom rozmyslam a je mi to uprimne jedno...skor si myslim ze to kazdemu zavadza a este ja som vzdy mala z toho blby pocit ze mi niekto saty prepichuje spendlikom...tak uvidime :-) ale zase toto nie je podstatna vec, takze sa nebudem kvoli pierkam s nikym hadat :-) ani s maminou co ich chce mat... :-)
Odpovedať
reklamka: my máme obrad na Hrabovej Roztoke práve, a hostina bude v Herľanoch, nechcela som žiaden kulturák, ani školskú jedáleň, tak som hľadala hľadala a našla Herľany. Vyzerá to tam fakt pekne, počula som, že aj dobre varia, tak som zvedava... Jedine čo, máme asi 120 ľudí a budu trošku rozdelení, lebo tam je akoby hlavná miestnosť tak cca pre 80ľudí a potom dve krídla, kde sa do jedného vojde okolo 40 ľudí. Snáď to nebude úplne od veci... Ty budeš mať kde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
bambulenka, ja budem mat prave v takom jednom kulturaku... :-) ale kedze nie som doma, nemozem chodit pozerat, s tymto mame skusenosti, tak sme sa rozhodli, ze ideme do toho... 8-) rozmyslala som aj na karpatiou v he a oazou vo vranove, ale oaza sa mi nepaci a karpatia, ta je uz urcite razerezrvovana.
Odpovedať
zarezervovana... :-)
Odpovedať
ja som tiez mimo domova, ale na sale mi celkom zalezalo, tak som pozerala x fotiek zo svadieb a hladala kastiele aj v cechach (kedze priatel je cech) atp. na herlany som narazila tu asi len 2x vramci diskusie a tusim v jednom albume, comu sa teda celkom divim, lebo terminy maju poobsadzovane uplne. my sme chceli v septembri, boli sme tam rok dopredu, a uz bolo volno az na 9.10.iba okuknut sme to boli z leto, kedze sme to mali cestou na spoluziackinu svadbu. a sme sa zhodli, ze to je super :)
Odpovedať
tak blahozelam k vyberu. snad aj my este pojdeme pozriet nieco... ale tamto mame aspon zarezervovane, ak by sme nic lepsie nenasli. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte viete čo je zákon schválnosti? to, že keď sa tu nachádzam ja ste tu len 2-3 a keď som s priateľom tak zapíšete aj 4 strany :-D :-D :-D :-D šikovnice jedni.... x-) x-) x-) Bavili ste sa o svadobnej ceste tak aj ja sa chcem podeliť s vami... my vôbec nevieme či vôbec tú svadobnú cestu robiť... je to predsalen v októbri a vtedy už nebude moc teplo... no ale chceli by sme ísť do Francúzka alebo do Tatier to sa ešte uvidí a potom v lete po štátniciach niekde do exotiky... :-D :-D júúúj sa teším.. no šak uvidíme, koľko a či vôbec budeme mať peňazí..... 8-) my chceme oblek pre drahého zháňať kedysi v lete... miláčik nie je nároční on by si obliekol aj šušťáky :-D :-D pohoďák jeden ]-( šaty sú už problém ale to sa vyrieši po veľkej noci hadam...takisto sa nechcem prezliekať veď vydávať sa budem len raz(dúfam) :-Dtakže si chcem svoje šatičky užiť veď už ich nikdy na seba nedám... svadbu budeme mať v kulturáku takže si budeme výzdobu robiť samy a už sa na to teším... nechcem to prehnať niekedy je menej viac...a je to omnoho krajšie ako vyčačkané priestory...budeme mať žlto-červenú výzdobu, aj pierka budú žlto -červené a aj kytica a vlastne všetko... veď to poznáte :-N
Odpovedať
ahojte, ja som mala na plane svadbu az v roku 2011 a behom jedneho dna sa to zmenilo na 23.10.2010 :-) Za den som objednala restauraciu,hudbu a uz aj alkohol je nakupeny. Zatial nemam nic ine.
Odpovedať
uff, lan, si mi vyrazila dych.....my mame tiez vymysleny tento datum. kostol vraj staci tri mesiace pred svadbou ohlasit. tak mi povedala kamoska, co ma svadbu v auguste. sa teraz zacinam obavat, ci sa nam ten datum podari. ale citam, ze este take velke salove veci nemas objednane. PS: ani neviem, ako som sem zabudlila.....asi zhananim ponuk sal na svadobne hostiny.....a je mile byt v skupine, kt. planuju to iste, co ja :) lan, my stale zvazujeme, ci velku, abo malu svadbu, tento tyzden chceme pozistovat, ci je nieco volne na ten termin a od velkosti a ceny sa odrazime. ale tiez podobne hosti. len ja by som asi priatelov chcela mat pri sebe uz od zaciatku :) a inak ste v psychickej pohode? lebo ja som, ale.....dokedy? :-D
Odpovedať
margaret, tie sustatky spojene s tvojim milym a mojim milym su mi velmi blizke :-D :-D a ja si urcite chcem dat usit saty, velmi jednoduche, cela svadba by taka mohla byt. hlavne, nech sa nam dvom a ludom paci :) a tak uvazujem.....mile mi pride tie saty opat vytiahnut v case krizy, ked si clovek potrebuje pripomenut krasne chvile :-) a uvazovala som aj nad tym, ze biela sa da prekryt nejakou farebnou cipkou, pripadne niecim jednoduchym a saty vyuzijem aj na ples :) a k svadbe: ja by som na svadobnu dovolenku velmi rada sla....my mame vysnivany majak.....uz z cias, co sme spolu zacali chodit a co som videla utesy a zapad slnka nad atlantikom v norsku na vlastne oci......tak nech aj fuka, nech aj prsi, pojdeme aj po dazdi, ale budeme spolu a vychod slnka aj o tretej vstat. a ja som tiez za hory :) priatel ich miluje, ale svadobne nie, lebo to by sme vraj museli chodit po horach a turach a to on neplanuje 8-) betar :-D och, riadne sa na vsetko tesim.....sa uz opakujem, ale........ musim! uz koncim :) prajem vam vela sil, trpezlivosti, ale hlavne lasky :-) +
Odpovedať
Profilova fotka
majdus to s tým majákom je celkom dobrý nápad...ja by som tiež chcela pozerať západ alebo východ slnka ale ten môj drahý asi bude chceť byť len v posteli :-D :-D :-D :-D niežeby ja nie...ale veď vieš... chlapi sú predsalen chlapi.. im romantiku nevysvetlíš :-N pre nich je romantická posteľ nanajvyš :-x
Odpovedať
Caute zeny ! nejak tento mesiac upada, tak tu ozivme debatu zase :-D inak, my tiez oktober, ale len mala svadba, cize ziadne vyzdoby, polnocne saty a podobne sa nekona :-p ale kostol, saty, fotografa, oblek mame, obrucky su v stadiu riesenia :-p kde bude posvadobna vecera, nad tym este dumam :-p a na svadobnu cestu nejdeme, ale na predsvadobnu v septembri, aspon nemusim riesit opalenie, bude isto :-)
Odpovedať
pupav, my budeme mat tiez mensiu svadbu... a ta svadobna cesta pred svadbou je celkom dobry napad. :-D
Odpovedať
no najprv bola vybavena dovolenka a potom ze co ta svadba, dame ju buduci rok ? ze oukej..a potom, ze ved spravme len malu svadbu ( mame rocneho syna, takze ake coro moro uz robit ) tak ze spravme tento rok, a ze kedy ze v oktobri tak ze oukej :-D a je to, ziadne zdlhave pripravy...reklamka kde mate hostinu ? my budeme cca len 15 ludi tak zvazujem ze kde...
Odpovedať
reklamka a co sa tyka tych topanok, neviem stale ci do toho ist...pisala som este jednej kamoske co zila v usa co si mysli o tom, tak cakam co napise...ale hadam ze povie ze su prave, lebo ich chceeem :-p tajne verim :-D
Odpovedať
daj potom vediet, budem cakat. ja som si uz aj vybrala. :-D my budeme mat v takej malej sale.
Odpovedať
a ktore si si vybrala ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, neskôr, ale pridávam sa k "októbrovkám". :-) Pozerám, že je nás tu viac, ktoré budeme mať menšejšiu svadbu, nás bude dokopy 10. :-) Bude to o takom menšom posvadobnom posedení, máme zajednaný krásny salónik v jednom hoteli v KE, objednali sme si tam aj apartmán na noc pred (keďže nie som z KE a potrebujem byť skoro ráno u vizážistky :-p ) a noc po. Čo sa týka príprav, nejak som sa rozbehla a už mám dohodnutú vizážistku, z bižutérie mám všetko (chýba iba náramok), kúpené je aj komplet svadobné spodné prádlo, objednané botičky, šaty sa začínajú šiť v apríli (látka je už na ceste), dnes som si kúpila vlasové clipy... :-) Pre môjho drahého nemáme nič, vraj má čas a mám si nakúpiť teraz všetko ja, aby som mala potom nervy už len na nakupovanie jeho vecí. :-D A pomalinky začínam škbrliť vecičky na výzdobu, tá bude bielo-bordová. :)
Odpovedať
Profilova fotka
A skoro by som zabudla na jednu z najdôležitejších vecí... naše nádherné obrúčky sú už doma, kúpili sme ich na výstave v KE s 20% zľavou. :-) Plus zajtra v reklamke objednávam svadobné ŠPZ s našimi menami, návrhy sú doma a vyzerajú super. :-)
Odpovedať
janina, vitaj a gratulujem k super vybavenym veciam...tusim mas toho fakt dost... ;-) ja mam otazku na vas vsetky - sice je o tom zvlast tema ale nas je tu menej tak sa o tom lahsie pise - planujete si niektora objednavat saty od cinanov?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?