Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
sveta4 : aj ja mám 16teho :)
Odpovedať
bambulena : ja si trochu lamem hlavu na svadobnou cestou. Chceli by sme ist k moru ale vybavenie novych dokladov trva az mesiac...neviem ci to nepresunieme na zaciatok leta :-| ale je mi to luto, lebo som chcela ist hned
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: dakujem :-) my ideme na svadobnu cestu hned stredu po svadbe, t.j. 20.10.. zvolili sme exotiku a kedze sme v zahranici a tu to tak chodi, robime to tak aj my ... je to ale hlavne kvoli dovolenke, ktoru si precerpem kvoli vybavovaniu svadby a takto viem, ze mi na svadobnu cestu daju volno. keby sme to prelozili na neskor,mohol by to byt problem. bambulena: tym hore som ti vlastne zodpovedala otazku, ano, my ideme na svadobnu cestu hned po svadbe. kamila.k: je nas tu viac na 16.10. :-) inak...ja idem na stare doklady, "na mene nezalezi" ;-) a navyse kedze nie som na SK, tak sa tomu nemienim venovat kym nebudem doma trosku dlhsie, alebo to spravim cez ambasadu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som tiez oktobrova :-D 9/10/2010 chcela by som sa vas spytat aky mate nazor na to ak sa nevesta neprezlecie po polnoci do popolnocnych? vadi to , je to voci bontonu alebo je to len SK taky zvyk?dakujem
Odpovedať
ahoj monikapaal, máme rovnaký termín :) myslím, že dnes to už je celkom jedno :) Ja sa napr. plánujem prezliekať na redový do kroja a potom sa zase navliekať do svadobných... to ne, ja budem mať isto nejaké iné šatičky. ale pokiaľ nebudete mať redový tak si myslim, že to ničomu nevadi :) ad či je to zvyk len na SK, musím povedať, že asi nie, v čechách sa tiež prezliekajú nevesty po polnoci.
Odpovedať
monikapaal: podľa mňa je to taky symbol...ze po polnoci sa stáneme vydatými žienkami...preto aj to odčepčenie. je to ale iba tradicia. no na druhej strane je to možno príjemné, lebo v šatách budeš celý deň, a takto sa skočíš na hotel osprchovať a dáš iné, pohodlnejšie šaty :-)
Odpovedať
kamila.k - u nás sa odčepčenie netraduje a pravdupovediac, tu som sa stretla 1.x s tým, čo som bola na svadbách na východe tak sa proste nevesta prezlečie do kroja alebo červených šiat cca o polnoci a ide sa rovno na redový.
Odpovedať
ano máš pravdu, všade je to inak...nezáleží ani tak od miesta ako od rodiny. ja som som zase nevedela o redovom...som sa s tym stretla len raz :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam za odpovede v zahranici som sa s tym este nestretla teda tu v Grecku je zvykom zhodit po polnoci en spodok siat :-) a potom su z toho take mini svadobne saty uprimne povedane ja si aj kvoli tomu prezliekaniu vyberam skor pohodlnejsie saty aby som sa potom nemusela prezliekat popripade len odopnem vlecku a je to :-D
Odpovedať
Ahojte Termin mame tiez na 9.10. Ja osobne saty na prezlecenie nebudem mat, len pre istotu si jedny spolocenske vezmem,ale iba pre istotu, keby sa neviem co udialo...planujeme mat odčepčenei ako vrchol svadobneho programu (budem v kroji) a potom sa prezleciem spat do svadobnych. vybrala som si take lahke prijemne, verim,ze sa v nich budem dobre citit hoci aj do raana.
Odpovedať
Profilova fotka
monikapaal a lin123: ja si tiez myslim, ze je to len a len na vas, ci sa prezleciete alebo nie. je to vasa svadba, takze predovsetkym vy by ste sa na nej mali citit dobre...ci uz v svadobnych alebo popolnocnych satach.
Odpovedať
Profilova fotka
lin123 tak to som rada ze nebudem jedina nevesta 9/10/2010 sama v svadobnych satach aj po polnoci ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, clovek vybehne na dve hodiny mimo a vy tu toho postihate :-) my po svadbe nepojdeme na cesty lebo ja mam na jar statnice a musim sa venovat skole, ale potom pojdeme za exotikou, mozno na hawaii a ked to nevyjde tak rozmyslam nad tichomorim - fidzi alebo podobne :-) a hlavne musim sa pochvalit - mam svadobne boty!!! prave som ich kupila, idem vyskocit z koze, su biele ale nie uplne jasne a snehovobielo takze bude prakticky jedno ci budem mat biele alebo slonovinove saty, budu sa hodit k obom a su straaaaasne vysoke kedze ma drahy 2.05 metra, maju az 11 cm, z toho 1cm podrazku a podrazka je uplne krvavo cervena...no som happy, limit na body som mala tak v duchu 60 eur a tieto stali 43, takze super... no a este k dalsim temam co tu citam - ja tiez zvazujem ze sa prezliekat nebudem...chcem si saticky uzit :-) ozaj, ste tu niektora co mate svadbu v piatok ako ja?
Odpovedať
balli: ja som uvažovala o piatku, ale vzľadom k tomu, že polovica ľudí bude cezpoľných/cezhraničných, tak to by bolo nereálne. neverím, že by si všetci kvôli mne brali 2 dni dovolenky.
Odpovedať
no my mame ludi z prahy, je ich 8, ale kazdy povedal ze rano vyrazia, v BA maju rodinu takze s tym nebude problem a este budu radi ze na vikend mozu ostat s rodinou...ja som vzdy chcela v piatok a najprv ma stvali niektore poznamky od kamaratov ze si musia brat dovolenku, ale potom som sa nad to povzniesla a ved je to nasa svadba, keby som ju chcela mat v stredu tak je to cisto moja vec a myslim, ze je to iba o charaktere kto pride a druha vec je ze je to poobede o stvrtej, myslim, ze ludia co nepojdu na hostinu sa uz mozu vypytat z roboty aspon prist zagratulovat a vsetci robia v starom meste a bude to v starom meste v kostole takze sa ukaze :-)
Odpovedať
hm, tak to my mame praha - hrabová roztoka... to je tak na 11 hodin cesty podla predpisov, to by na tej svadbe všetci chcípali na stoličkách :D
Odpovedať
no jasne :-) zase kazdy to musi trochu prisposobit aj svojim pomerom :-) chapem to... :-) este furt som v euforii z tych svadobnych topanok...presne vidim ako na mna mamina kuka z tej vysky opatkov a tuka si na celo ze v tom ist nemozem (lebo boty su extra moderne) a ze nevydrzim lebo su vysoke...aaach :-)
Odpovedať
balli, gratulujem k topankam... prezrat, kde si si ich kupila, lebo ja som zufala... a ako si ich opisala, tak to su topanky mojich snov a k tomu budem mat cervenu maslu na satach, tak aj ta podrazka by sa mi hodila... fuuuuu, sa mas, ze uz mas topanocky... 8-)
Odpovedať
:) mamina to prežije, keď to ty prežiješ :) ja už neriešim, že z jakých mojich výmyslov si mama bude hovoriť, či som normálna :D napr. ja chcem farebne topánky, zelené alebo červené :))))) a gratulujem balli, uplne chapem tú radosť, lebo viem jaký mám problem kúpiť topánky na bežné nosenie, a nie to ešte na takú megapríležitosť. ejha pozerám, že nemáš album, som Ti chcela povedať, či nehodíš foto :)
Odpovedať
asi si ten album urobim, aspon budem vediet co mam a mozem sa aj pochvalit :-) cez vikend na tom zamakam. ja som ich kupovala aj preto ze su to topanky nielen svadobne ale mohli by sa nosit aj normalne...ziadne remienky a spicky a goralky a lesk...su to lakovky s malou sponkou a vysokanske...dam do albumu na vikend. Reklamka - kupene su praveze v uplne obycajnom obchode - Danea, nova kolekcia. a su take ze keby som aj naaaahodou zmenila nazor alebo nasla este lepsie tak ich mozem mat aj na normalne nosenie - ja cez tyzden v robote som aj tak stale vo vysokych botach, akurat na vikend mam tenisky aby som zase nemala uplne zdeformovane nohy :) bambulena ja som inak rozmyslala ze ak nenajdem pekne biele tak urcite budem mat farebne...bud ostro ako ty ze zelene alebo cervene alebo telove semisove...take su tiez krasne...
Odpovedať
balli, ty si anjelik... dakujem, urcite sa tam skocim pozriet, mozno aj ja nieco najdem... ;-) :-D inak vikend sa blizi, tak si ho vsetky uzijte... :-N
Odpovedať
No problem, mali ich aj v sedom :-) sede boli tiez kraaaasne :-) ved su to len boty, mne nevadi aj keby sme mali kazda tie iste ;-)
Odpovedať
Ja budem mat svadbu na vychode, tak by nas urcite nikto spolu nevidel... :-D
Odpovedať
no takze vyriesene :-) keby sme aj mali cokolvek rovnake tak to vooobec nevadi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... sa tu nejak rozrastame :-) vsetkym chudnucim nevestam drzim palce ;-) a ostatne len tak zdraviiiiim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikapaal: ja sa teda tiez nechem prezliekat, 1.nemam cas hladat dalsie saty a 2.ked uz ich mam, nech si ich uz uzijem. bambulena: my chceme ist na dovolenku este pred svadbou, kedze studujem a po statniciach pojdeme v lete zas, to uz budeme mat viac volna a mozno popracujeme na babatku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) ranecko kolegine ;-) ani vas nestiham citat :-D moja svagrinka tiez nebola po polnoci prezlecena,a dokonca aj redovy tancovala v svadobnych ;-) -nik to nekomentoval :-) bali-ty mas v plane ake saty ked s cervenou podrazkou topky?teda tu Tvoju radost si tu tak popisala ze sa normalne tesim s tebou ;-) :-) ja som chcela povodne s kombinacu biela-cierna a este aj take bomby saty som nasla 8-) ,ale neak som sa zamilovala do fialovej x-) ,ale aka som si bola ista bielou-teraz som rozhodnuta pre hociaky bledsi otien len nie biele :-N
Odpovedať
Ahoj bambulena, Ty si z Hrabovej Roztoky? ja som z Ruskej Bystrej, tak to som ostala milo prekvapena, ked som citala tvoj prispevok.
Odpovedať
ahoj lelien - saty farbou slonovinova kost, smotana alebo nieco take, ale bielymi tiez nepohrdnem. Ale nejake moderne a ta podrazka ani vidiet nebude, saty budu dlhe, len sa mi paci ze su velmi vysoke takze budem dobre vyzerat pri drahom a tiez su take ze sa daju nosit normalne na akcie, nie su to take klasicke svadobne :) a ty si pozerala fialove saty? myslis svadobne? teda ja som za akekolvek, myslim, ze je to vylucne na neveste, mam po krk veci ako: vy to budete mat v piatok? to je cudne...ty chces velke saty? to je cudne...vy to budete mat v kostole? nie na zahrade? to je cudne... no comment...proste je to den nevesty a zenicha a keby isli aj vo vreci zemiakov tak je to ich vec... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no fialove chcem mat popolnoci,ale svadobne v kombinacii s fialovou-este som nevidela,ale vidis,super napad 8-) ;-) a ja si topky tiez chcem kupit take aby som ich mohla potom ponosit-len ja si nemozem kupit vysoke ,lebo Ludko je iba o neakych 5cm vyssi :-| ja som si vcera porobila pierka,zatial 50-snad mi to staci :-) a uz vymyslam neaky dobry text na oznamka :-) a inak ja neriesim co si kto mysli a nastastie sme uz akoby svoji-takze nam dotoho "mudrat" nik nebude moct ;-) ,ja mam nato taky nazor: sto ludi sto chuti!-kazdemu sa paci nieco ine,ale hlavne je to nasa svadba-tak tam bude hlavne to co sa paci nam,som zmierena s tym ze neexistuje take ze sa bude vsetko vsetkym pacit,chcem sa postarat oto aby boli vsetci spokojni-vela jedla,pitia a dobra hudba to zaruci ;-) 8-) snád´ :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?