Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, sú tu nevestičky, ktoré budú mať svadbu v roku 2012 z Michaloviec a okolia??? Ako ste na tom s prípravami, treba už začať vybavovať sálu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jasin pokial ide o Siravu, tak okruhle stoly maju: Hotel Glamour, Juliana, Penzion Terasa, Kamenec, nemaju ich na Merkury - aspon ked som bola naposledy na svadbe, tak neboli - to bolo rok dozadu, potom na Vojenskej zotavovni neviem, zeby nieco take mali.. no a na Felicii robia zatial kombinaciu okruhle a dlhe, kedze maju len 2 okruhle, ale planuju nakupit.. uz v juni buduci rok tam budu mat svadbu len s okruhlimi stolmi, takze odvtedy budu urcite robit aj cisto okruhle stoly.
Odpovedať
@jasin no my to budeme mať na Terase preto som ti o tom napísala tak konkrétne :-) a oni majú napr okrúhle stoly...aj nám stačí také menšie :-)
Odpovedať
@kittykittyke Dakujem :-) O terase som vedela aj ja.. A Glamour je ten novy na Kamenci ze? :-N Podla mna je to strasne velke.. @fergie1 Na terase som bola pred rokom na svadbe a cely vecer mi padala sanka :-N perfektna obsluha organizacia, uzasny pristup :-) preto tam chcem mat svadbu tiez len este nevieme kedy :-)
Odpovedať
Inak svadobne fotenie kde planujete? Podla mna muzeum zemplinske, fonatana na namesti to ma kazdy :-| je to pekne ale ale.. Poznate nejake menej zname ale krasne miestocko?
Odpovedať
ahoj..som rada, ze som tu nasla taku temu. My budeme mat svadbu v juni 2012 na Hoteli Merkur.
Odpovedať
@katuska52 vitaj :-)
Odpovedať
@jasin vdaka :-)
Odpovedať
Inak este otazocka kde planujete kupovat topanocky alebo viete kde maju biele nekozenne uplne hladke s uzavretou spickou? :-N trochu narocna som ekdze ich potrebujem na "dalsie spracovanie"..
Odpovedať
@jasin tak to sa teším, že organizácia bola super :-) a fotenie určite nie v muzeu alebo pri fontáne...nás chcel fotograf v nejakej starej budove a tak, ja by som chcela nejaké v zarastenom lese ale ak bude pršať tak netuším...bolo by dobré nejaký plán vo vnútri :-)
Odpovedať
@jasin no v michalovciach nenájdeš....a v košiciach (prešla som celé mesto, aupark a optimu) som bola kupovať teraz biele topánky na ples ale strašne slabý výber...ale ja som chcela sandálky, aby mi držali na nohe :-) ak chceš lodičky tak možno nájdeš aj podobné ako máš v albume...je málo tých bielych topánok všeobecne :-(
Odpovedať
@fergie1 ja si dam topanocky vyrobit teda dokreslit :-) preto chcem jednoduche biele- a zacinam mat pocit ze to bude hruuza zohnat nieco take ako chcem a este i na moju nohu..
Odpovedať
@fergie1 inak uz si bola v ke v auparku? oplati sa tam ist?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jasin no bude to ťažké zohnať...málo je tých topánok :-/ a v auparku je podľa mňa dosť málo obchodov, zatiaľ však nie sú vraj všetky otvorené ale väčšinou sú tam také luxusnejšie ako v optime...ja som si kúpila jednoduché sandálky teraz na ples a uvažujem, že ich použijem aj na svadbu s tým, že k nim pripnem nejaké kvetinky alebo mašličku fialovej farby :-)
Odpovedať
@jasin a to kreslenie topánok koľko stojí? a kde si to dávaš robiť? ešte som o tom nepočula...:-)
Odpovedať
@fergie1 ja som v auparku ani nebola a fakt sa tam asi neoplati ani ist vela ludi vravi ze je to o nicom.. |-| Kazde topanocky sa daju skraslit atak vyuzit na viacero prilezitosti.. a k topanockam mam znamu ktora kresli tricka, saty atd jednoducho textil a sem tam spravi aj zo starych topanociek "nove" a vraj farby na obycajny textil drzia aj na topankach cize chcem to skusit :-) ale cenu netusim |-|
Odpovedať
baby nepoznáte nejakého cenovo dostupného veterána v okolí Michaloviec?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@anjelica tiez rozmyslam o svadbe bud na sirave alebo na vinnom. budeme mat okolo 80 hosti (teda tolko by sme chceli). rozmyslame nad hotelom jazero na vinnom alebo nad tou terasou, lenze ako bolo kusok vyssie spomenute, tak navysuju ceny... uvidime :-| ale mna by zaujimalo to jazero. bola si tam na svadbe ty alebo kamoska tam mala? ako tam bolo? aky pristup mali, jedlo a tak...
Odpovedať
@fergie1 co sa ti nepacilo na jazere?
Odpovedať
@evkag kolko vas vyjde ubytovanie? my budeme potrebovat cca 20 az 25 ludi ubytovat
Odpovedať
@malamargotka mozes mi prosim ta poslat link do IP na Motel? aj ked pozeram, ze ty mas svadbu az v oktobri a ja by som chcela 30.8.2013 co je piatok 8-) mozno budu mat volne
Odpovedať
@fergie1 mozes mi poskytnut recenzie na terasu? aki boli pri vybavovani?
Odpovedať
@burelka a kde to chces mat na vinnom? @oli_ mam spoluziaka, ktory ma cimbalovku... su uplne fantsticki. je sice z popradu, ale chodia hrat svadby kdekolvek. mozem ti poslat kontakt cez IP na stranku. mylsim, ze by si sa s nim dohodla aj len na redovom... @kittykittyke alkohol chceme vlastny. draheho oco ma demizony palenky :-) tak naco to budeme kupovat a vino chceme z orechovej - fantasticke ;-) co sa tyka kolacov a ostatnych veci som este neriesila. zistujem ake su ponuky z jednotlivych zariadeni. zatial co mi prisli odpovede tak hotel jazero, penzion dolina a terasa...
Odpovedať
@guiseppinka no jazero neprichádzalo veľmi do úvahy, keďže sme rozmýšľali nad sobášom vonku a v čase sezóny by to tam nešlo :-) inak zdá sa mi, že som videla penzion na Vinnom v realitách na predaj... :-| na terase boli veľmi ochotní a milí, no uvidíme ako to bude na svadbe...dúfam, že sa bude dať s nimi dohodnúť aj na mojich nápadoch lebo bližšie sme ešte nič neriešili...len také základne ale v podstate sú ústretoví :-)
Odpovedať
@fergie1 no to som si vsimla, ze jazero je na predaj. aj na ich stranke to maju. ale zatial ziadny problem s nimi nemam co sa tyka mailovej komunikacie... uplne ustretovi a vobec sa netvaria, zeby to mali predavat... skor by som povedala, ze som prekvapena z terasy ked som citala prispevky o tom ako sa zachovali... vy ste sa kde nakoniec rozhodli? vidim to tak asi, ze cez velku noc budeme behat po sirave a vinnom a zhanat nejake zariadenie, ktore sa nam bude pacit a nebude to az tak vela stat. na vinnom je este aj nejaky iny penzion okrem jazera a lucusa? lebo aj tam som pisala a neodpovedali zatial stale....
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no my mame rezervovane to jazero tak teraz ste ma trocha vystrasili s tym predajom :( dufam, ze nebude dajaky problem...
Odpovedať
@burelka vyzera to ta pekne, aj ubytovanie je celkom v pohode cena... my tiez nad tym zvazujeme, ze by sme to chceli tam, lebo sa nam paci vinne viac ako sirava. dufam, ze ten predaj nechcu robit teraz, lebo nerada by som bola keby mi povedali pol roka pred svadbou, ze terminy padli... kolko ludi planujete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no to by bol velky pruser keby nam to zrusili... planujeme tak 70 ludi a chceme to tam aj preto ze potrebujeme vela ludi ubytovat tak dufam, ze to bude ok... asi tam budem volat a prezistim ci je vsetko ok
Odpovedať
@burelka no sak ved to, ze aj my potrebujeme cca 20 az 25 ludi ubytovat a tam je najlepsie cena asi. potom daj vediet, ze co si zistila...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka ok, dam vediet ked nieco zistim. A ako to vy butede robit s ubytovanim? Budete to hostom platit? My sa stale nevieme rozhodnut ze ako... kedze nasi hostia budu z daleka budu tam musiet byt 2 noci... ci im zaplatit iba tu jednu svadobnu alebo ziadnu a iba uplne najblizsej rodine zaplatit ... alebo ako... lebo tak 30 ludi na 2 noci to je dost penazi :/
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme sa rozhodli, ze svadobcanom noclah platit nebudeme! ked sme sli my niekam na svadbu, tak sme prespavali kde sa dalo a nejak sa o nas nestarali. preto sme usudili, ze kto chce nech si zaplati noc a my este zabezpecime ranajky a bazen po svadbe. a kto nechce tak si pojde domov. Prv sme rozmyslali nad autobusom, ale robit 4 cesty z MI do KE je strasne vela. Svadba bude na Juliane a ceny su tam primerane, tak nech sa kazdy zariadi ako chce, vedia o svadbe rok a pol dopredu, tak si snad na noclah usetira :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?