Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, sú tu nevestičky, ktoré budú mať svadbu v roku 2012 z Michaloviec a okolia??? Ako ste na tom s prípravami, treba už začať vybavovať sálu? :-)
Odpovedať
@fergie1 no,ja som sa rozhodla pre klasiku pre Motel a to je zlta....,,fialova je tiez pekna,ale je jej uz dost a cyklamenova so zelenou co je teraz in..,,sa mi nepaci...ale teraz co vsetko nakupujem,tak len v bielej farbe..
Odpovedať
@anjelica no žltá je super dá skombinovať skoro s každou farbou...aj v albume mám kombinácie žltej :-) no fialová sa mi nepáči taká tá svetlá čo letela ale tmavá fialová...taká do slivkova :-) a keďže je tmavá rozmýšľala som nad kombináciou s cyklamenovou alebou ešte inou farbou...no naozaj neviem ako sa nakoniec rozhodnem :-) lebo tam na Terase je to také do hneda a nehodí sa tam každá farba...:-)
Odpovedať
ahojte. Takisto budem mat svadbu na zemlinskej sirave v juli 2012 - Juliana. Co sa tyka hudby , dostala som odporučanie od DJ Robina na dj-a Valentina Kristofa - prosim vas mate s nim niektora skusenost? a dalsia vec o ktorej by som sa chcela poradit je hudba v kostole (vo farskom napr) - nemate niekto tip na nejake huslove trio, ktore by dokazalo nieco romanticke zahrat, a takisto ci by mi v kostole vedeli v tomto vyjst v ustrety resp ake mate skusenosti vy? dakujem vam za pomoc a pekny den prajem
Odpovedať
@oli_ ahoj :-) som rada, že nám tu pribudla ďalšie nevesta :-) no my sme tiež chceli Dj Robina ale on v lete hrá na kamenci a kade tade ...takže leto automaticky zamietol keď sme mu volali...a toho Krištofa nepoznám ani z počutia takže neviem...s tým troom ti nepomôžem to neviem ako sa rieši v kostole my tiež niečo podbne plánujeme (asi flauty a tak) ale ešte sme sa na to nepýtali...
Odpovedať
@sunnyflower dj Fera nepoznám...a ako ste pokorčili v prípravách? :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, tiez chystame svadbu, rozmislame nad Penzionom Anima na Sirave a Hotel Felicia. Vitete o nich nieco? :)
Odpovedať
@zaba85 ahoj kamaratka mala svadbu na Felici tohto roku v auguste a je tam velmi pekne,len podla mna pre maximalne pre 60/70 ludi..,ale inak bola spokojna,s jedlom,vyzdobou..
Odpovedať
Dakujem, viac ludi ani nechcem,no uvidime kolky sa rozhodnu prist :) cize varia dobre, vyzdoba sa mi zda byt drahsia ale to je asi vsade tak... neviem sa este rozhodnut meszi salou.....:(
Odpovedať
@zaba85 na tom penzione Anima som bola párkrat v lete a pekne tam je :-) ja by som ju brala :-) a hotel felicia netušim ako teraz vyzerá ja som tam bola naposledy asi pre 4 rokmi a to vtedy vyzeralo zle...
Odpovedať
ahojte. Este s jednou vecou(no nateraz s jednou :), je toho este dost) by som potrebovala poradit. Hudbu budem mat cely cas dj-a, a na polnoc si chcem zavolat ludovy subor na zacepcenie, aj muzikantov na redovi a proste ludovu vsuvku tak na cca hodku, hodku a pol. Otazku mam taku, ci si myslite, ze môzem mat cervene saty na redovi namiesto kroja - ked ma budu zacepcovat dievcata v kroji, a odkial budem mat tu šatku na hlavu - to mi daju oni, alebo si musim priniest cervenu k satam, alebo ako sa to vlastne robi :( A videli ste uz na svadbe FS vranovčan, alebo FS zemplín, lebo nad nimi uvazujem. vopred velmi pekne dakujem za pomoc a pekny den vam prajem :)
Odpovedať
@oli_ ahoj minule som bola na svadbe kde zacepcovali nevestu dievcata zo Zemplinu a bolo to velmi pekne, ale ako vsuvku som ich nepocula spievat a hrat. ale urcite budu dobri..a ten kroj - podla mna ho mat nemusis ja osobne nebudem mat cepcenie lebo nie som v subore a nevidim dovod preco by som ich mala volat( redovy budem mat nutene, lebo ho nemam rada a najradsej by som ho nemala ale je to tradicia, a budem v cervenych satach) . Pocula som aj, ze mladuchu cepcia aj slobodne dievcata co su na svadbe, ale nikdy som to nevidela. A teraz prichadza moja otazka: Naco sa vlastne nevesta cepci?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj @malamargotka. dakujem za prispevok. oslovila som aj zemplin aj vranovcan, zatial nemam rezervovane, len tak pre info, zemplin stoji cca 350, vranovcan podla toho kolko ich pride od 170. Neviem stale ci to mam vôbec riešiť alebo nie. redovy tanec chcem urcite, to sa mi od detstva velmi paci na svadbach - ta hudba hlavne :) a budem mat hosti z ba, tak som chcela aby mali nejaku echt vychodniarsku vsuvku, tak preto rozmyslam o tom cepceni, lebo neviem si predstavit odkial by som inak zohnala muzikantov vyslovene iba na redovi - ked inak celu noc budem mat dj-a a oldies party..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, my to mame v septembri na Vinnom jazere. Neviete poradit z okolia MI nejakeho kameramana? Ale nie draheho, zakladam si hlavne na fotkach video chcem len nech je to natocene :) dakujem
Odpovedať
@oli_ aha skus nejaku cimbalovku mozno budu lacnejsi ako Zemplin,,,zda sa mi to dost drahe iba nato, ze pridu o polnoci hodinku zahraju zacepcia a idu prec...
Odpovedať
@burelka ahoj my budeme mať napr. videobrasil.sk z trebišova :-) pozri si videá možno sa ti budú páčiť :-)
Odpovedať
Ahojte my planujeme 2012- pravdepodobne na Terase na luci ;-) pozname tie priestory ale stale vahame s terminom a kedze planujeme pekne oblubene datumy tak pochybujem ze sa k tomu dostaneme |-| ale neveite ake su tam ceny? kedy cca treba zacat vybavovat salu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, hlavne septembrove :) nas datum svadby je 22.9.2012, miesto Hotel Glamour.. citala som vase nazory na neho.. tiez sa mi na prvy pohlad zdala suma, ktoru si zapytali vela.. vlastne, stale mi to pride vela.. ale ked som si to porovnala aj s ostatnymi ponukami, ktore sme si presli.. a s tym, co v ich cenach je zahrnute a co nie a dala si to dokopy, tak to zas az o taku velku polozku rozdiel nebude.. My budeme mat minimalne 100 ludi (ja by som velmi rada pri tomto pocte ostala, ale pravdepodobne potiahneme do 120 - 130 :-/ ) V cene 40,- € na osobu mame: pripitok, polievka, hlavne jedlo, svedske stoly - namixovane z 5 jedal, 2 x nealko napoj, 3 kolaciky na osobu, svadobnu tortu, vyzdobu miestnosti, vedla salonik, kde tie svedske stoly, torty a kvety budeme mat a kedze budeme mat nad 100 ludi, tak mame prenajom miestnosti gratis (inak si pytaju 500,- €). no a tiez v tej cene mame cokoladovu fontanu a ovocie.. potom samozrejme pre nas svadobny apartman a pre hosti ubytovanie s 20% zlavou a takmer som zabudla, ze mame v cene aj videoprojekciu.. tu planujeme, ze by sme spravili nejaku kratku prezentaciu alebo nieco podobne.. aby sme to vyuzili, ked nam to uz ponukaju.. :) co sa mi ale vobec nepaci je polozka ,,korkovne", ktoru si uctuju v pripade, ze si prinesiete vlastne alko/nealko.. neviem, dievcata, ked si to takto preratate vy, mate ovela nizsie naklady na jedneho hosta? a ako riesite alkohol vy?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
baby, tak dalsie veci treba riesit :) - nepoznate naozaj dobru kadernicku - chcela by som uces - uzol na jednej strane s kvetom, ale moje vlasy nie su na taketo ucesy velmi stavane - jemne nic nedrzia, tak urcite budem potrebovat pricesok atd.. viete mi poradit niekoho fakt profesionalneho.. a zhruba v akych cenovych relaciach sa to pohybuje (skuska +samotny uces).. vlasy to je pre mna zo vsetkeho najhorsi stres, ako to dopadne, tak tuto vec fakt nechcem nechat na nahodu. Dalej, svadbu budem mat v rimskokatolickom kostole v michalovciach - zatial som ich este nekontaktovala, ale chcela by som sa spytat ci nemate skusenosti ako sa tam da s nimi dohodnut, co sa hudby tyka - ci by som mohla mat cd s hudbou ktoru by tam pustali - na usadzanie hosti, vstup, vymena prstienkov, odchod, a pocas blahozelani pred kostolom nakoniec. vopred velmi pekne dakujem za pomoc, a drzim vsetkym palce nech sa vam to vsetko vydari !
Odpovedať
Ahojte aj my planujeme svadbubuduci rok na zemplinskej sirave ale este nemam nic- akurat tak sny kedze sa nevieme dohodnut na datume.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@fergie1 aj my ho budeme mat na svadbe.. :) beriete ho aj s fotenim? :)
Odpovedať
@kittykittyke ahoj, nie my berieme iba video na foto máme iného :-) ak chceš pozri artportret.sk fotky hovoria samy za seba :-) nádhera a skvelá cena :-) vy budete mať videobrasil aj ako foto?
Odpovedať
@jasin ceny sú celkom v pohode od 22-25€ na osobu plus 5€/osobu za výzdobu :-) inak od 3 hodiny rána za každú hodinu 50€...my tam budeme mať na lúči 7.7.2012 :-) už ho máme zajednaný od februára ale pokiaľ viem nie je taký problém s rezerváciou aj pol roka vopred v pohode..ale asi záleží aj od dátumu :-)
Odpovedať
@kittykittyke myslím, že tá cena na glamour je v pohode keď je v tom zahrnutá výzdoba, koláče, torta a čokofontána...vyšlo by ťa to cca rovnako aj v lacnejších sálach :-)
Odpovedať
@oli_ ahoj :-) ja chcem mať tiež tak nejako vlasy drdol nabok a kvety :-) a tiež zháňam dobrú kaderníčku a nemôžem sa k nej dopátrať...počula som, že nejaká v matici slovenskej je super...ale neskúšala som
Odpovedať
@fergie1 kde konkretne budete mat svadbu? My premyslame nad penzionom terasa alebo dolina take mensie ale nam postaci :-)
Odpovedať
Kocky este taka otazocka kde vsade maju okruhle stoly respektive kde ich nemaju?? Nemate nahodou niektora prehlad aj takyto? lebo viem ze napriklad lucus ich nema :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?