Svadba na východe - leto 2008

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu dievčatá, ktoré plánujú svadbu v lete 2008 na východe???!!! Ozve sa niekto? :-D
Odpovedať
aHOJTE BABY AK NEVADI TAK JA SA K VAM TIEZ PRIDAM.mY SME ZACALI VYBAVOVAT SVADBU TAK SPONTANNE ASI PRED TYZDNOM.Sorry ale moj maly mi tuka po klavesnici a stale prepne pismo na velke!!! :-D :-D :-D Sme momentalne v zahranici a vybavujem po telefone.A som prekvapena,ze mi to aj ide.Uz mame termin na 02.08.2008 mame salu Karpatiu fotografa, kameramana _je to otec s dcerou a teraz vybavujem vyzdobu a hudbu.Uz sa velmi tesim.Ale neviem ako to zvladnem so satami a oblekom atd.Ci si mam tu kupit alebo pockat domou na pozicovnu.A problem je este v tom ze moj maly syncek este nema pas atd.Takze veci az ponad hlavu.A vy ao ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som otvorila novu temu, ale upozornili ma, ze uz existuje, tak som tu. Prosim vas, dievcata, potrebovala by som nejake typy na fotografa a kameramana. Zistila som, ze zatial mam len salu a saty. :-D :-D dokonca, aj kostol sa este riesi. &tak dufam, ze to nejako stihnem, lebo uz teraz to vyzera na fofry. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj hallienka, ja som zo Spišskej a kameramana a zaroven fotografa budem mat z Levoce p.Grigera, v Levoci je takisto aj druhy pan a to pan Adamkovic. cena zavisi od toho kolko DVD a fotiek budes chciet. Adamkovic rad tlaci na to aby mal clovek na svadbe kameramana a fotografa zvlast ja to chcem v jednej osobe a to mi pan Griger spravi! ak by si mala nejake dalsie otazky rada odpoviem aj cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nebude mat niektora z vas na svadbe slnecnik? chcela by som ho odkupit alebo pozicat, ak sa da
Odpovedať
Zdravim dievcata. Sice sa neplanujem vydavat tento rok ale ako tak citam tak mi to vsetko pride normalne.Je jasne ze svadbu treba objednavat do predu aspon rok s tym pocitajte.U nas v rodine uz budeme mat tretiu ked mi to buduci rok vyjde ale na tie stresy ktore prezivali moje sestry tak ja dufam ze nebudem musiet prezivat.Najlepsie bude ked si najmeme firmu a oni to vsetko za nas vybavia kedze niesme na Slovensku ale svadbu chcem mat na Slovensku :-)
Odpovedať
ahojte,chcela by som sa opytat ci niektora z Vas nepozna skupinu Radegast z Raslavic?Nemate s nou nejake skusenosti?Odporucili by ste nam ju?
Odpovedať
Ahojte rodáčky :-D Ja plánujem svadbu v lete, konkrétne 30. augusta, no nie na východe :-( aj keď som telom a dušou východniarka a vždy ňou budem :-) No svadba bude v Skalici, takže úúúplne na opačnom konci Slovenska.... čo už... keď môj milený je odtiaľ a ja sa vybrala za ním :-N
Odpovedať
A ako tak čítam, všetky ste nešťastné z toho, že treba svadbu plánovať už rok dopredu... no my nebudeme mať obrovskú hostinu (len rodičia, svedkovia a tak), takže nejaké extra prípravy s hudbou a sálou ma nečakajú, ale šatičky som si už bola včera zajednať a pani v salóne mi povedala, že to nie je skoro, aj keď ja som sa cítila hlúpo, že už vo februári sa pýtam na šaty na august :-) A tie, ktoré ešte nemáte šaty, nevymýšľajte, lebo nové kolekcie už budú až v novembri :-) aspoň tak mi to bolo povedané.
Odpovedať
Ahojte vychodniarske nevesty... mam kontakty na skupiny z vychodu: Tender, Carmen, Salaš, Soul, Pohoda, Problém, Toron, Ružový panter, Chorus, Rolland, Juno, Generacia, Alesis, Fantazma, Avanti, Sezam, Albion, Triton...
Odpovedať
A ešte Melodic a Atlantic...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,je tu niekto?
Odpovedať
Ahoj Katarinkapl mas aj ty take problemy ako tu citam???
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute vychodniarky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky...ja mam kapelu pyramida z michaloviec...pridu za nami az do svitu tak som zvedava aki budu chlapci.nemate niektora s nimi skusenosti???dakovala ;-)
Odpovedať
Ja ani neviem ako sa vola kapela co bude hrat na mojej svadbe ...vybavili to rodicia ...su niekde od Svidnika ...verim im.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, aj ja sa pridavam, my budeme mat svadbu 23/8 v Starej Lubovni, mame uz vsetko vybavene, uz len obrucky a bude hotovo, ale kedze zijeme v Prahe, tak sme tiez vsetko vybavovali dost dopredu - salu v SL rok a pol pred svadbou, ale co sa da robit, maly okres, vela svadieb a vsetko je hned zarezervovane... inac my mame skupinu SOUL z Lubovne, su super, uz sme ich zazili viackrat a nemaju chybu a priatel sa s tym jednym pozna :-) lulu - vidim, ze mas kapelu zo Spisskej Belej, ja som ju zazila len na jednej svadbe a druhu som videla na videu, ked Ta mozem varovat - ta spevacka sa dost strasne oblieka - same kozene veci, na jednej svadbe vyzerala jak lahka dievka, takze asi tak, to aby si nebola prekvapena, ale je to vec nazoru... A v inej teme som citala, ze si chodila na hotelovku, do Kezmarku? Priatel tam tiez chodil, mozno sa budete poznat :-) stella29 - a bola si aj v Daniele v Lubovni? tam teraz prisla nova kolekcia San Patrick atd., mozno by si tam nieco aj vybrala a v svadobke v Spisskej Belej si nebola? tam maju krasne saty, ale ide o to, co sa Ti paci...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dajulik... tak to si ma prekvapila, hadam tam nepride oblecena ako do baru... a ako hraju? No, ja som chodila na hotelovku na nadstavbu cestovneho ruchu - 2 roky, ale brat tam chodil normal 5 rokov. A kedy koncil tvoj priatel skolu?
Odpovedať
Ahojte, my budeme mat kapelu Esprit, fantasticki mladi chalani. Ako pokracujete s pripravami? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lulu ja som Ta chcela len upozornit, ze stat sa to moze, mozno pride normalne oblecena a mam aj taky pocit, ze ona je manzelka jednoho z tych, co v skupine hra... na svadbe ich mala priatelova sesternica - oni sa s tou skupinou poznaju, takze si robili, co chceli, mali fest dhe prestavky... a este jedna rada, ale fakt ide o to, ci sa vam to tak paci alebo nie - dohodnite sa s nimi, ci chcete, aby chodili cez prestavky ku stolom s harmonikou a spievali s ludmi, dakedy to je trapne, ked mladez nepozna tie ludovky, co sa oni snazia hrat, a myslim, ze idu aj za nevestou a zenichom a zenichovi davaju dajaky nastroj (tu v Cechach to je vozembouch, neviem, ako sa to hovori po slovensky, som Prazacka :-D ) a nutia ho hrat... a este jedna vec: spevacka dakedy chodi s mikrofonom, ked spieva a snazi sa, aby do mikrofonu spievali aj hostia, ked sa tancuje, ja som sa skoro prepadla pol metra pod zem :-) dufam, ze som Ta nevystrasila, ale hudbu maju dobru, podla mna je dobre si s nimi sadnut a povedat, co chcete, aby hrali... no a s tou hotelovkou - tym padom nebudes poznat priatela, koncil 2001, a kedy koncil Tvoj brat? pekny dnik
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, mohol by mi niekto poradit dobreho DJ z Presova? Dakujem.
Odpovedať
Ahojte vychodniarky, mám kontakt na dobrého DJ, hrá pesničky na želanie, výber a rozsah pesničiek je fakt široký, každému podľa chuti, ak niektorá chcete tak mi pošlite email a prepošlem kontakt. Ludecka@centrum.sk Bude aj na mojej svadbe spolu so skupinou Alesis, pekná kombinácia.
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko asi berie taky DJ? Nemam absolutne ziadnu predstavu. Dakujem
Odpovedať
Ahoj dajulik, ja som tiez chodila na hotelovku. A koncila som roku 2002 tak ja mozno budem poznat tvojho priatela. Inac baby, nepoznate nejaku dobru kapelu z Popradu a okolia. Na poslednu chvilu nam padla ta nasa co sme chceli, lebo su v zahranici. Dakujem vopred
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte je tu niekto kto ma skusenosti s panom Rastislavom Jílekom? je fotograf a robi aj hudbu.je z trebisova. nepoznate ho? diky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zuzanocka27, z mnohích bab aj ja mam svadbu v auguste presnejsie 2.8.2008 :-)
Odpovedať
tak ako vidím otvorila sa nová temá... ;-) ja som tiež vychodniarka a máme svadbu 16.8.2008 takže čas sa len kráti... :-) ako som tak dačo počítala bola tu reč o kameramanovi my máme Grigera z Levoče a tiež nás bude aj fotiť ..no a DJ my máme 3 ľudí a zaplatili sme 6 500,- čo si myslím že nieje až taká veľká suma medzi nimi je aj DJ no ale budeme mať aj živú hudbu niejaké 3 alebo 4 vstupy po hodine... neviem a ani nemám predstavi že koľko bere čisto DJ inak by som rada pomohla... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,my mame tiez Grigera z Levoce. velmi mily pan. fotografa mame zo SNV - G studios. tak dufajme,ze vsetko bude v pohode.
Odpovedať
ten Griger on je veľmi zlatý ... tak vážne už nám zostáva len dúfať, že všetko dopadne v pohode... ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte dievčatá...Na rok sa vydávam a nevieme sa rozhodnúť pre kameramana. Neviete mi poradiť aké máte skúsenosti? Okolie SNV,LE,KK,PP Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?