Svadba na východe - leto 2008

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu dievčatá, ktoré plánujú svadbu v lete 2008 na východe???!!! Ozve sa niekto? :-D
Odpovedať
Katka, vidim ze mas svadbu 30/8/08, v ktorej sale v MI mate svadbu? Ja mam den pred Vami ;-) A neviete nahodou ako casto dostava novu kolekciu salon GABRIELA v MI?
Odpovedať
Profilova fotka
adulienka nemala si mat svadbu 30? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna raz za rok...
Odpovedať
Ahojte budúce nevestičky, mám na predaj (za cenu požičovného) svadobné šatky, ak chcete tak sa na nich pozrite do môjho albumu, možno sa niektorej zapáčia. Prajem pekné prípravy, papa. ;-)
Odpovedať
ninny mala, ale nevyslo to tak mame v piatok;-) je to statny sviatok, tak az taka velka zmena to nie je ;-) v sobotu bude zahradna party na zahrade u rodicov s blizkou rodinou, tak vlastne este lepsie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj tak :) ale ved to je celkom super, ked je zaroven aj statny sviatok.. :-) ludia maju volno..:)
Odpovedať
ahoj adulienka, v ktorej sále budeš mať svadbu Ty?
Odpovedať
to slniecko28: v DUHE, rozhodli sme sa podla toho, ze mame velmi vela cezpolnych, takmer 80%, a kedze tam je aj ubytko, nebolo o com :-p a mal tam svadbu aj moj brat, tak uz vieme ako to tam chodi, aj ked to bolo takmer pred 5 rokmi :-p
Odpovedať
adulienke: aj my budeme mať svadbu v Dúhe, ešte som tam síce na svadbe nebola, ale poradila mi kolegyňa, bola tam už trikrát na svadbe a že bolo dobre.A od druhej kolegyni zháňam nejaké DVD zo svadby v Dúhe. Ako si na tom s kameramanom, fotografom a hudbou?
Odpovedať
Profilova fotka
adulienka ako sa ti dari:)?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, ako sa dari? davno som nezavitala, tak nakukujem i k vam;-)
Odpovedať
Salu na svadbu je potrebne zhanat uz rok vopred..Niektore restauracie maju plno na 2009..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ninny a ostatne babenky, dari sa mi tak ako na stihacke, chichi vela vela vela veci, ale vcera som kupila oznamenia, take peknucke, s typickym indickym vzorom, strieborne so strausom =-) , ale su jemnucke, ziadne precekane.. uz ich aj dnes posielam, len ma potom caka rucne vypisovanie :-p k DUHE, hej je to ok, hlavne ochota tety prevadzkarky, zatial nic nebol problem a v nicom nevidi, aj ked ja rada vymyslam, tak radsej este nekricim HOP :-x , chichi. Ale snad to spolu zvladneme k spokojnosti vsetkych x-) . Slniecko, tak sa prid kuknut na nasu, aby si videla ako to tam chodi :-D .
Odpovedať
adulienka kde si kupila oznamenia a pocom??
Odpovedať
To: ivanocka331 v indii 8-) a sto kusov ma vyslo asi na 170 SKK x-) ale asi som nepomohla, ze |-| pekny dnik :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D tak to je dobre...tak nic, ale aspon ze ty si tak dobre nakupila...:) aj tebe pekny zasnezeni dnik.. ;-)
Odpovedať
myslis slnieckovy a strasne horuci :-p juj, priala by som snezik a mrholenie, ale na buduci rok, snad.... x-) inak michalovcanky, neviete, kde sa daju v MI zohnat navleky na stolicky? najlepsie univerzalne, tie kruhove. vdaka x-)
Odpovedať
adulienke: ďakujem,prídem pozrieť, keď sa podarí, lebo 30.8.08. ideme na svadbu kamoške. Takže dáme si s mojím takú predpremiéru :-))) :-)
Odpovedať
to slniecko28: ta kamoskine svadba ale nebude v DUHE, alebo ano? to by ste mali duhovy turnus, chichi
Odpovedať
adulienke: nie...to by už bolo dosť Dúhy :-) 30.8. by sme mali ísť na motel Kamenec...a šatky si bola už niekde pozrieť?
Odpovedať
saty a ja? tak to je tazka otazka, pretoze na SR pridem az v juni, ale myslim pozitivne, snad nieco zozeniem a nie len nieco, chichi:-) zatial teda neriesim a co ty? a ostatne babenky, odkial mate saticky?
Odpovedať
adulienke: ja to tiež ešte neriešim, zrejme keď skončím školu, tak sa tomu začnem na plno venovať
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pozeram, ze sa rozobera tema saty. Vcera som si vsimla, ze v Nicole v Auparku maju uz novu kolekciu. Neviete ci je uz aj v MI v salone Gabriela? Rozmyslam, ze pojdem pospionit do Nicole a vyskusam nejake saty....len potom ak sa mi nejake fakt zapacia a nebudu ich mat v MI, tak ma to bude mrziet :-S
Odpovedať
Janke_511: ja som ešte nebola v salóne Gabriela, ale voľakedy tam zájdem pozrieť, ale asi len pozrieť, pretože tie šaty zo "zahraničia" vychvaľujú
Odpovedať
Ahoj Vychod,o com sa bavite,dufam,ze aj ja sem patrim,ved aj MAJ sa rata do leta,ci nie? :-D ...
Odpovedať
baby kde ste sa stratili???? :-p skusali ste uz niektora satky?
Odpovedať
Profilova fotka
aduliena: ahoooj :-) jaaa, od jednej super baby odtialto, len by potrebovali trosku zasah krajcirky, ak by som sa rozhodla pre nich, ale su krasne :)
Odpovedať
ninny: mas ich v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
aduliena: ee, zabudla som urobit fotky, aj ked fotak mam zo sebou, ale mam fotky tej babenky co ich mala na svojej svadbe na sebe :) poslem ti ich?
Odpovedať
vdaka ninny, posielam ti mail do IP 8-) inak ako ste na tom s ostatnou pripravou? tie navleky na vychode asi nezozeniem, co? :-( potrebujem univerzalne, teda kruh ci oval...poradte mi ak o nieocm viete, dakujem x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?