Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmýšlala nad oboma :-D
Odpovedať
No, ale taky si říkám na druhou stranu, kam s tím... na focení je to pěkné, ale aby mi to při obřadu někdo hlídal... Trochu se bojím, že to bude spíš překážet- no nevím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vejarik nechcem, ale slnecnik urcite - vezmem ho len na fotenie, nez sa pojde na obrad necham ho doma (ak by sa nestihalo tak v kufri auta)
Odpovedať
Profilova fotka
ak budem mať slnečník tak po fotení ho nechám v aute. /Keby som mala koč tak si ho nechám na cestu do reštaurácie/
Odpovedať
pekne fotky su z detmi - poziciam dva kusy :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D pěkně zajo, pěkně
Odpovedať
Profilova fotka
zajo pozicaj tri - aj pre seba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tie tvoje sú fotogenické, budem uvažovať, ešte ste chorí?
Odpovedať
ja nechcem ani rukavice, ani slnecnik, ani vejar...niiiiiiiic..... :-D ja tiez poziciam jeden kus dvojrocky, jeden kus patnastrocky.... :-D :-D :-D no a oznamka az v apriiiiiiiiiiiiiiiili, aj tak vsetci co maju prist o tom vedia ....
Odpovedať
no my uz oznamka rozdavame :-D nevydrzala som ich nechat len tak lezast v sufliku :-D Ja by som xela vejar, len vyhodit za to prachy kvoli jednemu foteniu...neviem ale co ine na fotenie zobrat, pohare, sampus...to je otrepane...nemame nic take , co nas charakterizuje, nie sme sportovci aninic podobne, tu nieot pisal, ze futbalova lopta... baby...beriem vsetky vase deti :-D :-D :-D v akomkolvek veku :-D
Odpovedať
zuzi, ja o oznamkach este ani chyru ani slychu..... :-D moj drahy mal naaaapad... naco oznamka, poslime sms.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
habibi, my ich mame preto tak skoro tie oznamka, lebo sme mali akciu, ze 100ks za cenu 60ks tak sme to vyuzili hned :-D :-D :-D a boli skor.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habi origoš nápad
Odpovedať
habibi ozaj vy ako s tou KAmilou? Zostavate tam ci drahy nasiel nieco lepsie? Ty si to bola, ze co vravela ze drahy chce nieco ine? Som necitala dozadu diskusiu tak neviem ;-)
Odpovedať
zuzi, ja som teraz na vychode, drahy na zapade... ak najde nieco kym sa vratim, tak sa presuvame, ak nie, tak plati Kamila.... neviem ci nieco nasiel, nesondujem, uvidime.... :-D
Odpovedať
noooo budes mat prekvapko ked sa vratis :-D Ale tak dal by ti vediet nie keby nieco nasiel ine?
Odpovedať
zuzi, nedal..... :-D :-D ale on je straaaaaaaaaaaaaaaasne narocny na restiky a hotely, tak urcite by nevybral nieco zle.... aj som sa cudovala ze suhlasil s Kamilou.... asi az teraz mu to doslo... :-D :-D :-D ale ked s nim telefonujem, tak je stale v robote...asi nemal cas... no a este nesplnil domacu ulohu...zohnat oznamka do uzsieho vyberu..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi aké oznamko by ste chceli??
Odpovedať
hmm...prisli nam oznamka... :-( povedali mi ze to bude na tvrdom papieri, ale je to ako fotka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tak im zavolaj a reklamuj
Odpovedať
uz aj volaam
Odpovedať
no...vytlacia nove, i ked neviem ci sa nato nevykaslem, vyzera to dobre, len inak ako som chcela, tak preto som mala taky sok, ked som ich uvidela. Su INE ako ostatne, nieje to klasika oznamko ale fotka....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, musím se s váma podělit o radost.. Už nám přišly prstýnky od pana Kubíka a jsou krááááásný, jen co se mi je podaří nafotit, tak vám je sem hodím.. A taky jednu starost.. Oznámili jsme doma, že obřad bude ve 13hod. a obojím rodičům se to zdá moc pozdě a cosi kdesi, tak jsme to přehodnotili a obřad bude v 11:30.. Na jednu stranu mě to mrzí, ale než to poslouchat 2a půl měsíce do svatby a ještě i po ní, že to bylo pozdě a měli všichni hlad, tak radši ustoupím.. Ale paní matrikářka byla v poho a smála se, tak aspoň, že to nebyl problém... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, jen to zreklamuj, s takovou sis to mohla "vytlacit" sama v nejakem fotolabu za par drobaku :-) Taky jsem reklamovala, zitra by mely dorazit. Markki, už se těším na foto ;-) S tím přesunem, pokud to nevadí Vám a ještě nemáte oznamka, tak nevidím problém. Já bych se ukecat nenechala a to to máme ještě o hoďku později ;-) Zvažovala jsem i 15:00, přece jen to vypadá líp 1.5. 15 hod 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
markki už sme to tu rozoberali dávnejšie CZ verzus SR pre nás je to skoro, tu bývajú svadby neskôr. Ja mám obrad o 16:30
Odpovedať
je to neaky perletovy fotopapier, obyc papier na oznamka je o moc lacnejsi. nevyzera to zle... len moze to byt ako fotka???
Odpovedať
vykaslem sa nato...je tam fotka deti, to by vytlacene na obycajnom papieri nevyzeralo az tak dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan - já vím, že u vás bývá obřad později.. Rodina z taťkové strany pochází ze Slovenska, kousek od Staré Lubovni.. A přišlo mi, že i obřad v kostele trval dýl, měla jsem pocit, že to jsou snad dvě hodiny.. Ale to mi bylo 15, tak mi to možná tak jen přišlo.. Ale obřad byl v 15.30, to si pamatuju..
Odpovedať
zajo, my co sme dostali oznamko od priatelovej kamosky, tak tam mali svoju fotku....no a cele to bolo na papieri fotkovom... takze mna to neprekvapuje, ze to takto mate...... ;-) dnes som si kupila nausnice k svadobnym saam aj naramok na ruku.... na krku nebudem mat nic, nech to nie je preplacane.... ak stihnem,, tak dnes pridam fotku.... x-)
Odpovedať
7.kvetna je nase datum :-). Bude maj, lasky cas. A zadnym poveram neverime, nasi se taky brali v kvetnu a z jsou spolu krasnych 25 let.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?