Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
zajo, tak to je taky síla... babička chce pořád objednávat nějaké rolády... jsem jí vysvětlovala, že ne, že je to s krémem a kde to budeme skladovat.. ale prý aby bylo něco ke kávě po obědě, já na to, že bude přece svatební dort... no ale aby lidi neřekli: a tak pořád dokola... Přípdaně mi radí, kde si mám koupit figurky na dort, co na tom, že dort bude hranatý, moderně vypadající a figurky mi nesmí před práh... Jo, chce to občas silné nervy. Už jsem se přistihla, že jsem i u babičky omezila návštěvy, ať to pořád nemusím řešit a poslouchat. Na druhou stranu je mi to ale líto, protože babička je nemocná a každá návštěva je tak pro ni príma rozptýlení. Ale asi na to fakt nemám nervy... Jinak výslužky nebudeme dávat vůbec, nechce se nám to řešit a svatební víno taky nebude... ale jak píše kadan, asi bych se s tím případně taky nepřelepovala- alespoň hosté vidí, jaké víno dostali:) Zrovna se snažím dovolat paní na učiliště kvůli koláčkům. Jak jsem se dočetla, bývá kilo koláčků cca 100ks, takže objednáme podle ceny tak 3-4 kila. Chtěli bychom se s tím vejít tak kolem 1000kč.
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedavá aké budeme keď sa naše deti budú brať, pevne verím že im do toho moc kecať nebudeme. Každý chce poradiť, pomôcť no zabúdajú na to že každý z nás má vlastný názor a vkus, nie sme malé deti za ktoré treba všetko do detailu riešiť. Ja som nad sebou tiež minule rozmýšlala... skočila som si s mamkou do vlasou kôli ozdobe na auto, zbožňujem to jej: ja si to predstavujem takto.......jááájjjj to ma ide poraziť. Opýtam sa kto sa bude vydávať a hneď je oheň na streche. No čo už, musíme to vydržať.
Odpovedať
no baby, s tymto ja mam nastastie pokoj, rodicia sa nam do nicoho nemontuju, cvakame si svadbu komplet sami, cize sa nestaraju. Teda ako nie ze by sa nezaujimali :-D ale nevrtaju sa nam v tom. Kolko davate zakuskov na osobu cca? No a co sa tyka vysluziek, my tiez ziadne nedavame, ako market... Baby a neviete, kde by som zohnala tanecne topankyx? Tusim to tu uz niektora pisala, neviem ci nie tinka nahodou...ze su pohodlne...rozmyslam, ze si nieco podobne zaobstaram k popolnocnym, nech ma nebolia nozky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ani nám rodičia neprispievajú, ale aj tak kvákajú našťastie iba raz za čas. Tanečné topánky predávajú na Mierovej, ale ako to tam chodí neviem Koláče dávajú vätšinou 4-6 na osobu, záleží to aj od toho či tam budeš mať ovocie-čokofontána Ak máš tak by si mala nížiť počet koláčov
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozem sa opytat,kedy budete posielat oznamenia?staci mesiac pred svadbou?co myslite?
Odpovedať
zuzikka, http://www.danceshop.rodan.sk/ tu maju, vraj v obchode maju vacsi vyber ako na nete, tak sa tam skus zastavit
Odpovedať
ja tiez nad tym, radka, rozmyslam...ze kedy poslem..tak prave ich dokoncujem uz finalne ich uz mam. my mame 15.5. teda rozmyslam ze jposlem zaciatkom aprila respektive ked sa s rodinou stretnem cez velku noc, alebo znamymi...asi tak :) cize o cca mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá.možno teraz odbočím od temy čo sa bavíte,ale potrebujem poradiť.máme svadbu tiež 15.05.2010 a chcem sa spýtať či si požičiavate aj bolerko k šatám ak by bola zima.v salone my jedno k šatám zarezervovali,ale natrafila som na nete na oveľa krajšie.a váham a stále rozmýšľam či si ho objednať alebo nie.čo myslíte,mám si ho objednať?lebo som už aj počula od koleginky ktorá ma mesiac svadbu po mňe,že jej vraveli v svadobnom salone že by sa malo ísť v ňom do kostola,že maju byť zahalené ramená.už ste počuli niečo také?ja teda nie.a ešte ma zaujma či si idete dávať rukavičky alebo nie.lebo čo pozerám fotoalbumy niektorá ich má,niektorá nie. ;-)
Odpovedať
my chceme poslat tento a buduci tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katika ja mam 1.5 a ja mam bolerko ale iba 3/4 rukavy,ja som si ho zobrala preto ak by bola nahodou zima alebo by prsalo...a rukavicky si nejdem davat, mne sa to nepaci...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre dakujem,za odpovede, my budeme asi podielat koncom marca zaciatkom aprila,alebo ak budeme nahodou s rodinou skor tak ich im dame...
Odpovedať
pre istotu budem mat aj ja..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
este mam jednu otazocku na vas vsetky,mate nejake skusenosti so samodrzkami?ja sa bojim ze ked si ich budem davat na nohu ze mi potom uz nebudu drzat na stehne,...alebo si to iby myslim?
Odpovedať
Profilova fotka
Katika ja som si kupila taku lahucku stolu z organzy, tiez mi nasi hovoria ze by som mala mat v kostole zahalene ramena. Myslim si ale ze sa to pri svadbach tak neberie...uvidim ako sa budem citit a ake bude pocasie, neratam na 100% ze ju budem mat na sebe... Baby a k tym oznamkam, vedia uz vsetci co budu pozvani ze budu pozvani, alebo sa to dozvedia az ked dostanu pozvanku? Na jednej strane mam kopu casu, na druhej nasi tlacia ze uz by trebalo posielat, aby si ludia stihli vybavit dovolenky a tak (a pravdu povediac, keby mi teraz dal niekto vediet ze mam prist na svadbu v maji, nie je sanca aby som si vybavila 2 mesiace dopredu...)
Odpovedať
:-D niekto vie,niekto nie..a skor cakaju a vyvolavaju, ci im nahodou nepoviem ze idu alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
radusiq, je to pravda ze by si to clovek asi nevybavil za 2 mesiace,...od nas vedia vsetci kto je pozvany, a si myslim ze je to lepsie ked to oznamia vopred
Odpovedať
ale blizka rodina vie.. a mame niektorych, ktorych sme neplanovali volat a ze idu aj tak...no comment ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
s tymi samodrzkami nema nikto skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
mne samodrzky nedrzia :(( este dam jeden pokus, viac silikonovych pruzkov a ak to stale nebude drzat bud pojdem bez pancuch (aj tak to budu podla mna pancuchy v sandaloch vyzerat divne) alebo pouzijem podvazdkovy pas...
Odpovedať
Profilova fotka
radka0: samodržky ti držet budou i po tom, co je budeš nosit. Ale když je vypereš, už drží hůř. Ono se to potom jaksi nahoře pokroutí a pak se to roluje dolů.
Odpovedať
Profilova fotka
lebo som skusala to odlepit na tej krajke a dat si to na nohu a ono to nedrzalo,tak neviem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja se pridavam - oznamko chceme v nejblizsi dobe vytisknout a pocitam, ze tam za 2 tydny bysme ho rozdali, polovine rodiny ho budeme davat asi pozdeji, protoze pojedeme zvat na Slovensko :-) O bolerku taky uvazuju, ale porad vaham.. =-) Samodrzky jsem si koupila jen obyc bez tech dilikonovych pasku a ty nedrzi, tak zkusim ty s paskama a kdyz ani ty ne, tak normalni s nejakym vzorkem, dneska jsem na ne koukala, jedny hezci nez druhe, tak to nebude problem.. Vetsi problem bude spis se spodnim pradlem - hlavne podprsenkou.. 8-(
Odpovedať
mne samodrziace pancuchy drzia...skor mam problem, ze po jednom pouziti ich mozem zahodit :-D drahy to vzdy neakym sposobom roztrhne :-N ale podvazky su lepsie
Odpovedať
oznamka budeme posielat posledny aprilovy tyzden..... katika, hej, niektori viac nabozni ludia su toho nazoru, ze by ramena mali byt zahalene.... ak by ta sobasil napr.biskup, asi by to vyzadoval....ale bezne to farari navyzaduju.... ;-) radka, samodrzky si musi kupit podla vysky a vyhy, v kazdom lepsom obchode to je prva otazka, na ktoru sa ta opyaju, ked si vypytas samodrzky.... ;-) ;-) no a ked ich uz vyperies, tak len na 30 a nikdy nie avivaz, ta je na silikon najhorsia....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nemala so samodržkami žiaden problém, keď si nie si istá zaobstaraj si podvazkový pás. nad bolerkom som zatiaľ neuvažovala, rukavičky mať nebudem ani mne sa to nepáči oznamko sme si vybrali iné tak na sobotu 20-teho som dohodnutá s fotografom, všetci už o nás vedia čakajú iba na formalitku vo forme ozn. a pozvánky lucsy s tou podprdou budem mať problém aj ja zajo treba si urobiť rezervu
Odpovedať
Ja som vyberala termin aby bolo teplo..teda maj...ale to mi nedolso ze som si dala vtedy co je pankrac, servac, bonifac a zofia...cize chladne dni..15.5. teda bolerko mi daju v salone ale tiez som videla krajsie v inom salone, ale to uz neriesim, rukavicky sa mi strasne nepacia teda nebudem ich mat. co sa tyka samodrziacich siloniek tak ja mam dost hrube stehna a uz som mala raz take hrube co mali tolko silikonu tam a napriek tomu sa mi zosmykovali a este sa mi obtierali o nohy lebo som ich mala este hrubsie :) ale mojej mame nepadaju tak velmi, tak ja neviem :) tiez rozmyslam ci to nie su vyhodene peniaze. ja by som zobrala len take podkolienky lebo silonky az po pas neznasam, ale to nebude pekne vyzerat kvoli tomu podvazku :) teda sama neviem...:)
Odpovedať
kadan: moc pěkně si to včera napsala k těm rodinám... věta: Já si to představuju... je vážně něco... zuzikka: no, ono to není jen o tom, kdo to platí... my si to taky kompletně platíme sami, ale to evidentně babičce nebrání v tom, aby do toho pořád rejpala... naši jsou naštěstí v pohodě. Zajímají se, ale nevnucujou. Maminky se nabídly, že upečou nějaké cukroví, které my budeme chtít a případně pomůžou s nějakým jídlem na večerní párty pro kamarády, která bude u nás doma- ale dělají to naštěstí podle našich představ :-D Jenom ta babička... :-|
Odpovedať
Jinak já budu mít určitě samodžící punčochy:) Nějaké čistě bílé bez vzorku. No a bolerko si případně v salonu půjčím navíc. Půjčují tam sice spolu se šatama šál, který se dá uvázat přes ramena, ale ten se mi moc nelíbí a hlavně se v tom nedá hýbat... Ale už jsem u nich koukala a mají moc pěkná bolerka, tak bych v přpadě zimy brala to. No a rukavice jsem si k šatům zkoušela, ale vypadám v tom jak karikatura na cyklistu, takže to fakt ne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
market pekné prirovnanie palesandra tie podkolienky určite vynechaj na začiatku, nebude to pekne vyzerať to radšej nemaj nič, môj názor skús si samodržky dať na fotenie a obrad potom si ich môžeš dať dole. ja si beriem do rezervy aj do pása keby náhodou, samodržky som mala asi pred 8 rokmi a nemala som problém preto som prekvapená koľko z vás s problém malo, žeby to nebolo až tak kvalitné ako v minulosti?? Budem aj ja rozmýšlať nad tým bolerkom, inak strašne sa mi zapáčil vejárik, budete ho niektorá mať?
Odpovedať
Vějíře mám moc ráda, ale spíš přemýšlím o slunečníku... vypadá to na fotkách moc pěkně:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?