Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
zajo, ten je hezkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy x-) x-) x-) x-) kde ty na to chodis?????? x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5... alebo toto.. hej, saty mam, tak sa vysantim na topankach a doplnkoch to sa zide vzdy co to je aka pozicovna? hod kontakt do IP
Odpovedať
maly spi,tak sa vrtam na mimibazare :-D na obed ideme svokre,tak som si nalakovala po sto rokoch nechtiky,musim sa o ne starat, gelove nechcem,tak ked mam dobry lak na nich, vydrzia sa potom nelamat. ktory sa ti lubi viacej? prvy ci druhy?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo mne sa viac páči ten 2
Odpovedať
Profilova fotka
habi sú pekné vybrali sme oznamko z čiech, musíme sa dať odfotiť a konečne sa do toho pustíme
Odpovedať
mne sa zase paci viac k satam ten prvy.... :-D ja som si vcera nalakovala nechty tiez po sto rokoch, si to uzivam, ze nemusim nic robit.... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no najprv sme mali s obruckami,chceli sme bile zlato so zltym,ale to zlte tam bolo iba take ako potiahnute aked sme i to vsimli doma ze to potahnute ze nebolo vsade ako malo byt tak sme isli ich reklamovat a dali sme si nove sptavit...tie mam aj v albume........ a potom sme mali aj s casami,povedala ze budu stat 40E obidve a ked som prisla pre ne tak si pytala 80E,...tak som im ich tam aj nechala---
Odpovedať
aj tych 40ecok za pohare...co im sibe? aj za obidva je to dost
Odpovedať
som si skusala tie cierne saty... odvtedy co som si ich kupila som schudla, su mi velke, tak bud to krajcirka spravi..alebo skor pohladam nieco podobne. nieco co neskor vynosim. :-p zatial sa mi pozdava prvy naramok...ale tento tyzden este pozriem nieco po obchodoch
Odpovedať
ja som prave urobila inventuru v rodinnom trezore..... :-D :-D :-D :-D zatial sa mi najviac pacil taky rodinny diadem..... je to vyraznejsie, takze keby som si dala toto do vystihu, tak potom uz nic ine.... hmmm..... :-S :-p
Odpovedať
hm..tie satky su dost vyrazne same o sebe, takze vyraznejsi sperk asi skor nie.. aj jednoduchsi uces potom. ale teda..to je moj nazor |-|
Odpovedať
no, ved ja som v tom uplne lava..... :-p najlepsie by bolo,keby ma niekto ucesal, obliekol, doladi doplnkyl a ja by som len bola spokojna..... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja rozmýšlam nad inými šatami ako som si kúlila, neviem čo presne, uvidíme čo mi padne do oka. Akurát som vyhodila 4tú návštevu, som ko. Kamarát mi doniesol zákusky už som hotová, asi prasknem.
Odpovedať
kadan, no hod fotku, nech zhodnotime
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm?? chcem niečo iné. pridala som tam aj jednu tortu je super pozri si ju
Odpovedať
myslis popolnocne? a ake mas prve? moc mi nesedia na Tebe...skus nieco ine.
Odpovedať
Profilova fotka
popolnočné som myslela
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, straaaasne dlho som tu nebola lebo mam toho v praci vela ]-( co mate nove ako pripravy??? ja som bola na skuke ucesu a doadlo to chvalabohu uspesne :-) pochvalte sa co mate uz povybavovane! :-)
Odpovedať
ahooooj lubi, vsimla som si, ze nas zanedbavas..... :-D ja poslusne hlasim, ze som vooooobec nepostupila....v nicom..... mam tvorivu pauzu..... :-D :-D :-D :-p ale zajo, tak ta si u teba splhne, ta toho stihlaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D :-D ako si na tom ty? kadan, tie popolnocne nie su zle, ak by si to doplnila sperkami.....
Odpovedať
ahojte. sme marodi...tak dufam ze to nedostane najmladsi syn. Tento tyzden chcem vypisat obalky, a snad dat do oznamka. kto si u mna splhne? si sedim asi na vedeni od rana... kadan, satky samo o sebe niesu zle, al pripominaju mi pyzamo,zbytocne deformuju postavu a celkovo nesedia..nic v zlom, je to moj nazor. |-|
Odpovedať
do obehu oznamka tam malo byt..
Odpovedať
ahoj, zdravím:) Tak jsme včera ještě v nočních hodinách odesílali oznámení... a dovymysleli ten seznam dárků, takže si něco zase můžeme odškrtnout:) Teď už začínají chodit jen reakce na oznámení :-D A na konci týdne nebo spíš na začátku dalšího by měly být hotové prstýnky, tak se na ně těším:) Koukám, že už toho jinak většinou máte celkem dost zařízeného... Mně přijde, jak když máme spoustu věcí tak napůl... :-| Někdy brzy se musím vrhnout na nákup bot, punčoch a spodního prádla... Ať se to zase pohne kupředu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi aj u mňa je to divné, mám všade niečo ale dokopy nič. Do stredy uzavriem kapitolu zákusky, snáď sa mi podarí vybaviť foto na oznamko, neskoro večer sme začali riešiť alko a nealko to je dilema. Nealko rátam tak 1,5-2 l. / os. alko vôbec netuším..... -som zvedavá na tvoj účes. zajo nie u teba si niekto šplhne ale ty u lubiduch... ;-)
Odpovedať
svokor ma zacina nahanat, ze neake menovky na flase...ten to neako preziva :-D viacej ako mi dvaja dokopy :-D a neako sa mi nechce do dovybavovania par veci, ktore este zostali...
Odpovedať
Profilova fotka
etikety si urobíš aj doma Kúp si lepiaci papier, predávajú ho aj v Tescu zober si ten kde môžeš dať 4 fotky, je to celkom dobrá veľkosť
Odpovedať
aa,ja to nepotrebujem. podla mna su to nepodstatne veci, skoda minat energiu
Odpovedať
zajo, máš pravdu, tohle mi taky přijde jako nesmyslný detail...
Odpovedať
Jinak mě do všeho začíná čím dál víc mluvit babička... má dojem, že bychom výslužku měli dát tak asi půlce Prahy... to že žádná výslužka nebude pořád ještě nějak nepochopila. Nejvíc mě teda dorazila nedávno, když prohlásila, že akorát nechce, aby pak přítelovi rodiče řekli, že to byla chudá svatba... Tak to by museli pomluvit tak akorát vlastního syna... Je fakt občas děs bavit se o svatbě s lidma, který žijou někde 60 let zpátky :-S A člověk ji samozřejmě nechce nějak urazit- je to přece jen babička, k tomu nemocná.. NIcméně z toho, že je nemocná plyne, že fakt nedělá nic, než že přemýšlí nad naší svatbou a plánuje za nás... Ještě, že nemůže nic zařizovat, to by mě asi kleplo :-|
Odpovedať
svokor minule v noci nemohol spat, ze pisal zasadaci poriadok :-N ved to uz zhruba mame, uz sa to len doladi, ked budeme vediet kto ide alebo nie. a vcera sme zistili ze objednali cca 2700 zakuskov, plus suche, plus pagace... no ale nemienim uz na tuto temu povedat ani slovo. nech aj 10000 kusov, je mi to fuk.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne dievčatá... môj drahý včera povedal že kašle na každého, nikoho nebudeme počúvať, spravíme to podľa seba a basta. a to sme sa bavili iba o zákuskoch..... našim je divné že dáme výslužky pred svadbou, /našťastie je ich iba 14/ kto na to bude myslieť počas hostiny???!!! Budem v strese pozerať či náhodou niekto neodchádza, budem behať po kuchyni a baliť?? dosť blbé. Takto sa nebudem starať či zostalo dosť, či majú všetci a tak. Nechám to na utorok a bude pokoj. Ja som tiež nechcela etikety no drahému som včera ukazovala pár oznamiek tak sa mu to zapáčilo, uvidíme. Dokonca som skonštatovala že máme doma fľaškové víno čo sme kúpili tak do výslužky dáme to, nebudem umývať a odlepovať etikety z fliaš len pre to aby tam boli naše ksychtíky. Dám im originál aspoň nebudú hovoriť že mi dáme 5 korunové.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?