Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
no..dieta spi, tak uz musim byt doma. :-D posli
Odpovedať
Profilova fotka
idem na to, chvíľka strpenia
Odpovedať
ja si poprosim likerovy spic.... dakujeeeeeeeeem.... x-) x-) x-)
Odpovedať
ja mam vino a zmrzlinu doma ;-) tiramisu a mascarpone s ovocim. kto chceee???? a najde sa aj neaka medovnikova torta - nieco na sposob marlenky. vymeniiim za laskonku
Odpovedať
Profilova fotka
zajo kuk album
Odpovedať
:-D a to akaaa provokaacia.... mnaaaam
Odpovedať
x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky iba pre vás 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) kedy stretneme?
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ak by ti jeden nestačil máš 3, podel sa 8-)
Odpovedať
vymenim jednu laskonku za spic
Odpovedať
Profilova fotka
Idem haji pa pa
Odpovedať
aj ja, je neaky film na markize, dufam ze sa nebudem bat ist potom vencit psa. dobruuu
Odpovedať
Článok sa načítava...
zajo, jeden spic som ti nechala..... :-D kadan, take boli dobre, ze som musela pred spanim este na bycikel sadnut na pol hodku....inak by som mala vycitky.... :-D :-D :-D mozme stretnut, buduci tyzden som este u nasich ale cez vikend idem do BA, taaaaaaaaaaaak sa mi nechce, je mi tu dobreeeeeeeeeeeeee :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cez víkend robím :-(
Odpovedať
ja cez vikend buduci tiez nemozem, niekedy cez tyzden nieje problem. mame teraz dva vikendy rodinne oslavy.. budete mat niektora po polnoci cierne saty? mam v skrini jedny nove, este s vysackou... jednoduche. S tym prezliekanim som si to rozmyslela... ale neake musim mat v zalohe. Dam neaku vyraznejsiu bizu na krk a bude to inak vyzerat
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tiež som nad čiernou uvažovala no žiadne mi nesadli
Odpovedať
ja som si jedny kupila na jesen a nebola prilezitost si ich obliect, tak sa mi teraz hodia x-)
Odpovedať
ja ma tiez jedny cierne.... hodim na minutku do albumu, kritizujte... :-D
Odpovedať
kocky, neviete ci ma salamander uz novu kolekciu v avione? som nasla jedny topanky.... x-) habibi,tesim na foto :)
Odpovedať
habibi,vidim ze mas v albume knihu hosti. Naco to je? =-)
Odpovedať
http://salamander.cz/cz/trends.html uz aj tam letiim ak ich budu mat..su vysoke..no vydrzim neako.
Odpovedať
a nevideli ste niekde taky naramok na ruku ako kvet? strasovy...alebo nieco podobne..vyraznejsie.
Odpovedať
iiiha, pekneeee. ale doplnky potom len take jemne. ja mam take po kolena,nieco na sposob malych ciernych.... moze to byt? s vyraznejsimi topankami a bizu?
Odpovedať
a si kocka x-)
Odpovedať
baby aj ja mam na prezliekanie cierne, a dam k tomu vyraznejsie doplnky...
Odpovedať
zajo, take zvyknu mat v Pink.... zajo, do knihy hosti nam budu hostia pisat co budu chciet, zelania a tak...v nutri je aj odkaz, aby hostia napisali nieco na pamiatku mladomanzelom.... kupila som si ju uz len preto, lebo viem, ze sa v nej moji surodenci vysantia.... bude sranda.... :-D :-D vcera som bola v Polsku...baby take svadobne crievickyy co som tam naskusala...... uzasny vyber, nadherne topanky....ale ani jedne mi nesadli..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
zajo, myslis take koktejlky? to je super, hodis si k tomu vyraznejsie doplnky a bude kocena... x-) x-) x-) x-) ja uz k tymto satam nic nenavymyslam.... :-p len moja mama mi ich zakazala brat..... vraj si mam zobrat saty veselsej farby..... :-D
Odpovedať
praveze kym sa dokopem k prezleceniu, ak vobec, tak bude jedna hodina a ja tajne dufam ze o tretej som doma. takze kupovat saty na chvilu... uz len tie doplnky. mam nad cim rozmyslat, normalne uvazujem ze zajtra vypadnem do avionu :-D svokra nepovie ze nejde a vylet bude raz dva zbuchany
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5... hm...co na toto hovorite?
Odpovedať
zajo ale ved tie cierne saty mas, nie? aj doplnky k nim sa ti zidu do buducna.... ja si saty kupovat nebudem, staci ze mi tieto visia v skrini...poziciam si z pozicovne co oblieka vsetky superstaristky, Adelu na prenosy lets dance a maju o polovicu lacnejsie pozicovne ako Nicole a pritom ovela krajsie saty a trikrat taky vyber......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?