Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
no obrad mame o stvrtej, jedlo mame objednane na pol siestu...a bufet na deviatu hodinu vecer..tak neviem..ale asi mas pravdu, radsej zobrat potom domov, ako keby chybalo.. Kolko vas baby stojimenu na osobu? Mate uz kalkulaciu? My mame na osolo 19euri, ale len jedlo, bez pitia...polievka, predjedlo, hlavne jedlo
Odpovedať
jaaaj, vy uz riesite kalkulaciu??? =-) mne vraveli v restike, ze to mi staci 3 tyzdne pred svadbou dohodnut, zatial neriesim nic.... ale chytam stresy, ked vas citam... :-D mame predbezny kalkul, len to musime ucesat, aspon nieco.... my mame obrad o 16:30, obrad, gratulacie, presun do Kamily.... dame prve jedlo asi okolo 18:30.....
Odpovedať
obrucky su doma, som z malou dusickou preberala zasielku, ze booze, co to bude za zazrak. ale su uuuzasne, x-) , som milo prekvapena. drahemu je na lavej ruke trochu volna, na pravej dobra. ale on to vraj nosit nebude...co uz s nim. ze jednu noc vydrzi kvoli mne...poznam ho, jeho odpor k prstenom u chlapa tak si aj to vazim :-D
Odpovedať
a uz by som ju aj nosila :-D
Odpovedať
zajo, blahozelaaaaaam, ja by som svoju tiez tajne nosila, kebyze ju uz mam..... ale nemam, dalsia vec, co nemam.... :-D :-D :-D vloz foto, nech mozeme hikat a zavidiet v dobrom..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ja to nemôžem presne povedať, robím v cat. firme a dostala som od majiteľa zľavu , no čo viem v BA sa to pohybuje cca 33 e/os. Je tam vätšinou prípitok, predjedlo, polievka, hl.jedlo, káva, I. a II. večera formou švédskych stolov/studené a teplé jedlá/ Bola som v jednom hotely kde ma a internete zaujala fotka miestnosti, tiež tam mali lacnejšie jedlo no bol tam iný háčik/ hudba po 22 musela byť úplne stíšená- úplne/ Treba sa informovať na všetko, samozrejme že nižšia cena je super ale ak pôjdem o 1 zo svojej svadby domov tak sa to vôbec neoplatí/ To sa stalo v tom hotely čo som bola pozerať. Povypytuj sa prevádzkara na všetko ako je parkovanie, uskladnenie zákuskov, vlastné jedlo, hudba, príplatok za personál v noci.... aj na úplné "hovadiny". Poprípade choď do inej témy a opýtaj sa či nemá niekto skúsenosti s reštauráciou v ktorej to budeš mať.
Odpovedať
spravne kadan, spravne.... prve kvoli hudbe sme zrusili svadbu v stane, tam by sme ju museli stisit, tak ako pises.... a je tiez dolezite, kde a ako budu uskladnene kolace a alkohol, v hoteli kde to mame, je chladiaca miestnost, kde si to vsetko naukladame, kluce id nej budeme mat len my.... no a dalsi detail...jedlo, ktore sa zvysi a budete chciet zobrat so sebou...maju ho do coho zabalit? boli aj take pripady, ze jedlo nezabalili, lebo vraj mladomanzelia sa nepostarali o to, do coho by to zabalili.... ]-( ]-( my budeme mat 4 casnikov, po polnoci budeme platit len dvoch , to staci.... no a z hotela po svadbe sa musia svadobcania vypratat az do piatej poobede, zadne ze rano o desiatej.... daju si ranajky a mozu si ist este pospat.... detaily, detaily, detaily.....
Odpovedať
maly spi a mam tam fotak v spalni, tak neskor. vcera som zacala pisat menovky, nechce sa mi s tym babrat a to tlacit na pocitaci, nemam nato nervy, a nespravi to lepsiu svadbu ked bude tri dni robit menovky aby boli tip top. Kupila som zlatu fixku, nastrihala menovky, este mi par chyba,musim si kupit kremovy papier v Mlynoch v Nitre. nas sa pani prevadzkarka pytala, do kedy sa chceme zdrzat...a ja viem? ak by to bolo na mne, o jednej som uz doma. Deti maju izbu, ti budu spat tam...
Odpovedať
zajo, aky papier pouzivas na menovky? lebo vobec netusim, kde a aky mam zhanat.... =-)
Odpovedať
v davinci- taky ten obchod, kde maju na kreslenie a podobne veci somarinky, myslim ze je v auparku aj taky obchod, tak maju take veeelke vykresy, a z toho to robim. maly to pomenovane ze fotopapier..maju vselijake farby. a prave som volala s tou kockou co to robi, ze ci to chceme na perletovy papier..ze ma taky odlesk trosku. co myslite? bude to lepsie? alebo matne ako fotka? zas ked to je take jednoduche, tak si myslim zeby to nevyzeralo zle, take slavnostnejsie.
Odpovedať
kadan toto vsetko uz mame pozistovane, dakujem ;-) hudbu mozeme mat do kolkej chceme, je to uplne posledne poschosdie hotela a ubytovavat budu od spodu cize nebudeme vraj rusit. Aj zakusky a vsetko slane, sladke si mozeme priniest, alkohol nebudeme mat svoj, mame malu svadbu a tak sa mi s tym nechce zapodievat, to budeme mat vsetko od nich. A ked si tak spriemerujem pripitok, jedlo, kavu...tak to vychadza tak ako si cca povedala ty, tak to je fajn.Lebo nam to rataju presne podla toho, co skonzumujeme, nemame to na osobu, to mame iba vyslovene ten hlavny chod. Pripitok zvlast, studeny bufet zvlast, kavu...kto si co da, podla toho. Vieme presne co kolko stoji zvlast. zajo super ;-) sme zvedave na fotky prstienkov, my by sme ich mali mat vo stvrtok, tak uz veelmo tesim :-D
Odpovedať
a neviem pekne pisat, ale teda...snazim sa. :-D a kde sedia male deti, kde su detske porcie, tam na menovku davam srdiecko.. a nam dvom s drahym menovky...co sa tam pise? nevesta a zenich? ci len mena? ci nevesta ivka? xixi...jednu svadbu mam za sebou, ale nepamatam si zeby som take nieco riesila... somariny
Odpovedať
Článok sa načítava...
zajo, este k obruckam: moj drahy prekvapene povedal, ze on bude nosit obrucku stale, ze ju neda ani dole z prsta :-D co sa cudujem, lebo on v zivote prsten nenosil. Tak sa z toho tesim.
Odpovedať
som si vyplnila ten svadobny planovac...a uz tam mam len 67 dni..ide to...
Odpovedať
ja by som sa si priklanala k lesklemu, ked tam nebudes mat nic ine len meno napisane, bude to presne ako hovoris, slavnostnejsie a nebude to precackane.
Odpovedať
x-) jo, tiez myslim. ja neratam ze ju nosit bude... ale mi to neako nevadi. ja sa z nej tesim, normalne by som ju nosila aj teraz.. asi aj budem..na tajnaka :-p
Odpovedať
mna z mojho draheho porazi!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som na vychode republiky, on na zapade.... a teraz mi vola, ze ide najst iny hotel, ze jemu ta Kamila nejak nie je sympaticka...... teraz, ked sme uz pred troma dnami mali splatit kauciu 2600 eur!!!!!!!!!!!! Pytal sa ma na kalkulaciu, na vsetko, to som teda zvedava!!!!!!!!!!!!!!!!! Porazi ma, to akoze vyberie hotel bezo mna???? Lebo ja sa vratim domov az 15. marca.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( babenky uteste ma, lebo ma poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
habibi :-. klidek, neboj podla mna nenajde krajsi ako je Kamila ;-) , ved Kamila je krasny hotel, vsetko je tam super, aj my sme nad nim uvazovali, ale bolo to pre nas jednak velke a uz nebolo volne. A co sa mu tam nepaci? ked to chce menit?
Odpovedať
zuzi, ja nevieeeeeeeeeem, sibne mi!!!!! mal rok na to aby to riesil, nieeeeeeeeeeeeeee, teraz to bude riesit..... ja som tak strasne vytocena!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
chlapi...na vsetko maju cas a potom nas len vytacaju ]-( alebo im je najprv vsetko jedno a potom zacnu spekulovata a menit nase plany...
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, tak skoro pred svadbou uz poriadny hotel nezozenie ;) a inak je to asi taka muzska povaha, na poslednu chvilu sa zacat starat, asi aby nemali pocit ze to cele nechali na nas - my sa dnes ideme fotit na nove oznamko (z povodneho uz mame vytlacene 100ks a uz sa mali rozposielat)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky máte pravdu, chlapi sú už raz takí...............no je to ťažké s nimi aj bez nich otvorene mne sa priestor Kamily nepáčil. na môj vkus zle riešené, málo svetla, zlý vzduch.
Odpovedať
kadan, mne sa VELMI VELMI nepacia oranzove zavesy..... nechali sme si to vysvietit, to sa da, lebo DJ bude mat osvetlenie parketu a ked som to tam teraz takto videla, svetla je doooooost..... no a zly vzduch je vsade kde je vela ludi.... ked som porovnavala riesenie interieru Kamily s inymi hotelovymi restauraciami, tak toto bolo najlepsie... aj ked som stale snivala o svadbe vo velkeeeej miestnosti s vysokym stropom, obrovskymi oknami.... :-D ale ja uz som si na Kamilu zvyklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
záhrada bola krásna môj drahý obrúčku nebude nosiť, kôli práci si to nemôže dovoliť. Je to také divné ale radšej nech ju má doma schovanú ako celú doškriabanú a tak Už si ho viem predstaviť ako ju o pár rokoch vytiahne a bude sa kochať aká je krásna zatiaľ moja stratí lesk....
Odpovedať
kadan, ani moj obrucku bezne nosit nebude...ale vynimocne ho k tomu donutim..... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budúci švagor ju skoro 2x stratil /a to hneď po svadbe/ Išiel niečo robiť s autom, dal ju dolu-na strechu a zabudol. Našiel ju o niekoľko hodín na ceste. Neskôr si dal krátke nohavice, samozrejme prsteň do vrecka,vrecko deravé??? Nakoniec sme zistili ža ho dal do druhých takých istých. Samozrejme po tom čo sme prehľadali celú záhradu a barák po tajme aby sa to ženuška nedozvedela. Aspoň viem že drahý ju bude mať doma a nestratí ju.
Odpovedať
Profilova fotka
akurát začínam riešiť spodné prádielko, viem že už máte podaktoré po tom no ja som akosi nemala náladu to riešiť. Poraďte mi stránku, už som síce zopár pekných vecičiek našla ale nepohrdnem ďaľšími. Ď.
Odpovedať
kadan, ja neriesim spodne pradielko..... saty budem mat bez podprsenky a som realista...ked bude oslava do rana, tak padneme obaja do postele ako zbiti.... :-D
Odpovedať
ja podobne ako habibi...pod sv. saty podprdu nedavam, co som rada, aspon ma nebude nic tlacit :-D a pod popolnocne rozmyslam taku silikonovu podprsenku, samodrziacu-mate niektora s tym skusenosti? Je to dobra podprda? No a na sv. noc tiez nic neresim, spolieham sa na to, ze dostanem od bab na rozlucke zo slobodou pradielko :-D :-D Ked nie, nebude nist, prip. kupim na poslednu chvilu.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, osobne by som to nenazyvala podprda - je dobra, pekne zvacsi a vytvaruje, vobec ju nevidno, ale nespevni - ja mam potrebu si na nu dat este klasicku podprsenku - hlavne pri tanci sa bojim :) Ale pokial by si tak ci tak sla bez podprdy tak je fajn :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?