Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
to modre hodit do sepie a vyraznejsie pismo. a uz to nechcem riesit, lebo sa domotam. v pondelok nam maju prist obrucky, bojim trochu co to pride, neviem ci drahy ma dobru velkost odmeranu, on tvrdi ze ano... no uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Habibi nie si sama s tým jedením, ja to musím tiež obmedziť, blbosť zaraziť. :-( Boli sme v MA, ak mám pravdu povedať nič moc. Z toho množstva mi chutili iba 4. Neviem či som rozmaznaná z maminých koláčou ale bolo to oničom a som sklamaná. oznamko budem riešiť v pondelok pokiaľ mi kamarát nepošle upravené to moje akurát sme prišli od svokrovcou spravili mi módnu prehliadku, jáj tak som sa už dávno nenasmiala
Odpovedať
kadan, keby som mala brat ohlad na to co mi chuti, tak by ziadne kolace neboli..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jé holky já vám tak závidím ten veletrh.. taky jsem se tam chystala, ale nakonec jsem místo do Futura musela jet na zubní pohotovost a tahali mi nervy z osmičky, tak jsem jak omámená ještě teď... :-( A do toho Kongresového centra se chystáte??
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teď to vůbec nechápu, psala jsem do nevěsty Blanensko a objevilo se to tady.. Přijdu si jak blááááááázen...
Odpovedať
ahojte. hodila som do albumu oznamko...lepsie? markki, v pohode. ale si majovka, tak sa to tu strati ..:))
Odpovedať
uz je aj fotka prec...som to dala prerobit este. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
cau zajo, po dlhej dobe kuk na kona a ty tu:)))a ja tu tiez :-D joj daj nieco do albumu nech tvoje plany ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi máš pravdu ale.... ty si si ich objednala? markki tak ten zub ti nezávidím ja to mám 2x za sebou a raz bez umŕtvenia
Odpovedať
ani ja moc zakusky nemusim, akurat tortu co budeme mat som jedla u znamych na svadbe, a mnaaaaaam. sa tesim aspon na volaco. :-N zubara ani nespominajte... bez injekcie ani usta neotvorim. dididi, nieco som dala...dufam ze ma neskritizujes ako vzdy, potom to budem musiet menit :-D :-D a oznamko bude kremove, nelakaj sa tej ruzovej
Odpovedať
Profilova fotka
zajo akurát som si to pozrela, som zvedavá na tú krémovú :-) Včera som sa s drahým rozprávala a zákusky skrešeme na minimum. Budem mať aj ovocie sestra mi asi niečo vyreže tak som zvedavá že čo. Z mojej strany nechcú ani výslužky takže ich budem dávať asi iba 10. Musím to celé naplánovať-časový harmonogram, jesť sa bude asi až o 18:30 tak aby toho nebolo veľa. Rozprávala som sa s našimi a pozerali na mňa či som sa zblázdnila že je zbytočne veľa jedla. Teraz mám riadnu dilemu :-(
Odpovedať
mna sa svokra pytala, kto bude prvy druzba,kto bude pripinat tie metly na saka.. a kto bude s nou roznasat zakusky. ma asi 60vysluziek... no to nech si rozvozi aj sama. kam dam deti? ja som nic take nechcela...a furt sa volaco riesi. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam byt o osmej u kadernicky, o pol dvanastej fotit, medzi tym makeup. obrad o pol stvrtej..uz nech je 9.5.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj konečne mám voľno a nič sa mi nechce, keď si predstavím čo ešte uff. už toho nieje veľa ale nechce sa mi rozmýšľať :-( asi sa do toho pustím až večer, idem robiť poriadok s účtami a ost. domáce práce :-S večer som tu pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79: tak to budes mit pohodu, ja budu vstavat snad ve 4 rano :-( Jinak nejak jsem na mrtvem bode se zarizovanim, porad cekam na satky, kytku budu mit ciste bilou, mozna jen lehce do fialkova, protoze saty jsou dost vyrazny, tak at to uz neni moc, v patek jdu k holicce, tak se s ni domluvim na cesani a na zkousku. Oznameni vytiskneme, az se mi R. vrati a pak uz asi opravdu zacnu poradne zarizovat.. Dneska se me ptali nasi, kolik to bude stat, taxem slibila do pristiho tydne spocitat nejakou castku, ale vubec se mi do toho nechce :-S :-o a az jim to reknu - :-. Kolik tak pocitate vy ze vas to bude stat se vsim vsudy a pro kolik lidi? :-N
Odpovedať
my platime take tie vydaje na oblecenie, obrucky, okolo nas, oznamenia, fotky, dj a podobne.. a svokrovci platia jedlo a pitie. co to vyjde, netusim.
Odpovedať
Profilova fotka
l130 000 sk všeho všudy
Odpovedať
Ahojte slečny:) Tak my jsme včera pokročili: koupili jsme oblek a kravatu pro ženicha:) Móóóc mu to sluší ;-) Jo a taky máme letenky na svatební cestu do Indie... no a přítel teďka zrovna znova upravuje ta naše oznámení... Z nějakého nepochopitelného důvodu to na monitoru vypadá pořád dost jinak, než vytištěné... ale důsledným porovnáváním jsme teď došli k podobě, která snad už vytištěná bude vypadat OK. Jestli ne, tak už fakt nevím... ještě že nám to tiskne soused, tak má celkem trpělivost...
Odpovedať
kadan, este som neobjednala, mama ma stretko buduci stvrtok s jednou tetuskou, uvidime co ponukne ona a uzavriem to...uz nemam chut venovat sa kolacom... :-p marki, ja mam tri stolicky porcelanove bez nervov, mala som ich 5 korenove, to je vraj blbe....no a nervy nemam ani vo zvysnych stolickach...eseze ostatne zubky su ok.... ale vydrrrrrrrrrrrrz, to najhorsei mas za sebou, uz bude iba lepsie... ;-) zajo, ja potrebujem injekciu aj ked idem na preventivku k zubarke..... :-D :-p lucsy, ja mam vydaje zratane, vsetko dokopy, aj so satami, doplnkami, dopravou, ubytkom, obruckami, fotografom a spol vsetko mozne....250 000 Skk na 70 ludi... :-p
Odpovedať
zajo, oznamko v kremovej farbe bude faaaaaaajn.... x-) krasne deticky mate, kraaaaasne, tfuj,tfuj, tfuj..... x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujeme, snazili sme sa :-D
Odpovedať
zajo, oznámení je fakt moc pěkné:) my se zrovna snažíme dát nějak dohromady seznam svatebních darů... no, nějak se to rýsuje... niicméně nejraději bychom stejně finanční příspěvek na svatební cestu... ale pokud by někdo nechtěl dávat obálku, tak je asi třeba vymyslet i záložní variantu :-|
Odpovedať
market, tak my ziadnu zaloznu variantu nemame, len peniaaaaaaaaaaaaaze.... :-D domacnost mame kompletne zariadenu, nenasla som vobec nic co by mi chybalo, tak vsetkym hovorime, ze ziadne dary, alebo hotovost, kto kolko chce.... co mate na zozname?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak už jen 2 MĚSÍCE! Nějak to poslední dobou letí, 4,3,2...! :-. My taky nic jiného nechceme, bydlíme spolu skoro 5 let, takže máme všechno, penízky se hodí vždycky ;-)
Odpovedať
no my sme na tom podobne, uz spolu byvame skoro 5 rokov a vsetko mame, cize radsej peniazky na prilepsenie ;-) Baby, beriete si nieco na fotenie? Myslim, dazdnik, vejar...alebo nieco...nechceme mat uplne klasicke fotky, ale nic ma nenapada, s cim by sme sa mohli fotit. Rozmyslali ste nad tym?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, nám fotograf řekl, že třeba když je pro ten pár typické nějaké sportovní náčiní, třeba to jsou šachisti, tak ať si klidně vezmou vybavení na svatbu, aspoň ty fotky pak o nich více vypovídají :-) Určitě chceme fotky s naší malou, ta nás v poslední době vystihuje nejlépe ;-) jinak nevím, mužíček hraje fotbal, ale jestli by chtěl fotky s míčem, to netuším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi pozerala som siuž dávnejšie jednu stránku fotografa. Bol tam pár ktorý sa korčuľoval, bolo to zaujímavé. Taktiež som videla svadobčanov na koni, v krčme s pivom, so zmrzlinou, s fúrikom........ keď som sa rozprávala so sestrou o mieste kde by sme sa mali fotiť tak zahlásila že pri non stopke s hot dogom v ruke ;-) , šalená neviek kto vyperie ten kečup 8-) . Nebola by zlá ani MHD, je strašne veľa možností kde a ako, ak sa cítite na blázdnovstvá a máte dobrého fotografa tak by nemal byť problém s ničím. Nemusíte ani plánovať, za pochodu keď niečo uvidíte... Neveste a ženíchovi sa neodmieta, ľudia budú natešení že vidia biele šaty tak určite vyjdú v ústrety. inak som včera aj ja rozmýšlala nad slnečníkom, ak bude teplo bude sa hodiť. Ja som typ že keď na mňa pečie slnko zvyknem odpadnúť- teda iba skoro a to nechcem. Neviem aké bude počasie ale chcem sa na slnečník opýtať v salóne
Odpovedať
kadan to mhd nie je zly napad :-D my sme na blaznostva, resp. na nieco netradicne...chcem aj zopar fotiek zo stareho mesta v ba, uvidime, ako to nakoniec vsetko vypali :-D
Odpovedať
ja som hladala fotografa s fantaziou..... lebo ja ju velmi nemam.... :-D chcem sa fotit v starom meste, v jednej casti su take polozrucaniny.... mozno sa pofotime este doma,akurat v aprili si dozariadujeme domcek, meme pri nom premakanu zahradu, mne sa pacia este fotky v kaviarni, pri cigaretke, vylozene nohy, veget.... :-D
Odpovedať
habibi kde su polozrucaniny? Ja ani neviem...mala tu jedna kocka velmi pekne fotky aj na nadvori Palfyho palaca, tak aj tam chceme ist pozriet, som bratislavcanka a kopu miest ani nepoznam :-D A kto vas bude fotiti? Koho mate? v starom meste chcem aj ja zopar fotiek, ale chceli by sme aj nieco ine, ale uvidime, co nakoniec ako bude :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?