Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
kym ja zacnem robit na menovkach bude april..ja totiz robim vsetko az ked horiii. drahemu musim dat dokopy papiere - je zivnostnik, danove priznanie sa blizi. stale si hovorim ze od zajtra zacnem... :-N chcem nieco na sposob co mam v albume..len bez obrazka a napisane zlatou fixkou. alebo teda normalne klasika - take prelozene napoly aby stali na mieste kde maju. alebo co mam v albume druhe - zapichnute vo vidlicke. musim to ukazat pani prevadzkarke... tak rozmyslam, ze to ferero bude blbost.
Odpovedať
zajo, blahozelaaaaaaaaaaaam....ale uz mam z teba depku!!!! :-D :-D :-D to co si stihla dnes, ja stihnem za mesiac...... :-D ale ked sa na vychode zatnem, tak sa vratim minimalne s menovkami hotovymi..... :-p a tiez rozmyslam nad tym, ze budu klasicke prelozene napoly..... aj bez toho riesim kopec veci, nebudem sa zatazovat aj menovkami.... len zasadaci poriadok bude horoooooor.... :-p
Odpovedať
ten uz mam vyrieseny...teda, ratam ze svokra mi to okeca, ale myslim ze inak sa to neda. a mam problem kam mam dat sediet otca..ma totiz priatelku, moc ju nemusime, nechapem co sa hrabe na svadbu..no bez nej tatko nepride ]-( ]-( ]-( nekomentujem, tak ale nechcem aby sedeli za hlavnym stolom. hostia budu sediet za okruhlymi stolmi, my za rovnym, aby sme nikomu nesedeli chrbtom. dokonca aj menu sme zbuchali ako tak... paraada. inak..rozmyslala som aj zeby som tie menovky dala nakreslit kaligrafovi...bolo by to ine, zaujimave..a hadam nie az take drahe. tlacit to nebudem...a trapit sa s pisanim aby to pekne vyzelo..uf, ja mam hrozne pismo..
Odpovedať
tak tatko bude sediet za okruhlym stolom a nie pri nas..je mi to luto, ale ju tam nechcem. svokra do mna huci, ze ako to bude vyzerat... no NIE.
Odpovedať
Profilova fotka
Pokiaľ by si sa nemala dobre cítiť tak s nimi neseď. Svokra to musí pochopiť, všetci. Ja som zatiaľ zasadací neriešila, v podstate by nemali byť nejaké problémy, naši najbližší sa poz
Odpovedať
ahojte. co kde ste vsetky? vybavujete? ;-)
Odpovedať
my sme dnes boli na navsteve u kamosky, take krasne 4 mesacne babatko ma,juuuuuj.... x-) no a Sofi reagovala uplne uzasne, vobec neziarlila.... :-D viete co mne mama povedala na kolace????? Ze su take obycajne, tuctove,ona chce nieco ine...... ]-( ]-( ]-( ]-( porazi ma, slak ma trafi..... ]-( ]-( ]-( ja jej asi nejake nakreslim aby bola spokojna...... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
habibi: tak nech ti nejake paradne objedna, ale aj zaplati...ja nechavam vsetko co sa tyka stravovania a nápojov na nasich...kolace uz objednali (neviem vobec kde a ake), torty dava upiect moja teta a babka, a z priatelovej strany tiez niekto nejake prinesie, takze ja ziadnu neobjednavam...bude toho sladkeho az az... pytali sa ma, ake druhy alkoholu chcem...uz ho aj nakupili, akurat este riesia vino a treba dokupit nealko no a este musime dohodnut menu, zhodli sme sa, ze bude predjedlo, polievka, 1.hlavne jedlo, 2.hlavne jedlo a teply bufet...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo - super! tesim sa ze ste vybavili matriku... nakoniec to bude v NR? ja som tiez rozmyslala, ako to dat na oznamko, ze ci staci na mestskom urade, alebo ci tam dat aj tu obradnu sien... penn a tie co ste riesili cukrarov v BA - v nejakej teme som nasla takuto referenciu (kopirovala som si, co ma zaujalo :-) ) "cukraren IHRO je najlepsia ktora existuje.. tie ich torty su proste uzasne my mame svadbu v moraviach, ale tortu si beriem z BA od nich... nikde inde nerobia take super ako tam" pisala to red_kika v novembri 2009, takze to az take stare nie je nam sa akosi nedari - mam v hlave milion veci, ale nic neviem uzavriet
Odpovedať
ahojte, my ideme dnes skusat obrucky.. nakoniec sme sa rozhodli pre ine ako sme mali vybrate. uplne hladke..a akurat rozmyslame matne alebo leskle, ale asi leskle. aky je rozdiel medzi titanom a wolframom?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko :-) zajo, tady máš ten rozdíl http://www.youtube.com/watch?v=_yu8Ke... stačí pustit od 1:55 ;-)
Odpovedať
tinka, nasi sa podujali, ze mama zaplati kolace a otec alko a nealko.... aktivni su.... :-D :-D ja si musim najst cukrarku, lebo nasi ziju na vychode, svadba bude na zapade a mama tu cukrarky nepozna.... dnes ideme na prezentacny den do Kamily, som zvedava co uvidime..... snad sa pohnem niekam dalej... noa drahy sa ponukol, ze si vezme na starost aj kyticu a celu kvetinovu vyzdobu, len mu mam povedat z akych kvetov.... vraj nam to budu robit ti z Aupaku, co nam robili aj zahradu, tak snad daju nejaku zlavu.... :-p :-D ale najprv nech vyriesi oznamka a potom mu zverim kvetiny..... :-D no a zajtra letiiiiiiiiiiiim na 3 tyzdne na vychod.......
Odpovedať
Článok sa načítava...
luc, dik..fuuha, no to robit s prstenom nebudem ;-) habibi, nech to dobre v kamile dopadne a nech mas z toho dobry pocit. a hlavne si na vychode oddychni. fiiha, no tak by to malo byt, ze si povies kvety a drahy zozenie kyticu..no to ja na mojho by som nenechala teda. no a dnesnym dnom to mame zas o tyzdnen menej do svadby..v nasom pripade uz ani nie 11 tyzdnov..
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ja som sa na viacerych strankach dociatala, ze matna obrucka z bieleho zlata sa velmi rychlo doskriabe, tak neviem co je na tom pravdy... ja som chcela kombinaciu aj matne aj leskle. Potom ma zaujal ten wolfram, ale nikde nemozem najst obrucky z toho kovu jedine na polskych strankach som par takych nasla a stoja 10 eur.. divne :-| Asi nakoniec dam to biele zlato...aj ked uz teraz viem, ze do pol roka bude doskriabane... aj snubak mam uz poskriabany a ostatne prstene co mam na prstoch, kedze ich nikdy nedavam dole, ale su tenucke tak to nevidno... preto sa bojim ze obrucku bude riadne vidno doskriabanu :-(
Odpovedať
lucique ich predava..skus jej napisat do IP. cena zhruba co som pozerala stoja cca 700-800 ceskych korun, u nas to iste na eura zhruba to iste vychadza. a este som nasla titanove e-prsteny.cz tiez su krasne a urobia ake chcete. mne tie kombinovane pridu ze su moderne teraz, viem, nechceme to z brutalne draheho kovu, no ale ja som za klasiku. a este rozmyslam ci oble, alebo zarovnane. ale skor som za hladke a rovne. a siroke nanajvys 5mm pre draheho pre mna 4.
Odpovedať
marfi, tak potom chod do titanu alebo wolframu. ;-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... babyyyyyyyyyyyyyy, co som nasla !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, krasne su...
Odpovedať
no... mam nohu 38 - 38,5 ... 39 sa mi vyzuvaju. mam ich zobrat aj bez skusania? =-) ved prinajhorsom ich budem mat len na obrad a fotenie...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79: koukala jsem na ne a jsou nadherne.. ;-) Tak jestli je vezmes, tak snad ti padnou..
Odpovedať
Profilova fotka
A jestli se ti hodi k satum a pak jeste unosis, tak přroc ne.. :-)
Odpovedať
pozerala som, vsetky lodicky mam 38. ;-) tak hadam budu...
Odpovedať
marfus, ja mam snubak z matneho bieleho zlata,nic nemam doskriabane..... ;-) zajo, prenadherne su tie crievicky, krasa, aj cena je super.. ja musim zohnat topanky na max. 5 cm opatku...kvoli satam aj drahemu..... :-| kyticu drahemu zverim, lebo on mi kupuje nie kytice ale umelecke diela..... :-D doteraz som vzdy bola v nemom uzase ked mi nieco z kvetin priniesol domov.... x-) x-) am mu obrazok ako ma vyzerat moja kytica, plus 11 kytic na stoly a na hlavny stol nejaka ikebana, nech sa stara.... :-D :-D len uvidime ako dlho mu ta jeho ochota pomahat vydrzi.... jooooj, o druhej sme mali ist do Kamily, ale akurat o jednej doviezli konecne vsetky dvere a o druhej maju prist amontovat dvere do sprchovacieho kuta.... ]-( ]-( dufam, ze sa tam do piatej dotrepeme.... ale aspon mam pred zajtrajsou cestou vsetko vyprane, vyzehlene, drahy ma vsetko pretriedene, vsetky kosele a tricka vyzehlene, prvy tyzden bezo mna bude mat pokoj, potom sa bude musiet starat sam..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 tak potom dej vedet, jestli si objednala a popripade jake jsou.. ;-)
Odpovedať
kokso ale dobry je vietor!!!!! =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mi moj milovany povedal, ze ci fakt chcem mat na prste obrucku za 10 eur... ze jeby by to pripadalo cudne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konecne som tu uz aj ja. my uz mame tiež obrucky vybrate, este posledna skuska a su uz doma myslim, ze su uz aj v albume. co mate nove kocky, dovolenky zarezervovane? my sme nejako zbrzdili, nic sa nevybavuje stale vaham aku tortu, teda plnu co mi odporucate aku dat do vnutra ja sa stale neviem rozhodnut a hlavne si to ani predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
moja svadobna torta v mojom albume bude: posledny riadok 2ha z prava taka s oranzovymi kvietkami, poradte mi plnkuu kocky:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj marianinka ja budem mať podobnú len 2 poschodovú Tiež nie som rozhodnutá akú presne, bola mi ponúknutá gaštanová, kokosová, jogurtová, samozrejme klasa vanilka čoko, karamel, oriešková...
Odpovedať
Profilova fotka
ano takuto moznost mam aj ja ale rozhodni sa ktoru, mne poradila ta co to bude robit , že cokoladovu alebo kakaovu, ja kakao nemozem takže to som hned vylucila...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?