Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
stretko nebolo, marianinka a zajo to vzdali..... :-D :-D :-D no a cakame na teba, kedy sa pridas..... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oblečiem sa a idem, kde??? :-D Dnes je posledný catering tak by nemal byť problém s časom. Môžme sa dohodnúť, snáď sa pridajú aj babizne
Odpovedať
mohli by sme sa vazne stretnut, bola by sranda.....tolko neviest pokope..... :-D :-D :-D inak, o kolkej mate obrad?
Odpovedať
habibi, nechaj nech organizuju... aspon mas klud a neries to. my ideme zajtra aj do toho podniku kde to chceme - drzte palce, idu aj svokrovci. som zvedava co zas budu chciet menit. |-|
Odpovedať
mne sa pacia aj menovky z rafaelo guliciek - je to celkom mile. len neviem akotam zalepit menovku o toho... napichnut na spajglu a potom zalepit zo zadu lepiacou paskou? hm... ale paci sa mi aj za vidlicku zapichnut menovku, mam to v albume.
Odpovedať
no zo stretkom v marci ratam. ;-) habibi, ked budes na vychode, budes mat pristup k netu? aj budes odtial nieco vybavovat?
Odpovedať
zajo menovky v rafaele som tu uz niekde videla..... milujeeeeeeeeeeeeeeeem rafaelo.... my asi nakoniec budeme mat tie zvonceky...paci sa mi to a nakoniec to bude aj darcek pre hosti.... ale uvidime.... jasan, na vychod si beriem notebook, nasi maju bezdrotove pripojenie po celom dome, budem mat viac casu na net ako teraz.... :-D budem odtial riesit veci s hotelom, co mam v cene, co dodaju za priplatok, potom budem riesit agenturu....
Odpovedať
teda ne z rafaela..ferrero tusim.. ale ani to rafaelo by nebolo zle,len kto by to odbaloval
Odpovedať
ferero mam v albume, ale pride mi komlikovane davat tam menovky.... :-|
Odpovedať
baby, akurat dosiel drahy, ze mala s nim nechce zaspat, nastupujem ja..... ]-( ]-( papa zajtra...
Odpovedať
nasla som obrazok kde to take komplikovane nieje..celkom fajn. dobruuu
Odpovedať
Profilova fotka
holky, prosím o radu, našla jsem nádhernou soupravičku ladící k šatům, ale váhám, jestli už by to nebylo moc přeplácané - co myslíte? posledni foto v albu - díky za názory ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj luc. mne sa to paci, lebo je to na takom jednoduchom lanku.. cize nieje to moc. na tych satach mas perlicky?
Odpovedať
Profilova fotka
lucique - mne sa to velmi paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan ja som donedavna o seltii ani nevedela... sused v Irsku mal koliu, tak sa mi zapacila... labradora som uz nechcela kvoli tym problemom s kostami, no a priatel povedal, ze kolia je velky pes na to, ked ho chcem mat doma... tak som lozila po internete a nasla som seltiu - laska na prvy pohlad x-) sli sme po nu az na druhu stranu polska povodne sme mali vybraneho hafka tricolor, ale nakoniec som si vybrala zlateho. Prihodim fotku do albumu ;-) lucique ta supravicka je krasna... jemna... vobec to nebude preplacane.
Odpovedať
mne sa seltia vzdy pacila..potom ma odradili chlpy..ale paradny pes ..a ked som ju chcela ja, asi pred 15rokmi, nikto o nej nechyroval...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo pred 15 rokmi? ja som o nej nevedela doteraz a doma ked ju videli, tak kazdy sa pytal co je to za rasa a ked som povedala ze seltia tak pozerali este viac zdivene :-D u nas ma vacsinou kazdy vlciaka, teraz prisiel do mody labrador... trosku sme pozadu :-) a co som sa pytala v chovatelni, tak seltia vraj moc srsti netrati, len v obdobi ked plzne ako kazdy pes, ale zas som bola prekvapena, lebo ja som si vzdy myslela, ze kratku srst skor povysavam ako dlhu... a to som bola prekvapena, ked som dve hodiny s hadicou od vysavaca skusala povysavat chlpy z labradora a tak to bolo zazrate v koberci ze som sa riadne zapotila... tie dlhe chlpy vraj sa vysavaju lahsie tak uvidime... tu mame parkety tak no problemo :-) Nechce mi pridat fotky - musim ich najprv zmensit. Dneska taham nocnu... budem pozerat filmy az do 5 rano - potom idem sledovat hokej :-)
Odpovedať
noo...ja som bola velky psickar..
Odpovedať
idem haaa haaa, zajtra drzte palce, nech vybavime matriku, restauraciu, oznamka a aj prstienky.. rano budem stihat akurat obliect deti, dat im jest, nieco si hodit do ust aj ja..a padame. ale i ked nevylucujem, ze zavislost nepusti a medzi tym zhonom nakuknem.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tak dobru noc a nech sa vam ten zajtrajsok vydari - ze vybavite vsetko ;-) tak par fotiek hafana uz je v albume
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, dlho som necitala tuto temu, no pises v rovnaky den, svadba bdue v dome sv. martina a hostina teraz uz v medium. :-))
Odpovedať
este som tu...marfi, super havo, musite mat veselo. co to je za druhe zvieratko? cincila? ako si vychadzaju?
Odpovedať
ale uz idem..lebo rano bude krute. hes ivana spat!
Odpovedať
Profilova fotka
hej to teda mam veselo :-) strasne rad sa hra s loptou a ked mu hadzem tak aj hodinu vydrzi aportovat a furt nema dost. Zatial ani nesteka, co som stastna lebo som sa docitala ze seltie proste dost bresu, ze to maju v povahe. A hej to druhe je cincila, ma uz rok a strasne sme mali strach, ze ako to spravime, ked budeme chciet vypustit cincilu aby jej pes nieco nespravil a nakoniec sme si vsimli, ze sa onuchuju a pes sedel pri klietke a pistal olizoval ju... potom cincila skakala po klietke a pes kolo klietky tak sa nahanali... tak sme ju skusili vypustit a .... to bolo divadlo :-D nahanaju sa po celej izbe, pes beha za cincilou potom na opak, cincila mu skoci na chrbat a tak behaju po izbe... len ci to tak bude aj ked pes podrastie :-S zatial je pes lahucky ale ked bude mat viac kil a nahodou na nu skoci, tak to asi nedopadne dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no tak nechtiky idem tak ako market, to je jedno z mala s cim mozem byt na sebe spokojna su velmi pekne a pevne, same od seba biele a nie priesvitne... ale sak dost o tom. no a hmm tiez uz som sa pomaly vzdala kytice z auta.. uvidim este a kocky asi je to zla tema, ale tazko sa mi hlada tip na tortu prave, okrem cukrarne ludvik a neviem si tam vybrat, ekby mal niekto tip do RP?
Odpovedať
dobre ranko. pozerame hokej.. penn, skus pozriet na stranke www.tortyodmamy.sk su tam cukrarky po celom slovensku, maju tam aj fotky.. pripadne v teme Bratislava - ani neviem ci tu taka je, ale hadam ano.. my mame mat zo Sulekova - cast Hc, a bude uzasna, sme ju jedli. sikovna kocka ich robi.. len to mas asi dost od ruky. takze neporadim. nemozem uz spat, som nervozna ako to dnes vsetko dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tak dufam, ze dopadnes dnes lepsie ako nasi hokejisti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň jako naši :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pen myslím že ludvig je dosť drahý, teda čo som pozerala pár foto s cenou, nedala by som toľko za tortu. marfa ak dnes bude konečne moj pc opravený dám aj ja hafana.
Odpovedať
Profilova fotka
pen myslím že ludvig je dosť drahý, teda čo som pozerala pár foto s cenou, nedala by som toľko za tortu. marfa ak dnes bude konečne moj pc opravený dám aj ja hafana. držím palce, vybavte všetko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?