Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
zajo, je to ovela lepsie..... x-) x-) idem citat, ci ste nieco popisali.....
Odpovedať
ooooooooooooooooooooooooooo, dakujem. aj obocie som si vysklbala
Odpovedať
silvika, ahooooj, ja som z Bardejova..... :-D mariani, mna na ples licila Schulzova, ked mi hovorila ze mi da trosku fialovej, tak som nechapala ze na co, sa to nehodi k satam, ale ked som sa pozrela do zrkadla, hotova som bola..... nadhera.... x-) ja si chcem u nej robit tiez kurz, ale az ked pojde mala do skolky..... x-) zajo, oci mas vyriesene, skus zvysok tvare teraz... :-D a obocko este preried.... ;-) inak, ako dopadol Valentin?? My sme boli v kine, dostala som kytisku velikansku a Clinique make up, puder, maskaru, lesk na pery.... zase sa trafil, hned som si to natrepala na tvar.... :-D no, uz som sa pochvalila a co vy????
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ja som mala teraz um.mihalnice, ešte mi stále držia mne najprv dala maskaru a potom nalepila trsy mihalníc, sú 3 dlžky, ja som mala stred, ak budu aj tak dlhe možeš si ich sama skratiť
Odpovedať
kadan, ja chcem tiez len trsy..... nenici to mihalnice? Ako si to potom odstranis?
Odpovedať
este preriedit? a ja nechcem len take pomlcky.. habibi, to sa kde drahy naucil? ja to kaslem... ja cokoladky, co som necakala... ale tento rok som nemala pre neho nic, som si povedala ze kaslem nato, kazdy rok zabudal, alebo sme niekde boli a vzdy som si mala nieco kupit..no prekvapko ziadne. a tento rok si spomenul a ja nie.. ale buduci tyzden ideme do nitry, chcem ist na kawasakiho ruze a on bude z najmensim behat po mlynoch. a dame dobru veceru..a tak podobne.
Odpovedať
ja neviem, kde sa to naucil, om sa asi v noci potajomky maluje s mojimi sminkami, preto vie co mi sedi.... :-D :-D inak, stretneme? Len mi dajte vediet aspon den dopredu, chceme ist mrk do Viedne na detske izbicky.... zajo, ja by som tiez brala dobru veceru...... hlavne osamote, bez deti.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
habi neniči nema prečo. je tam iba min. kvapôčka lepidla, opatrne sa to vsunie a potom sa kožička pod mihalnicami pretrie navlhčeným tamponom , niekomu vadi keď sa lep odparuje, mne našťastie nevadilo. Odstraňovanie som zatiaľ neriešila, opýtam sa. ja som Valentína dostala už včera, krasnu kytičku a po 5 rokoch plyšaka, bola som prekvapená. Ke%dťe som robila oba dni nedarovala som drahemu nič, chcela som mu dať seba no neda sa, som ko
Odpovedať
dala som na chvilu saty do albumu...
Odpovedať
a coze si si ich dala? Mala si nejaky plesisko, ci len tak? ;-) jeeeej, plysak, odkedy mame malu, uz iba ona dostava plysaky...... :-D :-D na sex si ko, na internet nie..... :-D ( to mne niekedy drahy pripomenie... ) :-D :-D
Odpovedať
to moj sa nepyta, mi to vypne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zajo super o moc lepšie, len sa trošinku pohraj s obočkom kočky aj by som sa ku vám rada pridala keby som mala čas
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved ja ho nechcem tenke.. ci tvar?
Odpovedať
zajo, to je chlap..... :-D :-D :-D baby, ak vam stretko nevyhovuje teraz, tak ho presunme, tak aby sme prisli vsetky..... ;-)
Odpovedať
habibi, super napad. tak kto kedy moze?
Odpovedať
zajo, len koren obocia, tvar je ok... ja mozem tento tzden alebo az v polovici marca..... :-|
Odpovedať
habibi, a tento tyzden ti je jedno ci v utorok,stredu alebo vo stvrtok?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tvar je v pohode ja sa do polovice marca prispôsobím /troška sa vtierknem/ 8-)
Odpovedať
idem off, pes sa posti, musim ho vyvencit spat. dobruuuu
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja idem chrrr neviem kedy sa ozvem pokazila som si pc pa pa
Odpovedať
ahoj habibi78, teší ma , že je tu niekto z Bardejova. Snáď mi v niečom poradíš, pretože my pripravujeme svadbu na diaľku, čo je trošku komplikovanejšie. Kde budeš mať svadbu? Myslím sálu. A termín? :) Dúfam, že ťa neobťažujem. Krásny deň :-) :-) :-)
Odpovedať
babule, ja mozem tento tyzden hocikedy poobede..... ;-) silvi, ja som z BJ, ale svadbu budem mat v BA.... takze ti velmi neviem pomoct..... ale je tu niekde tema nevesty z BJ, skus mrknut tam.... ;-)
Odpovedať
zuzika: poslala jsem ti do IP odkaz na tu hudbu, o které jsme se tu před pár dny bavily:)
Odpovedať
dakujem market ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja asi tento týžden nebudem moct, dnes som hovno vybavila v nemocnici, lebo nemam potrebny paier , ktorý si samozrejme nechala moja gyn tak zajtra k nej skoro rano a potom spat do nemocnice a musim ist na policiu do TO, tak asi skor buduci mne by to bolo lepsie ale ked nie, nic sa nedeje. no zajo, obocko trosinku poopravit a tie tiene spravit este lepsie prelivy a musim povedat mas krasne ocka, s ktorými sa da pekne pohrat:-)))
Odpovedať
dakujem..no jo, ja viem, este sa musim ucit ;-) ja som mala ist do ba zajtra, v stredu ideme na matriku, vo stvrtok fotografke cvaknut deti a do podniku kde chceme svadbu... no figu, nikam nejdem. ]-( tata ide na polovacku, zajtra a v piatok. tak hadam v marci to vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to dufam, bolo by fajn keby sme sa stretli zoci voci:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) my sme sa s milacikom rozhodli pre 1.5 :) chcela vy som sa spytat, neviete mi poradit nejakeho dobreho DJ ja, alebo kapelku? svatba bude v Kežmarku a 350 eur sa nam zda za par hodin fakt dost... Mate nejaky tip? dakujeme
Odpovedať
som si prave objednala tie tieniky od dioru, tmavsie, som zvedava co to pride zac x-)
Odpovedať
kiwisek, skus sa popytat v teme blizsie danej k polohe kezmarku.. my mame dobreho, len je z Nitry, to by ti moc nepomohlo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?