Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bola som dnes na skok v Nitre na výstave, boli sme neďaleko. Konečne sme po trampotách zohnali vestičku, zapáčili sa nám aj manžetové gombíčky tak už aj košeľa... drahý je už komplet :-D . Ja som si kúpila čelenku pre prípad a spoločné su podbradníky, čudovala som sa keď to feši navrhol :-. vraj musí byť sranda.
Odpovedať
ten podbradnik, to je naco?
Odpovedať
kadan super. kupili ste ci poziciavate pre draheho vestu?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo akurát som ti pozerala do očí :-) myslím že by si ich mala viac rozjasniť podbradník sa používa pri jedení polievky z 1 taniera. Som zvedavá ako to bude, vôbec som netušila že drahý také niečo chce. vestu sme museli kúpiť, nikde sme nevedeli zohnať číslo stála 60e
Odpovedať
biely tien pod obocie a do kutikov trochen to nezosvetli? a biela ceruzka kajalova na dolne viecko.. a lepsia spirala a mihalnice nalepene..
Odpovedať
hm...drahy ked papa, tak to je vsade.. ved volaco tam snad budu mat. nam vestu usiju, aj viazanku.. a platime pozicovne 30 eciek
Odpovedať
12tyzdnov do svadby...najvyssi cas vybavovat co sa da, lebo zachvilu je to TU
Odpovedať
Profilova fotka
to máš dobré, nám by ju ušili no musela by sa kúpiť za 90......... táto stála 60 aj keď sa mi viac páčila tá čo nemali veľkosť, nevadí :-)
Odpovedať
Uz tych par eur hore dole sa pri vydavkoch na svadbu strati, hlavne ze ste zohnali. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve, som rada. Celkovo sa mi nepáčil prístup pani predavačky ]-( Idem haji zajtra zase robím :-( dobrú
Odpovedať
Profilova fotka
No jo, u nás necelých 11 týdnů! :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Neznie to príliž nadšene
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no že mám pocit, že mi toho strašně chybí :-)
Odpovedať
luc - presne to iste. ale chce to par tyzdnov a dobehneme a dovybavujeme vsetko. dufam teda... ale aj tyzden pred svadbou sa da vybavit kopec veci, ale myslim ze stihame do aprila vybavit vacsinu veci. aj to v aprili len kupit oblek a drobnosti.
Odpovedať
v akom poradi sa to vydavame?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my jdem mezi prvníma, ale obřad až 14:00, tak je možné, že úplně první nee ;-) Mně chybí pořešit účes, líčení (sama určitě ne, vůbec se nemaluju a nechci riskovat), obléct ženicha, družičce boty, dort, zvací koláče, oznamko (text se rýsuje, design je vybraný), nakoupit výhry do tomboly, nechat vyprat a vyžehlit šaty; vymyslet, co chceme zahrát + ke kapele si vzít notebook (nachystat písně) do hluchých míst... furt nějak hodně, ne? Jo a musím se modlit, aby stihly dorazit prstýnky, navymýšlela jsem si diamant a kvůli němu se to protáhne, pak cesta přes půl světa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, neboli ste vcera niektora z Vás v Auparku na dni Fann parfumerie? licili tam super vizazisti tak sme sa so sestrou dali nalicit, nieco užastne a strasne rýchlo to bolo. len sme to trubky neodfotili, ale zobrala som aspon kontakt na super vizazistu. aj ma ocesali, ale to len take na disko, nic svadobne. zajo: a kedy cca sa chcete stretnut, v ktorý den v utorok? ja idem zajtra do nem a podla toho uvidim, ci mozem ist za Vami a spoznat sa:-))) pozeralo som tvoje ocka: ja by som sla do jemnejsich odtienov a urobila by som prechodi s 3 farbami. umele mihalnice by som ani nedavala, ty mas pekne svoje a staci ich trosku kliestikmi vytocit a je to. rozhodla som sa vcera , ze si urobim konecne vizazistický kurz, mna to velmi bavi niekoho licit:-))) my mame sobas o 15.takze to asi nepojdeme 1. vcera som bola vonku tak ma boli hlava, prisli sme az ran a spala som 3 hodiny a to som si este pospala na avatarovi, aj ked som ho uz raz videla sla som so segrou este raz a od polovice som si peknucka odfukavala:-))) ved uz bolo aj dost hodin ked to skoncilo 23.50:-)))) moj cas na spanok neviem ci poznate v BA ten kubansky podnik H....., tak sme boli a urcite tam chcem mat rozlucku so slobodou, super zabava a ti chlapci , samo cierny:-)))) nieco aj polo:-))))
Odpovedať
Ahojte. no...v utorok mi to asi nevyjde...v stredu ideme na matriku a vybavovat veci..tak to vyzera na stvrtok. mozte niektora? marianinka..tri farby tam povodne boli, dokonca styri...len mi chyba neaky slonovinovy tien..nieco co to rozziari. a do akych farieb by si na mojom mieste isla? porad, niekedy je takyto nezainteresovany objektivny nazor uplne naj super. A mam naprd spiralu uz, musim kupit nieco ine.. a ja si umele mihalnice neodpustim, to MUSI BYT. este som ich nemala...to si namalujem normalne zo spiralou? mne sa lubi v Malecone... juj, paraaaaaaaada. x-) v tom druhom som nebola..ale moze to byt super. nad vizazistickym kurzom som rozmyslala aj ja, len mi to potom prislo - ze koho budem licit. svokru? ci si dam inzeraty? a kde by si isla na ten kurz? som nasla ze robi vizazista boris - priezvisko neviem. som niekedy chcela byt vizazistka, len nasi zauradovali..tak som skoncila na gympli.. kde som ja mohla byt? :-D :-D :-D
Odpovedať
sa mi pacia bordove tiene s kombinaciou ruzovej a bielej, zelene, fialove... teraz som len skusila take zlato - bordovo-staroruzove, len ta zlata mi to neako prezlatila moc. asi tade nejde cesta ,musim skusit nieco ine. A mozno je to tym, ze tam chyba neaka bleda.. =-) ale bratova priatelka ma brata, ten ma frajerku a ona sa uci za vizazistku, vraj povyhravala neake sutaze...tak ked pride, tak uz som rozhadzovala siete, skusi ma namalovat. viacmenej som zvedava ci mi vymysli nieco ine, co ja nevymyslim, ci ma ani len nenapadne vyskusat
Odpovedať
dnes svokrovci pridali zas par ludi...ach jo. a rozmyslam ci mam zavolat niekoho z mojej rodiny...cely rok sa ani neozvu...naco ich mam volat? len ohovaraju na vsetky strany... mam jednu sestranicu, ktora byva vedla v dedine, viacmenej caka ze ju zavolame..uz volala, vyzvedala - fakt nenapadne ]-( a nezabudla podotknut, ze maju jej deti frajerov, strasne vaznych....dcera ma 16 a syn 18-- to take vazne nemoze byt, musim vymysliet ak ich zavolam, ako im povedat, ze bez deti. a riesim kto s kym bude sediet- vaaaaazny problem. a netusim kolko ludi sa zmesti za okruhly stol. 8 urcite..ale neviem ci nie aj 10...musim posnorit po ich stranke, na obrazku by to mali niekde tusim mat
Odpovedať
Profilova fotka
Malecon poznam tiež, ale ta Havana je este lepsia si myslim:-))) ja Ti zajtra napisem ako dopadnem v nem a ci mozem, ak bude vsetko ok, rada sa stretnem. neviem akej farby mas ocka, ale ja by som kludne sla do pastelovych s takom ani fialova ani ruzova, neviem to popisat, a akej farby bude kzticka? mne dal vcera ten vyzazista taku bordo s perletovou kokso to som mala oci ako sova velke, vsetci cumeli na mna , ja mam aj bez tohomalovania velke a on mi ich este zvacsil raz tolko. a paci sa mi aj kombinacia zlata s fialovou, tu mala vcera moja sestra nieco krasne. ten kurz by som chcela ist tu v BA, ja som uz od mala snivalao o praci ako vizazistka, ale nesla som na taku skolu no myslim, ze kurz mi postaci, uz len velký kufor a hor sa malovat :-D :-D ja ked s apresuvam k rodicom, tak len jednu kabelu mam malovatka, ja som zatazena na tiene tých mam asi 100 a stale mam malo. obcas mi priatel nejake rozbije, ked sa mi hrabe v mojich veciach alebo ich mam oolozene v kupelni a uz len pocujem , laska a hned viem ze mi ich opat rozbil a to kolke este neboli ani pouzite ze som ich doniesla a rozbil,vtedy idem vrazdit ]-( :-D
Odpovedať
oci mam hnedo zelene.. taku ani bordovu ani fialovu mam, len som myslela ze bude viacej perletova.. viem zhruba co myslis...som si ju davala, len nieje taka tmava aku by som potrebovala. musim kuk v ba
Odpovedať
a kyticka bude - kremove kaly, s trosku niektore vlakna v nich pojdu do lososova...nie moc, tak jemne.
Odpovedať
viem len jedno, ze chcem vyraznejsie oci, nech ma je vidiet aj na fotkach.
Odpovedať
ahojte, má niektorá z vás svadbu na východe 22.5. ? Len by som sa chcela poradiť, čo všetko už máte zabezpečené, lebo my len teraz začíname s prípravami. ;-) :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvika ja mam svadbu 22.5. v Kosiciach...mame toho uz celkom dost - kostol, salu, DJ, fotografa, kameramana, saty, oblek, obrucky, kolace a tortu objednane...vsetko podstatne, plus par drobnosti ako pohare, podvazok a tak...aku velku svadbu robite, mate uz aspon salu? Vsetko ostatne uz zalezi na tom ake mas naroky...my sme zacinali s pripravami v novembri, a mala som pocit ze uz je to dost neskoro ale pokial mas salu, hudbu, kameru a foto na vsetko ostatne je casu dost...drzim palce :)
Odpovedať
nam dnes svokor oznamil, ze sa mu nepaci nas dj a ani sala....no, ked si mysli, ze ja to budem teraz menit, tak to teda eeee. nam sa to paci, je to pekne, take trosku ine - ako v malom zamocku. a dobre tam varia. silvika, v pohode stihas, pokial mas aspon salu...ci mas miesto kde bude volne? ono to je dost problem teraz nieco najst, ale snad sa podari
Odpovedať
Ďakujem dievčatá, sálu máme, aj hudbu a kameramena. Svadbu máme 22. mája v Bardejove. Dnes sme navštívili výstavu Svadba v Nitre. Nič moc, akurát som začala stresovať. Avšak je to moja chyba, teraz si budem musieť pohnúť. Veľmi mi pomohli vaše rozhovory. Sú inšpiratívne. .......ozaj - Krásneho Valentína!!!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak koukam, ze pisete jako o zivot.. My jsme dneska vytvorili oznamko, papir pujdu vybirat v tydnu, snad neco najdu.. ;-) jeste musim spocitat kolik jich budu potrebovat.. ]-( Jaxte prozily Valentyna - slavite ho nejak? Ja jsem dostala NAAAAAAAHERNOU kytku, uz se tesim, az budu mit svatebku - delala ji kamoska, ktera bude delat celou vyzdobu.. :-D a Mon Cheri, ktery jsme skoro cely odpoledne sbastili.. :-N
Odpovedať
dnes som sa hrala z tienmi zase.kuk album. stale bez ceruzky na obocie a lepsej spiraly. je to lepsie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?