Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
baby ja mam zase take vlasy, ze ked si cokolvek ucesem, natocim...mi to spadne, mam vlasy ako droty, tazke, smiklave...Sice sa krasne lesklu ale uces nevydrzi, tak som zvedava, co povie kadernik na moj sv. uces, ktory chcem.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak to mi robila včera, hneď od nej som išla k sestre tá to pozrela skonštatovala... o ďalšie 2 hod som znova bola so sestrou a prvé čo povedala bolo že mi to padá. Kaderníčka mi dávala veľa laku, povedala som jej môj problém s trvácnosťou účesu.
Odpovedať
Profilova fotka
já mám totéž co zuzikka (rovné dráty), takže postupně od dlouhých vlasů jsem se dostala až na letního ježečka, teď v zimě mám trošku delší, ale pro mě jsou takové krátké nejlepší, s dlouhýma jsem nevěděla co udělat a ani mi neslušely, krátké sportovní, to je moje :-) Takže na svatbu plánuju nějaký kratší rozcuch, s melírem, co u mě taky vymyslet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
priatelova mamka je neskutocna :-) ...vybavila novy rodny list a uz sa posiela k nam do presova...takze v pondelok by malo byt vsetko OK. uch, idem pocitat, co ste popisali...nejak nestiham, a to mam pocit, ze som furt ma MS :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fotky o líčení ste mi poskytli krásne, najviac ma oslovila z albumu vrabciak hneď prvá. Uvažujem že odchytím sestru a vyskúša ma namaľovať ona.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka aj ja mám ten pocit, včera som cez deň vôbec nemohla pozrieť a večer som bola hotová koľko sa tu písalo.
Odpovedať
kocky, neviete kde kupim nieco do vlasov? kaly vo vlasoch vraj eee, vraj to pusta neake "sople"... nieco strasove, hreben, spona..
Odpovedať
Profilova fotka
marfa: s trvalou mam uplne rovnaku skusenost...nedala som si blba povedat, a tak mi spalili vlasy, ze este dlllho sa spamatavali...este som bola na trvalu, ked som mala kramy, takze mi vobec nechytila, mala som zhorene zozstapkane vlasy...vybuch na hlave...volali ma hirosima :-S ..odvtedy aj ked trvala davno odrastla, mam pocit, ze mam redsie vlasy
Odpovedať
dnes ma svokra dorazila.. vraj sa MUSIM PREZLIEKAT...no ... nemusim a ked nebudem chciet ani nebudem. ked tak budem mat neake saty, v zalohe, ak ma deti zaspinia...pripadne sa budeme ponahlat na izbu :-D :-D tak sa vyhovorime, ze ved prezliect... pietro filipi to isti..ziadna vecerna roba. a ze ju svagrine nahovaraju na cierne saty... pomoooc, mna tu trafi slak. mne sa paci a aj to tak vacsinou svadobne mamy mavaju, svetlejsie saty predsa.. a lubi sa mi ked maju take starsie zeny klobuky. a ne cierne strapcove saty..co ide na lets dance? take vraj bude mat moja svagrina..tak aj svokra nad nimi rozmyslala..chvilu...pokial som ju nezrusila. =-) pomoooooooooooooooooc
Odpovedať
ja som absolvovala trvalu na objem, headline... ked som bola prvykrat tehu a som to este nevedela... odpalila mi polovicku vlasov, potom mi zbytok znicila..
Odpovedať
Profilova fotka
cierne na ples...nie na svadbuuuuuu...
Odpovedať
ved hadam to pochopi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky, potrebujem poradit http://www.fantasticflower.sk/mainPag... saty cislo 35, vivian.. co na krk? na tych satoch su krystaliky, cize stras ee, perly ee...cize na krk a nausnice mam pozerat nieco z krystalov? a vysiace na krk? alebo "obojok" ?
Odpovedať
haloo, je tu niekto? co vsetky pozerate ordinaciu? :-D
Odpovedať
zajo, visiaci krystal...swarovski ma nadherne.... ;-) ak svokra chape vasu svadbu ako kar, v tom pripade su cierne saty ok...... :-D :-D :-D teraz som uspala malu, ordinacia sa mi nahrava.... ;-)
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7... lubia sa vam na svadbu? ja mam rada oci tmavsie.. alebo toto? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7... ja take farby luuubim
Odpovedať
zajo to druhe mi drahy kupil.... :-D
Odpovedať
a este je jedna kombinacia o ktorej viem, je tam aj cierna v strede.... ;-)
Odpovedať
tie sa mi aj viacej pacia, k tomu maju rozjasnovaci puder... x-) x-)
Odpovedať
habibi, aka?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si chcela dat po polnoci nieco co mam doma, ale rozhodla som sa ze si nejake nove satky kupim...sak ja to zas vcelku vyuzijem...ale som zufala lebo nikde sa mi saty nepacia :-S
Odpovedať
ja tiez neake kupim...a vynosim. ziadna vecerna roba :-p nieco ku kolenam, mozno trosililinku kratsie.. a nech ich vynosim..
Odpovedať
zajo, neviem, tu v strede s ciernou kupil drahy nasej pubiske, neviem kde to ma.... :-D u nas je totiz hlavnym nakupcom sminiek drahy.... on mi normalne aj make up vie kupit..... lesky na pery kupuje standardne lepsie ako ja sama.... :-D :-D
Odpovedať
tak toto ti uuuprime a v dobrom zavidim x-) x-) x-) to moj povie kup si, alebo nemusi ani hovorit.. kupim si aj sama. v utorok idem do avionu, tesiiiiiim, si ich kupim..kym mi pridu,to nevydrzim.
Odpovedať
to co je za otazku v tom vytrhani obocia? :-D
Odpovedať
no, v tomto si zavidim aj ja..... :-D a este mi nakupuje oblecenie.... podprsky, rifle, tricka....ak nemam cas nakupit si, tak poslem jeho a on mi kupi lepsie ako ja sama..... :-D :-D kedy ides v utorok do Avionu? Nestretneme?
Odpovedať
Profilova fotka
ked pojdete kocky, kuknite mi nejake saty popolnocne :-D velkost 38-40 nejake pekne poprosim :-D
Odpovedať
mozme :) budem rada. kedy mozes?
Odpovedať
alebo mam navrh, poslime habibinho draheho, dam mu prachy, dam zoznam... a nakupy nam vsetko :) :-D ja som debil v obchode..ked si mam vybrat z dvoch nebodaj viacej veci, katastrofa! to potom kupi vsetko alebo sa otoci a idem prec s tym ze si to rozmyslim
Odpovedať
zajo, ja nakupujem tak isto... vahava vaha.... :-D :-D :-D lubi, nepridas sa?? :-D teda nemyslim pridat veci na zoznam,teraz je na rade zajo, ale dat kavicku.... :-D :-D x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?