Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nemalujem vôbec VOBEC takže aj toto je už na môj vkus dosť. Nechcem aby som bola niekto iný... S kaderníčkou nie je problém, dohodla som sa že ak budem mať čas...no kedy to bude??? Líčenie v podstate to isté-čas mám ho málo.
Odpovedať
tak potom ked sa nemalujes vobec, by som zvolila jemnejsie tiene.. nehovorim ze je to zle, kocka si, len ak sa nemalujes skoro vobec, tak by som vyskusala aj ine farby, clovek ked to bude vidiet nafotene tak lepsie porovna. ale daj na seba, ak das takto fotku,tak sa vzdy najde niekto kto ti napise to ALE...a potom nebudes spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi pekné. Na obranu záleží aj na technike a osvetlení... Budem skúšať samozrejme, no naozaj som prekvapená že som sa páčila sama sebe, aj mne sa oči zdali trošku tmavšie uvidíme.. :-)
Odpovedať
http://www.makeup-byboris.sk/ tu ma galeriu...super fotky niektore
Odpovedať
Profilova fotka
kadan peknucka si na tych fotkach... neviem ale mne sa viac pacis v rozpustenych vlasoch... skoda ze nemas na tej fotke oblecene svadobne saty... ci ti viac ka satam pojdu rozpustene alebo zopnute... ale trosku inak spravit vlnky a rozpustit a bolo by to super. Chces mat aj zavoj? A co sa tyka licenia, ako baby pisali... skus este nieco ine... aby sa dalo porovnat... mozno zlate tiene, strieborne... nie az take tmave. Budes kocka nevesta ;-)
Odpovedať
kadan: ak sa môžem pridať, akú budeš mať farbu kytičky??? Ja by som volila farbu tieňov podľa kytice... väčšinou sa líči podľa šiat keď sa ide na nejakú príležitosť ale k svadobným by som zvolila farbu tieňov podobných kytičke... ;) Skús vyskúšať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: mas pekne oci, a preto ich treba vyzdvihnut a trosku zvyraznit tvoju modru farbu, podla mna Ti toto licenie nesadlo, tmave ocne tiene ti robia aj tmave oci, aj ja sommodrooka a poviem ti ked mala moja sestra svadbu nalicili ma presne takto ako Teba a priatel skoro zosalel ked ma uvidel, tak som sa este rychlo pred svadbou musela odlicit a sama sa nalicit, hruza z tohto mam aj ja strach , ako ma nalicia. ja som rozhodnuta, ak sa mi to licenie nebude pacit alebo nebude schopna mi urrobit to co chcem, tak sa nalicim sama, ja velmi rada licim, tak s tym problem nebudem mat, no chcela som sa toho usetrit:-))) presne ako marfa pise, chod do zlatych popripade kombinacia podla toho aj aku kyticku budes mat a vlnky? trosku by som ich urobila luxusnejsie, tym ze je to svadba:-))) ale verim , ze budes krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, mně se i ten první pokus moc líbí, jsi tam kočka a přijdeš mi i štíhlejší 8-) Taky se vůbec nemaluju, takže nedokážu posoudit případné chyby - to ale chlapi taky ne, tak pokud jde o ženicha, tak můžeš být v klidu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, budeš pekná aj s týmito tieňmi, ale viem si ťa predstaviť aj s tieňom totožnej s farbou nastávajúceho obleku. Do vnútorného kútika oka niečo svetlé, kludne aj bielu ceruzku a postupne by ten tieň prechádzal do tmavšej farby až na vonkajšom kútiku oka si mala až taký tmavo hnedý.Oči by sa ti tou bielou farbou pekne rozjasnili. Je vidieť, že aj teraz máš vo vnútornom kútiku oka trochu svetlejší tieň, ale dala by som ti ho tam viac a hlavne rozmazala do stratena a hlavne rovnomerne na obe oči. Nemáš náhodou fotku, kde máš aj zavreté oči? Príde mi, že tento tieň, čo máš na očiach nieje moc rozmazaný dostratena. Čo sa týka vlasov, tak lepšie to vyzerá rozpustené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, lepsie to mas rozpustene, ako aj zopnute je to pekne, no mne sa to na Tebe paci rozpustene.-))
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, prihodila som do mojho albumu nejaké fotky líčenia, čo by sa ti hodilo, tak si kukni http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tie licenia sa mi pacia aj ja ich mam stiahnute a presne tak som myslela, nico do zlata, mozno trosicku do hneda a ked tmavsie tak nie moc, dat tam bielu ako si vravela alebo kus striebornej... Ja mam tiez modre oci a ked som mala 18 tak si pamatam vkuse som si malovala nechty na cierno, vlasy cierne, cervene... vkuse som menila a co hlavne tak cierna ceruzka pod oko a tmave tiene... vtedy som si pripadala cool... teraz jak si po case pozriem fotky az ma trasie... vyzerala som jak matoha... biely ksicht a cierne tiene plus linka... moja babka mi dobre vravela, ze vyzeram jak ta Morticia ci jak sa to pise z Adams familly :-D takze nam bledym tvaram moc tmave tiene nejdu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tiež somnou riadne plieskalo v puberte, ja som si zas nechala vyholiť hlavu :-D S vlasmy som často experimentovala aj ja a som rada, že to už mám zasebou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wuuuaw, tak ja som mala na hlave uz asi vsetky farby okrem zelenej, ale tak daleko som nestihla zajst aby som si vyholila hlavu :-D a ako si vyzerala bez vlasov??? fuuuha pockaj co by povedal tvoj nastavajuci, keby si prisla pred oltar s vyholenou hlavou :-N och ale som sa z chuti zasmiala teraz... som si myslela, ze len so mnou tak plieskalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no vyzerala som ako idiot samozrejme, mala som 17 rokov, ale cítila som sa ako najvačšia hrdinka vtedy :-D :-D keď tak rozmýšlam, tak tiež už som mala na hlave všeličo možné, ale ružovú by som si na hlavu nedala a zelenú ako píšeš som tiež nemala, ale za to modrá, čierna, červená, fialová, ryšavá, blond, všeliake odtiene hnedej som už poskúšala. Raz som si nechala spraviť vlasy tak, že som mala ofinu a konce vlasov červené a ostatné vlasy blonďavé. Vtedy sa namňa ľudia pozerali, že či mi nešibe a potom keď to videli v nejakej telenovele, tak to už potom mala každá druhá takú hlavu. Najvačia haluz bola aj tak trvalá :-D :-D :-D som bola ako pudel. drahý si zomňa robí občas srandu, že sa mám zas vyholiť, ale to len vtedy keď ma štorcuje :-)
Odpovedať
no ja z vas umrem baby..ze vyholit hlavu ja som mala len cervene, predtym odfarbene na blond, ale inak normalka. a vacsinou kratsie ako polodlhe. dlhe nikdy. a k tomu liceniu - pod obocie vanilkovu alebo bielu, a do kutiku oka bielu/vanilkovu, ale nie lesklu, lebo to urobi vrasky a taky divny pohlad.. blba gebula, boli a boli...doktor mi dal HAK, vzdy na zaciatku cyklu mam 3 dni migrenu, vcera vecer mi to zacalo riadne, do soboty so mnou ziadna sranda nebude. A ked som mu hovorila, ze nech mi ich zmeni, ze to nemozem mat z toho..pritom v letaku to je jasne napisane, predtym co som mala tabletky mi to nerobilo. Asi sa nato vykaslem, nestoji to zato. maly mi konecne zaspal, posledne dni je cisty satat... som KO. Idu stolicky... mam dost. drahy sa tvari, ze ja som mu stratila rodny list - pritom doma ani nebol..ale uz to vravi viacmenej zo srandy, ale nemam energiu si to vsimat. Takze zajtra vyjazd na matrku cast druha...
Odpovedať
a k vlasom teda este - a vsetky odtiene hnedej, fialovo ciernej, cervenohnedej
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tak to sme na tom podobne... tiez som mala na hlave vselijake odtiene hnedej... cervena, fialova, granatove jablko, mahagon, blond, potom som mala tak pomelirovanu hlavu ze som mala blond, hnede, fialove a cervene pramene a ked som sa osprchovala tak ta cervena a fialova trosku pustili farbu a zafarbili mi tie blond vlasy, ale vyzeralo to fakt super, vtedy sa ma kazdy pytal aka kadernicka mi to robila... ked som mala ohnivo cervenu tak mamu skoro slahlo, ze vyzeram jak debil, zato otec bol nadseny... modru som mala len pramienky oco tiez vravel, ze keby mal vlasy tak si ich hodi na modro - mama z nas salela :-N no a prvy rocnik na strednej ma kamoska nahovorila na trvalu... to bola najvacsia chyba v mojom zivote... mama ma velmi od toho odhovarala kedze jej trvala spalila vlasy a teraz ich ma zalostne riedke a musi ich nosit len na kratko... ale som ju nepocuvla (to asi raz mi radila dobre :-D ) este ze mi trvalu robili v zime ze boli u nas 3 metre snehu a riadna fujavica, tak som mala taku satku na hlavu... povedala som jej, ze chcem na velke natacky... dala mi male a tvrdila, ze z toho vzniknu kecery ake chcem... no a mala som vlasy vtedy nafarbene asi mahagonovou farbou alebo niecim do cervena... a ked som stamade vysla tak som bola zhora cela rysava az do zlta... nechcem sa hnusne vyjadrit ako ta farba vyzerala... no a kucery.. pchh :-N kamarat mi povedal ze mam vlasy jak kon chvost... rozpirene a trosku vlnky ale nie kucery... v autobuse som si dala na hlavu satku az k ociam len aby nikto nevidel ze vyzeram jak dement a este mi kadernicka vravela, ze mam 3 dni vydrzat a nefarbit... a to na druhy den k susedom mali prist Vilomeniny... tak som si nafarbila vlasy a ked som sa osprchovala farba cela zisla... na druhy den prisli kamosky z mesta pozriet na tie Vilomeniny, tak mi priniesli farebny gel na vlasy... lenze bol maj a u nas zacalo husto snezit a tak mi pekne ten cerveny gel stekal po mojej bielej bunde :-D Este asi rok mi ziadna farba nechcela drzat, tak som chodila rysava a odvtedy mi priskla prezyvka LISKA, v skole ked profesorky vosli do triedy hned prve bolo, ze zatvorte okno lebo tu smrdi za spalenou gumou... a to boli moje vlasy... ked som sa okupala tak som ich natiahla ako gumku do gati... a smrad nehorazny... NIKDY VIAC... teraz ked si dam natacky tak mam paradne kucery a po tej trvalej mi akurat tak zredli vlasy :-|
Odpovedať
=-) marfi, to teda mas pestre skusenosti za sebou.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, pi dobre veľa vody...čo to máš za doktora? Možno by ti pomohlo aj dobre a kvalitne sa vyspať. zajo, to už zachvíľu budeš mocť vydať knihu s názvom "trampoty na matrike". :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo to teda mam... teraz mam na hlave modro ciernu... je to vlastne cierna a na slnku sa tak super leskne akoby do modra... len nechapem uz som tu farbu mala na hlave aj pred par rokmi a v pohode a teraz kolko krat idem pod sprchu, tolko krat zo mna steka modra voda a musim ich zabalit do uteraka alebo hned vysusit, lebo inak mam vsetky veci modre... tak rozmyslam ze ked budem mat na svadbe biele saty a spotim sa ze budem mat mokre vlasy, ci mi nezostanu pekne znacky na satach :-| a neviem ci sa mi do svadby podari prefarbit vlasy na hnedo... :-( a drzim ti palce nech uz vybavis vsetko na tej matrike... mna to caka az koncom mesiaca...
Odpovedať
Profilova fotka
marfi s tou trvalou sme dopadli dosť podobne...tiež som chcela veľké vlny a tiež mi kaderníčka povedala, že budem to tak budem mať, keď mi dávala tie nátačky, ale nemala som a s farbou som dopadla tak ako ty, vošla som ryšavá a vyšla som taká, ako si nechcela napísať farbu. Najhoršie bolo to vyrastanie, keď som si na vlasy chcela dať zas ryšavú, tak mi to na vyrastené vlasy chytilo pekne a na tie, kde som mala trvalú, tak tam som ich mala také do blond, no hroza. Nafarbila som sa potom na tmavo hnedo a mala som pokoj, kučery vyriešila žehlička... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak presne ako pises... aj mne na odrastene vlasy chytila farba normalne a mala som ich take hladke a tie po trvalej boli rozpyrene a farba o tri odtiene ina :-D teraz sa uz na tom smejem ale ked si spomeniem ze som ich nemohla prekryt ziadnou farbou tak som chodila trojfarebna sa zo mna smiali ze slovenska vlajka len som to mala inak prehadzane... dole vlasy akoze kucerave som mala take blond do rysava neviem co to bola za farba v strede ked som prvykrat farbila tak som dala mahagon a zmylo sa to do cervena a kedze mi to nechytilo tak ked mi este viac odrastli vlasy tak som to dala na cokoladovo hnedu lenze na novo odrastene mi chytilo do cierna na tie kde bol mahagon to zostalo tmavo cervene a na spode kde bola este ta trvala tak divna blond do zlta... takze som bola pruhovana tri rozne farby na sebe... takze som mala melir ale vodorovny :-N :-N :-N jeeej skoda ze nemam fotku z toho obdobia, s radostou by som ju tu hodila :-N Inak teraz moj priatel mi zakazal farbit vlasy na cerveno alebo nejake odtiene cervenej... vraj som vyzerala jak debil ked ma videl na fotkach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis a ja som zehlicku vtedy nemala... ale mala som tak znicene smradlave a gumove vlasy, ze asi by som mala strach ich aj zehlit... :-|
Odpovedať
ja som si uz prestala farbit vlasy doma, kadernicka presne vie co mi davala predtym, takze posledne tri roky som sa pohromam vyhla. A na vlasoch to je aj vidiet. ja som mala trvalu len raz, aj to neaku headline, ci co...ze na objem...odpalila mi kadernicka polovicku vlasov, druha polovicka bola znicena... radost, si za take nieco este zaplatit. dieta vyspate, napapane, ideme sa sankovat. :-D pa vecer. ja sa rozhodujem nad tienami - zlatohnede a take do bordova s kombinaciou telovych farieb.. alebo vanilkova s hnedou... co so mala nakupene tiene, padli za vlast - maly mi ich rozdupal ;-( tak sup na nakup novych vsetko zle je na nieco dobre luc- k prstienkom, sa ti ozvem, nechavam si chvilu cas, tie 8mm su trochu dost siroke, zajtra budeme mudrejsi.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem za názory, určite skúsim aj niečo iné. Vlasy: trvalu som mala aj ja no nevydržala, robili mi ju 3x ale mám tak jemné vlasy že mi to hneď padne. Včera stačilo pár hodín cca 2 a hneď to bolo vidieť, nepomôže moc laku. Sestra mi tiež povedala že sa jej ten účes páči ale vie si predstaviť rozpustené vlasy... aj ja no viem že mi to vydrží max 1-2 hodiny a čo potom?? Nebude príležitosť upravovať :-( Slečna mi ich aj trošku tupírovala ale nechceli vôbec stáť tak ako mali. :-S Bola by som sa hrala v salóne dlhšie ale kôli "super kolegovi" ]-( ]-( ]-( som nič nestíhala Musela som byť v práci aj keď som mala voľno. Na skúšku som prišla o 45 min. neskôr, mala som iba 10 min, takže nebolo možné sa hrať s účesom.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan tak ked ti kucery moc nedrzia, tak to sa ti ich neoplati ani robit... trosku potancuje vlasy zvlhnu alebo nedaj boze bude prsat a bude po kucerach... mne kamoska spravila kucery kulmou na svadbu a kolo 2 rano boli trosku padnute, ale to fakt len minimalne a to som pretancovala celu noc a spotena som teda bola riadne a tie kucery mi drzali este aj na druhy den vecer, kym som sa neopsrchovala... takze sa tesim, ze mi vlasy drzia tvar. Len neviem co spravit s tou farbou... Asi nafarbim len na cierno ta sa mi nezmyva, zato ta modro cierna ide dolu cely cas a to som farbila uz pred mesiacom :-| Ale skoda... tie rozpustene kucierky ti fakt pristanu
Odpovedať
Profilova fotka
Je možnosť spraviť to že fotky spravím aj aj s rozpustenými/vyčesanými na obrad a prvé hodiny hostiny budú vyčesané a potom ich už nechám rozpustené nech si robia čo chcú ??? Času mám relatívne dosť keďže obrad začína až o 16:15 alebo 16:30 ešte to musia potvrdiť že ktorý čas to bude.
Odpovedať
kadan, ak nie si zvyknuta velmi sa licit, tak toho nemusis mat na tvari vela....len tak aby ty si sa dobre citila... ja osobne by som ti dala trosku svetlejsi make up, len licka hnedou a zvyraznila by som oci nejakou hnedou, zlatou.... toto nie je zle, ale pre porovnanie skus este nieco ine.... mas krasnu sumernu tvar, to nebude problem pekne nalicit..... x-) vlasy by som nechala rozpustene, len by som spravila take velke vzdusne vlny s cestickou na kraj, ofinou sikmo cez tvar... ale ak mas byt nervozna ci to vydrzi, tak si ich vyces... ;-) my mame obrad tiez o 16:30, aj ma to tesi, ze budem mat cas na fotenie, aj mala sa cez obed vyspi.... :-D Booooze, mala sa uz zobudila, skoncila som.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, skús si vlasy vykulmovať a hneď pri kulmovaní ich lakuj, ono to síce tým vlasom asi neni moc dobré, ale na túto príležitosť, by to mohli vydržať. Tiež mam vlasy jemné, ale vždy keď si ich lakujem takto hneď pri kulmovaní, tak to potom vydrží dlho. Sestra mi tak raz zakulmovala vlasy (počas kulmovania ten lak na vlasoch ešte aj sičal), že mi vydržali vlasy aj do druhého dňa. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?