Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
super napad malo byt...
Odpovedať
to mi to moje dieta robi naschval..mame ist prec a on si chrape. :-D
Odpovedať
nasla som kyticku z konvaliniek..normalne som sa zalubila. len do vlasov potom nic..ked tak neaku strasovu sponu..alebo nic. a verzia cislo dva: Kvetinar mi povedal, ze pivonky su drahe- to boli prve co som sa pytala, ci sa daju v maji zohnat, teraz som sa dozvedala, ze to nieje pravda... a skombinovat z hortenziou
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: davali sme si gravirovat vlastnorucne napisane krstne mena, resp. prezývky a dátum svadby...dovnutra prstienku
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, tak potom nezabudni poslať foto ;-)
Odpovedať
tinka aj my sme si vybrali z bieleho zlata a som citala temu "obrucky z bieleho zlata" a dost bab tam strasi, ze sa osucha, zozltne a podobne, tak dufam, ze nie, mame zvacsa matne a tenky pasik lesky-biele zlato.Ale zase ja mam snubak z bieleho zlata uz 4 roky, nosim ho stale, malokedy davam dole a nezozltlo, tak neviem, ci to zavisi od kvality prace alebo co
Odpovedať
Profilova fotka
zajo máš foto tej kytičky?
Odpovedať
Profilova fotka
Taky se hlásím ke květnu, konkrtétně tedy 29.5. :-D . Šťastné manželství není o datu, ale o těch dvou ;-)
Odpovedať
kadan, obrad mame v kostole v Horskom parku, hostinu v Kamile... de4ca, mame rovnaky datum.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
de4ca, vitaj v klube májoviek :-) Čo je zlé na vašom dátume?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky zeny, teda vy jste se rozepsaly.. :-D My jsme pokrocili - mame oblek pro pritele, ale me by se libilo, kdyby si pujcil zaket.. ;-) Jinak jsme zatim nepokrocili, ceka se na satky, aby jsme potom mohli zarizovat vyzdobu a dalsi..
Odpovedať
Profilova fotka
de4ca vitaj v "klube" aj mňa to čaká 29 Za pár minút ideme skúšať priateľov oblek, pani mala priniesť aj vestu lebo nemala jeho číslo, som strašne zvedavá :-) zatiaľ sa majte, ozvem sa ako to dopadlo
Odpovedať
Článok sa načítava...
de4ca: zdravím další májovou nevěstu :) Krom té hloupé pověry se přece také říká "máj, lásky čas"... tak to by bylo, aby to nebyla super svatba a manželství, že? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pravda
Odpovedať
fotky ani nemam, z pivoniek som niekde videla...uz neviem kde, no nieco mi jedna kocka nasla, tak to pridam vecer... oblek pre priatela...v aprili sa po neakom poobzerame...
Odpovedať
Profilova fotka
caute este co sa tyka tych prstenov...my budeme mat na 100% z bieleho zlata.... zevraj to vide 15 000-20 000. neviem inu variantu som ani nezvazovala, zlato mi pride 'hodnota' aj na financnom trhu a tak, takze do toho sa z mojho pohladu oplati investovat :-D co sa vlastnosti tyka, nemam nic zo zlteho zlata....nosim bud biele zlato alebo striebro. Striebro dost zavisi od kvality, niektore veci su uplne krasnucke ako na zaciatku, nieco zacernava...a samozrejme trochu doskriabane to je co mam veci z bieleho zlata, tak su krasne ako na zaciatku (a to to nosim fakt pravidelne). mozno mam menej kratove zlato, lebo cim menej karatov, cize nizsie rydzost, tym tvrdsie to zlato je. a kedze nase prstienky nie su extra drahe, na to z v mojom budu aj tie polodrahokamy, tak si myslim ze to bude z menej karatoveho zlata...
Odpovedať
ja som sa prave vratila z dalsej cukrarne, kdeb som teoreticky mohla dat urobit kolace.... doniesla som domov ochutnavku, uvidime.... ale nie je 140 eur za tortu pre 60 ludi vela?? Hlavne ked ta torta je hladka, bez nejakych ozdob a tak.... =-) no a bola som sa po dlhej dobe pozriet v kostole kde bude svadba....taky dobry pocit som mala, ze tu sa budem vydavat, jupiii.... :-D :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my dame za tortu 180 ...no je to najlepsia torta, aku som kedy jedla...a aj pekne ozdobena, len nemam fotku habibi, dobry pocit je zaklad x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Habibi Drahý išiel pozrieť či mama nespí a ak nie tak vypýta číslo.
Odpovedať
dakujem si zlata...ale nech ju hlavne nezobudi, urobte si vy dvaja pekny vecer.... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme mali mat 4-mesacne a 7-mesacne babatka... a potom 10 a 13-rocnych chalanov... nebojim sa o ich zabavu, len mi je luto, ze mamicky tych drobcov asi pojdu skoro prec (a je mi to blizka rodina, co zije daleko) prstienky v podstate mame vybrane z bieleho zlata, ale stale uvazujeme, ci nezvolime radsej ten wolfram... nasli sme dnes krasne oznamka, uvidime ako vyjdu cenovo... povodne som chcela s nasou fotkou, ale tieto su take elegantne a fotka by to len pokazila ja co mam zajednanu tortu, pani vravela ze chce 10€ za kilo (aj s ozdobami vazenu), ze taka 3-poschodova vyjde okolo 7kg
Odpovedať
my budeme mat našu dvojrocku, sestrinu trojrocku, plus dalsie styri od dvoch do styroch rokov.... no a dvoch pubertiakov...parik.... :-D bos, to mas dobru cenu za tortu.... ;-) inak, zajo, ake auticko ste kupili? Nepochvalila si sa.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky prosím mrknite do môjho albumu či sa topánky hodia k obleku. Myslela som že topámky majú ladiť k veste, pani predavačka povedala že k obleku...... :-. ???
Odpovedať
dobre topanky ma drahy, fesak.... ;-) jaska, topank musia ladit k samotnemu obleku.... v tychto panskych veciach sa na pocudovanie rozumiem, drahy je v tomto narocny... :-D
Odpovedať
hondu crv. bude nase svadobne aj..mali sme mat mercedes S-kovy... no ale sa vytesujeme z neho, tak bude nase.
Odpovedať
inak, ja mam tiez aktualizovany album, uz sa to konkretizuje.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem mrk
Odpovedať
zajo, to mate nadherne auto, minule som hondu crv videla na jednom letaku, ukazovala som drahemu, ze toto chcem.... :-D :-D blahozelam, vela stastnych km zelam..... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi super šaty, krása tortu na 19 fotke mám rezervovanú v mojom albume ju mám v bielom prevedení ale chcem to presne tak ako to máš ty v albume. naozaj môže mať drahý také tmavé topánky??? zajo také autíčko mať hmm
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?